Opinie o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

ebb

macie jakiś serwis IT? szukam pracy

ebb
@ebb

jestem po technikum ale nie mam doświadczenia, macie zapotrzebowanie na kogoś takiego?

Pow
@ebb

Nie sądze żeby tutaj ktoś wiedział więcej niż to co można wygooglać

szymi
@ebb

a nie lepiej zacząć sobie od stażu? w sumie nie wiem czy tu w ogóle organizują??

Marzena
@szymi

Dobre pytanie. Może ktoś się orientował w temacie? Możecie dać znać czy mają ofertę stażu? Zastanawiam się też czy pogodziła bym taki staż z ostatnim rokiem studiów? Ciekawe czy po stażu byłaby ofertą zatrudnienia

brawo

wasza obsługa jest na piątkę z plusem

manis

jest okej w pracy, nie ma presji, oczywiście są też granice ale jak ktoś jest skrupulatny to nikt sie ciebie nie czepia. nie ma jakoś szczególnie mocno na coś narzekać. jasne są minusy nie mówie że ni, ale gdzie ich nie ma

niki
@manis

napiszesz o jakim stanowisko mowa..?

doradca
@manis

Mam podobne odczucia, praca całkiem spoko, robisz swoje i tyle, atmosfera w porządku.

doradca
@niki

A no i ja piszę z perspektywy doradcy klienta jak coś, ale można się domyślić po nicku chyba :)

wiko
@doradca

A po ile godzin się robi zazwyczaj?

= to zależy
@wiko

no chyba zależy czy jesteś na cały etat czy na część czy jak, mi się wydaje że raczej po 8 h

Katarzyna
@manis

No właśnie, to ja bym chciała jednak poznać te minusy. Z czym one są związane? Jakie konkretnie? Minusy lub jakieś rzeczy, które pracownicy chcieliby poprawić, jeśli chodzi o warunki pracy? Np. odnośnie benefitów pracowniczych?

Ilona
@manis

A jak z zarobkami? Są ok czy przez ten luz w pracy nie ma co liczyć na jakieś sensowne pieniądze ? Soboty są pracujące?

Lee
@Katarzyna

Warunki jak można sie domyslić. Praca nie jest super rozwojowa i milionów nie zarobisz a klienci są różni to z minusy a z plusów siedzisz sobie na spokojnie, niczym sie nie stresujesz, przez większość czasu masz spokój, praca nie jest skomplikowana a klienci przeważnie są fajni

ewee
@Lee

dla mnie brzmi to spoko, przynajmniej na ten moment, zresztą robisz co swoje i po pracy nie myślisz o pracy przynajmniej ;D

Też pracownik - nie z centrum
@Ilona

Nie tylko soboty są pracujące ale również niedziele i święta!

żakkk
@Też pracownik - nie z centrum

dobra, a w miesiącu ile wypada sobót czy niedziel średnio? to w handlowe tylko czy ogólnie?

Wiktoria
@Też pracownik - nie z centrum

Grafik na święta jak jest ustalany? Wszyscy idą do pracy w święta czy tylko chętni ? Jakoś lepiej płatne są te dni i soboty? Czy może można odebrać później dni wolne za to? Ktoś odpowie ?

poloni

Macie w Cieszynie zapotrzebowanie na jakiegoś pracownika?

kobos
@poloni

dobre pytanie, bo jako tako ofert nie widzę, no chyba że źle szukam ???

Kasjer

Rekrutacji nie miałam!nie potrzebowałam.NIE myślałam nawet o niej wiec nie miałam się czego uczyć no...sorry- miałam nazw drużyn ale szybko to ogarnęłam bo uwielbiam sport!

żadnych pytań ale pytania to dla laików,ja pracowałam ponad 20 lat w ksiegowości na różnych programach!

nono

no i co? warto było?

Pzdr
@nono

Nie często piszę w interencie i się powczuwałem, a teraz mi spokoju nie daje. Niby człowiek wiedział a i tak się łudził - tak było lepiej odpowiedzieć.

Myślicie, że opłaca się zostać ich partnerem biznesowym? Jest ogłoszenie, ale chciałabym najpierw poznać głosy osób, które się zaangażowały w to. Czy jest z tego realny zysk czy można stracić? Jakie jest ryzyko?

Errin

O czym ty w ogóle mówisz?

Errin

I co to ma do pracy w Fortunie?

Romuald
@Errin

np. to że można pogodzić obowiązki domowe z pracą, tak myślę. PS żartuję

praca

Specjalista ds. Obsługi Klienta ktoś da znać jak weryfikują znajomość angielskiego na rekrutacji? Pozdrawiam

@praca

obstawiam, że po prostu rozmowa w tym języku

@praca

no chyba że masz jakiś certyfikat czy coś to sobie możesz wpisać do cv

bero
@damian

a jak nie posiadam certyfikatu?

@bero

no to nie wpisujesz i tyle, określasz tylko poziom znajomości języka na tyle na ile faktycznie umiesz i już

cere
@damian

myślicie że będą to jakoś sprawdzać w praktyce?

cere
@damian

znaczy no nie zamierzam (usunięte przez administratora) w cv żeby nie było, tylko dopytuję czy kogoś tak sprawdzali

@cere

myślę, że jak wymagaja na stanowisku, to na pewno

@cere

ale czy test, czy rozmowa, to już nie wiem

poliglota
@damian

a jakie to ma znaczenie?? skoro znasz dany język to ani to, ani to nie powinno sprawić ci trudności

c1
@poliglota

no dokładnie, ja na rekrutacji testu nie miałem, ale to już trochę temu było, więc nie wiem jak teraz robią, choć nie ma się co martwić na zapas według mnie

@poliglota

nie wiem, może dla kogoś ma, bo np. w mowie nie czuje się tak swobodnie jak w piśmie, czy na odwrót

@poliglota

ale mnie to rybka, bo ja na takie stanowisko nie aplikuje, nie ja o to pytałem, ale rozumiem, że dla kogoś to może istotne być

manis
@praca

nie musisz jakoś wybitnie znać żeby dostać pracę

Stefan
@manis

Wystarczy jedno spotkanie, czy stosują tu rozbudowaną rekrutację? Powiem szczerze, że z racji pracy nie koniecznie miałbym na to czas, gdyby było więcej spotkań. Jakieś szkolenia są po zatrudnieniu?

niki
@Stefan

o jakie stanowisko pytasz? to co tu piszą? Specjalista ds. Obsługi Klienta?

Jestes

Co wy myslicie. Kim jestesicie ze.mosecie nas tak traktować Nie macie jaj nawet, aby sie przyznac kto.za.tym stoi

Stefan
@Jestes

Można wiedzieć o co konkretnie chodzi i czy ma to cokolwiek wspólnego z pracą w tej firmie?

xeviery
@Stefan

ale po co w ogóle dopytujesz o jakieś plotki, nie rozumiem?

Starszy doradca klienta

Jaka płaca taka praca. Klient nasz cham!

Ann
@Starszy doradca klienta

Zgadzam się w pełni

Zofia
@Ann

Skoro tak się zgadzacie to napiszecie aktualny konkret odnośnie tej płacy? Potencjalnie ile teraz wychodzi?

@Zofia

jak jesteś zainteresowana to sama się zapytaj w HR nie będę ci tu pisał ile mam na koncie. a nie pewnie nikt inny.

Agnieszka
@Michał

Dlaczego to taka tajemnica ile się tu zarabia? Można chociaż wiedzieć czy to są zadowalające kwoty? Sama podstawa pensji czy na premię też jest miejsce?

@Agnieszka

czy taka tajemnica to nie wiem. chyba po prostu polacy nie lubią gadać o kasie

anon
@nick

coś w tym jest, ale z drugiej strony jest różnica gadać w jakimś swoim gronie, a wypisywać na publicznym forum, więc mnie to nie dziwi absolutnie

Cacko

Jakbym chcial pracowac duzo i miec duzo godzin to bedzie problem czy nie?

if
@Cacko

jest umowa o pracę, więc raczej tylu godzin co na zleceniu nie natrzaskasz. no chyba że ugadasz się z nimi że chcesz zlecenie i bierzesz ile chcesz godzin

Cacko
@if

okey, czyli tu zlecenie by dobre bylo, a na uop macie jakeis nadgodziny czy nie bardzo?

Kłoda

chyba nie zalapalem zartu

poli

też nie kumam o co chodzi. a swoją drogą wy dajecie rade tak robić tyle godzin że wychodzi ponad etat? ja bym chyba nie umiała aż tyle pracować...

xyz

Witam. Jakie są zarobki pracując w Punkcie??

koron
@xyz

a ja nie wiem czy wszystkim te same oferują czy nie, czy to zależy od doświadczenia albo coś, zapytaj w rekrutacji ile ci zaproponują

@xyz

Myślę, że raczej na forum nikt takich info nie podaje

Zyzz

wystarczajace kolego

figo
@Zyzz

a gdzie szukają teraz??

Kłoda
@xyz

I pytanie tez czy w kazdym punkcie te same zarobki

@Kłoda

myślę, że to może zależeć np. od lokalizacji i tego jakie dany punkt robi obroty

@Kłoda

może to czy to punkt ajencki też ma jakieś znaczenie...nie wiem, tak tylko domysły snuję

majka

kiedy jest większy ruch? oczywiście biorę po uwagę imprezy sportowe... ale z reguły na lato czy w zimie jest większy ruch?

@majka

są jakieś premie od ilości?

figur
@majka

pewnie wtedy kiedy więcej tych wydarzeń sportowych :) ale w sumie interesujące pytanie

@figur

no właśnie tak się zastanawiałam bo teraz mundial więc wiadomo, w zimie masz te wszystkie konkurencje zimowe narciarstwo alpejskie, na wiosnę rusza chyba liga piłki ale więcej to nie wiem ....

no limit
@majka

wychodzi na to, że cały rok coś się dzieje, także jest tu co robić, nie?

Prowokator
@no limit

Generalnie caly rok, bardziej to jest zalezne od dni/pory dnia niz pory roku

no limit
@Prowokator

no tak też prawda, pewnie więcej ludzi po pracy przychodzi, co? te godziny popołudniowe raczej są bardziej obłożone?

odp
@no limit

wiesz co generalnie to zależy.. ale masz rację, często popołudnia i późniejsze godziny są cięższe, bo więcej ludzi ma wolne, wiesz kończą pracę czy jakieś zajęcia, także no jest większy ruch automatycznie

Kowal
@majka

Nie ma reguly tak ci powiem

lal

jak wygląda ogólnie praca w punkcie, czy duży ruch macie, ile osób na jednej zmianie, jak się układa grafik mniej więcej?

lal
@lal

a i czy na stojąco praca cały czas i ile przerwy przysługuje

kandydat
@lal

ruch to pewnie zależy od dnia, ale to tak się domyślam, chętnie poznam pozostałe odp, także podbijam

bonar
@kandydat

z tego co sie orientowalem to ruch jest zalezny od godziny- tzn sa godziny ze jest ciezej i sa takie co jest luz

@bonar

Ale ogolnie czlowiek wraca zmeczony po pracy?

szok
@Singiel

ktoś kto jest kandydatem nie odpowie ci na pytanie czy jest sie zmęczonym po pracy,

@szok

A ty jestes pracownikiem, to moze dostane jakas odpowiedz od ciebie?

@szok

Czy jest to problem aby odpowiedziec?

awio
@Singiel

czasem tak czasem nie, nie wiem jak inaczej ci odpowiedzieć na to pytanie

awio
@szok

wszystko zależy od dnia, ogólnie od sytuacji, czy są jakieś wydarzenia gdzie dużo ludzi obstawia, no dużo czynników na to wpływa, ale da się przyzwyczaić

łysy
@Singiel

no trochę tak, w końcu po pracy nie da się być wypoczętym :)

łysy
@awio

ale ogólnie mnie osobiście aż tak to nie męczy, wiadomo, że są cięższe dni, ale to jak wszędzie

Singielka

Czy w fortunie można znaleźć miłość i partnera wśród współpracowników lub klientów? Czy jest to tolerowane przez pracodawcę i czy znacie takie przypadki? Dziękuję i pozdrawiam.

majutramwaju
@Singielka

wiesz słyszałam że w kinie w lublinie w metrze i w swetrze to może i w fortunie hehee. w moim punkcie atmosfera okej to nie wiadomo nigdy

Rena
@Singielka

i pracujesz tylko po to by poznać swojego przyszłego partnera? ciekawe podejście

komediant
@Rena

jak romantyczniee

Singielka
@Rena

Gdzie napisałam że pracuje TYLKO po to? Masz problemy ze zrozumieniem prostego pytania? To nie odpowiadaj na nie.

Rena
@Singielka

dobra, przepraszam, po prostu mnie zbiło z tropu to pytanie

Ann
@Singielka

Moim zdaniem nic w tym złego. Ale nie znam takiego przypadku.

oh
@Singielka

Oczywiście, że tak. Różne są przypadki. Fortuna kołem się toczy...

A pracujesz już tam?

hium

jest ogłoszenie na SPECJALISTE ds. HR i KOMUNIKACJI WEWNĘTRZNEJ wiecie czy tam trzeba mieć wykształcenie wyższe?

@hium

albo ile tam potrzeba doświadczenia?

@hium

ktoś tutaj pracował na tym stanowisku i mógł by sie podzielić jak obowiązki atmosfera ogólnie?

Bożena
@hium

Masz ogólnie jakieś doświadczenie jako specjalista ds. HR i komunikacji? Robiłeś na podobnym stanowisku?

@Bożena

tak z półtorej roku ale to były na początku praktyki studenckie... więc nie wiem czy się złapie jak na to bedą patrzeć

Maja
@hium

Jeżeli by było wymagane, to na pewno by o tym napisali w ogłoszeniu. Jeśli nie ma adnotacji, to w takim razie można wysnuć wniosek, że nie jest konieczne.

daminn
@Bożena

wiecie ile się czeka na odpowiedź po wysłaniu CV??

@daminn

myśle że do 2 tyg ale nie mam pewności, pewnie zależy ile osób startuje

Zofia
@hium

wiadomo w sumie jakie średnio miewają obłożenie? ciekawa jestem jak dużą konkurencję się tu po prostu ma... i nie mogłam tez znaleźć info czy maja multisporta ? Bo piszecie o benefitach a w sumie to dosyć znany, No i ile trzeba do niego dopłacić ?

oleander
@Zofia

też bym chciał wiedzieć, ale takie informacje to pewnie tylko w rekrutacji znają..

Santrim

Tragiczne zabezpieczenia konta bankowego, (usunięte przez administratora) internetowy jest w stanie zmienić konto bankowe przypisane do konta i (usunięte przez administratora) znając tylko hasło

Wely

widzę obecnie rekrutacje do działu księgowości, to jakiś duży zespół czy raczej kameralnie?

a aktualne to jeszcze?

@Wely

wysyłałaś/łeś CV? wiesz może jak wygląda rekrutacja?

@Wely

jaką formę zatrudnienia oferują?

@nuka

Myślę, że skoro sama zadawała pytania, to pewnie nie wie takich rzeczy

@nuka

Ale ofertę widzę na stronie, więc chyba aktualna w takim razie

@nuka

I skoro dla doradców są uopy, to podejrzewam, że w biurze tez będą

Kamil Szczyński

Polecam zakłady bukmacherskie Fortuna. Lojalna i profesjonalna firma, która dba o nowych klientów. Bez problemu zarejestrowałem konto z kodem promocyjnym pobranym z portalu Zawód Typer. Dzięki niemu uzyskałem darmowe 20 zł, a później po minimalnej wpłacie kolejne 10 zł na start. Super opcja, bo praktycznie za darmo można wygrać pokaźną sumkę przy odrobinie szczęścia. Żaden inny bukmacher nie ma takiej promocji.

typ

Hej, znalazłem ofertę pracy na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta, ktoś mógłby się wypowiedzieć jak jest? I czy po jakimś czasie jest opcja pracy częściowo bądź wyłącznie zdalnie?

typ
@typ

a jeśli chodzi o pracę w weekendy, to w każdy weekend? studiuje zaocznie i trochę średnio mogę, bo co 2 tygodnie mam zjazdy i no nie dam rady być w pracy wtedy, da się jakoś dogadać w kwestii grafiku? ewentualnie żebym pracował na część etatu czy nie jest to możliwe?

leśniak
@typ

myślę że na rozmowie się dowiesz wszystkiego ale szczerze mówiąc też startuje tylko właśnie nie wiem czy było zaznaczone że praca w weekndy, nie wydaje mi się szczerze mówiąc.

Xxx
@typ

Haha serio? Zdalnie na stanowisku obsługi klienta ? No bez jaj.

leśniak
@Xxx

no tak masz w ogłoszeniu... przeczytaj sobie, zajmujesz się: "wsparcie i rozwiązywanie problemów (obsługa poczty e-mail, czatu online, kontakt telefoniczny)"

@leśniak

pewnie się z doradcą pomyliło.

@leśniak

jednak trzeba mieć na uwadze, że doradca klienta, a specjalista ds obsługi klienta to dwa zupełnie inne stanowiska

@Xxx

ale czy można zdalnie to nie mam pojęcia

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.