Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
counter
4 320 626 5 1
Lusia

Tu na gw wyświetla się w ofertach pracy, że jest jedna, czy to znaczy, że na Cieszyn w końcu szukają?

Ana Nowy wpis
@Lusia

z tego co widzę, to to jest na Gdańsk

Lusia Nowy wpis
@Ana

Ojej faktycznie, nie dopatrzyłam, a już myślałam że może jednak coś się pojawiło

Ana Nowy wpis
@Lusia

no niestety, tutaj dość rzadko się faktycznie pojawiają te oferty

Aqua

Bardzo lubię pracę w Fortunie, chociaż nie minęło jeszcze tak dużo to muszę przyznać, że to była dobra decyzja i przede wszystkim dobra zmiana. Także jeśli ktoś jest tutaj kto się jeszcze zastanawia, to nie ma co! idźcie do pracy nie pożałujecie

pytanko
@Aqua

od dawna już pracujesz? zastanawiam się jak traktują tą pracę właśnie pracownicy, czy jako coś przejściowe czy coś stałego

LUSI
@pytanko

Oj różnie, są osoby, które zaczepiają się tylko na jakiś czas, a są tacy co zostają na długo, ciężko tak powiedzieć jednoznacznie

Ris
@pytanko

Jest sporo osób, które zostają na długo.

Ewa
@Ris

też jesteś jedną z tych osób? bo ja na początku traktowałam to jako coś przejściowego i tak już mi kilka przejściowych lat mija i tak sobie siedzę i pewnie już zostane ;)

Ris Nowy wpis
@Ewa

Owszem pracuje już dłuższy czas, ale takie od początku też było założenie

matrioszka

Polecam tę pracę osobom, które nie chcą zbytnio się przemęczać i nie mają wysokich wymagań płacowych. Praca niezbyt wymagająca, nieskomplikowana, w tydzień można spokojnie wszystkiego się nauczyć. Minusy - praca w weekendy (co drugi w punkcie 2-osobowym, w punktach 3-osobowych co 3 weekend wolny) no i fakt pracy z ludźmi. Miałam do czynienia z menelami, patologią, (usunięte przez administratora) roszczeniowymi bogaczami ale i tak najgorsi byli rodzice przychodzący ze swoimi bombelkami i nie przemawiało do nich to, że nie mogę ich obsłużyć, bo mogę mieć przez to problemy. Awantury, wyzwiska, pyskowanie do mnie - aż mnie przerażało to, że tacy ludzie mają dzieci. I wyżywanie się na mnie za niepowodzenia, problemy z puszczeniem kuponów, bo niestety, ale część ludzi przychodzących do buka jest zbyt tępa, żeby zrozumieć, że to nie my, kasjerzy odpowiadamy za prawidłowe działanie systemu i blokowanie meczów. Jeżeli tylko jesteś odporny psychicznie na trudnych ludzi to polecam tę pracę.

Tak1Nie2
Nina
@matrioszka

No myślę, że praca z ludźmi jest trudna ogólnie, nie tylko w tej branży. Zawsze trafią się tacy, którzy polepszą humor na cały dzień, albo zepsują na cały najbliższy tydzień.. Trzeba faktycznie mieć dystans do tego wszystkiego i po prostu to lubić ;)

Nina

No otóż to zasada klient nasz pan ma swoje wyznaczone granice, o których klienci czasem chyba zapominają lub nie chcą pamiętać

Aneta
@matrioszka

Co ty za bzdury wypisujesz ?????

Tak2Nie1
Bini
@Aneta

z czym konkretnie się nie zgadzasz w jej wypowiedzi? fajnie byłoby poznać sprawę z kilku perspektyw

Lama
@Aneta

a co tam jest takie bzdurnego czego ja również nie dostrzegam?

@Aneta

Wszystko to prawda. Hazardzisci to bardzo trudni klienci. Jal ktos ma slabszy charakter, to mogą dac w kość.

Kreweta
@Gabi

Muszę się zgodzić ze stwierdzeniem, że to po prostu praca z klientami. Hazardziści to jedno ale praca w knajpach z pijusami, małolatami roszczeniowymi też lekka nie jest więc mając takie doświadczenia, to w fortunie jest bajka

nom
@Gabi

To wniosek z tego taki, że trzeba mieć mocny charakter, do każdej pracy z ludźmi jak dla mnie, tam nie ma miejsca na zawahania czy wątpliwości tylko trzeba działać

Kreweta
@nom

No dokładnie, idealne podsumowanie

nom
@Kreweta

my jako pracownicy o tym wiemy, ale kandydaci czasem mam wrażenie, że całkowicie nie zdają sobie z tego sprawy jak to w rzeczywistości wygląda i jak to trudne potrafi być

matrioszka
@Aneta

Czekam na odpowiedź, w którym miejscu mojej wypowiedzi jest jakaś bzdura; a tak swoją drogą zwroty takie jak "ty", "tobie", "ciebie", itp. piszemy wielką literą.

Liqu
@matrioszka

O widzę, że mamy do czynienia z typem polonistki, z pewnością to było najważniejsze w całym tamtym zdaniu :D

Avo
@matrioszka

W korespondencji owszem, w internecie nikt nie każe ;) Ale to nie ma najmniejszego znaczenia.

Julia
@matrioszka

Pewnie piszesz to o punktach gzie mają mało klientów ,mało kuponów,czy małe obroty.Uwierz,że wklepując dziennie około 700-1000 kuponów na koniec dnia ciężko wyprostować kręgosłup!!!

Ilma
@Julia

No to wiadomo że punkt punktowi nie równy a więc też różnie jest z ilością obowiązków.. znaczy no pracownicy powinni to wiedzieć ;)

Lord2001
Kandydat

Witam czy nie szukaja do Fortuny do Cieszyna lub Skoczowa lub kiedy ostatnio szukali? Chcialbym tam isc ale chyba ciezko sie dostac bo raz jak byla oferta zlozylem cv i nic nie oddzwonili ani nic poza tym dziwne bo powinien byc nr telefonu a tam nie bylo.

Grażka
@Lord2001

Oj ciężko, aj też próbowałam, ale mają komplet w tych miejscach niestety, już dawno nikogo nie szukali

Mickey
@Lord2001

ostatnio było więcej ofert na różne lokalizacje ale na te własnie nie kojarze za bardzo ;//

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lord 2001

Witam,w Cieszynie 10 czerwca byla oferta doradcy klietna i mam pytanie bo zlozylem cv,ile sie czeka na odpowiedz ? Czy dzwonia do wszystkich czy tylk odo tych wybranych? Czy mozna ta prace pogodzic ze szkola zaoczna ?

Lela
@Lord 2001

Zazwyczaj dzwonią do wybranych, więc nie sądzę żeby tutaj było jakoś inaczej niż standardowo

Shrek
@Lord 2001

No jeśli się dogadasz co do grafiku z innymi to na pewno da się jakoś pogodzić szkołę ;p

flashback
@Lord 2001

Ja studiowałam zaocznie i pracowałam w fortunie więc da się:) musisz tylko dogadać się ze zmiennikiem w sprawie grafiku

Ja tam zadowolona jestem

Keira
@Lusia

Chyba większość osób jest zadowolona, no przynajmniej tak mi się wydaje, wiadomo zawsze się znajdzie ktoś kto narzeka, ale tutaj zdecydowanie jest mniej takich osób

@Keira

Ja za większosć się wypowiadać nie będę, ale coś w tym jest

Keira
@Lusia

No wiadomo, że nie bo każdy ma swoją wyrobioną opinie, ale jednak no myślę że jest tak jak mówię ;) przynajmniej ja się z negatywną opinią o tej firmie ogólnie nie spotykam

Jorgi
@Keira

to się ciesz i niech tak zostanie, rzadkie zjawisko szczególnie w internecie, nie ma co wywoływać wilka z lasu

młody

o kurde, nie wiedziałem, że w Fortunie można też obstawiać e-sport, teraz to jestem zszokowany normalnie

Klos
@młody

No można, teraz esport to już duża odnoga, więc w sumie nic dziwnego

Firas
@Klos

No w sumie już od dawna wchodzi bardziej na rynek, to była kwestia czasu aż to zrozumieją

Norbi
@Firas

To fakt, esport jest coraz bardziej popularny i doceniany wśród społeczności, sam obserwuje takie akcje i te wszystkie zawody z ulubionych gier ;>

Maciek

Jak współpracę oceniają agenci ??

Uszak
@Maciek

Nie widziałem, żeby agenci się tu wypowiadali :/

Riko
@Uszak

na pewno dobrze oceniają, bo w sumie czemu nie :D hehe pozdro

Uszak
@Riko

To już trzeba agentów pytać, ale niewykluczone, że masz rację

Ar
@Maciek

Przy tak dziadowskiej prowizji podejrzewam,że niespecjalnie.

pikobello

Jakie umowy dostaje się w fortunie?

rodo
@pikobello

umowa o pracę jest, także luz ;)

pikobello
@rodo

No to super, dzięki. Tak czułem, ale zawsze lepiej się upewnić

rodo
@pikobello

Teraz to już firmy raczej odchodzą od śmieciówek i bardzo dobrze ;)

Lana
@rodo

Hej, a myślicie, że jest szansa na zlecenie, jeśli bardziej pasuje mi taka forma?

TakNie

Czy w razie przeprowadzki pracodawca umożliwia przenoszenie się między punktami?

Gala
@Pytanie

Ciężko stwierdzić, może jakby było miejsce to coś by się udało dogadać, to zależy od sytuacji

Cava
@Pytanie

nie no, wiesz, nikogo nie zwolnią tylko po to, żeby tobie zrobić miejsce, może jeśli akurat będą też szukać w danym punkcie, ale no na wielkie szanse bym nie liczyła

@Cava

No to jest oczywiste, że nikogo nie będą zwalniać, chodzi tylko o możliwość w przypadku wolnego miejsca ;)

Cava
@Pytanie

hm, to wtedy pewnie może i jest możliwość, trzeba by się dogadywać z przełożonymi, ale nie sądzę, żeby utrudniali

@Cava

Okej, dzięki za wymianę zdań w tym temacie ;d

zainteresowany

Witam, w moim mieście tj. Ostrołęka dosyć długo jest oferta pracy do Fortuny. Mam pytanie czy praca na tym stanowisku jest skomplikowana ? Nie chodzi mi o obsługę klienta bo z tym mam dosyć duże doświadczenie, raczej o cały system zakładów, kuponów, systemu komputerowego, administracji. Nie miałem styczności z zakładami bukmacherskimi. Pozdrawiam

Maja
@zainteresowany

Praca fajna jak opanujesz wiedzę której jest dużo naprawdę dużo to póżniej na bieżąco czytasz uczysz się i jest ok.Czasami zastanawiam się czy w biurze rachunkowym nie jest mniej :)

Tak4Nie
@zainteresowany

Na luzie do ogarnięcia, tylko trzeba mieć chęci do nauki

@Maja

a długo trwa przeszkolenie w tych wszystkich sprawach?

@??

Zależy od pojętności ucznia :)

@pomelia

no tak jest to całkowicie logicznie, ale tak mniej więcej chodziło mi żeby zrozumieć ogrom materiału :D

@??

Nie no, raczej szybko załapiesz

@pomelia

okej, wielkie dzięki, myśle że w sumie możnaby spróbować? w sumie co szkodzi

No pewnie, nie ma co się bać :) Powodzenia

@pomelia

może to nie strach, ale trochę wysokie ambicje względem obowiązków :P

@??

No to akurat dobrze o tobie świadczy :)

@pomelia

a dziękuję dziękuję, chociaż wiadomo że czasem za wysokie ambicje to też nie najlepiej :P

klient

Wiecie kiedy Wasze punkty będą otwarte? Wole Was niż Sts...

Aikido
@klient

15 maja mają ruszać

pracownica
@klient

to zapraszamy serdecznie już za moment ;)

@pracownica

no i jak tam? pierwsze dni już za wami, są klienci?

Akacja
@ubuk

A są. Na razie może nie jakieś straszne tłumy, ale nie ma tak, żeby cały dzień nikogo nie było

@Akacja

no wiadomo, że to wszystko potrzebuje trochę czasu żeby powoli wrócić do normy, ale fajnie że się rusza ;)

Zotek
@ubuk

Już wróciło do normalności.

@Zotek

nie mówiłem tylko o fortunie, ale ogólnie o wszystkim

Etna
@Akacja

Potwierdzam. wgl uważam, że dobrze wrócić do pracy, a nie siedzieć całymi dniami w domu, miła odmiana po takim dłuższym okresie, oby teraz już było tylko lepiej ;)

Rotor

Zdjęcie punktu można by było wstawić w googlach bo się wyświetla jako polana

tro
@Rotor

Wyświetla się tak jak pokazuje na mapach google, jak chcesz możesz dodać zdjecie, bo każdy może to zrobić

Ala
@tro

każdy może sobie to tak po prostu zmienić? serio?

tro
@Ala

No nie ma oficjalnego zdjęcia, jakby było to wiadomo, że postronna osoba nie może tego zmienić, ale dodać własne zdjęcia można, chyba razem z opinią się to robi. i wyświetla się osobno w zdjęciach

Ala
@tro

a to nie miałam pojęcia, wiem że trochę poza tematem ale dzięki za rozjaśnienie :D

TakNie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

@Pytanie

Warunki są ok. Obowiązków nie ma od groma, generalnie praca nie należy do najtrudniejszych, więc i nie ma co się spodziewać kokosów. Nie każdemu taka praca pasuje i to zupełnie normalnie, spoko dla osoby, której zależy na stabilnej robocie, która nie jest angażująca fizycznie, ale ktoś, kto chce kręcić jakąś większą karierę i stawia na nieustający rozwój, to raczej jako etap przejściowy.

Hela

dokładnie tak, dobrze ujęte

@Dżulia

no to racja z tym rozwojem itd. Ale niektórzy lubią po prostu taką pracę jaka jest, z ludźmi jest kontakt, jest spokojna, nie wymagająca pod względem fizycznym, jak dla mnie bardzo w porządku :)

Tak2Nie3

Tak jak i dla mnie :)

Tak2Nie3
@Dżulia

z tego co widzę to nie wszystkim podoba się nasza chęć do pracy.. oj ludzie ludzie

@Hania

Coś mi umknęło? Nie widzę, żeby ktoś nas krytykował

Dżulia

A, no chyba, że tak, to to już się nawet nie przejmuję :P

@Dżulia

ja trochę zwróciłam uwagę, ale pewnie masz rację, nie warto się przejmować, pozdrawiam serdecznie

@Hania

No pewnie, że nie warto. Pozdrawiam też! :)

Jagoda
@Dżulia

Ja pracowałam zaraz po liceum, bo zrobiłam sobie roczną przerwę między maturą i studiami i na ten etap praca była wręcz jak szyta na miarę :D

Maroon
@Jagoda

no i bardzo dobrze, jedni traktują to jako coś dorywczego inni zostają na stałe i jest to całkiem normalne, wszędzie tak może być ;p

Mirek
 Rekomendacja

Fortuna w Szczecinie przy ul. Zofii Nałkowskiej 6 jest otwarta normalnie tylko trzeba przychodzić z gotowymi kuponami. Pozdrawiam

mhm
@Mirek

teraz to już powoli wszystkie będą pewnie otwierane nie???

Marzena
@mhm

Ma razie są tylko punkty ajencyjne otwarte i nadal nie wiadomo kiedy otworzą wszystkie punkty

Marta
@Mirek

To jest punkt ajencyjny a nie własny dlatego mógł być cały czas otwarty

Mirek
@mhm

Nie wiem. Nie interesowałem się tym. Mi jest dobrze tam. Siedzi ogarniety ziomek i nie ma dziadków przez co obsluga jest bardzo sprawna. Jezdze z miasta i chyba dalej bede jezdzil nawet jak otworzą wszystkie inne.

Liam

o dzięki za podrzucenie informacji, może się komuś przydać ;p

Waski

O aktualnie otwartych punktach. Dziwne ze skasowali

Bonnie
@Waski

nawet bardzo dziwne, przecież to była dość ważna informacja i przydatna

Frank

Każdy punkt Fortuny ma swój profil na goworku?

pan
@Frank

raczej nie, za dużo by tego było, przecież tych punktów w Polsce jest od groma, nie?

Frank
@pan

no w sumie to racja, ale mogłoby tak być

pan
@Frank

mogłoby ale raczej tak nie jest z tego co obczajałem i szukalem

Pirat
@pan

Ciekawi mnie w takim razie czemu wybrali akurat te lokalizacje, na jakiej zasadzie.

Wanda
@Pirat

To siedziba firmy.

Paula
@Wanda

no, ale oprócz tego profilu są jeszcze dwa inne :P

Pirat
@Wanda

Nie chodzi mi o ten konkretny, bo to zrozumiałe, ale np. Świdnica, czy Tczew, czy Ruda Śląska, Warszawa? Pytam tak o, bo pewnie odpowiedzi nie mam się co spodziewać

Paula
@Pirat

też myślę, że raczej się nie dowiemy. Widocznie tak jest i już

Lolo

Czy zostaną zamknięte punkty stacjonarne (koronawirus)?

@Lolo

Masz komunikat na stronie. Tak.

Niki
@Giorno

o proszę to nie wiedzialam. Ale bezpieczeństwo pracowników najważniejsze, dobrze robią

@Niki

I pracowników i klientów ;)

Niki
@Giorno

no racja to też było w domyśle :p

Izabela
@Niki

Co w takim razie z rekrutacjami do Fortuny? Są wstrzymywane? Czy przeprowadzane online?

@Izabela

Nie mam pojęcia, nie interesowałem się tym.

@Giorno

no jak punkty zamknięte to chyba niepotrzebni im są pracownicy, może rekrutacje będą później

@Lili

Generalnie warto dodać, że zamknięte są WŁASNE punkty Fortuny, agenci nie musieli zamykać, co nie zmienia faktu, że takie działanie sugeruje Fortuna

Alex
@Gabi

No i to jest normalne zachowanie . Ajenci mają rodziny na utrzymaniu i często pracowników, których z dnia na dzien trzeba by bylo wyrzucić na bruk gdyby zamknęli całą siec.

@Gabi

aa to nie wiedziałam, że coś tam pozostawało otwartego ;)

@Alex

Jak najbardziej. Piszę tylko, żeby rozwiać wątpliwości, jako, że padło tu stwierdzenie, że są pozamykane.

@Gabi

to dobrze, że o tym piszesz. Takie info zawsze w cenie, dzięki

@Lili

Cała przyjemność po mojej stronie :D

TakNie

Od jak dawna Fortuna działa na rynku?

Shallow

od 96 roku

danko
@Shallow

uaa, to zaraz będzie 25 lecie ;p tak wiem mistrz matematyki, takie tylko luźne spostrzeżenie, ciekawe czy będą jakoś to świetować

angel
@danko

powinni, dość okrągła rocznica ;)

@Shallow

Dziękuję za odpowiedź.

tiktak
@angel

jeszcze sporo czasu do tego nie wybiegajcie tak w przyszłość

Shewolf
@tiktak

A niech sobie wybiegają jak chcą :D

tiktak
@Shewolf

zaraz zaczną planować całe wydarzenie ;p

Allan

Witam ! Jestem klientem fortuny od pewnego czasu ...chciałem zapytać dlaczego te zakłady są otwarte w niedzielę jak i święta ? Czy Wy pracownicy nie możecie coś z tym zrobić ..przecież w niedzielę nie ma praktycznie ludzi ...i to siedzenie jest bez sensu gdzie człowiek mógłby spędzić czas z rodziną ..

Tak1Nie5
Bondi
@Allan

Co pracownicy mają z tym zrobić? To nie jest decyzja kasjerki...Poza tym, że w punkcie, z którego to korzystasz nie ma ludzi w niedziele, nie znaczy, że w każdym jest tak samo. Złóż zażalenie do biura, nie do nas, co my ci z tym mamy niby zrobić...

@Allan

nie no serio? jesteś klientem, a nie pracownikiem, więc nie rozumiem skąd te zażalenia? Taka praca, że firma wymaga tej pracy w niedziele i tyle, decydując się na nią ludzie są tego świadomi, gdzie zatem leży problem

@tyjs

Przecież to napisał pracownik nie żaden klient. Klienci to by chcieli żeby było otwarte 24 na dobę, a interes pracowników nie jest dla nich istotny. Podszywanie się pod klienta nic nie da. Trzeba mieć osobista odwagę i samemu napisać pismo do pracodawcy, oficjalnie, normalnie tak jak powinni robić normalni, dorośli ludzie. To zwykłe tchorzostwo po prostu. I śmiechu warte.

Tak2Nie2
@Pracownik

nie wysnuwałbym tak daleko idących wniosków bez praktycznie żadnej podstawy.

Tak1Nie2
Nine
@tyjs

No niby tak, ale czemu jakiegokolwiek klienta by to interesowało na tyle, że postanowił napisać na GW. Nie wygląda to wiarygodnie, zwłaszcza, że pracownicy tez poruszali tutaj ten temat

@Nine

nie wiem, po prostu wydaje mi sie to bez sensu, ale kazdy niech tam uwaza jak chce

Rafał
@Allan

Przecież w soboty i niedzielę jest największa liczba zdarzeń do obstawiania, dlatego punkty są otwarte w te dni. Jeżeli twój franczyzobiorca otworzył punkt w miejscu, w którym nie ma w niedzielę klientów, to masz problem z głowy. Za chwilę będziesz mógł znaleźć zajęcie, nie wymagające pracy w niedzielę, bo twój punkt przestanie istnieć.

Jakub
@Rafał

no jakby nie patrząc to masz chłopie całkowitą rację

TakNie2

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Cieszyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.