Effective Piotr Cymanowski

Tczew

Opinie o Effective Piotr Cymanowski

Weronika

@Artur W a nie znasz adresu firmy Effective Piotr Cymanowski? Czy na starych mailach nie ma jakiegoś źródła kontaktu? Ktoś ma podobną sytuację? A może komuś udało się ją rozwiązać i da rady innym użytkownikom?

Artur W

Oferta na mailing, proforma, płatność. I niedługo później brak kontaktu z Panem Piotrem, domena zawieszona, maila wracają z powodu niedoręczenia, telefonu nigdzie nie można namierzyć.

Weronika

Może warto pojechać osobiście do firmy Effective Piotr Cymanowski skoro są Wam dłużni pieniądze i nie da rady inaczej się skontaktować? Komuś udało się rozwiązać tą sytuację? Zgłaszaliście niewypłacalność?

Operator

Kto ma jakiś kontakt do Pana Piotra Cymanowskiego z Tczewa - wisi mi prawie 1,5k. ....

Michał

Baliśmy się negatywnych komentarzy, które można przeczytać w internecie. Jednak Pan Piotr okazał się naprawdę obeznanym specjalistą. Doradził nam jak poprawnie przygotować reklamę. Kontakt był zawsze rzetelny i profesjonalny. Już po pierwszych wspólnych działaniach inwestycja się zwróciła! Dziękuję!

Marta

Skorzystaliśmy ze Świątecznej promocji, którą otrzymaliśmy w mailingu. Za śmieszne pieniądze pozyskaliśmy kilku dobrych, nowych klientów. Na 1000 % będziemy od teraz cyklicznie korzystać z usług Pana Piotra.

mora

Firma z dużym PR a efektywność około "0" Dużo szumu z którego nic nie wynika

Jan

zaczynam sie zastanawiać czy nie trafiłem na oszusta. Effective Piotr Cymanowski zaproponował mi usługę meilingu w rozsądnej cenie , wystawił fakturę , ja zapłaciłem i od 3 tygodni cisza nie odpowiada na meile. Co sądzić innego jak oszustwo, wyłudzenie. Chyba bede musiał złożyc zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa

Wojciech

No powiem Wam, że firmę znam nie od dziś i jest w niej naprawdę sensownie pod każdym względem, więc na plus

klient

My współpracujemy z Hotel Magazin już od ponad roku. Dziwi mnie to co tu przeczytałem, ponieważ my co miesiąc mamy nowych klientów, którzy potwierdzają, że naszą ofertę otrzymali w hoteli magazin. Nie rozumiem więc o co chodzi. Ale może warto to sprawdzić. Widzę grupę rozżalonych pracowników. Mam świadomość, że pewnie dodają 10 bajeczek do prawdy, ale pewnie w każdej legendzie jest źbło prawdy. Tak czy inaczej- my nie narzekamy. I nigdy nie mieliśmy problemu z kontaktem- to też dziwne co Państwo tu piszecie.

taka jedna

Po pierwsze- Hotel Magazin (Effective) - proszę nie łączyć z Bizneskonferencje, Inter Cirrus i tym podobnymi. Pracowałam w HM i dla mnie było wszystko wporządku. Nie było hamstwa, ciśnienia sprzedażowego... z szefem rozmawiało się jak z normalnym człowiekiem. Czasami robił nam jakieś "prezenty motywacyjne". Wiem ,że było też kilka integracji na koszt firmy.Jak pojawiły się problemy finansowe to odrazu powiesili na niego wszystkie psy. Teraz chyba już funkcjonują dobrze, ale wiem że były złe czasy (dlatego też odeszłam). Najbardziej "burzą" się Ci którzy nic nie robili w pracy i oczekiwali za to oklasków

gość

Nika będę wdzięczny za więcej opinii na temat tej pracy. Mam tam rozmowę na stanowisko specjalisty ds realizacji zamówień i chciałbym znać więcej szczegółów. Pracował tam ktoś/był na rozmowie?

Zostaw opinię o Effective Piotr Cymanowski - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Effective Piotr Cymanowski