Opinie o P.W. Romix Sp. z o.o. w Żodyń Główna 56

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.W. Romix Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.W. Romix Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Romix Sp. z o.o. w Żodyń Główna 56

Go work

Panie Robercie gratulacje by w takim krótkim okresie schambic swoją firmę żal

Czarny Kierowca
@Go work

Pracuje w tej firmie. I uważam że jest to najlepsza firma transportowa na rok 2024. Drażnią mnie tylko Kierowcy o innym kolorze Skóry (czarni) ale Nie za bardzo chcą rozmawiać ponieważ nie znają języka Polskiego. A Pani A.... Wie o kim pisze Czarni to czarni

Go work

Panie Robercie gratulacje by w takim krótkim okresie schambic swoją firmę żal

Czarny Kierowca Nowy wpis
@Go work

Mmmmmmm Nowy wpis

Firma brak słów ludzie pracujący tam nie dostają wynagrodzenia!!!!! Z czego Ci ludzie mają żyć...

@Mmmmmmm

Teraz mają jakieś problemy z niewypłacalnością? Obserwuje forum od pewnego czasu, bo chce się tu przyjąć. Sporo niezbyt pozytywnych wątków się tu przewija, ale o braku wynagrodzenia pierwsze czytam. Możesz napisać coś więcej??

AJ Zbąszyń

Pracowałem w tej firmie 3 miesiące jak i tak za długo. Moim zdaniem to bardzo zła firma wracanie busem najczęściej w sobotę rano. Nawet w piątek rano nie wiesz czy będziesz na 100% w domu na weekend. Wyjazdy busem o 18.00 w niedzielę. Odszedłem bo moja wypłata była o ponad 1000zł za mała a jak poszedłem do szefa to powiedział że dieta za weekend jest uznaniowa. Nie polecam Dziedtrans

@AJ Zbąszyń

Te 3 miesiące to, na jakiej umowie pracowałeś? Jak się przyjmowałeś, to ile na rękę ci zaproponowali? 1000 zł to masa kasy.. a w umowie są jakieś zapisy dotyczące diet? Może tym zapisem można coś ugrać i odzyskać pieniądze? Czy z szefem się głównie słownie negocjuje warunki?

Wypłata śmiech na sali, ludzie strasznie chamscy, brak szacunku do współpracowników, odradzam komukolwiek prace tam

Aż tak niska że śmieszna? Podasz stawkę bo nie chciałbym być zaskoczony na rekrutacji. Nie można negocjować wysokości pensji? Nie dało się dogadać z szefem w tym temacie?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.W. Romix Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Jolka

Chyba teraz nie ma pracy tutaj, ale widzę ogłoszenia od nowego roku i niektóre mają stawkę podaną. Ciekawe że to zawsze 4100 brutto, czy instalator, czy murarz, czy operator sprzętów rolniczych. U Was wszyscy zarabiają tyle samo? :)) A jak się sprawuje instruktor zawodowo-personalny, co go szukali do szkolenia kierowców?

Fredziu

Stanowczo odradzam pracę w Romixie, na stanowisku kierowcy C+E. Pracowałem tam kilka lat i wtedy (to była moja pierwsza praca kierowcy) wydawało się, że jest ok. Wydawało... Teraz z perspektywy czasu, kiedy "posmakowałem" pracy w innych (normalnych) firmach wniosek nasuwa się jeden... Co ja tak długo w Romixie robiłem. Po pierwsze - zarobki... śmiech na sali, w innych firmach można bez problemu zarobić dużo większe pieniądze. Pan W. chyba drwiąc z kierowców powtarzał w kółko, że kierowcy to dzięki jemu sobie domy wybudowali... No, mogło i tak być ale kredyty to teraz kierowcy płacą a kasę liczy Pan W. Oczywiście stałe powiedzenie, że transport się nie opłaca i on dokłada do interesu. Po drugie - warunki pracy. Nigdy nie wiesz czy do domu zjedziesz. Nikogo nie obchodzi, że byłeś już weekend w trasie. Liczy się tylko ładunek. Tylko w Romixie spotkałem się z podawaniem szczegółowym trasy jaką pojedziesz a jak nie to Cię obciążą za każdy km dodatkowy. Auta to głównie Man'y, parę DAF ów i Scanii ale wszystkie "bieda edyszon" bez żadnych udogodnień dla kierowcy a o wysokiej budzie zapomnij. Dużo by jeszcze wymieniać a miejsce ograniczone. Ja osobiście odradzam. Można znaleźć bez problemów NORMALNĄ pracę za godziwe pieniądze i na godziwych warunkach. Nie bez powodu pracują tam już praktycznie sami obcokrajowcy...

Dawid

W jakim wymiarze godzin pracujecie ?

JK

widziałam ogłoszenie że szukają pracownika administracyjno - biurowego . polecacie czy lepiej odpuścić temat?

Daniel

Witam chciałbym sie podjąć pracy na busie w romixie nie mam doświadczenia i czy warto tam iść i zdobyć doświadczenie na trasach międzynarodowych

Agnieszka
@Daniel

Podbijam Twoje pytanie. Widzę, że niektórzy tu odradzają, ale nie napisali dokładniej, dlaczego. Może któryś z kierowców zechce podzielić się opinią o trasach, zarobkach, dniach wolnych? Dajcie znać, proszę!

Maja

Witam, chciałabym podjąć pracę na stacji, czy ktoś mi może opisać jak to wygląda od strony pracownika ?

Patryk
@Maja

Daj sobie spokój znajdź coś innego

Patryk

Firma tragedia napisze tak miałem problem z akumulatorem na firmie w Niemczech padł do zera, stałby na busiki z tej samej firmy ja też busem podszedłem do gościa zapytać czy odpali mnie z kabli i teraz się zaczyna. Powiedział ze mnie nie odpali bo nie mogę odpalać aut tylko na postoju może działać Webasto.

Grzesiu

@Antonio a co, to odradzasz to miejsce?

Antonio

Po tylu latach a w romixsie sie nic nie zmienilo i jak tu pisac dobrze o tej firmie powodzenia nowym pracownikom co chca tam pracowac.

@Antonio

Witam, pracowałeś tam Antonio ponownie ? jeśli tak to napisz coś więcej, a co to tras to z tego co od zawsze się mówiło w okolicy własnie nie robią dużo kilometrów. A co do 2010 roku to 10 lat temu to było to trochę spóźnione opinie :) A co do ogłoszeń to jak mają 180 aut to rotacja jest normalnym elementem funkcjonowania firmy patrząc na czasu jakie są w transporcie.

Antonio

Witam firma romix to najgorsza firma jaka moze byc pracowalem w 2010r na busie to byl najwiekszy blad naj lepiej bylo by jechac bez odpoczynku ja ich wyczulem po miesiacu i zrezygnowalem na autostradzie nie chcialem sie zabic najwieksi (usunięte przez administratora).Tak ze nie polecam tej firmy proste jak by bylo ok to by nie widnialy ogloszenia ze przyjma do pracy kierowcow a non stop wisza w urzedzie pracy lub na olx pozdrawiam .

Karol

Czy dużo zabezpieczeń wprowadziła firma w pracy z powodu epidemii?

@Karol

Znaki, informacje, panele pleksi, płyn dla klientów, toaleta otwarta była i czysta tak jak wspominałem. Pracownicy maski i rękawiczki. Jak dla mnie ok.

Buzz

Przejeżdżając tam ostatnio i zatrzymawszy się na stacji:) walnąłem im kloca pod ogrodzeniem i opszczałem:) tyle w temacie...

@Buzz

Witam w odpowiedzi powiem tylko że ostatnio byłem i wszystkie toalety były otwarte i wszystko było czyste i posprzątane. Widziałem na innych stacjach wszystko pozamykane bo VIRUS. Może zamknięte było ale to o klucz trzeba zapytać na stacji. pozdr

romix

Wszystkim, tym którzy rozważają zatrudnienie w P. W. ROMIX szczerze odradzam. Prezesa - furiat i egocentryk. Człowiek który wprowadza terror i pogardę wobec pracowników nie powinien pracować z ludźmi. Polskich kierowców u niego jak na lekarstwo.

Wojciech
@romix

Jak długo byłeś związany z P.W. Romix, czy od początku współpraca nie układała się Twoim zdaniem najlepiej, czy też coś popsuło się dopiero niedawno? Na jakie warunki płacowe można liczyć pracując w tym miejscu?

Michał123

Bardzo nie miła atmosfera na stacji, po zachowaniu szefa widać że ma się za niewiadomo kogo.Praktycznie brak szkolenia czy jakiegokolwiek objaśnienia. Ciągle wisi ogłoszenie i nie dziwię się że nikt nie chce tam pracować. Nie polecam.

Dziad trans..

szo szo

Napisz po rosyjsku, to na pewno ktoś odpisze .

Aleksander
@szo szo

Mam przez to rozumieć, że większa część zatrudnionych pracowników w firmie P.W. Romix to pracownicy z zagranicy? Widzę, że masz jakąś wiedzę o tym miejscu pracy, dlatego będę wdzięczny, jeżeli podzieliłbyś się z nami tym, jak pracuje się w tym miejscu? Poleciłbyś pracę u tego pracodawcy, czy raczej odradził? Jestem ciekaw Twojej opinii na ten temat.

Abcde
@szo szo

Żal (usunięte przez administratora)ściska że tak długo się tam pracowało kilka lat. Jak przyszli pracownicy z Ukrainy to się pojechało wszystko kasa coraz mniej i więcej w trasie weekendów. I głupich regulaminów i wytycznych! (usunięte przez administratora)trans International

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Romix Sp. z o.o. - Żodyń

• Jak się pracuje w P.W. Romix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Romix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Romix Sp. z o.o.?

P.W. Romix Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 65 ocen.

P.W. Romix Sp. z o.o.