Opinie o Lotto (Totalizator Sportowy Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawa

@amelia

Czy ktoś mógłby podać jakie są stawki dla pracowników salonów gier? Podstawa -Jakieś widełki? - dodatkowe wymagania typu weksle? To do umowy o pracę? Zastanawiam się nad aplikowaniem do Lotto i nie wiem czy warto?

Salonowy lew

W salonach premium tragedia. Układy i ukladziki, knucie, zagrywki z przedszkola, brak szacunku do pracowników. Nieetyczne zachowania ocierające się o mobbing na porządku dziennym. Rozpuszczanie nie prawdziwych informacji o pracownikach, dyskredytowanie w oczach innych, kłamanie w żywe oczy przez przełożonych, przeinaczanie faktów... Wszystko to na porządku dziennym. Krzyki,manipulacja, próby zarządzania przez zastraszanie... Jeśli nie godzisz się na takie traktowanie, to wypowiedzenie... Jeśli nie mogą cię zwolnić, to beda gnoic tak długo, aż odejdziesz.

To ja
@Salonowy lew

Tak jest też w Łasku .Pani Prs Monika tylko słucha bredni od pani Iwony która zraża tylko klientów i zmyśla co się da a uczciwy pracownik który jest lubiany przez klientów dostał depresji i musi się leczyć u psychiatry.

Zmz

Jak wygląda praca w dziale bezpieczeństwa / przeciwdziałania praniu pieniędzy? Na jakie zarobki można liczyć, czy jest system premiowy?

Szukam pracy w mieście Warszawa. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 6500 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna z rekruterką z ADHD, potem rozmowa kwalifikacyjna z przełożonym

Pytania banalne, poziom rekrutacji bardzo niski, mało współczesne podejście, miałem wrażenie, że firma stresuje pracowników, albo rekruterki nie są przygotowane do swojej pracy. Przełożony nie ma wiedzy, kluczowa rozmowa była jedną wielką beką. Prace dostałem ale szybko zwiałem, bo to jest komedia nie firma. Poziom dla najsłabszych pracowników na rynku, nie dla ambitnych, nie dla kompetentnych, nie dla innowacyjnych. Szkoda czasu.

To co się wyrabia w salonach gier to jest tragedia zwalniają żetelnie pracujące dziewczyny a zostawiają (usunięte przez administratora)

Dyrektorzy się szykują..zmiany

Dziwne rzeczy się dzieją przy zatrudnianiu "nowych-swoich" na targowej. Proszę ten wątek skontrolować a nie usuwać informację z forum. Zajmijcie się naprawa budynków a nie obstawianiem stołków. Ta firma zmierza w złą stronę.

lider warszawa

zacznijcie płacić za dodatokwe obowiązki!!!! siedza w biurze kawe pija kolektorzy muszą organizować urlopy!!!!!

Jakie zarobki oferuje firma na stanowisko pracownik salonu gier na automatach premium? I czy istnieje możliwość rozwoju w tej firmie?

To samo można napisac o każdym sklepie który świadczy usługi w sprzedaży alkoholu oraz papierosów. W aktualnych czasach nie ma ludzi nieuzależnionych, tu telefon, tu telewizor a tu nawet samochody które powodują smog. Wszystko nas zatruwa i uzależnia i takie jest już życie. Trzeba we wszystkim znać umiar i wiedzieć kiedy powiedzieć nie, a jeśli się nie zna to cóż "Selekcja naturalna".

Paulina Rabas

Dostaję oświadczenia o wygranej pity z Loteri jakieś mam a najlepsze że nikt nie wie o co chodzi Na infoliniach każdy mówi co innego porażka jakaś Historia z konta online Lotto się usunęła Plus jeszcze miałam 12 oświadczen z total casino w tamtym roku i też zamyła. Wysyłam wiadomości i cisza przecież to tak nie może być

kandydat

mam pytanie o atmosferę pracy w HR w Centrali? jaki jest Dyrektor i Kierownicy? czy są szkolenia? jaka jest kultura pracy?

Matik

Jak dlugo trwa od telefonu z kadr o pozytywnej decyzji o zatrudnieniu do faktycznego zatrudnienia. Tydzien temu zadzwonili do mnie, że chcą podjac współpracę i mam czekać na telefon i nadal cisza.

Totalizator sportowy hm ....pracowałam długo zostałam zwolniona za nic ....Tylko dlatego ,że moja koleżanka ma układy koleżeńskie z szefem ...Tak jak piszecie kablówka .....przyszła do pracy dużo po mnie ....wszystkiego ja nauczyłam bo nawet nie umiała drukarki uruchomić....robiłam papiery wszystko ....zawsze ponad 100 procent .....Na koniec Sakowski mnie zwolnił......bez powodu jak powiedział koniec kropka .....układy układanki plecy ....uczciwość i rzetelną praca to za mało

Jan
@Ania

Mnie tak zwolnił (tylko z innego urzędu kiedy byl jeszcze tam dyrektorem) obecny kierownik ds inwestycji totalizatora. Uważajcie na niego... teraz jest u was...

@Jan

On tylko układy i znajomości...przyjmuje do pracy znajomych A innych wyrzuca

IIIIII
@Ania

Od kilku miesięcy Totalizator robi czystki pod (usunięte przez administratora)i usuwają ludzi kompetentnych mających własne zdanie

Artemida
@Ania

Miałam to samo z innym dyrektorem, który nadal zwalnia, ma passe na to aby pogrążyć TS w średniowieczu. Zostałam zwolniona z dnia na dzień po przedłużeniu umowy (!!!) Dla mnie ta firma to partyjny klub wzajemnej adoracji. Kto ma kompetencje tam nie zostaje.

Spajk
@Ania

To czysta prawda i tak odbyło się delikatnie w innych przypadkach są intrygi, manipulacje, kłamstwa. Zdeskredytuje cię w oczach innych za wszelką cenę. To śliski wąż wije się jak piskorz. To jego sposób na życie.To człowiek niskich lotów w ten sposób podnosi swoje morale, że jest kimś, a tak naprawdę to zwykłe 0. Nie może w inny sposób zaistnieć, to odgrywa się na ludziach mądrych, uczciwych, pracowitych, mających kręgosłup moralnych odwrotnością jego miernego istnienia.

Xxx

Niby wszystko fajnie, kasa mi odpowiada tylko siedzenie po 12h w kolekturze w której przez połowę dnia nie ma ludzi to totalna porażka. Powinni na początek otworzyć w krótszych godzinach punkt a później wydłużyć względem potrzeb klientów. Ale jak widać firmę stać na to by było otwarte 6x12h, co do soboty wystarczyło by w mniejszych punktach z 12 zrobić 8 i ludzie by się przyzwyczaili.

@Xxx

Jeżeli tak się dzieje to uważaj bo cię mogą zamknąć i stracisz pracę. Jeżeli jest możliwość zwiększanie ilości klientów to się postaraj wiadomo ją obsługą. I zgłoś to swojemu kierownikowi że taka jest sytuacja może uda wam się zmienić godziny pracy że będziesz pracowała po 8 godzin to tylko kwestia dogadania się

Z
@Pracujaca woj.Opolskie.

Nie gadaj bzdur i nie strasz, wówczas nasz pracodawca daje czas na rozkręcenie. Jeżeli nie ma efektów to wprowadzane są inne rozwiązania, w następnej kolejności plan naprawczy - u nas na rozkręcenie były eventy takie jak fotobudka czy hostessa. Dostawałyśmy gadżety itd. Nie ma co straszyć dziewczyny zamknięciem i strata pracy bo to nie jest prawda :)

Z
@Pracujaca woj.Opolskie.

Bo to kompletna nie prawda, kolektura nie może zamknąć się szybciej niż 3 lata po otwarciu… Niepotrzebnie straszy zamknięciem i utrata stanowiska.

Gabriela

Pracowałam kiedyś w dziale obsługi klienta, praktycznie była to praca na ticketach od klientów. W przypadku awarii systemów mieliśmy odgórny zakaz odpowiadania na zapytania ludzi. Z jednej strony to spoko sprawa bo praktycznie zero pracy a liczyło się za zrobione. Kiedyś zachciałam odpisać dlaczego są błędy i uspokoić klienta. Był to ostatni raz kiedy wychyliłam się przed szereg. TL na dywanik i cała litania ile to pozwów może zrobić taka bezmyślność. Chciałam już iść do swojej pracy i tego nie słuchać. Skończyło sie na tym ,że po premii poszli.

Mała Mi

Hej wszystkim. Mieszkam w Zielonej Górze i tu systematycznie pojawiają się ogłoszenia z Totalizatora. Ktoś pracował może i ewentualnie podpowie jak to wyglądało? Zastanawia mnie czy ta częstotliwość ogłoszeń jest wynikiem tego, że jest kiepsko i ludzie przychodzą na chwilę do tej pracy...

Guma
@Mała Mi

Cześć, ja jestem z Krakowa i pracuje już rok ale z tego co widzę firma się bardzo rozrasta i w ciągu roku przybyło chyba z tysiąc osób, więc na luzaku możesz aplikować, a jakie stanowisko? Może to samo co ja? ha ha ha

Be
@Mała Mi

Wynika to z tego że otwierają nowe salony a pracownicy długo pracujący w punkcie awansują do centrali. Nie słuchaj (usunięte przez administratora) komentarzy praca jest naprawdę dobra a Ci co krytykują to chyba jeszcze złej pracy nie mieli.

@Mała Mi

Wszystko zależy od ciebie i twojego zaangażowania. Jeżeli lubisz pracować z ludźmi umiesz rozmawiać i potrafiłabyś sprzedać produkt jaki totalizator sportowy od ciebie wymaga to praca jest dla ciebie. Chyba że w twoim województwie będzie kierownik oddziału że będzie traktował cię jak pryszcza no to masz kiepska bo z tego co tu czytam ostatnio to jestem w szoku. Pozdrawiam serdecznie.

XpaulaX

Witam, pytanie do tych którzy pracowali na umowe zlecenie? Jak wygląda sytuacja odnosnie prowizji za uslugi( rachunki). Dany procent prowizji dla pracownika jest od kwoty jaką klient płaci czy jak?

@XpaulaX

1% od ilości transakcji nie od ilości wpłaconej kwoty.

Wojtek

Interesuje sie praca w Totalizatorze w Rzeszowie możecie coś więcej napisać jak z atmosferą czy warto i Czym jeździcie tzn. Jaka macie flotę samochody 2 czy 5 osobowe i jaka marka

@Wojtek

Jeżeli zależy ci na Marce auta, i na ilości osób jakim będziesz podróżował w czasie pracy to uważam że powinien je zmienić pracodawce. Praca polecam jest świetna, jako sprzedawca w kolekturze oraz obsługa salonu gier.

Czy w Lotto (Totalizator Sportowy Sp. z o.o.) pracownicy mogą uczestniczyć w jakichkolwiek formach integracji?

Gif

Ściganie się w podpieprzaniu kumpli do managera, nagrodą jest tubka wazeliny żeby lepiej wchodziła ściema

Maciek1

Mam pytanie i proszę o szczera odpowiedź jak wygląda praca w totalizatorze W Rzeszowie jako przedstawiciel, rekrutowałem na to stanowisko bylem na rozmowie ale z tego co piszecie to bez szału. Chodzi mi jak z zarobkami ile można zarobić jak z premia czy jest realna i piszecie coś o wekslach oco z tym chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Totalizator Sportowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 153.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 14 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Totalizator Sportowy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.