Knight Frank Sp. z o.o.

Opinie o Knight Frank Sp. z o.o.

moze i duza dobra firma , alm

NIE ZNAM FIRMY OD GÓRY ALE NA OBIEKCIE LODZI WEDŁUG MNIE ZATRUDNIAJĄ ADMINISTRATOROW CHYBA Z NAJMNIEJSZEJ POLKI. JEDNA WULGARNA . ODESZLA A TA DRUGA , CHYBA W DOMU PRZEZ MĘŻA NIEDOWARTOŚCIOWANA . NA OBIEKCIE MA SWOJEGO PRZYDUPASA OD CZARNEJ ROBOTY I ZWALNIA LUDZI TAK JAK CHCE., TELEWIZJA CHYBA POWINNA TAM ZARZECZE . MOBBING I INWIGILACJA. POMOCY

jupik

asia, w sumie 3 lata doświadczenia to nie jest tak dużo. Tak przy okazji zapytam, jak u nich z innymi wymaganiami np. języki obce wymagane inne niz angielski?

asia

dobra duza korporacja godna polecenia, nie kazdy moze sie dostac trzeba miec przynajmniej 3 lata doswiadczenia

Wiesz coś nowego o rekrutacji i zatrudnianiu do firmy Knight Frank Sp. z o.o. ? Twoja opinia jest ważna.

Zostaw opinię o Knight Frank Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knight Frank Sp. z o.o.