Fameg
counter
2 146 770 5 1
Pracownik firmy

Dlaczego nie ma kontroli na deseczkowni i gietarni i dalej na wydziałach?co to za przywileje? Ta artystka która cały czas przesiaduje w biurku u kierowniczki na plotach to co tyle ma roboty? Wszystkie ploty z pakowni i całego zakładu tym się zajmuje, to jest praca żyć nie umierać. Co boi się że ja zgasi pracownik który zna się.? No już zablysnely obie specjalistki. To w co tu się dziś wystroic??

oglądacz

czy to prawda że firma tak dobrze przetrwała kryzys ? Nie było zwolnień? Czy warto się tam zatrudnić ?

Panie Piotrze traci Pan swoje pieniądze, bo nie widzi Pan co niektórzy robią na produkcji. Tylko nabijaja swoje godz. Już nie wspomnę o zaopatrzeniu. Siedza po godzinach pracy. I nic nie robią. A jest ich więcej o 2 osoby. Te młode to nie wiedzą co z nudów robić.. Jak ktos przechodzi nagle za pracę się biorą. A jak się coś od nich chce to po co się przyszło. Później dziwić się, że nie ma kasy ma podwyżki. Jak daje się kasę za robienie nic. Na Pana miejscu bym.sie temu przyjrzal. Jak Pan zlikwiduje płatne nadgodziny od razu będą się wyrabiać.

@Pracownik

Bo dobrzy,sumienni pracownicy odeszli. Młody się właśnie wyrobi, tylko niech wie za co pracuje i za jaką stawke. Bo nie ublizajmy młodym, niektóre prace ogarnialy bardzo szybko. Tylko pracownika trzeba umieć utrzymać przy sobie.

Andrzej
@lalka

Sama zaopatrzenia sobie odpisała.. Chociaż byś się powstrzymała Lalka. Lepiej nie wynoscie rzeczy z firmy. Nie stać Was żeby sobie kupić.

@Andrzej

Z całym szacunkiem do Pana, ja tam juz nie pracuje i nie wiem za bardzo o jakie dziewczyny chodzi :-) Ja tylko chciałam napisać, że na innych wydziałach były osoby młode które ogarnialy pracę, ale niestety nie zawsze się docenia takie osoby. A właśnie niektóre tzw. lizusy miały bal. Pozdrawiam serdecznie;-)

Katarzyna
@Andrzej

Jeśli zatrudniania się nowe osoby i dalej są nadgodziny to coś jest nie tak. Ktoś jest niewydajny. Albo się nabija godz. Skoro daje to biorę. Ale to decyzja Zarządu a nam nic do tego. Niestety na niektórych wydziałach pracowników potrzeba a i ich nie ma. Nadgodzin też nie można. A pozniej sie dziwia ze zaległości.

Andrzej
@lalka

To przepraszam. Myślałam że osoby z zaopatrzenia. Ich się tam inaczej traktuje niż wszystkich. I to nie tylko ich. Ale macie rację tego nie przeskoczymy. Pupile zawsze mają łatwiej.

@Andrzej

A więc właśnie, wystarczyłoby zweryfikować kto tak naprawdę pracuje i wyeliminować tzw. obibokow i nagle zakład by był o wiele zdrowszy. A czemu zostawia się tych niewydajnych to już niestety tajemnica :-)

Ilunia
@lalka

Ale ta czarna nic nie robi A ciągle ja widzę, że siedzi po godzinach..

Agnieszka Nowy wpis
@Ilunia

Dzisiaj też siedzi. W domu chyba zajęć nie. Ogólnie nie przepadam za nia. Taka cwaniara.. tylko obgaduje wszystkich. Na miejscu Prezesa i Renaty bym ja zwolniła.

Krzysztof Nowy wpis
@Agnieszka

Pani S. Hehe? Ogólnie nie rozumiem tego wszystkiego. Tu robią co chcą.. A w nowa kadrowa ma samochód służbowy. A pracuje tu ponad 15 lat i takiego dziadostwa nie widziałem. A stare załoga zła? Więcej robimy my niż co w ciągu roku zatrudniles. Mamy wiedzę oni nie.

Małgorzata Nowy wpis
@Agnieszka

Zastanawiam się jaka atmosfera pracy panuje w Famegu. Wasze komentarze można różnie interpretować, ale napiszcie wprost: Jakie są relacje między pracownikami w firmie?

Heheh Nowy wpis
@Agnieszka

Renata to sobie może zapalić papierosa tylko

Pracownik firmy

Famegowwwiec
@Pracownik firmy

A no bo żeby kontrolować to trzeba mieć wiedzę a jak się nawet jej podstaw nie ma tylko coś zaslyszy to potem się zwala winę na innych tak to w tym zakładzie jest.

Benito
@Famegowwwiec

Wielkie wymagania nagle z jakości?? TO ILE POSMAROWAL PREZES NOWEJ PANI KIEROWNIK ZA TAKĄ OTO FUNKCJE?

Zasłużony pracownik
@Benito

Żeby wymagać to trzeba mieć wiedzę a jak się tylko pozeruje to nic nie ma taka prawda jest.

Lulek
@Pracownik firmy

Już ponad 15 lat pracuje na Famegu ale jeszcze nie widziałem, żeby pracownicy dostawali samochody służbowe. Kto przychodzi teraz ma lepiej niż staży pracownicy.

kasia

a co na święta dostaniemy? z naszego socjalu?

@kasia

Jak zwykle nic mimo że to pieniądze pracowników inni jeszcze by doplacili że mogą pracowac

@Pracownik

Nic bo jest tarcza i państwo na to pozwala.

Myszka
@Jaaa

Tarcza nie ma znaczenia bo wedlog prawa socjalne to pieniądze pracownika które muszą być wypłacone ale cóż ciemnota nie rozumie swoich praw i cicha siedzą zastraszani

@Myszka

A właśnie ze ma trzeba wejść na stronę ministerstwa a tam czarno na białym że fundusz socjalny może być zawieszony na czas epidemii

Myszka
@Jaaa

Może zmniejszyć ale nie ma prawa zabrać w calosci

Nik
@Jaaa

Nikt nie ogłosił epidemi ani stanu wyjątkowego także radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

Mis

Fameg może była firma z tradycjami ale była. Właściciele chyba cztery litery chcą szkłem utrzeć. Tylko ełke wiać i zepchnąć to średniowiecze bo to już nie fameg. Ale dziwię się że premier przyjechał zwiedzać ale co. Raczej robić propagandę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Nik

Średniowiecze totalne samochody się rozładowuje po blachach wjeżdżając zamiast po rampie w piątek jakiś nowy rozładowywał szło mu to ale blaszki uciekały. Lepsze na złomie są bo grubość przeraża. Co do toalet to jedziesz na Małysza jak w epoce kamienia łupanego. Dziwię się że ludzie pracują w 21wieku w takich warunkach.

Izaura

Witam mam pytanie ponieważ jestem świeżym pracownikiem czy na święta wielkanocne pan prezes da jakieś socjalne tym bardziej że wypłata po Wielkanocy za odpowiedź bardzo dziękuję i pozdrawiam

Krystyna
@Izaura

A są przyjęcia na fameg? Jak ze zmianami?

Ggg
@Izaura

Nie, było i nie ma nic na święta od dwóch lat

Izaura
@Krystyna

Witam są przyjęcia na fameg trzeba iść na pośredniak zależy na jaki dział wyślą wtedy będzie wiadomo na ile zmian pozdrawiam

Elvis

Czy ktoś dojeżdża samochodem z kamieńska?proponowałbym jazdę na zmianę dla zmniejszenia kosztów

Ciekawa
@Elvis

A są może przyjęcia do famegu teraz???

@Ciekawa

Wątpię. Są zwolnienia nadal

Renia
@Ciekawa

Są przyjęcia, podobno zwiększyli stawki.

@Renia

Czyli zwalniają, po to żeby zatrudnić nowe osoby? Fameg to jednak stan umysłu

Hih
@Deseczki

Przecież to logiczne :-D

obserwator
@Renia

To ten skansen jeszcze funkcjonuje?

w5
@obserwator

To co sie dzieje w famegu to jakaś paranoja. 100 % braków na produkcji. Surowiec porażka, suszenie i gięcie - porażka. powinno być 100% reklamacji. Jak długo klienci będą to akceptować?

Pytanko
@w5

To dlaczego to nadal funkcjonuje? Dlaczego pracownicy godzą się na takie rzeczy?

Katarzyna
@w5

Właśnie dziś po raz kolejny odrzucono moją reklamację na zakupione (11 grudnia) krzesło, które przyszło do mnie uszkodzone (opakowanie w stanie nienaruszonym, zatem nie z winy firmy kurierskiej). Stwierdzono, że doszło do uszkodzenia podczas rozpakowywania przeze mnie przesyłki. Skandal, że takie praktyki są tolerowane a firmy reprezentujące taki poziom utrzymują się na rynku. Wcześniej sądziłam, że to uczciwa firma z tradycjami, jednak byłam w błędzie. Kolejny przykład "polskiego" podejścia do klienta. Dramat.

zdziwiona iwona
@Katarzyna

a ty zdziwiona? przeciez caly zaklad to januszexami stoi co od 6 tylko o pinionżkach

Hmm
@zdziwiona iwona

To może właśnie za mało dostają tych pinionzkow i dlatego tak gadają? ;-D

Nenuoo

Ja to się dziwię tym młodym co tak narzekają wyzywaja że tak im źle na famegu a tyle lat robią. Jak źle to się szukać czegoś innego a nie pierniczyc. Ale jak się więcej nic nie potrafi jak się nie ma aspiracji Albo znajomego albo sie dobrze gadka nadrabia właścicielowi boi się wyzwań i ciężkiej pracy a tylko chodzi i udaje jak to wielce pracuje i sciemnia non stop to gdzie takiej będzie lepiej.

Ddr
@Nenuoo

Nie pójdą nigdzie tylko tak gadają a gdzie im będzie lepiej.? Jest lajtowo. Można zajc się ploteczkami. Wypić kawke. Itd

Ms
@Ddr

Na Małysza dwójka w tym pseudo WC też na lajcie? Może o takich rzecach wspomnimy zanim zaczniemy dochodzić dlaczego młodzi uciekają kto będzie pracował w takich warunkach?

Właśnie
@Ms

A jakie one wokół czyste, że hej :-)

PRL 1970
@Ddr

kawke? kawka leci ale z kranu .. PRL czas się zatrzymał.

Jak wasze socjalne na święta wielkanocne

Rrrrr
@Były pracownik

Jak zawsze od dwóch lat brak

Użytkownicy czekają na odpowiedź 88 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Fameg?

Neutralny
Kandydat

Zamiast oczerniać, wylewać swoje żale, na temat tego czy innych pracodawców, miej odwagę, nie bój się konfrontacji, powiedz co ci się nie podoba, co byś zmienił, poprawił... Powiedz mu to bezpośrednio, miej odwagę!

Ulka
@Neutralny

Tak, powiedz co myślisz, spakuj rzeczy i idź do domu,,, jak uda Ci się dokończyć zdanie poczytaj to za sukces,,, powrotu na pewno nie będzie,

Hej
@Neutralny

A jak tam wyciągi?

@Hej

Bez zmian

Hej
@Jaaa

No to pięknie. Ludzie się godzą na takie warunki pracy? Szok.

Kandydat

Interesuje mnie sytuacja w Fameg na stanowisku spawacza. Mógłby ktoś doradzić czy opłaca się przyjść?

Dvpa
@Tadek

Poczytaj sobie komentarze które są prawda i wyciągnij wnioski...

Spawacz
@Tadek

Ja jestem spawaczem i jakoś nie narzekam trzeba robic jak wszędzie płacą jest ok

@Spawacz

Jak można domagać się szacunku do pracownika jak są jeszcze tacy ludzie?

Tadek

Rada dla szukających pracy_fameg omijajcie z daleka.socjal zbliżony do chlewu ,kierownictwo wątpliwej fachowości a co najważniejsze zarobki z trzeciego świata.ciekawe jak szybko usuni3ty zostanie ten wpis?????

Były prac.

Popieram w 100 %. Kabaret

Pracownicy produkcyjny Famegu
Użytkownicy czekają na odpowiedź 158 dni.

Panie Prezesie, Dyrektorze Piotrze, nie rozumiem czemu pozwalacie sobie na takie rzeczy w Waszej firmie. Od 2 miesięcy niestety większość z nas nie może załatwić prostych spraw w kadrach. Ciągle co jestem to nie ma Pani od kart sportowych. Myli wysyłanie pasków. Sorry, ale nie życzę sobie aby ktoś znał moja wypłatę! I to nie pierwszy raz! Gdy jest kolejka u innych pań w kadrach, do tej nie można się zwrócić bo ona nic nie wie. Proszę powiedzieć kiedy ta Pani w końcu będzie po godz. 14? Pracownik produkcyjny pracuje do 14, ona do 11 jak mamy załatwić z nią jakiekolwiek sprawy? Na skierowaniach myli nazwiska albo adresy. Pani kierowniczko kadr skoro Pani pracuje codziennie do 11, to niech ja ktoś zastąpi!!. Kogo to interesuje, że studentka. Gdy znów otrzymamy kogoś innego pasek mus

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Fameg. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

@Pytanie

Nie istnieje. Po prostu nie istnieje. Co byś nie robił i jak tego nie robił, kierownictwo ma swoich pupilków. Reszta to szare tło, tego szarego zakładu. Młodych zwalniają, tłumacząc się, że miał umowę na czas określony. Trzymają samych prawie emerytów i na nich bazują. Zero podwyżek, zero możliwości rozwoju.

Igor

@deseczki a dlaczego zwalniają?

Rudy102
Kandydat

Są przyjęcia na kierowców jak ze stawkami ? Opłaca się tam przyjść?

M
@Rudy102

Patrz olx

Rudy102
@M

Slyszalem od bylego kierowcy,że nie mają za specjalnie ponieważ nie wychodzi nawet najniższa krajowa na godzinę..... dużo godzin wręcz od groma,dużo punktów...marna stawka z kilometra.

Elvis

Czy ktoś dojeżdża z kamieńska samochodem,proponowałbym jazdę na zmianę dla zmniejszenia kosztów

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 274 dni.
Kandydat

Witam. Pytanie do osób pracujących w tej firmie. Czy polecacie ja? Jakie są warunki pracy oraz płacy? Czy w ogóle warto składać tam papiery? Pozdrawiam

oglądacz

Ktoś
@oglądacz

To nieprawda, że dobrze stoi. Zabrali 20 % z wynagrodzenia. Zwolnili mnóstwo ludzi. Więc po co ta ustawka p. Premiera w czwartek? (usunięte przez administratora)

Oglądacz
@Ktoś

hmm to jak w końcu, w telewizji mówili inaczej ? Juz miałam wysyłać CV....;(

@Oglądacz

Wysylajcie cv I niedaja nawet najnizszej krajowej????powodzenia????

M
@Ktoś

Zabrali 20 % to prawda tylko ze teraz pracujesz 4 dni w tygodniu a nie 5 i nikt nie zabrał od tak było to podpisane

@M

OK, pracuje 4 dni, ale w tarczy jest ze najnizsza krajowa sie nalezy.

@oglądacz

Kryzys to dopiero teraz się zaczął mimo tarczy ludzi zwalniają a remonty na pokaz robią od sierpnia wszystko miało wrócić do normy i co ludzie są zastraszani upadloscia zakładu jak nie przyjmą 80% płacy a za co żyć i rachunki płacić

Jolcyn
@Pracownik

Przecież to było do przewidzenia. Nie wiem czemu ludzie są tak zaskoczeni. Trzeba włączyć myślenie, dajecie się robić w jajo to macie.

w7
@Jolcyn

racja, ale co z tego

Jolcyn
@w7

A no to z tego, że zawsze tak będziecie mieć i tyle. Najwidoczniej tak Wam pasuje i już.

Zostaw merytoryczną opinię o Fameg - Radomsko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Fameg
2/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 11 Listopada 2