Opinie o Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o. w Zielonka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Odzież - produkcja bielizny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o. w Zielonka

Katarzyna Nowy wpis

Często zmieniają się u Was ludzie na etacie przedstawiciela handlowego? Szukam pracy, bo niedawno przeprowadziłam, a słyszałam niezłe opinie o firmie. W sieci dało znaleźć się tylko jakieś stare ogłoszenie. Ile teraz ma samej podstawy przedstawiciel handlowy? Czy oprócz tego zarabia się jeszcze na prowizji? Na jak dużym obszarze się pracuje, czy może jest to skala krajowa?

Maja

Przypadkiem się dowiedziałam, że szukają Grafika nadruków odzieżowych. Ale chciałam dopytać o zarobki, ktoś wie, jak płacą? Zwłaszcza, że są tutaj niepochlebne wpisy na temat płac, to chciałam się upewnić, czy w miarę okej.

Były Pracownik
@Maja

Maja, zależy jakie masz potrzeby i co oznacza dla Ciebie "w miarę ok". Jeśli chodzi o porównanie zarobków na rynku w okolicach Warszawy i samej Warszawy to Wadima wypada bardzo słabo. Zdecydowanie nie polecam. Są również inne kwestie, które nie przemawiałyby do mnie do podjęcia współpracy z tą firmą. Jako grafik możesz wiele stracić w rozwoju. ODRADZAM!

Iza Nowy wpis
@Były Pracownik

czyli kasa według Ciebie ewidentnie gorsza niż rynkowa? czyli jaka tak właściwie? te inne aspekty jeszcze by mnie tylko interesowały, bo chyba jednak są jakieś powody co do tego, dlaczego ludzie jeszcze się tu zatrudniają... rozwiniesz te kwestie?

Były Pracownik Nowy wpis
@Iza

Inne aspekty: nieposzanowanie godności człowieka, manipulacje, skłócanie pracowników w podstępny sposób poprzez rozmowy za zamkniętymi drzwiami, brak premi za dobrą pracę, w innych firmach obchodzi się święta typu Wigilia - tu nie ma nawet skromnej, jednym słowem "jedziesz na suchym chlebie"mimo wysiłków, żadnych benefitów... Typowa firma "polskiego Janusza". Co do zarobków to chyba wszędzie obowiązuje klauzula poufności. P.s. Trochę długo trwa ta Twoja rekrutacja. I tu również pewna ciekawostka: będziesz wypytywana o prywatne sprawy. Dobrze od razu zaznaczyć granicę. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM FIRMY wadima.

Co jaki czas w Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Łukasz

Co to za znaki zapytania? Znaczy że nie ma podwyżek? Nic nie dają więcej niż to co się wynegocjuje na rekrutacji?

Pracownik Nowy wpis
@Łukasz

To był (śmiech). System zamienił na znaki zapytania. @Łukasz , sprawdź. Tu praca człowieka nie ma dużej wartości. Raczej nie dostaje się tu podwyżek. Było kilka przypadków awansu, dla przykrycia jak zasłoną dymną tak naprawdę oobto by zwolnić. Nie daj się zwieść fałszywym uśmiechom obietnicom.... Odradzam.

Po co wy wszyscy tak narzekacie na tego pracodawce ??? Jaka jest firma Wadima każdy wie kto choć raz miał z nią do czynienia. Ja miałam i nie podobało mi się postępowanie odpowiedzialnych za prowadzenie firmy osób.Postanowili stworzyć sobie fikcyjne manko a mnie tym obciążyć. Jak wszystkim wiadomo stosuje się to w tej firmie od dłuższego czasu, tylko jak do tej pory nikt nie odważył się iść z tym do sądu. A JA POSZŁAM.I sprawę wygrałam bo jak to sędzia powiedział cyt" nikt jeszcze w tym kraju na podstawie podpisanej tylko odpowiedzialności materialnej nie zapłacił za jakikolwiek nie dobór"...No tak, mam klauzulę wykonalności wyroku, ale żeby odzyskać moje 350 zł musiałam zwrócić się do komornika. Bo Pan [usunięte przez administratora] postanowił się tak łatwo nie uginać przed jakimś tam wyrokiem i nie płacić.Ponieważ nikt w tej firmie nie zna prawa {bo znać nie musi} a firma nie ma prawnika { bo pewnie nie stać} to się dzieje jak dzieje.Idźcie do Inspekcji Pracy tam was uświadomią o waszych prawach, nie dajcie się WADIMIE oszukać nawet na jeden grosz.To wy jesteście na prawie.....

Kolezanka

Witam. Moglibyśmy porozmawiać prywatnie

Pracownica

Moglibyśmy porozmawiać na priv. Też jestem zainteresowana

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Konstruktor – technolog odzieży i bielizny?

Zgadzam się z Tobą i gratuluje !!! Też byłam pracownikiem tej firmy.W kółko "sprzedawać" , " cu (usunięte przez administratora) a rodzinna firma" ,"nasze najlepsze"...itd Dorabianie się na fikcyjnych brakach to standard w tej firemce!!! Także nie mam zamiaru dać się wrobić w te braki (choć jestem na początku tej drogi) Wam wszystkim radzę to samo-wystarczy zasięgnąć informacji u radcy prawnego.Złośliwym i uporczywym naruszaniem praw pracownika do których dochodzi w tej firmie zajmują się odpowiednie organy wystarczy się tylko tam udać a nie tylko narzekać na forum,bo to efektów nie przyniesie. PS Mam dojścia do mediów które pewnie byłyby zainteresowane nasza sprawa i wreszcie wyjdzie na światło dzienne jak się pracuje w "rodzinnej firmie" Osoby zainteresowane proszę o odzew na forum.

Koleżanka
@pracownik

Witam. Moglibyśmy porozmawiać prywatnie?

bujaczek66

Panie Adaś Niedowartościowana piszemy łącznie. Obrońca Wadimy się znalazł

prezes

Prezes traktuje ludzi dość dobrze, choć płaci słabo. Kto lubi pracować na pewno się tu odnajdzie, o ile nie zostanie zjedzony przez tych którzy mają wszystko gdzieś.

Erni
@prezes

Dobry kawał:-)

Maja
@Erni

Czemu kawał? Oj widzę ze opinie podzielone mocno

Jerzy

Wszędzie pracuje się dobrze o ile samemu staramy się dobrze robić i dbać o dobra atmosferę a firma warta polecenia.

Zuzanna

No ale czemu właściwie nie polecasz?? Z jakich powodów??

S.K.

Biuro czy sklep?

Czy dyżury międzyświąteczne w Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Czy mogę prosić o wyjaśnienie powyższego pytania? Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na nie, jednak nie wiemy do jakiej konkretnej sytuacji musimy się ustosunkować. W naszej firmie pracują osoby z długim stażem pracy, a nowe osoby, które dołączają do naszego zespołu potrzebują na pewno chwili,żeby się wdrożyć i nie jest to nic dziwnego. Pozdrawiamy! Miłego dnia.

Nina

Firma z dobrą opinią trzyma odpowiednie standardy i pewnie nie każdy radzi sobie stąd te złośliwości.

Marcin89 skąd masz takie dane? Pracowałeś w tej firmie?

Zbigniew

Jakie stanowisko zajmowałeś w firmie Wadima Producent Bielizny Osobistej? Możesz nieco bardziej szczegółowo przedstawić, dlaczego w taki sposób oceniasz to miejsce pracy? W jaki sposób przejawiał się rzekomo brak szacunku do zatrudnionych osób? Proszę o podanie konkretów, abym mógł lepiej zrozumieć Twoją wypowiedź.

Zastanawiająca jest ta cisza na forum, jest jakiś powód?

Ulka

Idealnych firm nie ma. Jeśli ktoś nie jest zadowolony zawsze może zmienić pracę.

Młotnajanuszybiznesu
@Ulka

I wziąć kredyt, prawda Bronek???

inteligenta

Lucy, przestań się ciskać, dobrze wiedziałaś jakie są warunki jak byłaś zatrudniania, pisaniem i obrażaniem nic nie zdziałasz, mówiłam że powinnaś odpuścić.

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Husaria
@Zainteresowana

To bardzo duża firma, więc pewnie potrzebują spróbuj.

Kaśka27

W piątek byłam na rozmowie, w sumie dobrze, że zdecydowałam się pójść mimo tych wszystkich negatywnych opinii. W rozmowie nie był poruszany temat weksla, można powiedzieć iż większość warunków to standard jak przy sieciówkach. Mam tylko nadzieję iż dostanę tą pracę.

funia

kwalifikacje to na pewno są potrzebne do sprzedawanie bielizny. ale z trudgiej stropny mogą się starac trzymać w tej kwestii wysoki poziom personnelu, bo przecież mają chyba już ponad dwieście sklepów w całej Polsce, robią się całkiem znane gacie z tego

bujaczek66

Irena Czyś Ty oszalała? Większość osób tutaj ostrzega Cię przed Wadimą, bo będziesz popieprzała niby to na umowie o pracę, ale sporo obowiązków poza zakresem, szans na urlop zero zwolnienie lekarskie niemile widziane, funduszu socjalnego brak Opamiętaj się, bo do mnie opamiętanie przyszło w dobrym momencie i żałuję tylko czasu straconego dla W jak Wyzyskiwacz a nie Wadima

Negocjator

Witam.Nie polecam tej firmy.Pracujesz na działalności i całą kasę,którą masz ustaloną z Wadimą idzie na zus-y,opłatę samochodu służbowego i telefonu służbowego.Żyjesz z samej sprzedaży tzn: ze ściągalności kasy z faktur. Z detalu masz 6% a z hurtowni 2%.Jak ściągniesz kasę po 30 dniach to dostajesz połowę prowizji a jak nie ściągniesz kasy do 45 dni to za daną fakturę nie dostajesz kasy

Zostaw merytoryczną opinię o Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o. - Zielonka

• Jak się pracuje w Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 371 ocen.

Wadima Producent Bielizny Osobistej Sp. z o.o.