Opinie o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Jack

Jeden z najgorszych bukmacherów.Obsługa klienta na niskim poziomie.Niskie kursy i jest problem z wypłatą własnych pieniędzy.(usunięte przez administratora)Zresztą inni bukmacherzy stosują te same praktyki i stąd mają duże pieniądze.To jest hazard i każdy musi sam podjąc dezyzję czy warto w to wchodzić i stawiać trudno zarobione pieniądze.

Mode
@Jack

Po pierwsze każdy obstawiający zakłady jest świadomy co robi i nie wydaje mi się żeby forum o Fortunie jako pracodawcy było odpowiednim miejscem na takie wywody. A co do świadomości jeszcze, to chyba wiesz co obstawiasz, Twój wybór, Twoja decyzja i konsekwencje - (ale tylko jak przegrasz ofc ;)

gigi

mi tam sie spoko pracuje

ollaolla
@gigi

No i git, mi ogólnie też, bez większych wzlotów i upadków ;p

wicher
@ollaolla

Ludzie są zabawni, nie wszyscy ale część. Pozytywnie

cicik
@wicher

ale klienci czy pracownicy?

Pollo
@cicik

Może i jedni i drudzy :)

wicher
@cicik

klienci

ogarludzie

Jedno szybkie pytanko, kto was w tej pracy trzyma na sile? Odwagi starczyło zeby wypisywać anonimowo w necie bluzgi ale zeby ruszyc cztery litery i znalezc inna prace to juz nie... Kto chce pracować to bedzie pracować warunki od poczatku sa jasne tak jak i obowiazki wiec kogo tu winic kiedy wlasnorecznie podpisujesz umowe he?

@ogarludzie

A gdzie ty widzisz bluzgi? Dlaczego narzekamy i dalej tu jesteśmy, część z nas ma swoje powody, o których na pewno tutaj nie napiszemy, a prawda o pracodawcy przyda się osobom które szukają pracy, nie lukrowanie przy rozmowie, o premiach, socjalach itd.

Qu4

No tak, ale ja na miejscu szukającego pracy i tak bym się goworkiem nie sugerował, bo nie od dziś wiadomo, że z negatywami to wszyscy lecą się wyżalić, ale o pozytywach to nie ma komu mówić. Ale no prawda jest taka, że widziały gały co brały, umowę przecież zawsze można wypowiedzieć, kiedy warunki nie odpowiadają, więc ja nadal nie rozumiem problemu...

sad but true
@Qu4

punktowanie negatywów przychodzi nam przerażająco łatwo, chyba mamy to wpisane w "narodowy gen", że nie umiemy się cieszyć

yeep
@sad but true

Nie tyle "narodowy", co ostatnimi czasy po prostu "ludzki", wszyscy skupiają się tylko na negatywach i nikt nic nie docenia...

szirlej
@yeep

zgadzam sie!

@szirlej

No i własnie znowu to widać, wszystkie komentarze w miarę pozytywne są minusowane... usilnie nie można pozwolić ludziom na swoje własne opinie, eh wierzę, że można narzekać i każdy ma na to prawo, ale być zadowolonym też ma się prawo i tyle

fas0lka
@.

no ale te "smutne buźki" to tez rodzaj opinii, przecież nikt nie zabrania wrzucać pozytywnej opinii, a to ze zostanie zminusowana...no cóż, taki lajf, jak sie komuś nie podoba, to ma prawo to ogłosić, a już lepsze "minusowanie" niż pisanie mocno obraźliwych komentarzy ja tam mam raczej dobre zdanie i nikomu go nie narzucam, tak samo nie czuje, żeby ktokolwiek mi narzucał inne, kazdy ma prawo się wypowiedzieć, byle tyle o ile kulturalnie, bo takich komentarzy poniżej krytyki sama nie znoszę

Kuba

Na początku się przedstawię. Jestem pracownikiem strony www.zagranie.com. Współpracujemy z Fortuną już od ponad dwóch lat. Jesteśmy (mam nadzieję) jednym z głównych partnerów tego operatora . Nasza współpraca opiera się na sponsoringu. To właśnie z działem marketingu prężnie rozwijamy sport w Polsce. Dzięki wielu kreatywnym promocjom, nasi użytkownicy są zadowoleni z działań tego bukmachera. Jesli chodzi o współpracę to naprawdę nie mam nic do zarzucenia. Fortuna organizuje bardzo ciekawe eventy dla swoich partnerów. Miło jest wtedy spotkać się i usłyszeć o dalszych planach firmy. Mam nadzieję, że Fortuna pozostanie jednym z głównych liderów na rynku. Ich zaangażowanie w sport pozytywnie wpływa na rozwój tej branży.

@Kuba

Fajnie byłoby zarabiać więcej niż najniższa krajowa. Zamiast robić ,,grila”

Kuba

Tego typu eventy są robione z budżetu marketingowego. To nie jest 'zbędny' czy też źle wydany budżet. Jest to potrzebne do rozwoju firmy. Niestety nie jestem w stanie wypowiedzieć się o wynagrodzeniu pracowników.

@Kuba

Szkoda tylko że, pracowników już tak dobrze nie traktują.

Poppy
@Kuba

Zgadzam się z tobą i też lubie te spotkania :)

Kasjer

Rekrutacji nie miałam!nie potrzebowałam.NIE myślałam nawet o niej wiec nie miałam się czego uczyć no...sorry- miałam nazw drużyn ale szybko to ogarnęłam bo uwielbiam sport!

żadnych pytań ale pytania to dla laików,ja pracowałam ponad 20 lat w ksiegowości na różnych programach!

Aaaaa

Ja sie tylko dziwię mężczyznom pracującym w tej firmie za 1600zl.....

@Aaaaa

Mnie to nie dziwi jeżeli, jest to dla kogoś praca na przeczekanie,(usunięte przez administratora)

Bush
@Pogodny.

Jakim trzeba być leserem zeby z taką pasją udzielac sie na profilu swojego bylego pracodawcy. Chyba ze dalej tam pracujesz co czyniloby cie nie mniejszym niedorajdą.

@Bush

Na całe szczęście nie mam już z tą firmą nic wspólnego, ale lubię tutaj popisać, pozdrawiam.

Chrun
@Pogodny.

To swiadczy o tobie wiec tak cale szczescie ze juz cie z nami nie ma. Pozdrawiam Cie rownież

Jola
@Chrun

Mów za siebie. Uwagi i opinie "pomocnego" są jak najbardziej pomocne i interesujące. Ty opuść to forum jeśli Ci przeszkadza.

Forti

Podzielę się swoją opinia. Idąc do pracy miałam świadomość ze zarobię najniższa krajowa, ale miałam nadzieje, ze uda mi się mimo wszystko coś zarobić na zastępstwach, póki nie znajdę czegoś innego, bo nie rozumiem jak ludzie piszą ze in starcza 1638 zł na życie... Zaczynajac od poczatku to samo zatrudnienie trwało bardzo długo. Jeżdżenie z punktu do punktu... Najniższa krajowa plus stówa za brak l4 Chociaż nie wiem jakim prawem. Każdy ma być prawo chory albo potrzebować wolnego. Za zastępstwa 70 zł na innym punkcie 50 na swoim.. oczywiście przy podpisywaniu umowy jest mowa ze to brutto. Jak można pracować za 43 zł 8 , czy 9 godzin ?? Dobrze ze jest ta najniższa krajowa bo jak ktoś już wcześniej napisał praca byłaby za miskę ryżu.. po zobaczeniu umowy zrezygnowałam z pracy i kulturalnie (usunięte przez administratora)Nie wnikam w metody w jakie się pracowników zatrudnia, ale dla wiedzy innych . Nie polecam, totalny brak profesjonalizmu i brak możliwości zarobienia pieniędzy.. chyba zr jak niżej komuś 1638 zł wystarcza, albo chce siedzieć w pracy za 43 zł i dzień wolny który i tak byłby wolny..

TRIPLE
@Forti

Wychodzę z nieco innego założenia, bo praca jest mega lajtowa w sensie, że siedzisz w punkcie i ogarniasz kupony to nie jest trudne ale bardziej chciałam napisać, że szanuje twoje zdanie i szanuje twoja postawę. Byłaś, nie zdecydowałaś się, odpuściłaś. Tyle, a nie powiedziałaś A, a potem płacz i zgrzyt zębów na GW, że wchodzi jakiś człowiek czy pracownik czyta i nie wierzy gdzie on pracuje i wstyd mu się tylko robi.

Gosia
@TRIPLE

To wszystko nieprawda. Praca nie jest laytowa. Jest mega stresujące i niebezpieczna.

@TRIPLE

Praca owszem do ciężkich nie należy w sensie fizycznym, ale odpowiedzialność za pieniądze, kontakt z ludźmi często niebezpiecznymi, śmieszne wytyczne i dużo innych absurdów za najniższą krajową w święta, niedziele zakrawa o wyzysk. Jak dla mnie w tej pracy nie ma niczego na plus w kwestii rozwoju swojej kariery zawodowej.

Zadowolony

Pogodny dobrze, ze zmieniłeś pracę bo się tu marnowałeś. Co prawda nie wiem gdzie byś się sprawdził bo jako psycholog nie specjalnie, coach też średnio, może bloger? Nie wiem, ale rozważ to, coś pomiędzy wymienionymi powinno być ok. Za aktywność dorobiłeś się osobnego posta ;)

@Zadowolony

Dzięki, powiedziałeś coś ważnego o marnowaniu się tam. Zgadzam się z Tobą, że się tam ludzie marnują za marne grosze. Pozdrawiam.

To dalej gowork?

Chciałam się zorientować jak wygląda u was sytuacja, a tu jakieś kółko wzajemnego wsparcia widzę...

Kokoszka
@To dalej gowork?

A jak ma wyglądać? Jest kiepsko a lepiej raczej nie będzie.

@Kokoszka

boziu nie moge tych komentarzy... co niby jest kiepskie??? dziewczyno co ty bys chciala za siedzenie za biurkiem i przyjmowanie zakladow?

@304

Ja to myślę, że każdy normalny chciałby czuć się w pracy bezpiecznie(usunięte przez administratora)godnie zarabiać, rozwijać się itp., itd. , ale widać nie wszyscy mają wymagania od pracodawcy normalnego i zdrowego podejścia i godzą się na ochłapy.

@Pogodny.

A co jesli ja lubie swoja prace i czuje sie w niej bezpiecznie bo wyplate mam co miesiac w terminie i nikt mnie nie zwolni za dzien czy dwa? Klienci zdazaja sie trudni ale przez lata juz wiem jak sobie z tym radzic i sie ich nie boje. jakim prawem masz mnie za gorsza od siebie i mowisz ze sie nie rozwijam? w pracy robie swoje i dostaje za to kase adekwatna do obowiazkow nie sa to kokosy ale mi wystarcza i co ci do tego a po pracy rozwijam swoje hobby wiec nie mow mi ze nie mam godnosci ani ambicji. proponuje ci zajac sie swoim zyciem i nie obrazac innych od nienormalnych

@drama

Możesz lubić swoją pracę, nikt Ci tego nie broni. Natomiast wmawianie, że kasa jest w terminie to nie jest żaden plus, tylko obowiązek pracodawcy i łaski nie robi! Co do zwolnień to fakt, nie chcą zwalniać, bo brak chętnych do tej pracy i dlatego. Nie mam nikogo za gorszego, ale nie rozumiem jak można się cieszyć z tego, że zarabia się najniższą krajową? Co do radzenia sobie z klientami to pytanie kiedy trafisz na naćpanego oszołoma, jego zachowania nie można przewidzieć a ten tekst o bezpieczeństwie nie jest wyssany z palca! A człowiek, który daje sobą pomiatać tak jak to jest w tej firmie przez dłuższy czas nie ma żadnej godności i szacunku do siebie!

@Pogodny.

Mało w zyciu widziales i tyle Ci powiem! To jest obowiazek oczywiscie ale czy kazdy pracodawnca go przestrzega? NIE! dlatego i takie male rzeczy trzeba doceniac i mozna sie cieszyc ze sie zarabia taka kase bo moglo pracy w ogole nie byc, moglam zapieprzac 3 razy ciezej i dostawac mniejsza pensje takie rzeczy sie dzieja! ja soba nie daje pomiatac a co wiecej nie czuje zeby ktos probowal mna pomiatac ale najwyrazniej ty masz jakies kompleksy

@drama

Jeżeli masz umowę o pracę i jesteś osobą świadomą swoich praw to idziesz i załatwiasz w sądzie taki problem! Doceniać należy dobrą organizację pracy, warunki itp. a nie obowiązek wypłaty! Praca jest i wystarczy chcieć pracować, argument że, nie ma jest dobry dla nierobów! Jak dajesz się robić na kasę, mając umowę o pracę to przeczytaj pierwsze zdanie. Nie mam żadnych kompleksów, tylko szersze spojrzenie na całą sytuację w tej firmie.

E220
@Pogodny.

Nie zauważyłeś że to taka mantra powtarzana przez managerów i trenerów: wypłata co miesiąc i to jeszcze w terminie. Nie może być, cud, inni nie płacą. Koleżanka drama twierdzi że mogłaby ciężej pracować i mniej zarobić, nie wiem jakim sposobem, obowiązuje w Polsce minimalna krajowa. Może nie zauważyła i myśli że to firma wspanialomyslnie sama od siebie jej pensje podnosi.

Sorry ale zal mi was, trzeba bylo sie uczyc a nie teraz plakac ze zarabiacie minimalna za siedzenie na tylk, sorry nie chce byc chamska ale taka prawda. Ja nie narzekam, sorry ale wiem jak jest, placa jest adekwatna do wykrztalcenia i pracy

@304

No sądząc po sposobie pisania to jesteś osobą bardzo wykształconą i widać, że ta praca jest dla Ciebie.

@Pogodny.

Nie masz ambitniejszego zajecia od czepiania sie ''zwyklych'' ludzi na goworku Panie Zjadłem Wszystkie Rozumy?

@drama

Nie jestem "Panem Zjadłem Wszystkie Rozumy", tylko kimś kto wykłada kawę na ławę odnośnie tej firmy! I będę się tu udzielał, bo jeżeli to pomoże chociaż jednej osobie w tym aby podjęła właściwą decyzję odnośnie związania się z tym pracodawcą będę zadowolony. (usunięte przez administratora)

@Pogodny.

Człowieku ta praca jest w 101% normalna ty jeszcze najwyrazniej za malo w zyciu przezyles....

@drama

Nie zgodzę się, że warunki w niej występujące są normalne, choćby nie zapewnienie pracownikowi bezpieczeństwa w żadnym stopniu. Jakby było tak kolorowo to by cały czas rekrutacji nie prowadzili. Osoby przychodzą i uciekają po trzech miesiącach i często szybciej. Do tego punkty wyglądające tragicznie. Brudne, zimą na niektórych można zamarznąć a latem się ugotować. Wydzielanie wody w ilości śmiesznej w stosunku do zapotrzebowania latem itd.

Mimimi

Ludzie jak piszecie ze nie ma multisportow i innych takich ani 4000zl to to jest SMIESZNE. Kto i gdzie wam da te wszystkie benefity z taka lekka prace?? Jest DOBRApodstawa, jest premia jak sie postarasz. Fajna praca dla mlodych, albo tymczasowa a tych ambitnych co by chcieli kokosy i platne wakacje na majorce zachecam do podniesienia kwalifikacji i do prac na wazniejszych stanowskach

@Mimimi

Dobra podstawa, weź zejdź na ziemię, minimalna krajowa, a nie podstawa i 100 zł za brak l4. Może w końcu zamiast petycji wrzucanych przez górę do kosza, '' masowo'' pochorujemy się w okresie wakacyjnym

Asia
@Mimimi

Dla jakich młodych???? Przecież młodzi powinni dobrze zarobić żeby się czegoś dorobić.Raczej dla starszych, bo nie oszukujmy się--ta praca powoduje że całymi dniami jesteśmy poza domem. także w niedziele i święta. a gdzie życie prywatne? to praca dla emerytów bo oni już są dorobieni. Poza tym starsi radzą sobie lepiej ze stresem, a w tej pracy niestety mamy do czynienia z różną klientelą.

@Mimimi

W tej firmie nie ma nic sensownego. Nic ona nie daje prócz (usunięte przez administratora)pensji.(usunięte przez administratora). Ta dobra podstawa jest niezła ha ha, jakby rząd nie ustanowił minimalnej krajowej to by się u nich za miskę ryżu pracowało. Wyzysk pełną gębą, praca w niedzielę, święta itp bez dodatkowych pieniędzy. Ogólnie brak życia i kontakt z pijakami i nie najlepiej pachnącymi ludźmi. Często niebezpieczna. Życzę Ci abyś znalazła sobie inną pracę i zobaczyła to z boku co tam się dzieje.

Aldona

No i co z tego że fortuna to usługa..jakos sklepy są pozamykane w niedziele i są...jest czas dla rodziny a tutaj praca i jeszcze tyle godzin...bez przesady

kama
@Aldona

dziewczyno nie wiesz jak świat wygląda..

belle
@Aldona

No to idź do sklepu albo zmień kwalifikacje i nie narzekaj.

Zosia
@belle

Jakie kwalifikacje? O czym Ty mówisz? Nawet lekarze pracują w niedzielę, nie sugeruj więc że mamy niskie kwalifikacje i w związku z tym nie powinnyśmy narzekać. Często mamy wysokie kwalifikacje a jednak z jakichś powodów pracujemy na kasie-obecnie ,tymczasowo.

Baśk

(usunięte przez administratora) na święta dadzą 130zł swoich pracowników mają za nic!!!!Menadżerowiec zbierają żniwo za ciężką pracę kasierek!!!!!!Nowe pomysły na telewizory i reklamy macie???????(usunięte przez administratora)

Bez przesady
@Baśk

Nie zgodzę się co do tego, że prezes a raczej dyrektor generalny jest niedostępny. Bardzo szybko odpowiedział na meila jak i przeprowadził ze mną kulturalną i rzeczową rozmowę. Także bez jaj i epitetów, bo mnie wkarwia jak się wypowiadają osoby, które nawet nie próbują się kontaktować z przełożonymi. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Xyz
@Bez przesady

A jak myślisz, dobrze się bawili wysyłając życzenia świąteczne z informacją że przyznali pracownikom po 200 brutto na święta? Każdy normalny wie, (usunięte przez administratora)Utragi premiowane były w ciągu roku, więc jaki związek z premią świąteczną? Jak zwykle obiecali przejrzystość w ustalaniu progów, a później wyszło jak zawsze

Franka
@Xyz

Lepiej żeby nic nie dali?

Hania

Czy ktoś mi może w końcu odpowiedzieć czy jest możliwa praca na pół etatu ?

MAM
@Hania

Z tego co wiem nie.

Pracuś
@Hania

Nie

lila

dopiero powoli dociera do mnie ze juz mamy '19 usiwadomilam sobie ze zasiedzialam sie troche w fortunie mialam popracowac 2-3miesiace a juz ile zlecialo

kasandra
@lila

też tak mam! łapie się co chwilę że czas nie stoi w miejscu wbrew pozorom

MAM

Tak czytam i czytam. I prawie wszystko się zgadza. Jedynie mnie zastanawia czemu miasta które mają dodatek do pensji siedzą CICHO. Nie daj boze zeby ktokolwiek sie dowiedział ze za taka sama prace kilkanaście lub kilkadziesiąt kilometrow dalej zarabia 300 mniej?

Tak
@MAM

w punkt! bo o pozytywach (przynajmniej dla niektórych) się nie mówi

san

ale klientów mniej, coś za coś. Teraz pewnie zacznie się dym bo mało płacą, a w tej pracy taka nuda

@san

Nie było by tak nudno, gdyby zmiany były 8 godzinne i tyle.

Reks
@Pogodny

to zmien prace na biurowa tak od pon do pt 8 h dziennie pracuja a jak nie masz kwalifikacji to sie przyzwyczajaj

@Reks

Widzę, że moje wpisy przedstawiające wprost jak wygląda praca w tej firmie, nie odpowiada fanom wykorzystywania i (usunięte przez administratora)ludzi.

Asia

Witam! Faktycznie niedzielę czy święta powinny być wolne a nie praca. I jeszcze tyle godzin.chyba nie ma się kto za to wziasc...Dziewczyny tam pracujące pisaliście w tej sprawie przecież od nowego roku niedzielę są wolne

@Asia

Fortuna to usługa a nie handel! Co do zbyt dużej godzin zgoda 100%

Macho

Godziny pracy w weekendy to porażka.. W niedziele kiedys pamiętam Panie siedzialy do 15 a od jakiegos czasu maja wydluzone do 17.. Jak kobiety maja mieć czas dla rodzin?! Większość graczy gra online więc najlepiej niedzielę niech beda wolne tak jak markety pozamykane i git.

heh
@Macho

a ty tam pracujesz czy taki z ciebie troskliwy macho?

ona
@heh

Cóż każdy zasługuje na wolna niedziele . a jak jest na zachodzie? Zostaje nam tylko się zwolnic i zmienić branżę bo od nowego roku to chociaz prawie wszystkie niedziele niehandlowe

Macho
@heh

Nie pracuje. Ale szkoda mi kobiet ktore niedziele powinny spedzac napewno nie w fortunie i to jeszcze po tyle godzin

lola
@Macho

troche szowinistyczny ten komentarz chociaz troska naprawde wzruszająca nie ood dzis pracuje w fortunie i są gorsze okresy to prawda ale generalnie nie czujeę sie jakoś pokrzywdzona, bez przesady

Marcin Krasucki

Super fajnie,(usunięte przez administratora)

Gracz
@Marcin Krasucki

Bo jak to nazywasz kasjerkę "(usunięte przez administratora)" ma wpływ na wyniki końcowe meczy i na to co "ty" typujesz na kuponach?!!! Normalnie w głowie się nie mieści jak czyta się takie bzdury wzięte z (usunięte przez administratora)

Kika

Do wszystkich pracujących :-) Czy słyszał ktoś, coś o nowej rejonizacji punktów i zmianach menadżerów?

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.