Opinie o LCM w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LCM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LCM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCM w Lubartów

Bartek

@Michał celne pytanie. Bo przecież takich montaży nie wykonuje sie pojedynczo , tylko w grupie. I to cała grupa pracuje na atmosferę w pracy jak i poza nią. Tak jak dogadywanie sie w pracy wplywa na jej wyniki tak samo wyniki w pracy wpływają na atmosfere. Zaryzykuje stwierdzenie, ze wystarczy jedynie pozytywne nastawienie, dobra wola, odrobina szacunku i pokory do grupy i pracy to jest przyzwoita atmosfera i sa wyniki. No i oczywiście wyjaśnianie na bieżąco problemów zanim urosną do rangi afery

Nie ciekawy wrozb

Mikus nie bądź wrożbitą w dodatku kiepskim bo kiepsko ci idzie i na wróżeniu raczej nie zarobisz . Pasujesz do spółki o której wspomniał Eddi

Eddi

@sd warto jednak skojarzyć wypowiedzi Artura i Arrow. Maja podobny kontekst

Mariusz

Alibaba Jesli ci sie nie chce umówić na spotkanie to boje sie pomysleć jak to moze wyglądać dalej

Monter

Rozmowa bardzo konkretna. dostałem wydrukowane informacje o firmie. Napisane czarno na białym czym się zajmuja, kogo szukają i jakie warunki proponuja. Pani rekruterka pokazała filmy i zdjęcia z montarzy. Wszystko dokładnie opisała. Bardzo miła atmosfera, pani odpowiadała na kazde pytanie.

Pytała mnie o doswiadczenia, co robiłem, dlaczego skonczyłem prace w poprzednich firmach. Obejrzała swiadectwa pracy i ze szkoły. Powiedziała jak bedzie wygladac zatrudnienie.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Mariusz

Byłem na rozmowie. Na start całkiem przyzwoicie to wygląda . Pozostaje sie starać jak w każdej pracy

Eddi

Arow przeczytaj komentarz Ciekawego. Jak dla mnie tworzycie idealny tandem biznesowy , który sie napędza. Powinniście moze spróbować tego wymyślonego wspólnie lub osobno biznesu . Cos mi sie wydaje ze takie osoby z haryzmą i zaangażowaniem jak wy marnujcie sie tutaj i nie zauważacie swoich ukrytych talentow, powodzenia!

sd
@Eddi

Eddi co ty zagłupoty wypisujesz . ja mam biznes uczciwy . A ty jesli tak dobrze zauwarzasz predyspozycje do biznesu to sam sie tym zajmij

arow

Jeśli zatrudnia się dużo osób to jest łatwiej i więcej można zyskać :) np godziny obcinać?? Albo całość za jakieś bójki. Wymyślić sobie mandat i ciach

Ciekawy

Panie Arturze, wyglada na to ze patrząc na pana opinie i inne opinie pana wiedza na temat firmy po pół roku pracy jest raczej zerowa i wyimaginowana (być moze tak jak pana wiedza i postępy w pracy). Jesli by pan był orłem na pewno byłby pan zauważony w kazdej firmie. Proponuje panu założyć działalność gospodarcza oraz panom o pańskim wyobrażeniu i pozatrudniać ludzi podobnych sobie i pokierowniczyc - gwarantuje komercyjny sukces w każdej branży ! Zatem do dzieła panie Arturze - niechaj rynek panu sprzyja...jesli do tej pory nie przeszedł pan na samozatrudnienie to chyba najwyższy czas

Normalna Firma inwestuje w czlowieka w kazdy możliwy sposób zapewniając przy tym przyzwoite warunki i narzedzia. Dowiedziałem sie o tym na rozmowie i takie wnioski wyciągnąłem. W każdej pracy duzo zależy od człowieka, czy chce wykonywać najprostsze czynności czy tez chce robic cos fajniejszego. Ale zawsze w pracy lub po odejściu znajdzie sie jakaś grupa ludzi roszczeniowa, wiecznie niezadowolona i obrażona na cały świat. W Polsce mamy najniższe bezrobocie w kraju wiec pracy jest duzo. Na pewno każdy trafi na to co chce robic i zamiast szukać tej wymarzonej pracy , patrzeć do przodu to najlepiej jest ponarzekać . Trochę sie nie dziwie bo generalizując Polacy Taki charakter mają. Życzę wszystkim znalezienia wymarzonej pracy

LCM

Drodzy Forumowicze! 1. Jeżeli ktoś uważa, że firma zatrudniająca niemal 80 osób zarabia na "blokowaniu wypłat" pojedynczych pracowników, którzy odchodzą - to gratulujemy wyobraźni i poczucia humoru. 2. Nie podajemy wysokości wynagrodzenia naszych pracowników na forum. Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany podjęciem pracy - wystarczy zadzwonić lub napisać, z chęcią opowiemy o proponowanych warunkach. 3. W kwestii rotacji: w ciągu ostatnich 2 miesięcy odeszło od nas czterech pracowników: jeden z nich to właśnie pan Marcin, który zechciał się wypowiedzieć powyżej - zakończyliśmy współpracę, ponieważ pan Marcin stawił się do pracy pod wpływem alkoholu, drugi - zrezygnował po pierwszym dniu, ponieważ się spocił (a przynajmniej tak uzasadnił swoje odejście) kolejny - miał silną reakcję alergiczną na jeden rodzaj płyt, używanych na montażu - ale na to nikt nie ma wpływu, ostatni z tej czwórki, to młody człowiek, dla którego była to pierwsza praca; po miesiącu uznał, że jednak sobie nie radzi i to nie dla niego. 4. Nadal poszukujemy rąk (i głów) do pracy. Przed nawiązaniem współpracy informujemy o wszystkich warunkach i zasadach. Przeważnie kilka razy. :) Na ile to możliwe pokazujemy (na filmach i zdjęciach) na czym polega praca u nas. Nie zależy nam na zatrudnianiu osób na tydzień, miesiąc czy sezon. Wbrew temu co sądzą fantaści - nie jest to dla nas żaden zysk. Jeśli są tu osoby, które szukają pracy na długo, które chcą rzetelnie pracować, uczyć się i współpracować z innymi - zapraszamy. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące pracy u nas. Pozdrawiamy, Dział personalny, LCM

Naczelnu31pl
@LCM

Chce podjąć współprace z firma LCD ale obawiam sie warunków mieszkalnych podczas wyjazdów ponieważ to nie pierwsza moja praca w delegaci w podobnych firmach. Wiele ale nie wszystkie firmy tego typu obiecują godne warunki a na miejscu dosłownie sodoma i gomora walka z insektami, pijaństwo, bójki, jednym słowem MEKSYK . Miałem rozmowę wstępna obiecano mi telefonicznie ( mam nagranie rozmowy ) - Pesie w wysokości 2500 miesięcznie na rękę - Zwrot kosztów dojazdu - Zaliczkę po przepracowaniu około 2 tygodni - Szkolenia - Praca przez 8 godzin dziennie - Długo terminowa współprace która będzie zależna od moich umiejętności Jest to moim zdaniem na początek dobra oferta patrząc przez pryzmat warunków na rynku pracy ( budowy remonty itp )

MIs
@LCM

Ale klamiecie ostatnio z francji zjechalo kilka osob gdzie bylo spotkanie w biurze jeden chlopak nawet u was zdrowie stracil a z tego co m wiem teraz pozbierac sie nie moze.

zigi
@MIs

I co najlepsze za zwolnienia lekarskie wcale nie płacą jak sie ktoś nie nadaje do roboty bo zachorował to odrazu bez ostrzezenia wyrzucają z pracy a z kolei żeby dostać wolne żeby iść do lekarza to też graniczy z cudem.

Jb
@MIs

Do miś chłopie co ty mówisz jeden!? Jedenastu to mało którzy mają odcisniete na sobie piętno pracy u nich i nie mogą się pozbierać

@zigi

no tak sami oszusci

LCM

Niestety nie jest to możliwe ze względu na obostrzenia w ustawie: W myśl pkt I załącznika do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 10 września 1996 r. w sprawie wykazu prac szczególnie uciążliwych lub szkodliwych dla zdrowia kobiet (Dz. U. Nr 114, poz. 545 z późn. zm.) do prac wzbronionych kobietom zalicza się m.in.: 1) ręczne podnoszenie i przenoszenie ciężarów o masie przekraczającej: a) 12 kg - przy pracy stałej (lub 3 kg w przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią), b) 20 kg - przy pracy dorywczej (lub 5 kg w przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią). 2) przewożenie ciężarów o masie przekraczającej: a) 80 kg - przy przewożeniu na wózkach 2, 3 i 4-kołowych (lub 20 kg w przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią). Praca na stanowisku montera wymaga czasem podnoszenia elementów stalowych. Pozdrawiamy, Dział personalny, LCM

MIŚ
@LCM

A jak zostal potraktowany chłopak z chorym kregosłupem przepracował z tego co mi wiadomo troche dla was i pojecia miał sporo

Grześ

W każdej pracy znajdą sie ludzie z niej niezadowoleni i odwrotnie . Ci niezadowoleni najwcześniej dają upust emocjom w internecie. Każdy pracodawca tez ocenia pracę pracownikow jak i pracownik ocenia ,czy odnajduje sie w danej pracy - fakt. Tak funkcjonuje rynek. Każdy nawiazując stosunek pracy ma tez wzajemne zobowiązania - normalka. Jak sie wywiązuje z tych zobowiązań - to tylko każdy z osobna moze ocenić , ale niekoniecznie obiektywnie gdy górę biorą emocje. Emocje te , zazwyczaj negatywne mogą powstać jeszcze przed faktem ustania stosunku pracy, pózniej przychodzi nienawiść , brak racjonalnej analizy sytuacji. Jedynym rozwiązaniem sa odpowiednio wcześniejsze rozmowy zanim dochodzi do absurdów, które występują rownież na tym forum

oli

łukasz jaki Ty naiwny jestes wczoraj sie urodziłeś?????

Artur

W tej firmie żadne prawo pracy nie obowiązuje a prezes z pospolstwem nie rozmawia chyba że kogoś zwalnia i blokuje wypłatę ostatniej pensji na tym robią największą kasę bo są dni że wylatuje 5 osób i każda zostawia im średnio 2 tys fajne to, a większej rotacji niema żadna firma, pracowałem tam pół roku co parę dni nowi i za chwilę ich nie ma a co do doświadczenia kierowników ha ha ha ha

Dejw

Ludzie uwazajcie na prezesa i na tą firmę. Nie dajcie się zwieść i wrobic !

Wstawiony ZUS

Czy w Lcm można mieć promile w pracy albo czy Lcm wypłaca zasiłki lub rentę ? Jest tutaj na forum kilka osób zainteresowanych odpowiedziami

LCM

Zamieszczamy różne ogłoszenia, żeby trafić do szerszego grona odbiorców, ale u nas wszyscy monterzy są delegowani do konkretnego projektu - bez podziału na specjalizacje. Dzięki temu, po pewnym czasie każdy pracownik posiada doświadczenie w montowaniu regałów paletowych, wysokiego składowania, przenośników taśmowych, itd. Wynagrodzenie początkowe dla każdego jest takie samo. Po okresie próbnym można renegocjować warunki, zwłaszcza jeśli ktoś ma zadatki na samodzielnego i sprawnego montera. Zapraszamy! Dział personalny, LCM

Czy Lcm oferuje wstępne szkolenia żeby można było fizycznie zobaczyć jak wygląda ta praca? Jaka jest to praca w rzeczywistosci? Jakie czynności się wykonuje? Jaka jest kolejność montażu itp.?

@Marcin

Panie Marcinie, Wszyscy nowo zatrudnieni pracownicy wykonują swoja pracę pod okiem doświadczonych kierowników. Oczywiście, że na początku każdy musi trochę poobserwować, nauczyć się i poznać swoje obowiązki. Początki zawsze są trudne, dlatego pomagamy naszym pracownikom i dajemy szansę także takim osobom, które na początku zupełnie sobie nie radzą w pracy. Z czasem nabiera się wprawy i pewności siebie. Poniżej znajdzie Pan link do filmiku, który po trosze pokazuje, czym się zajmujemy. https://www (usunięte przez administratora) com/channel/UCJdecQtvmIzuZI_umebdRjg Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.lcm.eu Pozdrawiamy, Dział personalny, LCM

Wojciech

Da radę, wpadajcie do Lcm. Robota ciekawa , jest co robić i nudy nie ma

LCM

Zapewniamy zakwaterowanie, odzież roboczą, przejazdy firmowymi samochodami między miejscem pracy a hotelami. Jedyną troską naszych pracowników jest zadbanie o własne wyżywienie. Pozdrawiam, Dział personalny, LCM

Zostaw merytoryczną opinię o LCM - Lubartów

• Jak się pracuje w LCM?

Zobacz opinie na temat firmy LCM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LCM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LCM?

Kandydaci do pracy w LCM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LCM
2.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Jana Pawła Ii 25
    00-854 Lubartów