Opinie o Fameg w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fameg. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fameg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fameg w Radomsko

Nik

Średniowiecze totalne samochody się rozładowuje po blachach wjeżdżając zamiast po rampie w piątek jakiś nowy rozładowywał szło mu to ale blaszki uciekały. Lepsze na złomie są bo grubość przeraża. Co do toalet to jedziesz na Małysza jak w epoce kamienia łupanego. Dziwię się że ludzie pracują w 21wieku w takich warunkach.

Izaura

Witam mam pytanie ponieważ jestem świeżym pracownikiem czy na święta wielkanocne pan prezes da jakieś socjalne tym bardziej że wypłata po Wielkanocy za odpowiedź bardzo dziękuję i pozdrawiam

Krystyna
@Izaura

A są przyjęcia na fameg? Jak ze zmianami?

Ggg
@Izaura

Nie, było i nie ma nic na święta od dwóch lat

Izaura
@Krystyna

Witam są przyjęcia na fameg trzeba iść na pośredniak zależy na jaki dział wyślą wtedy będzie wiadomo na ile zmian pozdrawiam

Nenuoo

Ja to się dziwię tym młodym co tak narzekają wyzywaja że tak im źle na famegu a tyle lat robią. Jak źle to się szukać czegoś innego a nie pierniczyc. Ale jak się więcej nic nie potrafi jak się nie ma aspiracji Albo znajomego albo sie dobrze gadka nadrabia właścicielowi boi się wyzwań i ciężkiej pracy a tylko chodzi i udaje jak to wielce pracuje i sciemnia non stop to gdzie takiej będzie lepiej.

Ddr
@Nenuoo

Nie pójdą nigdzie tylko tak gadają a gdzie im będzie lepiej.? Jest lajtowo. Można zajc się ploteczkami. Wypić kawke. Itd

Ms
@Ddr

Na Małysza dwójka w tym pseudo WC też na lajcie? Może o takich rzecach wspomnimy zanim zaczniemy dochodzić dlaczego młodzi uciekają kto będzie pracował w takich warunkach?

Właśnie
@Ms

A jakie one wokół czyste, że hej :-)

PRL 1970
@Ddr

kawke? kawka leci ale z kranu .. PRL czas się zatrzymał.

Jak wasze socjalne na święta wielkanocne

Rrrrr

Jak zawsze od dwóch lat brak

Neutralny

Zamiast oczerniać, wylewać swoje żale, na temat tego czy innych pracodawców, miej odwagę, nie bój się konfrontacji, powiedz co ci się nie podoba, co byś zmienił, poprawił... Powiedz mu to bezpośrednio, miej odwagę!

Ulka
@Neutralny

Tak, powiedz co myślisz, spakuj rzeczy i idź do domu,,, jak uda Ci się dokończyć zdanie poczytaj to za sukces,,, powrotu na pewno nie będzie,

Hej
@Neutralny

A jak tam wyciągi?

Jaaa
@Hej

Bez zmian

Hej
@Jaaa

No to pięknie. Ludzie się godzą na takie warunki pracy? Szok.

Tadek

Interesuje mnie sytuacja w Fameg na stanowisku spawacza. Mógłby ktoś doradzić czy opłaca się przyjść?

Dvpa
@Tadek

Poczytaj sobie komentarze które są prawda i wyciągnij wnioski...

Spawacz
@Tadek

Ja jestem spawaczem i jakoś nie narzekam trzeba robic jak wszędzie płacą jest ok

@Spawacz

Jak można domagać się szacunku do pracownika jak są jeszcze tacy ludzie?

Tadek

Rada dla szukających pracy_fameg omijajcie z daleka.socjal zbliżony do chlewu ,kierownictwo wątpliwej fachowości a co najważniejsze zarobki z trzeciego świata.ciekawe jak szybko usuni3ty zostanie ten wpis?????

Były prac.

Popieram w 100 %. Kabaret

Pracownicy produkcyjny Famegu

Panie Prezesie, Dyrektorze Piotrze, nie rozumiem czemu pozwalacie sobie na takie rzeczy w Waszej firmie. Od 2 miesięcy niestety większość z nas nie może załatwić prostych spraw w kadrach. Ciągle co jestem to nie ma Pani od kart sportowych. Myli wysyłanie pasków. Sorry, ale nie życzę sobie aby ktoś znał moja wypłatę! I to nie pierwszy raz! Gdy jest kolejka u innych pań w kadrach, do tej nie można się zwrócić bo ona nic nie wie. Proszę powiedzieć kiedy ta Pani w końcu będzie po godz. 14? Pracownik produkcyjny pracuje do 14, ona do 11 jak mamy załatwić z nią jakiekolwiek sprawy? Na skierowaniach myli nazwiska albo adresy. Pani kierowniczko kadr skoro Pani pracuje codziennie do 11, to niech ja ktoś zastąpi!!. Kogo to interesuje, że studentka. Gdy znów otrzymamy kogoś innego pasek mus

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Fameg. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Deseczki

Nie istnieje. Po prostu nie istnieje. Co byś nie robił i jak tego nie robił, kierownictwo ma swoich pupilków. Reszta to szare tło, tego szarego zakładu. Młodych zwalniają, tłumacząc się, że miał umowę na czas określony. Trzymają samych prawie emerytów i na nich bazują. Zero podwyżek, zero możliwości rozwoju.

Igor

@deseczki a dlaczego zwalniają?

Rudy102

Są przyjęcia na kierowców jak ze stawkami ? Opłaca się tam przyjść?

@Rudy102

Patrz olx

Rudy102
@M

Slyszalem od bylego kierowcy,że nie mają za specjalnie ponieważ nie wychodzi nawet najniższa krajowa na godzinę..... dużo godzin wręcz od groma,dużo punktów...marna stawka z kilometra.

Elvis

Czy ktoś dojeżdża z kamieńska samochodem,proponowałbym jazdę na zmianę dla zmniejszenia kosztów

Witam. Pytanie do osób pracujących w tej firmie. Czy polecacie ja? Jakie są warunki pracy oraz płacy? Czy w ogóle warto składać tam papiery? Pozdrawiam

oglądacz

czy to prawda że firma tak dobrze przetrwała kryzys ? Nie było zwolnień? Czy warto się tam zatrudnić ?

Ktoś
@oglądacz

To nieprawda, że dobrze stoi. Zabrali 20 % z wynagrodzenia. Zwolnili mnóstwo ludzi. Więc po co ta ustawka p. Premiera w czwartek? (usunięte przez administratora)

Oglądacz
@Ktoś

hmm to jak w końcu, w telewizji mówili inaczej ? Juz miałam wysyłać CV....;(

@Oglądacz

Wysylajcie cv I niedaja nawet najnizszej krajowej????powodzenia????

@Ktoś

Zabrali 20 % to prawda tylko ze teraz pracujesz 4 dni w tygodniu a nie 5 i nikt nie zabrał od tak było to podpisane

@M

OK, pracuje 4 dni, ale w tarczy jest ze najnizsza krajowa sie nalezy.

@oglądacz

Kryzys to dopiero teraz się zaczął mimo tarczy ludzi zwalniają a remonty na pokaz robią od sierpnia wszystko miało wrócić do normy i co ludzie są zastraszani upadloscia zakładu jak nie przyjmą 80% płacy a za co żyć i rachunki płacić

Jolcyn

Przecież to było do przewidzenia. Nie wiem czemu ludzie są tak zaskoczeni. Trzeba włączyć myślenie, dajecie się robić w jajo to macie.

w7
@Jolcyn

racja, ale co z tego

Jolcyn
@w7

A no to z tego, że zawsze tak będziecie mieć i tyle. Najwidoczniej tak Wam pasuje i już.

kor

a wystarczyłoby zauważyć, że jednego starego pracownika trzeba zastąpić pięcioma nowymi....

Walk
@kor

Nie zastąpić tylko tzw łazików zatrudniać nie wiadomo po co, nie wiadomo na co nie wiadomo co oni takiego "robią...

fameg
@Walk

tu nie trzeba winić ani starych ani nowych pracowników. Trzeba umieć zarządzać ludźmi. Ta rzecz jest dla prezesów obca. Niestety taka jest prawda i stąd problemy.

Lalka
@fameg

O właśnie, ktoś powiedział w końcu prawdę. Polać Ci! Oby w końcu prawda dotarła do szefostwa, uderzyć się w pierś i przyjąć prawdę na klatę, niestety źle jest wszystko prowadzone. A szkoda by było jakby firma i ludzie mieli ucierpiec. Mam nadzieję, że ktoś się w końcu obudzi i zacznie podejmować dobre decyzje. Bo tu nie chodzi o to żeby się wzajemnie błotem obrzucac. Każdemu powinno zależeć na dobru firmy.

fameg 1
@Lalka

każdemu zależy na dobru firmy. Może w końcu prezes to dostrzeże, jakieś podwyżki ?

Fameg 2
@fameg 1

O tak. Z miłą chęcią je przyjmiemy.

Gjęty
@Walk

Teraz to my wszyscy łaziki bo roboty nie ma i długo nie będzie

M

Zazdrość wam ze firma chce się rozwijać i przetrwać kryzys

Kkkk

Jak wygląda praca na giętarni?

My
@Kkkk

A co masz ochotę tam pracować,.?

Jak szefostwo w Fameg? Spoko traktują ludzi?

Dexter

Poczytaj sobie opinie i posłuchaj ludzi którzy tamm pracowali. A. Najpewniej sam się przekonaj. Ja nie wierzyłem dopóki sam tego nie doświadczyłem i zobaczylem. Większość opinii negatywnych. Fajnych wartościowych ludzi powypie.. Została stara śmietanka wzajemnej adoracji co dzwoni do siebie bo władza na zakład wchodzi. Dobrze ze odeszlem z tamtad.

Famegowy

Szkoda gadać, tragedia!!!

Lol
@Famegowy

Święta prawda.

Famegowy

Szefostwo chyba ma już to wszystko w nosie. Nie ma zamówień, klapa. Niestety nie mają pomysłu co dalej. Konsekwentnie wszystko rujnują.

famegowiec

podobno postój w czerwcu - tydzień , jak nie to zwolnienia ?

LOLA

Nie postój tylko 4 dni po 7 godzin

@Obywatel

Nie po 7 godz tylko normalnie po 8

Jw

Acha ha to jakie tam znowu szkolenia? Z klejenia elementów czy wycierania kleju poprawnie? Takie oto strategie hehehe

L.
@Jw

(usunięte przez administratora) jak nawet z tym macie problem to szkolenia powinny też być z prawidłowego czyszczenia uszy ;) bo jak grochem o ścianę... a może wy właśnie nie słyszycie bo uszy brudne... i tu leży problem...

Jak
@L.

Słyszą wybiórczo. Robią tak jak im wygodniej i masz być posłuszny (usunięte przez administratora)

karol

Nie możecie patrzeć na tą kontrol jakości bo zatrzymują wam robotę, bo najlepiej zepchnąć bubla i liczyc kasę z akordu

nowy
@karol

W każdym zakładzie jest kontrol i taką rolę odgrywają a tym bardziej ze u was tam wszystko ręcznie chyba robicie? wiec jest co kontrolowac

Pracownik Wydział
@karol

Kontroler jakości jest w każdym zakładzie to jasne ale u nas nagle coś się właścicielom pozmieniało bo dawniej w tyle mieli jakość młodzi prezesowie nie przykładali takiej uwagi a wręcz jakoś to będzie i do przodu tymbardziej dziwi nagła zmiana frontu. Dawniej dotychczasowe Brakarki oglądały i do przodu a oglądały tak żeby nie widzieć. Wszyscy byli tak nauczenia bo nowy właściciel odszedł od tego aż tu nagle zwrot i powrót do starego więc nie dziwota że wnerwieni

@Pracownik Wydział

Jest akord, liczy sie sztuka, a nie jakosc. Zapomnieliscie o tej rzeczy, najwazniejsza jest kasa.

karol
@Pracownik Wydział

Ja u siebie w robocie tez mam kontrol jakosci i jeszcze kamere nad głowa

Norma norma
@Pracownik Wydział

Produkt swoją drogą ja też zmienił bym osoby w kontroli.

Stolarz
@karol

No nagle się jedna z drugą wzięły za oglądanie krzeseł dobre sobie popisy przed nowa kierownik która takie ma pojęcie jak jej podwładni to tak jak mi daleko do baletnicy.i nie mów mi że patrzeć nie możemy bo i owszem nie ma sił już pewnych bzdur słuchać z ust osób które nie mają pojęcia a to że trochę już pracują to myślą że wszystkie rozumny pozjadali. Niekompetencja na stanowiskach pracy.

Fami
@karol

Kontroli powinna zacząć się od gietarni a ne buble wypychac. Nie wspomnę o deseczkowni tam żadnej nie ma kontroli.

@Fami

To samo mówiłam p. Piotrowi, aby polepszać jakość należy zacząć od początku całego procesu produkcji...a on zaprowadził mnie na pakownie hahaha

Prawda

w oczy kole,tych co chcą zmieniać świat najlepiej przenieść tak żeby sami odeszli i dlatego rączki czyste zwolnień za byle co nie ma

Kondzioo
@Prawda

NieTyJednyJedna i nie ostatni tak tu na famegu jest jak się wchodzi w stado wron to trza krakac jak one tym co się stosują i dobrze kłamią umowy się przedłuża a jak kto niewygodny i nieposluszny to wypad!! Taka obłuda i zaklamanie że szok!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fameg - Radomsko

• Jak się pracuje w Fameg?

Zobacz opinie na temat firmy Fameg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fameg?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fameg?

Kandydaci do pracy w Fameg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fameg
2.1/5 Na podstawie 150 ocen.
  • 11 Listopada 2
    97-500 Radomsko