Opinie o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Integrum Management Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Integrum Management Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

Makku

Bardzo kontaktowi ludzie. Wszystkie problemy rozwiązywane są na bieżąco. Obsługa finansowo-rozliczeniowa też jest na wysokim poziomie, żadnych zaległości, rozliczenia są przejrzyste, a dookoła bloków jest czysto, że aż miło wyjść na osiedle po pracy. Widać, że pracownicy firmy mają doświadczenie i indywidualnie, bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia. Polecam serdecznie

papis

dobre pieniądze, normalne godziny pracy

Luke

Integrum Management to był dobry wybór. Zarządca polecony przez zaprzyjaźnioną wspólnotę. Zarówno oni jak i my nie mamy na co się skarżyć.

Dużo się można nauczyć co teraz w moim przypadku procentuje. Polecam pracę tutaj

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Krzysiek

Polecam, współpraca układa się bardzo dobrze

ok

Bardzo dobry pracodawca. Jestem w zespole już ponad rok i mogę z czystym sumieniem polecić firmę. Wszystko odbywa się zgodnie z tym co zostało ustalone na rozmowie rekrutacyjnej oraz spisane w umowie.

Na osiedlu wszystko ogarniają kompleksowo. Wczoraj był przegląd i o wszystkim poinformowali odpowiednio wcześniej

Ticc

Bardzo dobre warunki zatrudnienia, jeżeli ktoś ma okazję sprawdzić swoich sił to śmiało warto próbować, zdobędzie się cenne doświadczenie.

Bolly

Ogólnie z tego co słyszałem naprawdę fajna opcja, dlatego będę się starał dostać.

Seemo

Mi pasuje praca i myślę że warto spróbować swoich sił

Ilona
@Seemo

A na jakim stanowisku pracujesz ? Na jakie zarobki można liczyć ?

Ogarniają wszystko kompleksowo. Dobrze że zdecydowaliśmy się na nich.

Dominika

Żadnych problemów, zawsze pomocni. Zawsze interesują się co się dzieje. Zawsze można na nich liczyć

Kowalski

Zarządcą nie odpowiada na maile i pisma,nie odbiera telefonu,nie oddzwania,dramat. Nie wie co się dzieje na osiedlu.Można i należy wymagać znacznie więcej.....

Justyna

A czy ktokolwiek z osób tam pracujących może podać widełki płacowe? Firma pisze o różnych formach pracy - czyli w grę wchodzi etat? Co dają w pakiecie - samochód, laptop, komórkę - czy to już po stronie pracownika?

@Justyna

Połowa jak nie większość komentarzy tutaj to firmy copywriter tzn marketing szeptany. 50 gr za taki komentarz wymyślony z (usunięte przez administratora) Pracownik dostaje laptopa i w zależności od stanowiska- komórkę, były czasami nawet rozdawane telefony dla seniorów. I to jest standard. Samochód służbowy? :D połowa pracowników używa komunikacji miejskiej bo nie ma gdzie zaparkować pod firmą. Administratorzy kilka dni pracują w biurze a w wyznaczone dni mają dyżur na wspólnotach- jeździsz czym chcesz ale nie samochodem firmowym to masz jak w banku. Zarobki w wwie na początek to 2,2-2,5k dla asystenta księgowego/pomocy administatora. W ostatnim moim miesiącu pracy ludzie zaczęli masowo się zwalniać, ponieważ obłożenie ilości wspólnot czasami przekraczało dwokrotnie, oczywiście obowiązki wzrastają, pensja stoi w miejscu. Pensja uzależniona jest od liczby lokali we wspólnotach czyli firma nie idzie w jakość a w ilość. Dyrektorzy nie patrzą na włożony trud w pracę a poświęcenie tylko na to ile dana osoba obsługuje lokali i jaki zysk generuje dla firmy. Ostatnio zaczęło być więcej kierowników i dyrektorów niż zwykłych, przepracowanych i wyzyskiwanych pracowników, którzy odwalają czarną robotę. Pracować można po godzinach bo firma się cieszy się jak jest wszystko zrobione ale ciężko odebrać nadgodziny, nie są one płatne.

Barti

Biały 3

Administrator absurdalnie zły. Nie odpowiada na maile. Nie wykonuje napraw, albo udaje, że ma zamiar, ale tylko podwyższa sobie wynagrodzenie. Nie ma pojęcia o tym co dzieje się w budynku. Przed spotkaniem wspólnoty mieszkaniowej słyszałem jak Pani z Integrum opowiadała ochroniarzowi, że zmieniamy administratora, bo koszt ochrony był zbyt wysoki (co jest kompletną bzdurą). Dodatkowo, Pani administrator zarzuciła mieszkańcom, że podrabiają pełnomocnictwa w trakcie głosowania. Jakiś absurd. To nie jest opłacona opinia jak 98% reszty opinii nt. Tej firmy. Z ręką na sercu, mam do czynienia z różnymi administratorami jako właściciel mieszkań w różnych częściach Warszawy i ten był / jest absolutnie najgorszy. Żyje prawdopodobnie z tego, że do zarządzania zatrudniają ich inwestorzy, nie mieszkańcy. Mimo to, to nie ja a sąsiedzi wyszli z inicjatywą zmiany.

Samis

Bardzo dobre miejsce na zarobek i zdobycie doświadczenia, poza tym mega sympatyczni ludzie tam pracują, ogólnie co tu dużo mówić, polecam

Pajter

Jest ok, ludzie w porządku, da się bez problemu dogadać, z racji wyjazdu musiałem się zwolnić, gdyby nie to pewnie dalej bym pracował.

Trevor

Dobra firma do współpracy

Ernesto

Bardzo dobra jakość. Myślę, że jedna z lepszych firm na rynku. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Integrum Management Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Integrum Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrum Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrum Management Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 161 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrum Management Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrum Management Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrum Management Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 447 ocen.

Integrum Management Sp. z o.o.