Opinie o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Żart

Rozumiem, że nie wszyscy klienci zakładów bukmacherskich mają równo pod sufitem, ( zresztą nie tylko ta grupa) ale zeby od razu ich znaczyć żółtym kolorem, kto wpadł na taki genialny pomysł. Przecież normalny klient zabije mnie śmiechem jak zechcę mu wręczyć tak fantastyczny gadżet.

@Żart

Aż tak się tym przejmujesz? Z pracowników jeszcze gorzej się śmieją i jakoś wam to nie przeszkadza. Wręcz odwrotnie - dajecie im powody swoim zachowaniem i opowiadaniem głupot o swoim ciężkim losie w tej pracy.

Żart

Chyba z tych z Cieszyna, więc faktycznie mi to nie przeszkadza, jeden się nawet śmiał że musiała być niezła burza mózgów żeby taki gadżet wymyślić i razem się posmialismy

@Żart

No właśnie. Razem się posmialiscie z "tych z Cieszyna", czyli wysmiewasz swojego pracodawcę przy klientach dając świadectwo swojej nielojalnosci. Wysmiewajac działania firmy poniekąd działasz na jej niekorzyść. Twoja rolą jest zachwalac i promować usługi firmy w której pracujesz nawet jak ci się te usługi prywatnie nie podobają. Właśnie pokazałeś obraz większości pracowników.

Absur!

Mam do Ciebie takie pytanie, wiem, że tak trochę abstrakcyjnie, ale jeżeli w firmie każą robić coś balansującego na granicach prawa to też będziesz robił wszystko jak robot? Tak bez pomyślenia i refleksji? I tu taka uwaga lojalnym to można być wobec firmy, która jest uczciwa w stosunku do pracownika. Tutaj relacja na poziomie pracownik-pracodawca leży po całości.

@Absur!

Nikt w fortunie nie każe robić pracownikom nic na granicy prawa lub nielegalnego. Wręcz odwrotnie. Przestrzeganie prawa jest aż nazbyt drobiazgowe a biurokracja z tym związana niezwykle rozbudowana. Jeśli pracujesz tu to wiesz, jeśli nie to się nie wypowiadaj o czymś o czym nie masz pojęcia. Co do relacji z pracodawcą i ewentualnych punktów spornych to od tego nie jest publiczne forum lecz rozmowa, a jeśli to nie pomaga inspekcja pracy lub sądy pracy. Masz dowody na łamanie prawa pracy to zgłoś gdzie trzeba. Ja takich przypadków nie widzę. Lojalność i działanie na korzyść firmy obowiązuje każdego pracownika.

Lastic

Zgadzam się . Ja mimo wszystko działałem na korzyść firmy niezależnie czy się wyspałem... Czy nie ,,nie przerzuca się swoich prywatnych spraw oraz odczuć w pracy , pracując w niej. Z tym że jest mały szczegół w pracy a po pracy to różnica. Chociaż zawsze uważałem że jak komuś nie odpowiada to niech się zwolni . Ale jak widzę co się robi z ludźmi mającymi ogromne predyspozycje oraz doświadczenie. To wstyd mi że biznes zdolnych ludzi nie wyłapał i muszą robić coś poza prawem...

Walentyna

Coś się zmieniło w Fortunie w Cieszynie?

Gisell
@Walentyna

ale pod jakim względem pytasz?

Józef z STSu
@Walentyna

Ciągle awarie i awarie. Człowiek idzie a tu kartka wisi i zdarza się tak często. Co tam się dzieje(usunięte przez administratora) Mecze mam na konkretną godzinę i potem nie mogę obstawiać bo się zaczynają. No ludzie! To nie jest przedszkole tylko pieniądze!(usunięte przez administratora)

Józef z STSu

Takie masz podejście do klienta? Ja gram za pieniądze! Powtarzam - za pieniądze! I jestem najważniejszy. Klient jest najważniejszy! (usunięte przez administratora) A pomyśl co będzie jak klientów nie będzie. (usunięte przez administratora)

Ranger
@Józef z STSu

Nawet cię nie skomentuję, bo szkoda strzępić przysłowiowego...

Lastic

Ok ale kultura również jest wymagana , choć kulturę się nabywa lub wynosi z domu. , Masz rację co o pracowników ale widocznie życia nie znasz a młodzi jedni grają w telefony drudzy mają najniższe i Sadowska na wynajem by móc coś zjeść dlatego zorientuj się troszkę , rozejrzyj dookoła co 6 młody Polak boryka się z komornikiem .. a ci którzy sami sobie jakoś radzą. Mają prawie wiem bo sam staram sobie radzić. A rodzinę mam poza granicami a takich jak ty coraz więcej...biznes spadł już dawno na psy w Polsce przez nie tylko takich jak tu nie kulturalnych ale psychopatów bez empatii oraz koszta..UJ...też jestem klientem wielu firm ale się tak nie zachowuje. Pozdrawiam ludzie są różni a zachowania się skądś biora. Zawsze jest coś na rzeczy..chociaż ja w pracy nigdy nie grałem , traktowałem klientów jak skarb obecnie szukam pracy mam doświadczenie w branzy której nie ma w mojej okolicy , wciąż nie mogę znaleźć pracy mimo że mam doświadczenie w handlu, ludzi kulturalnych , uczciwych się nie szuka i straciłem pracę z dnia na dzień bo właściciel zamknął firme , dorobił sie i mu się już nie chce po części rozumiem i zastanawiam się czy powinniśmy uczyć się na błędach .

@Lastic

Sr za błędy auto korekta słownika

zainteresowana

Dziękuję za odpowiedź :)

Aurita

@Kasiaa nie ma co odpowiadać takiemu dzbanowi, niech mu się znudzi i sobie pójdzie...mile widziany tu nie jest.

nick
@Aurita

też prawda.

Kasjer

Rekrutacji nie miałam!nie potrzebowałam.NIE myślałam nawet o niej wiec nie miałam się czego uczyć no...sorry- miałam nazw drużyn ale szybko to ogarnęłam bo uwielbiam sport!

żadnych pytań ale pytania to dla laików,ja pracowałam ponad 20 lat w ksiegowości na różnych programach!

Kasiaa

Jest Pan zabawny jak paczka gumowych gwoździ ????‍♀️ Za taki tekst tym mopem mógłby Pan co najwyżej dostać po głowie. Klęka to się w kościele. Brak słów.

pini

a ja tam zadowolona jestem akurat

@pini

i po co od razu ktoś zgłosił?

Cesar

Dla picu pewnie.

Paulina
@pini

W takim razie to dobrze, że jesteś zadowolona z pracodawcy, jakim jest Fortuna Online. Sama dosyć pilnie szukam tu informacji na temat tamtejszych warunków zatrudnienia i mam szczerą nadzieję, iż zechcesz mi coś o nich napisać. Jak to tam jest z grafikiem? Czy można go dopasować - mniej więcej - do własnych potrzeb?

@Paulina

Paulina sądzę, że jesteś moderatorką serwisu GoWork może opowiesz nam o warunkach zatrudnienia u was?

princi
@Monika

Ale odbicie piłeczki :P

:) :) :)
@pini

Też jestem zadowolona. Polecam :)

@:) :) :)

no to piąteczka ;)

rzepa
@Paulina

Grafik jakiś mega elastyczny nie jest, ale ewentualnie można się pozamieniać, czy coś, jak jest potrzeba

zainteresowana

Na czym polega praca skoczka w Fortunie? Ile dni pracuje w tygodniu? I jakie składniki wpływają na wynagrodzenie? Dziękuję za rzetelną odpowiedź.

@zainteresowana

Pracujesz normalne etat. I według grafiku. Poprostu jako trzecia osoba na punkcie ( normalnie są dwie) i w tedy kiedy ktoś inny nie może być w pracy Ty jedziesz jako skoczek na zastępstwo :) nic skomplikowanego. W większości wie się o tym wcześniej.

Mąż stanu

Chodze sobie tak tu i tam. Trochę się nudzę. Wałek mi stoi.

goro

Jak tam macie w Cieszynie, spokojnie?

ciekawość

Wiem, że zadam wam dosyć ogólne pytanie i ciężko będzie wyciągnąć jakąś średnią ale jacy są klienci Cieszyńskiej Fortunie?

skalia
@ciekawość

no co ja ci mogę powiedzieć - przeróżni. bardzi ciężko to określic jednoznacznie

@skalia

Chyba ważniejsze niż klienci są warunki zatrudnienia, więc może mógłbyś przybliżyć jak przebiega praca i czy wynagrodzenie jest satysfakcjonujące? Czy poleciłbyś to zatrudnienie innym osobom zainteresowanym podjęciem pracy?

skalia
@Zbigniew

nie prawda (usunięte przez administratora)

Moqu
@Zbigniew

Ale pytanie jest o klientów, więc po co się wtrącać z warunkami zatrudnienia, załóż sobie nowy wątek. Dla niektórych klientela punktu jest ważnym elementem, więc nie określaj z góry co jest ważniejsze...

kijanka

Nie wyobrażam sobie pracować w usługach z takim podejściem...

kijanka
@kijanka

Mój post odnosił się do posta, którego już nie ma, jak coś, nie odnoszę się do ciebie Moqu

Moqu
@kijanka

Spoko.

Paulina
@Moqu

Być może po to warto się wtrącać, że całe forum GoWork.pl służy ocenianiu warunków pracy w danej firmie, w tym wypadku - Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie. Opinie o klientach zdominowały to forum, a tymczasem mniej wiadomo o poziomie zarobków, dodatkach (jeśli takie są), godzinach pracy itp. A to informacje bardzo przydatne np. dla osób, które chcą tu aplikować: https://www.praca.pl/766451,fortuna_online_zaklady_bukmacherskie_sp_z_o_o,cieszyn,firma.html

nie zdominowało, 2 wątki jedynie

Michael

Szukają technicznego do Cieszyna, jeśli ktoś jest zainteresowany

Tomasz
@Michael

Widziałem to ogłoszenie na stronie https://www.praca.pl/766451,fortuna_online_zaklady_bukmacherskie_sp_z_o_o,cieszyn,firma.html . Pracujesz w firmie i mógłbyś napisać jakie wynagrodzenie i benefity dostaje się na tym stanowisku? Każda informacja będzie istotna.

Cieszynka

Wiem ze nie ma ofert na cieszyn bo sledze oferty na bierzaco ale zastanawiam sie czy w ogole czasami zdazaja sie jakies przyjecia czy od dawna nic i nic sie nie zapowiada?

Werka
@Cieszynka

Pozwolę sobie zapytać o to samo :) Pozdrawiam

KorneliaK.
@Werka

Wyglada jakby rotacja nie byla zbyt duza

Tomasz
@KorneliaK.

Tak to wygląda, jednak dobrze by było, aby wypowiedziała się osoba, która ma sprawdzone informacje na ten temat. Może z uwagi na okres wakacyjny nie pojawiają się żadne nowe oferty. Możecie napisać, dlaczego akurat praca w firmie Fortuna Was zainteresowała?

KorneliaK.
@Tomasz

U mnie głównie lokalizacja i to, że zależy mi na statycznej i spokojnej robocie

Gabi

Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na stanowisko księgowej. Czy jest tutaj ktoś, kto pracuje/pracował na tym stanowisku i mógłby coś więcej powiedzieć? O warunkach i ogólnie o samej pracy, jaka lokalizacja. No i przede wszystkim jak wygląda rozmowa, czego się spodziewać, jakieś rady czy wskazówki? Dziękuję z góry za odpowiedzi.

yohgu
@Gabi

Z rozmową sobie poradzisz jeśli masz odpowiednie kwalifikacje

Bejing
@Gabi

Nie zastanawiaj się, tylko składaj ;) nic nie stracisz

Micado
@Gabi

Rozmowa jak to rozmowa. Trzeba przyjść przygotowanym i nie stresować się zbytnio, bo to nie pomaga. Zabrzmi szumnie, ale bądź sobą po prostu

@Micado

Wiesz może, czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej osoba, która ją prowadzi, zadaje specjalistyczne zadania, które wymagają wiedzy z zakresu księgowości? Zapytałem o to, ponieważ chciałbym, aby osoba udająca się na tę rozmowę była jak najlepiej przygotowana. Mam nadzieję, że wiesz, jak to wygląda.

kinina
@Zbigniew

No na pewno będą jakoś sprawdzać wiedzę

Kinka
@kinina

nie znam sie na księgowości ale wydaje mi sie że branża na tyle specyficzna że trzeba jakoś zweryfikować chęci nad możliwości

@kinina

Można tak przypuszczać, jednak chciałem uzyskać rzetelną informację na ten temat. Osoby, które w przyszłości będą kandydowały na to stanowisko, również chętnie skorzystałyby z takiej wiedzy. Ktoś umie odpowiedzieć na to pytanie?

Kinka
@Zbigniew

Zbigniew jasne że informacja by się przydała ale tutaj osoby z księgowości sie raczej nie wypowiadają więc z braku laku chyba nasze domysły już lepsze niż nic

LO
@Kinka

no właśnie Zbychu, nie narzekaj, lepsze to niż pytanie rzucone w eter i brak odpowiedzi

Anabelle
@LO

"Zbychu" to mi na moderatora wygląda, więc musi zadawać takie szczegółowe pytania...

BZT

Czy ty mądry jesteś?:D Niczyja wina że źle obstawiłeś, tzn. nie nasza

wiwa

normalna praca, spokojnie i bez filofozii

Demi

duza jest u was rotacja?

:) :)
@Demi

Nie:)

Gibby
@:) :)

To chyba dobrze świadczy :)

F.
@Gibby

z reguły tak

@F.

Brak rotacji świadczy o stabilności zatrudnienia. Czy umowy o pracę też takie są to znaczy na czas nieokreślony? Na stronie https://www.praca.pl/766451,fortuna_online_zaklady_bukmacherskie_sp_z_o_o,cieszyn,firma.html pracodawca szuka doradcy klienta w różnych lokalizacjach. Mógłbym się dowiedzieć co sądzicie o tym stanowisku i czy polecacie złożyć CV?

Buś
@Zbigniew

Ja tam nawet polecam, ale to zależy czego oczekujesz od pracy, więc nie chcę za bardzo doradzać

Kiwi

Cześć, szukają kogoś u was w Cieszynie?

Dolores
@Kiwi

hej, aktualnie nie

Dominika
@Kiwi

Owszem, w chwili obecnej Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie poszukują osoby na stanowisko Starszej Księgowej/Starszego Księgowego (lokalizacja - oczywiście Cieszyn). Ogłoszenie widnieje na bardzo znanym portalu z ofertami pracy - na pewno je szybko znajdziesz. Pracując na tym stanowisku miałbyś zapewnioną: możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym; umowę o pracę, stałe wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków oraz dobre warunki zatrudnienia; pakiet prywatnej opieki medycznej oraz grupowe ubezpieczenie ochronne;dobrą atmosferę w pracy. Czy to stanowisko odpowiadałoby Ci?

Kiwi
@Dominika

Chodziło mi o stanowisko kasjerki, ale dzięki ;)

dk

Jestem zadowolona, pracuję od roku. Trafiłam na dobry team: menager, trenerka, zmienniczka. Zarobki? Takie jak wszędzie w moim mieście, a plus taki, że się nie przepracuję. Jasne, godziny pracy, jak na pracę zmianową przystało, są niekiedy uciążliwy, ale moi drodzy... Coś kosztem czegoś. Ja polecam. Jeśli ktoś ma pomysł na siebie i na dalszy rozwój, ta praca na pewno nie będzie kolidować. Nie pozdrawiam malkontentów.

Zosia
@dk

Twoja wypowiedź dedykowana jest pracownikom. Bardzo pokrętne i niejasne zdanie...jeśli ktoś ma pomysł na siebie i na dalszy rozwój, ta praca na pewno nie będzie kolidowac. O co Ci chodzi.?????

kiti
@Zosia

mi się wydaje, ze chodzi o to, że można pogodzić pracę z np. kształceniem się w określonym kierunku w sumie nie wiem dokładnie, ale nie ma się o co czepiać moim zdaniem

Tris
@Zosia

co w tym złego, że je wypowiedź dedykowana jest pracownikom??

Gala
@Zosia

Zosia chyba się trochę czepiasz bez sensu, przecież jej komentarz jest raczej zrozumiały?

Marrr

Można pracować u was w niepełnym wymiarze godzin?

Piezzo
@Marrr

pewnie zależy od punktu

Marrr
@Piezzo

Większe szanse na niepełny etat czy awaryjnie "na telefon w razie potrzeby"?

Piezzo
@Marrr

nie wiem, szczerze mówiąc, ja tylko gdybam

beczka
@Piezzo

To byłaby dobra opcja chociaż pewnie też byłoby marudzenie że nieuprzedzają miesiąc wcześniej że się rozchorują :D

Paletka

Ja ogólnie polecam nie ma źle, ale jest kilka ale... Nie ma najniższej krajowej nawet, umowy rozporządzane z głową, oczywiście na korzyść firmy :) jak są jakieś ciekawe mecze to można przypremiować, oczywiście co miesiąc zawyzaja stawkę miesięczna, żeby premii nie było ;) godziny pracy do (usunięte przez administratora) fajna opcja dla samotnych, Świątek, piątek robisz, nawet w święto pracy i niedzielę handlowe i to za nic, zero dodatków za dni w które normalne firmy mają ustawowo wolne,ale od Ciebie będą wymagać... Mogłoby być lepiej i gdyby zapewnili lepsza kasę i warunki, dni wolne we świata to ludzie by się tak nie zwalniali. Członkowie i ekipa pracująca pomocni i ogólnie spoko za to + :)

Aurora
@Paletka

Zgadzam się w 100% z Paletka!

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.