Opinie o Fameg w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fameg. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fameg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fameg w Radomsko

Aga Www

Ten zakład to jedna wielka obłuda i zaklamanie cwaniactwo. Babska odrazajace i okropne. Zarządzanie ludźmi zastraszaniem a majstrowie kierownicy robią co chca i śmieją się tylko bo co miesiąc gruba kasa jest. Ci co pracują już trochę to mają w d.. Ie bo są nie do ruszenia dno.

@Aga Www

Mam wrażenie że stary też już ma to w(usunięte przez administratora) Z ludźmi z tej fabryki nie da się nic zrobić. (usunięte przez administratora) Całe życie tylko narzekają. PRL bis.

Volt
@Bob

Tu rządzi teraz Pan Piotr. To jest dopiero nieporozumienie. Porażka totalna.

Xantia
@Volt

Tak Piotruś i jego rządy co mu powiedzą to wszystko lyknie ale to jest tak jak się nie ma pojęcia. Menedżera brak a przepis na sukces prosty. No ale jak się jest c.. Em to bajo powodzonka

@Xantia

A co robi drugi synalek Andrzej, bo nigdzie go nie widzę . Chyba też udaje że coś robi. Niezła rodzinka.

Xantia
@Bob

To powinna być jakaś selekcja co rok jak się ktoś do niczego nie nadaje to do zwolnienia i nie ważne czy ktoś pracuje rok czy 20 lat. Bo za obecność w pracy to w żadnej firmie nie płacą.no chyba że wspieramy (usunięte przez administratora)

Operatyw

Co to się dzieje ostatnio pseudo specjaliści zatrudniani aż strach co będzie dalej.!! Przedtem było wesoło ale teraz to już kabaret!!!!!

Zabawne
@Operatyw

CO WY SIĘ DZIWICIE ŻE TACY ZOSTALI SPECJALIŚCI Z STAREJ GWARDII I TACY TEŻ ZATRUDNIANI OBECNIE TU TAK JEST I NIC SIĘ NIE ZMIENI JAK GŁÓWNYM SPECJALISTA JEST PAN P P

Co

Czemu?

Dakota

Racja popieram te opinie. To prawda.

wynagrodzenie

Witam, Czy wynagrodzenia są wypłacane na czas ?

Wow
@wynagrodzenie

Na czas. Najniższa krajowa

Afp
@Wow

Acha ha a w ofercie pracy na piszą że duuuze zarobki!!!!

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Swój chlop

Fameg - zarządzanie tą firmą to zwykła patologia, prezes wali na potęgę a jak wytrzezwieje zwala wszystko na pracowników. (usunięte przez administratora).

Bella
@Swój chlop

Miałam wątpliwa przyjemność współpracy z tym Państwem _ale ale jak powiadają,, świat taki maly.....,, trwać w błędzie głupota hahaha

Ol#

Taaa wszystko się zmienia nawet zaangażowanie pracowników heh szkoda tylko ze teraz dopiero się towarzystwo do roboty wzięło.. Żałosne

@Ol#

Towarzystwo się nie wzięło do roboty tylko nagle zaczęło się bacc o swoje tylki, czas zamienić rolę to nic nie da bo i tak ręka rękę myje stare cwaniakow a młodych zdolnych wykorzystać i się pozbyć taka politykę stosuja

Adrian
@Ol#

Pisząc o większym zaangażowaniu pracowników masz na myśli jakieś dodatki motywujące takie jak premie?

@Ol#

Chyba już za późno, kasy brakuje,koniec bliski.

@Ol#

Szkoda że prezesi nie zabiorą się do roboty tylko wódkę piją. Na co oni liczą. Ludzie chcą pracować tylko warunki muszą mieć ku temu , nie tylko finansowe. Zastanów się nad tym panie wszechwiedzący prezesie.

Fameg jak wszystko się zmienia . Fameg kiedyś a dziś znacząca różnica. Nie życzę sukcesu.

GUMIS

Widze tu wiekszosc tzw. madrali i totalnych malkontentow a to za malo placa ,a to warunki pracy "obozowe" to znow tam cos nie halo w kontoli albo w innej komorce.Ludzie iddzie do TRW w Czestochowie tam poznacie wszelkie smaki prawdziwej pracy.I moze wowczas zaczniecie interesowac sie wylacznie swoimi zawodowymi sprawami a nie bzdetami kto co z kim ij jak ma" wysoko " tylna czesc ciala.Bo kazdego mozna oszkalowac ,opluc ale kazdy niech wymaga najpierw od siebie .Tylko wtedy sami sprawicie sobie wlasciwa atmosfere zdrowa bez wzajemnych glupich uwag.Miallam okazje dawno temu pracowac w firmie FAMEG pod egida co prawda innego zarzadcy i bardzo mile wspominam atmosfere jaka panowala wowczas.Zinwestowalam w siebie i teraz prowadze swoja dzialalnosc goraco polecam odwagi.

Dziewczyny jaki styl panuje w Fameg?

Bizantyjski ???? buhahahahhaha :)

Adrian

A tak serio, jak się tam pracuje? Chodzi mi głównie o warunki zatrudnienia i atmosferę między pracownikami. Dzięki.

Wojtas

Lohoho pracowników potrzeba zwłaszcza tych co laza nic nie robią szmal biorą i się mondruja choć na niczym się nie znają niech sami pokażą jak się pracuje do madrowania się wszyscy do roboty to już nie ma??

Ona 8
@Wojtas

Jaki Pan taki kram hehh

Teres
@Wojtas

Panie P. P. Niechaj sobie Pan kamery pozaklada w każdym zakątku a nie tylko na głównych halach warto byłoby popatrzeć sobie jak to się w jakim dziale pracuje buuuacha a gwarantuje byłoby co ogladac

R. W.
@Teres

Ooooo magazyn i kontrol.!!!!!!!!

Famegowiec55
@R. W.

No bo tam nie ma się kto wziąć za tych darmozjadow i nic nierobow udawaczy ludzie cięzko zapierd...a tam niby krzesła naprawiaja, chodzi taka z dupskiem i wyzej się nosi niż g.. A cwaniara za co tam niektórzy kasę dostają???

Chłop
@Famegowiec55

A to (usunięte przez administratora) to fajne chociaz, wziąłby?

Abdul
@Chłop

Z tego co się orientuje to potrzebują pracownika na kontrolę wiec warto iść i samemu się dups kiem nosić jak komuś tak bardzo to przeszkadza... Przekona się sam ile tam się robi...

@Famegowiec55

Tutaj wszyscy są wielcy udawacze na każdym jednym dziale. Jaka placa taka praca.

Marzenka
@Abdul

Odezwal się któryś z ciężko pracujących z kontroli a co prawda boli? Tak robi się.. Maślane oczka do tych co potrzeba..

John
@Abdul

To idę do kontroli chociaż 5razy w ciągu 8 godzin napoje się kawki i herbatki będę wiedział najnowsze plotki a resztę czasu może wykorzystam na to by coś posciemniac bo jak narazie to tylko jedna przerwę mam

W.......
@R. W.

Czyżby chodziło tylko o magazyn i kontrol ?

stolarz

4000 tys płacy minimalnej i koniec udawania.Kamery będą nie potrzebne

Deeezeee
@stolarz

Kamery jak najbardziej potrzebne bo niektórzy to nawet na place minimalna nie zasługują!!!!!!!!!!!

Famegglowiec
@Deeezeee

Jacy kierownicy to i tacy pracownicy. Jak jest przyzwolenie to co mnie tam buuuacha

Lmn

Także byłam pracownikiem tego hmmm.. Odradzam podjęcia tam pracy czegoś takiego jeszcze w życiu nie widziałam i nie słyszałam!!!!

Aldos

Prawda jest taka jeśli jesteś sumiennym pracownikiem wykonujesz rzetelnie swoją robotę to nic nie znaczy bo i tak zrobią z ciebie debila prawda nie ma tu miejsca i sentyment ów nie ma bo trza się slizgac na cudzym tyłku ale to się kiedyś skończy.. Tak jak cierpliwość ludzka..

emeryt
@Aldos

Prawda coś o tym wiem

.??.

Odradzam podjęcia pracy w tym zakładzie. Ze swojego doświadczenia wiem jak traktowany jest pracownik!!!

Olo

W rodzinie nic nie ginie a dobry bajer pól sukcesu tak to dziala

Cóż za duma co za prestiż żart przechowalnia dla cwaniakow lizusow i nierobow.

Frodo święta prawda dodać tylko można karma zawsze wraca!!!

Frodo

Byłem pracownikiem tejże firmy. Jeśli chodzi o pieniądze to eldorado - śmieszne. Jeśli chodzi o współpracę masakra-niedouczone osoby na stolkach grom zdolnych ludzi odeszło bądź zostali skutecznie usunieci za dobre intencje. Kolesiostwo rodzina wspieranie się i jak ktoś wcześniej trafnie określił HIPOKRYZJA sukcesu niewroze a jeśli chodzi o najwyższych - brak komentarza.

Ddrrrr

Jakie zarobki są na produkcji w chwili obecnej dla nowych pracowników??

@Ddrrrr

minimalna

Famerowiec

Eeeee głupoty gadacie na famegu są sami specjaliści i specjalistki :D

zerowe pojęcie. rządzić by się chciało. Nie ma kim. niekompetencja ależ znać się nie trzeba hehe hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Fameg - Radomsko

• Jak się pracuje w Fameg?

Zobacz opinie na temat firmy Fameg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fameg?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fameg?

Kandydaci do pracy w Fameg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fameg
2.1/5 Na podstawie 150 ocen.
  • 11 Listopada 2
    97-500 Radomsko