Opinie o Fameg w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fameg. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fameg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fameg w Radomsko

Kiedyś ktoś pisał, że firma niechętnie daje podwyżki, czy obecnie się coś zmieniło? chciałabym wiedzieć czy chociaż takie z tytułu inflacji można dostać. Ja również nie znalazłam żadnych informacji o zatrudnieniu w sieci, więc chyba udam się osobiście. Czy taka osobista wizyta zwiększy szanse na zatrudnienie?

Na każdym stanowisku pracuje się na akord? Nie ma żadnej posady, na której można pracować na godzinówce? Czy może by się coś znalazło? :) Szukam pracy w okolicy, interesuje mnie ta firma...

Ona

Idź do kierowniczki- zawsze udzieli informacji. Konkretna kobieta.

@Ona

A w sprawie podwyżek lub chęci wypracowania nadgodzin to też do kierowniczki? Piszesz o niej, że konkretna kobieta, więc wnioskuje, że w porządku z niej babka i jest po stronie pracowników, to prawda? Odnośnie dni wolnych to też ona ma coś do powiedzenia?

Ej Nowy wpis

Ona nie decyduje, nic nie ma do powiedzenia, zgłasza swojej kierownicze a ta pyta dalej. Na temat tej osoby było już wiele negatywnych wpisów na tej stronie...

on Nowy wpis
@Ej

Ta Pani jest wulgarna dla pracowników. Robi dziwne miny. Dodatkowo nigdy nic nie wie. Wprowadza w błąd. Lepiej iść do pokoju obok do tych pań

Monia

cześć, znalazłam w sieci ofertę pracy na stanowisko export manager. firma oczekuje od pracownika gotowości do wyjazdów służbowych. jak często mają one miejsce? i jak długo trwają? oferowana jest długofalowa współpraca. co to oznacza? na jak długo w takim razie wręczana jest umowa? myślę nad aplikacją.

@Monia

Czy Fameg opłaca za nas( pracowników) składki na ZUS ? bo słyszałem że są duże zaleglości.

Zatrudniona Nowy wpis
@pracownik

Dobre pytanie. Można sobie sprawdzić na pue ZUS przez internet albo złożyć wniosek w zusie i wtedy się dowiesz czy cię zgłosili do ubezpieczenia i czy pracodawca opłacił składki. Tutaj i tak nikt z famegu ci nie odpisze.

XYZ Nowy wpis
@Zatrudniona

Oczywiście, że nie odpisze, on musiałby podać dane, a oni złamać RODO :)) Najłatwiej się zalogować, jak napisałaś. Powiedz, a na kogo zatrudniają kobiety? Szyłam już pokrowce, ale do samochodów. Może tutaj fajnie płacą szwaczkom za pokrycia meblowe? Byle nie na akord :/

Amy

Patrzę na ofertę specjalisty ds eksportu, piszą o wyjazdach na targi zagraniczne. Firma zapewnia transport i nocleg? Jak są płacone tego typu delegacje?

Jakie podwyżki przecież na famegu jest akord. Żeby zarobić musisz się narobić a i tak zrobisz ponad to ci odetna. A Ra najniższa krajowa i premia 30 albo 50zl zależy.

Alex

Jak zarobisz ponadto ci odetną? Nie rozumiem chyba, o co chodzi? To chyba dobrze, że pracownik ma dobre wyniki? Po ile godzin robicie? Chciałbym się przyjąć za operatora koparki, ale praca na akord nie bardzo do mnie przemawia.. oferują jakiś socjal czy dodatki? Cokolwiek?

To za co zazwyczaj obcinają pensje, jeżeli pracownikowi uda zarobić się więcej? I czy robią to słusznie? Dlaczego premia taka niska? I z racji czego się ją przyznaje?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy Fameg aktualnie rekrutuje na stanowisko produkcyjne? Bo niestety w Internecie żadnej oferty znaleźć nie mogę. Pozdrawiam serdecznie

Czy w firmie Fameg występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Brygadzista?

Elwira

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy są przyjęcia w firmie Fameg? Niestety nie ma żadnych ofert w Internecie, nie wiem czy przyjmują kobiety. Pozdrawiam

obserwator
@Elwira

na Fameg przyjmują kobiety. Zarobki ok 10 tys brutto . Oczywiście za kwartał.

@obserwator

10 tys podziałało mi na wyobraźnie. Szkoda że dodałeś informacje że to się dzieli na trzy miesiące. A tak poważnie to dochodzą do tego premie? Czy 3 tys z hakiem to cała wypłata na rękę?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Fameg? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

nowy

Dlaczego nikt już nic nie pisze? Nie ma ciekawych tematów?

Miki

Witam,poszukujecie kierowcy na C+E jakie są warunki zatrudnienia,wyjazdy jednodniowe ? Jakie stawki ? Jaka atmosfera ?

Oki

Możesz napisać, na jaką stawkę mniej więcej można liczyć? Czy jest to najniższa krajowa? Bo we wcześniejszych komentarzach przeczytałam taką informację... Poza tym, ile (około) kilometrów dziennie się pokonuje?

Pracowałem tam na dziale tartaku takiego dziadostwa to jeszcze jak żyje nie widziałem jak ktoś jest podpierdalaczem to będzie miał dobrze wyższa premia i tak dalej jak lubicie (usunięte przez administratora) za najniższą krajową to zapraszam do pracy na famegu bez możliwości podwyżki a kierownicy to już nawet nie chce mi się mówić omijajcie tą firmę szerokim łukiem

Adrian

Cześć. A na dziale tartaku, jak robiłeś to normalnie na podstawie umowy o pracę, czy inna forma zatrudnienia? Napisałeś, że bez podwyżek ale, że niektórzy pracownicy, co chętnie dzielili się tym, co się dzieje w środku z szefostwem mieli lepiej. To co dla ujmę to normalnych to tylko najniższa krajowa i przez cały rok żadnego dodatku? Ja właśnie szukam takiej pracy to dobrze by było coś ustalić.

Wykop

Czy to prawda, że Fameg wchodzi w branże budowlaną? ... i zaczęli produkować kije do szpadli ?

Te dziwne komentarze mogą pisać osoby , które już tam nie pracują lub zostały zwolnione. Pracowałem tam i dobrze wspominam prace , jeżeli ktoś nie udaje że pracuje to i ma tam dobrze.

On

Specjalista ds. eksportu. Czy ktoś wie coś na temat zarobków ? Oraz jak wygląda praca czy polecacie ?

Kaśka

Dlaczego Fameg non stop rekrutuje na stanowisko pracownik biurowy? nie chce mi się wierzyć, że aż tyle jest pracy, żeby co miesiąc robić rekrutacje....jakiś mobbing tam jest jest, że się ludzie zwalniają? jak wygląda rekrutacja na pracownika biurowego może ktoś powiedzieć?

@Kaśka

(usunięte przez administratora). Pracy mnóstwo za najniższa krajową. Szanujmy się i omijajmy to miejsce z daleka.

Julia

Nie no, ale tyle obowiązków i najniższa krajowa? To tylko tak na początek może, a potem jest opcja negocjacji tej kwoty? To jak z tym jest, jak w firmie reagują na takie wnioski o podwyżki, przyznają je? Bo jeśli jest jakaś pespektywa na wyższe zarobki to można jakoś przeboleć ten okres próbny za najniższą ;)

Magdalena

Hej, widzę, że firma szuka Dyrektora Zarządzającego. Wymagają sporego doświadczenia (minimum 5 lat) i ogólnie obowiązków jest dość sporo :) Nie dziwi mnie to ze względu na wysokość stanowiska, ale ciekawi mnie czy firma oferuje adekwatne warunki? Czy ktoś jest w stanie podać mi widełki placowe? Niestety w ogłoszeniu nie ma nic na ten temat. Zaciekawiła mnie też jedna kwestia w benefitach — apartamenty nad morzem dla pracowników. Może ktoś rozwinąć, na czym polega ta możliwość? ;)

No
@Magdalena

Możesz jechać na wczasy, nocleg bezpłatny. Płacisz za sprzątanie, parking, jedzenie i wstęp na basen. Apartament to słowo nadużywane ostatnio począwszy od mieszkań w bloku do ośrodków wypoczynkowych :)

PW

Jak wyglądają testy dla pracowników biurowych ?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Fameg rekrutuje na stanowisko Brygadzista. Może ktoś planuje aplikować?

Anusia

A konkretnie i na czym ta praca polega

Fffff

Na jaki dzial;

@Fffff

No to ostatecznie chyba nikt stąd nie aplikował skoro odp nie padła. A tak dla jasności to jakie są tu wszystkie działy? Na każdym mają brygadzistę?

@Fffff

Co słychać w muzeum meblarstwa - FAMEG .? Nikt już nie pisze. nie ma o czym?

@były pracownik

A Ty jako były pracownik masz coś do dodania? Chyba, że chcesz wrócić? Jest tu w firmie na spokojnie taka opcja?

...
@Beata

Jeżeli ktoś nie pali za sobą mostów, to raczej wszędzie może wrócić. Może już nie na to samo stanowisko, ale jeżeli firma potrzebuje pracowników, to czemu nie?

@były pracownik

Śmieszy mnie jak ktoś 2 czy 3 lata temu pisał że jest źle. Źle to jest teraz i dopiero się rozkręca.

wciąż bardziej obcy
@Gość

Nie rozumiem . Cały czas są inwestycje - ciepłownia na trociny , nowy tartak i wiele innych . Przyjmują ludzi do pracy . Trochę z zewnątrz kiepsko wygląda ten zakład . (usunięte przez administratora) to przy tym luxus . Warto byłoby chociaż posprzątać . Nie musi być bogato , ale chociaż czysto . To świadczy o gospodarzu albo jego braku.

Firma dodała nową ofertę pracy na Kierownik Utrzymania Ruchu. Czy ktoś o tym słyszał?

klient

Po ile jest brykiet na Famegu i czy jest dostepny?

PK
@klient

Prosimy zostawić do siebie kontakt lub przedzwonić do biura, przekażemy komplet informacji.

Abc
@klient

Zadzwoń do Adama a napewno uzyskasz "najlepszą " cenę

Pracownik Famegu

Pani Dominiko jak jest Pani na zwolnieniu lekarskim to do domu, a nie jednocześnie praca. Madruje się, wszystko ja wkurza na tym Famegu - a masz za dobrze- chodzisz kiedy chcesz. ZUS już poinformowany- kontrola za niedługo.

Ewunia
@Pracownik Famegu

I to wszystko z naszych pieniędzy idzie. Albo ktoś chory albo nie. Rozumiem coś w domu robić ale przychodzić do pracy jak się jest na zwolnieniu. Zabiorą w końcu zasilek i tyle się na robi. Mnie ZUS już 3 razy kontrolował i nawet nie uprzedził, że będzie. Wpadnie i jeszcze firma będzie mieć nieprzyjemności.

Pan Pani
@Ewunia

Jeszcze jedna była taka w biurowcu, ale już jej nie ma. Chyba się wystraszyła kontroli czy czego tam.

Czy w firmie Fameg są regularne szkolenia pracownicze?

Pracownica

Nie

@Pracownica

Jak to nie ? Prezes szkoli wszystkich codziennie , kogo napotka.

Mik
@pracownik

Ale skecz

milk
@Mik

nasz preses to potrafi trzasnąć nawet drzwiami obrotowymi ..........

Roman
@milk

A tak na poważnie to są jakieś problemy z Waszym prezesem że tak piszecie?

Bogus
@Roman

Jest i to spory. Eksport się zwalnia. Nawet kierowniczka kadr szuka pracy, bo wie co za (usunięte przez administratora) tu panuje. Tylko nikt nie zoferuje jej takiej kasy jak ma tu tyle za nic nie robienie. Ludzi traktuje się tu jak (usunięte przez administratora) Inne warunki - mówię, że pracujesz na tym stanowisku a jednak sprzątasz podlugi. Ludzie tą firmą to wielki kicz. A schody pierwsza klasa. !

@Bogus

Tak praca w biurze tyle że w każdej chwili możesz dostać szmate i iść wycierać krzesła. .Schody przed wejściem to tylko przedsmak i wizualizacja tego co czeka za drzwiami, wszystko mówi samo za siebie tylko szefostwo nie słucha

@Beata

Lepsze jest jeżdżenie taczka zamiast autem- pomimo, że umowa inną.

Pracownik- obserwator
@Bogus

Nie wiem czemu narzekacie na nowego kierownika kadr. Ta kobieta chociaż jak są paski to wyjdzie rozda, zapyta się co potrzeba a stara zamknęła się w swojej dziupli i nie wyszła. Widać pewne zmiany- organizacja dzień dziecka itp. Współczuję tej dziewczynie w ciąży biega lata a ludzie i tak brak szacunku. Lepiej dziewczyno idź już na zwolnienie szkoda zdrowia na tych ludzi z Famegu jak dzikusy. Prezes tego nie doceni, że chodzisz dziewczyno do końca. A młoda modnisia zamiast pomóc to tylko myśli jak fryz zrobić i jak się ubrać. Pozdrowienia dla 4 pań z Famegu w kadrach. Hej

Bożena
@Pracownik- obserwator

O, to z tego co piszesz są jakieś małe plusy. Myslisz że dalej będzie się poprawiać na lepsze? Ten dzień dziecka to spoko inicjatywa, ciekawe czy coś jeszcze wymyślą.

Anka
@Bogus

Akurat z tego co wiem, to eksport nie zwalnia się przez prezesa tylko nową pseudo dyrektor, która dyrektorem jest tylko na papierze... smaruje równo na swoich pracowników, nic nie wie, zupełnie nie nadaje się na to stanowisko, wszystcy się z niej śmieją i dziwią jakim cudem ona jeszcze tu jest

Magdalena
@Anka

Hejo, mąż znalazł ogłoszenie, firma właśnie szuka brygadzisty.. trochę zaniepokoiło mnie to co piszesz :/ Wiesz może jak warunki na tym stanowisku?

Anka
@Magdalena

Zależy do jakiego działu. Brygadzista to może na produkcję, Pani pseudo Dyrektor też tam bywa, lata za Prezesem jak przestraszony piesek a wszyscy mają z niej polewkę. Choć nie ma się nią co przejmować, bo z tego co słyszałam na nic nie ma wpływu. Jedyne co to miesza i ludziom nerwy psuje.Pochodzi z wiochy i próbuje zrobić z siebie wielką Panią ????

@Anka

No właśnie czy wie ktoś kiedy w końcu ona leci?bo naprawdę to wstyd by taka osoba reprezentowała firmę. Dosyć, że z inteligencją nie ma nic wspólnego to lata jak pies za Prezesem i w ogóle nie ma swojego zdania.jak przychodzi tu do nas na produkcję to wszyscy mamy polewkę.

AA

Z tego co słyszałem to jest na wylocie, każdy ma nadzieję, że wróci Pan Andrzej P, bo inaczej będzie tu źle. dużo się tam pozmieniało w biurowcu, dziewczyny chcą odchodzić, z resztą już odeszły cenione osoby odkąd ten pionek przyszedł.wstyd dla firmy naprawdę

Zostaw merytoryczną opinię o Fameg - Radomsko

• Jak się pracuje w Fameg?

Zobacz opinie na temat firmy Fameg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fameg?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fameg?

Kandydaci do pracy w Fameg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fameg
2.1/5 Na podstawie 150 ocen.
  • 11 Listopada 2
    97-500 Radomsko