Opinie o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Integrum Management Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Integrum Management Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integrum Management Sp. z o.o. w Warszawa

Wimoz

Polecam!

Dawid

Polecam. Odkąd na osiedlu wszystko ogarnia Integrum to jest spokój, porządek i nie ma niepotrzebnych niespodzianek.

Kamyk

Dobre warunki, normalna umowa, możliwość rozwoju

Roman

Wzorowa współpraca od ponad roku. Dziękujemy!

logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Pablo

Polecam! Świetnie wszystko ogarniają, tak że człowiek jest spokojny o przeglądy, porządek itp.

zadowolony

Jasne warunki współpracy

Ilona
@zadowolony

A co masz dokładnie na myśli? Można liczyć na umowę o prace?

INMA

Bardzo chętnie zatrudniamy studentów :)

Wiktoria
@INMA

Tylko studentów? A jak ktoś bez studiow to ma szanse porobić u Was?

Łukasz

Wszystko ok. Wybraliśmy Integrum i nie żałujemy bo to najlepszy możliwy wybór.

Fass

Za pierwszym razem się nie udało, za drugim już tak. Leci kolejny miesiąc jak pracuje i jest dobrze.

Migois

bardzo dobrzy są w zarządzaniu nieruchomościami

Kostek

Moim zdaniem ok, śmiało mogę polecić

Robert

Polecam!

Radek

Dobre miejsce do rozwoju i zdobycia doświadczenia

piotr

bardzo dobry, bezproblemowy kontakt, szybkie załatwianie zgłaszanych problemów, przejrzyste rozliczenia, ogólnie żadnych minusów, za to duży plus w porównaniu z naszym poprzednim zarządcą

Lena

Firma z dużym doświadczeniem na rynku. Pracownicy wyróżniają się wiedzą i zawsze są niezwykle pomocni. Nie dziwią mnie tak pozytywne opinie.

Aneta

Jest ok i nie ma na co narzekać. Wszystko robione w terminie. Jestem zadowolona

oki :)

Ja jestem bardzo zadowolony powiem szczerze to mój pierwszy pracodawca który mnie tak dobrze traktuje. Stabilna umowa możliwość dogadania się w każdej kwestii.

Harris

Dobre warunki jeśli chodzi o kasę i taką normalność w pracy. Nie mam do czego się przyczepić.

Wortis

Spokojnie można polecić, ja zatrudniłem sie za namowami znajomego i nie żałuję

Iwona
@Wortis

dobrze rozumiem ze znajomy cie polecił do pracy ? miales takie małe chody przy rekrutacji, wiadomo ze wtedy inanczej kierownictwo na nas patrzy jak ktos za nas reczy ;)

Paula

Polecam, bo naprawdę robią dobrą robotę u nas na osiedlu. W końcu jest porządek. Czysto, zielono, o przeglądach informują na bieżąco. Można liczyć na pomoc jak się ma jakieś pytania. Pracownicy mili i uprzejmi.

Ilona
@Paula

A czy przeglądy odbywają się w normalnych godzinach? Kiedyś miałam tak u innego zarządcy że sobie robili przeglądy w środku tygodnia od rana, a potem się dziwili że ludzi nie ma, jak każdy był w pracy :D

Zostaw merytoryczną opinię o Integrum Management Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Integrum Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integrum Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integrum Management Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 160 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Integrum Management Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Integrum Management Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Integrum Management Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 438 ocen.

Integrum Management Sp. z o.o.