Opinie o P.W. Romix Sp. z o.o. w Żodyń Główna 56

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.W. Romix Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.W. Romix Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Romix Sp. z o.o. w Żodyń Główna 56

ktoś

Jest kierownikiem od zamieszania.

Egon

Jaką rolę pełni w Romixie?

janek

Firma ok. I właśnie przez takich ludzi jak ktosiek powstają problemy w firmach. Bez komentarza nie warto...

ktosiek

Szanowny Obserwatorze, nie mierz wszystkich swoją miarą, to że, Ty nie przepuscisz żadnej rumunskiej dziewczynie z syfilisem to naprawde nie znaczy że wszyscy kierowcy tacy są. To że musisz korzystać z uslug tych kobiet to najlepiej dowodzi ze albo jestes taki marny w łóżku albo jestes na tyle atrakcyjny ze zadna kobieta nie chce takiego ''czegos''. Piszesz jakies buzdry tylko po co? Bo niby skad Ty wiesz co robia inni kierowcy w trasie? Wg mnie to Ty jestes zakompleksionym frajerem ktory ma problem. To forum nie jest po to aby wylewac wzajemnie na siebie pomyje tylko pisac o firmie a chyba Żony także mają prawo mieć jakieś zdanie. Trzeba tylko umieć jeszcze krytykę przyjąć, z czym Ty widać masz problem.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.W. Romix Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
ktosiek

(usunięte przez administratora) czy pod żelową kopułą kryje sie jakiś orzeszek włoski zwany mózgiem bo rozumu raczej tam nie ma (chociaż i tak zapewne nie wiesz jak jest różnica) skoro ktoś zarzuca Tobie jakiś problem a Ty w odpowiedzi wyjeżdzasz z jakimś szczypiorkiem i Transformersem. BRAWO TY! Udalo Ci sie odciągnąć czytajacych od problemu. Odnosnie Remika, nie wszyscy moga okryc sie sławą. Trudno, tak bywa. Doradz koledze niech kupi sobie pudelko chusteczek i ryczy. Kiedys zapomni, czas leczy rany. Zawsze mozesz zabrac go w podwojnej obsadzie i codziennie przytulac na dobranoc. Bedzie mu łatwiej to przezyc. Odnosząc się do Twojej propozycji abym powiedzial Tobie to w twarz to (widzisz jak bys uzywal orzeszka to bys wiedzial) forum jest po to aby kazdy mogl wyrazić swoja opinie o firmie ale i kazdy moze to przeczytac a o to chodzi aby potencjalny kandydat mogl sobie zebrac info o firmie do ktorej chce isc a po drugie mysle że przy spotkaniu twarza w twarz moglbys sie zesrutkac w swoje koronkowe stringi wiec po co?

kierowca

firma spoko ale najlepiej samemu się przekonać bo za dużo ludzi pracuje tam za karę

Złomek(Damian Piosik)

Drogi W...Wspólnie ze Zbyszkiem pragnęlibyśmy Ci bardzo serdecznie podziękować za to,że uczyniłeś nas sławnymi na tym jakże pomocnym forum.Dziwię się,że Admin pozwala w tak chamski sposób pojeżdżać firmy.Z tej okazji chciałbym opisać mojego nielicznego w tej firmie kolegę który był bardzo zniesmaczony tą sytuacją ponieważ on też zasługuje na miano "sprzedawcy".REMIK-kierowca który zawsze sprzeda Ci...świeży szczypiorek ze swojego ogródka w Manie.Kiedy jest Ci smutno bo znów dostałeś wypłatę 12tego on sprzeda Ci kawał o Transformersach i życie znów nabierze kolorów.Jeśli znów musisz jechać na 27 weekend Remik sprzeda Ci fajne filmy :-) Jeśli ma mi ktoś coś do zarzucenia to niech powie mi to w oczy bo internet zawsze można wyłączyć...

Złomix

O tej firmie można książkę napisać było by to coś z gatunku dramat. Zacznijmy od szefa "Presesa" Wańskiego.Ludzi ma gdzieś nie szanuje i nigdy już lepiej nie będzie przez niego jest chora atmosfera wszyscy chodzą jak zegarki na spedycji czy w kadrach. O zjazdach do domu to już się nie będę wypowiadał bo koledzy i koleżanki w komentarzach powiedzieli wszystko jasno.Spedycja hm... tam się nazywali tak zwanymi przedłużaczami ludzi mają w (usunięte przez administratora) nie wiem czy na polecenie Prezesa ,a może już się od niego nauczyli nie wnikam)są kiepscy wymyślają żeby więcej zarobić z jakimiś przeładunkami po parkingach kierowcy z tego powodu nie śpią po nocach. Generalnie nawet jeśli przyszedł by na ich miejsce pierwszy lepszy rzeźnik wędliniarz byłby bardziej ogarnięty na starcie niż oni po kilku latach pracy w Romixie. Nie polecam Pozdro dla wszystkich prawdziwych w tej firmie.

żona KIEROWCY

Żono kierowcy 2 dzięki za opinie,dobrze wiedzieć,że nie tylko my mamy ostatnio problem.Zawsze cieszyłam się na zjazdy męża,a teraz to tylko nerwy i wymawianie sobie! Pensja 12-go zamiast 10 także jest rzeczywiście problem z wypłacalnością. System 3/1 rozwiązałby nasze problemy.Jeśli dalej tak będzie wszystkie żony zjadą do firmy i zrobią raban....

Żona kierowcy2

Chciałabym z całą mocą przychylić się do ostatniej wypowiedzi i podpisuję się pod tym obiema rękoma. U mnie ta sama sytuacja,mąż jest raz w miesiącu w domu na kilkanaście godzin. Wysiada już mu kręgosłup i myśli o odejściu z firmy do czego go namawiam. Wszystko się tam popsuło bo już nawet pensja na czas nie wpływa, spedycja to kompletny dramat. Nieraz to myślę,że celowo tak szef postępuje by kierowcy sami odchodzili bo przecież przyjmuje coraz więcej ukraińców.Ta firma z takim kierownictwem nie ma żadnych szans przetrwać.

Anioł
@Żona kierowcy2

Info dla zony kierowcy:)Kobieto idz do pracy ,mąż niech sie zwolni i znajdzie prace na miejscu 8 godzin i zacznijcie sielankowe życie:)::)A nie wypisywanie bzdur na forum jak to masz zle:(Zamiast klikać na klawiaturze wez się za robotę:):)Pozdrawiam!!!!!

Żona kierowcy2
@Anioł

Anioł są takie sytuacje życiowe które niestety nie pozwalają niekiedy na pracę zawodową (np.choroba) Bardzo łatwo krytykujesz inne osoby obyś nigdy nie była takim obiektem. Gdybyś miała jakieś obiektywne pojęcie o firmie nie byłaby to bzdura a fakt bo jak wiadomo idą zmiany w firmie, nie bez powodu.

Obserwator
@Żona kierowcy2

Szanowna Żono! A Ty bardzo szybko krytykujesz firmę, a nie wiesz jaki Twoj mąż jest naprawdę. Lepiej skupcie się na tym, co robią wasi mężowie w trasie. Nie na tym, co opowiadają, kiedy wracają do domów.

żona KIEROWCY

Witam Jestem żoną kierowcy pracującego w tej chorej niestety firmie, Coraz gorzej się dzieje,męża widzę na 4 tygodnie 24 godziny,czy to jest normalne? Dlaczego prezes nie zrobi systemu 3/1? Czy nasze małżeństwo jest zagrożone? A więc odpowiadam-Tak jest i wisi na włosku. Właściciel firmy nie docenia pracowników,spedycja słaba,nie idzie się dogadać! Wieczne zjazdy do domu busem,a na kołach to zapomnij tylko dla wybrańców. Musiałaam to napisać,bo tak nie traktuje się ludzi,to nie roboty! Mają uczucia,rodziny i dzieci,które nie pamiętają jak wygląda jego ojciec:( Mam nadzieję,że sam prezes to przeczyta i zastanowi się,czy chciałby być gościem w swoim domu.Kiedy taki kierowca ma iść do chociażby stomatologa czy tez fryzjera? Ciągle w trasie,poucinane weekendy,jazda busem to nie wypoczynek. Po całej nocy busem kręgosłup siada,a potem kierownica w dłoń i dalej jazda,zaczynamy pracę. Jedyny plus to wypłata na czas,ale takie pieniądze zarobi wszędzie,w końcu nie ma go wcale w domu.Zastanawiamy się nad zmianą pracodawcy,ale w DE tam gdzie pracownik po prostu jest szanowany i ma spokojną pracę. Żona

driver

powroty busem i jeszcze raz busem i weekendy, a (usunięte przez administratora) na kolach lub dobrze się dogadują ze spedytorem. tak jak kolega wyżej pisał 20 busów i 10 week. już są i ta kasą tez jest na 10tego... w domu gościem 4-6dni w miesiącu. a spedycja to jakby od wczoraj pracowali na tym stanowisku normalnie dziecinada. kierowca pomylić się nie może bo dostanie odciążenie, a spedytor się wyprze i nic nie zapłaci. a jak się pozwalniają polscy kierowcy to przyjdą Ua cysty biznes... a nasi do niemca

kierowca Romixu

Dokladnie tak jak kolega pisze, jak sie kierowcy zaczynaja zwalniac to szybciutko prezes mydli oczy kierowcom czestymi zjazdami na kolach do domu a i tak po tygodniu zaiwaniasz busem. Ktorys z przedmowcow pisal ze 12 busow i 12 weekendow - ok. to tylko teoria i chyba tylko tzw lizaki czy dupowlazy tak maja bo wiekszosc chlopakow na dzis ma po 20 busow i po 10 weekendow a do konca roku daleko. Kasa na poczatku ok 6000-6500 ale jestes max 5dni w miesiacu w domu. Mam wrazenie ze z czasem kasa coraz mniejsza chociaż sam obciążeń nie mam albo mu ich nie podpisuje bo sa bezzasadne. Urlopu praktycznie nie dostaniesz bo juz w styczniu na caly rok sa zapisy przez starszych stazem kolegow. Odnosnie spedycji to bywa roznie kilka osob jest w pelni profesjonalnych a kilka takich jakby mieli duzy problem z mysleniem ale standardem jest klamanie i kompletne nie liczenie sie z kierowca. Faktem jest ze prezes na biezaco monitoruje wpisy w internecie i zgłasza o usuniecie tych niepochlebnych. Od niedawna zatrudnia kolegow z UA i wogole w firmie panuje przeswiadczenie ze dokonca przestal szanowac polskich kierowcow. Jest kilkunastu chlopakow ktorzy aktywnie szukaja nowej lepszej firmy wiec dla chętnych napewno miejsce bedzie. Osobiscie nie polecam firmy chyba ze ktos lubi byc 5dni w miesiacu w domu. Moze komus uda sie to przeczytac przed usunienciem przez prezesa.

kierowca8643

zarobki moze i dobre lecz obciazenia sa.... co chwile nowe wymysly prezesa. spedycja nieudolna niestety.. jestes kierowca,mechanikiem,spedytorem,mediatorem,tlumaczem przysieglym i odpowiedzialnym za wszelkie szkoda, i jestes za kazdym razem zlodziejem :) i co bys nie zrobil czy na polecenie spedycji czy szefa wypra sie za kazdym razem i winnym zostaniesz ty. oto opinia tak w skrocie.

KRZSYŚ
@kierowca8643

PREZES TO PISAŁ CZY JAKIŚ DUPOWŁAZ BO NAPEWNO NIKT WIARYGODNY. TA FIRMA TO JUŻ UPADEK CZAS UCIEKAĆ. PRACUJE TU KRÓTKO ALE CZAS SPADAĆ.

kierowca

firma jest super. zarobki 6000-7000 na 10tego. powroty na weekend busem 500-700km. na 36godz. 12razy w roku i 12 weekend w aucie.

DZIDA

FIRMA JEST OK

kierowca

to dlaczego juz tam niepracują

kierowca

czytam wasze opinie i nie wiem co myśleć... bo pracowało tam kilku kolegów i nikt nie narzekał... myślę ze jak nie spróbujesz to się nie dowiesz ale jak ktoś nie lubi jeździć to nie pojedzie daleko...

kierowca

Dodam jeszcze, ze zjazdy w piatek to tylko dla wybranych i to nielicznych tz. Lizusow, reszta 97% zjazdy busem w sobote i wyjazd w niedziele albo weekendy w puszce. Dobre zarobki? Moze kiedys ale juz nie dzis...

kierowca

Już większych głupot nie umią wypisywać, ja pracuje w tej firmie i nie narzekam, płaca bardzo dobra jak i wysoka- gdzie zarobisz tyle?? No weekendy krótkie ale częściej się zdarzy w piątek zjechać i w poniedziałek wyjechać więc się pokrywa, a obciążenia...jak dobry kierowca to obciążeń niema... Polecam

@kierowca

Zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami a ten post napisal pewnie prezes albo ktos na jego polecenie. Firmy nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Romix Sp. z o.o. - Żodyń

• Jak się pracuje w P.W. Romix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Romix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Romix Sp. z o.o.?

P.W. Romix Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 65 ocen.

P.W. Romix Sp. z o.o.