Opinie o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Pracownica

Bardzo solidna firma wypłata na czas .wszystko zgodnie z kodeksem pracy .premie na święta. Praca lekka ale trzeba być skupionym bo pracuje się z pieniędzmi. Pracujemy w niedzielę i święta Ale za to w tygodniu wolne. Bezpośredni przełożeni i trenerka konkretni i pomocni .Jeśli ktoś rozgląda się za stabilną spokojną pracą polecam

koala
@Pracownica

:) uważam w sumie podobnie, mam parę zastrzeżeń, ale nie tak, żeby narzekać publicznie

Zainteresowana
@Pracownica

a po ile godzin pracujecie? zawsze 8, czy różnie?

Tara
@Zainteresowana

ja słyszałam, że różnie to bywa ale mogę się mylić..

dara
@Tara

tez sie zastanawialam nad tym czy zmiany się robi w pojedynkę, czy jest więcej osób?

mitka
@dara

też juz zadawałam na innym profilu takie pytanie i nie uzyskałam odpowiedzi :/

dara

no to już jakieś info chociaż nie do końca konkretne

Pracująca Pani
@Zainteresowana

8?po 8.5, 9 i 10.

Zainteresowana
@Pracująca Pani

a to różne zmiany, dobrze że Pani mówi, dziękuję ;)

oli

ma ktoś już maszyny do obstawiania w punkcie? wiecie kiedy beda wstawiac?

zula
@oli

a wszedzie mieli je wstawiac? czy tylko mówimy o tym konkretnym punkcie w Cieszynie?

Goat
@oli

U mnie nie ma jeszcze, a one mają wejść do kazdego punktu? Wiadomo coś o jakiś datach?

Geronimo
@zula

Nie, nie mówimy tylko o Cieszynie

derek
@Geronimo

a bo chyba nie każdy punkt ma swój profil tutaj, więc pewnie pojawiają się też ludzie z innych miejsc ;p

Geronimo
@derek

Dokładnie, raczej wchodzą na te, na których jest największy ruch

Fgg

Czy nowy pracownik może liczyć na więcej niż minimalna krajowa 2600 brutto?

Izabela
@Fgg

Dobre pytanie. Dużo bym dało, żeby to wiedzieć - oby jakiś pracownik Fortuny Online szybko zechciał powiedzieć tu coś na temat kwestii wynagrodzeń. Wiem, że na pewno firma oferuje: umowę o pracę, rozbudowany system motywacyjny, pakiet prywatnej opieki medycznej oraz grupowe ubezpieczenie ochronne oraz, co ważne, cykliczne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe. To chyba już atrakcyjne warunki. Jak sądzisz?

Bambo
@Fgg

Jest dodatkowa kasa za brak L4, zastępstwa i ewentualnie za wyniki sprzedażowe.

@Fgg

Z dodatkami teraz 2 tys wyjdzie. Ale na wiecej nie ma co liczyc chyba ze sie trafi na punkt gdzie sa duze utargi i nie wygórowany plan to jest szanasa na ciut wiecej. Szkolenia owszem sa ale prowadza je czesto osoby - pracownicy punktów , ktorzy często zostaja trenerami z przypadku czasem niejeden stary pracownik wie więcej niz trener. Jakos szkolen dosc slaba. A 2 tys tez nie wiele za pracujące weekndy w tym niedziele teraz juz handlowe i świata.

@Xyz

Mialo byc teraz juz nie handlowe...

epic
@Xyz

no ale skoro mówisz, że trenerami zostają pracownicy punktów to też jakąś tam wiedzę o pracy muszą mieć, albo czymś sie wykazać bez powodu by ich na tle innych nie wybrali, no tak sądzę

Wieloryb
@Izabela

Dobra, dobra, konkrety, ile byś "dało"? Jak coś to możemy trejdować informację, jakoś się dogadamy ;)

Zosia
@epic

Albo w wyniku kolesiostwa z menagerem bez żadnego konkursu. ..

epic
@Zosia

a tego nie wiem, nie mi oceniac i wam raczej też nie

Www
@epic

Niekoniecznie u nas chętnych na trenera nie było 3 osoby ...

henry

Hello Wrocław !!! czy ktoś wie jak długo będzie nieczynny pkt. Fortuny przy ul.Polaka 21?

@henry

Podobno fortuna czeka jak będzie śnieg i mróz tej zimy. Dopóki sniegu i mrozu nie będzie to punkt na ulicy Polaka 21 będzie zamknięty. Szanownym zainteresowanym wrocławianom polecam punkty w Gdańsku lub Białymstoku.

Szuga

I po co te drwiny?

@Szuga

Zawsze do usług :)

Kasjer

Rekrutacji nie miałam!nie potrzebowałam.NIE myślałam nawet o niej wiec nie miałam się czego uczyć no...sorry- miałam nazw drużyn ale szybko to ogarnęłam bo uwielbiam sport!

żadnych pytań ale pytania to dla laików,ja pracowałam ponad 20 lat w ksiegowości na różnych programach!

ewela

Hej czy może ktoś wie o pracy w Toruniu jako kasjer?

@ewela

Ale chodzi o to czy szukają tam kasjera, czy o tym jak konkretnie praca kasjera w Toruniu wygląda?

Alsbo
@Bumcykcyk

Pewnie wygląda tak jak i w pozostałych punktach

@Alsbo

No pewnie tak, ale nadal nie wem o co konkretnie chodzi w pytaniu

arnold
@Bumcykcyk

po trzykrotnym przeczytaniu stwierdzam, że musi chodzić o wolny wakat :D a więc tak są oferty na necie, ale na Toruń nic nie widzę

@arnold

No to wiele to osobie pytającej nie pomogło

arnold
@Bumcykcyk

było pytanie to jest odpowiedź :D

Jadzia

Tak sobie myślę że stanowiska trenerów są całkowicie niepotrzebne. Czy ktoś się nad tym zastanawiał ? ?

XYZ
@Jadzia

Proponuję zatrudnić się jako trener i zobaczyć jak bardzo niepotrzebne jest to stanowisko.

ehn
@XYZ

Właśnie, z innej perspektywy to każdy zawsze wie najlepiej, ale jakby przyszło co do czego...

Gosia
@Jadzia

Też tak myślę. Dla punktów stacjonarnych całkowicie niepotrzebne. Jedynie przydatne dla ajencji. Przecież trenerzy to kasjerzy, którzy usiłują pouczać innych kasjerow. Żenada. Powinien być jeden lub dwa ośrodki szkoleniowe dla pracowników i tyle by wystarczyło.

@Gosia

sami znawcy tutaj...

cotti
@teishi

Jak i wszędzie zresztą :)

@Gosia

Nie pouczają tylko szkolą i pomagają. Ośrodki szkoleniowe!(usunięte przez administratora)

@Jadzia

A ja myślę że niektórzy pracownicy są w ogóle niepotrzebni. Zastanawiałas się nad swoim miejscem i rolą w tej firmie?

teishi

a gdzie tam, skoro można obarczyć winą kogoś innego i pokwestionować cudze umiejętności. wszyscy drzazgi w oczach innych widzą, ale belek w swoich juz nie.

Jagoda

Trener w tej firmie tylko generuje niepotrzebne koszty. Naprawdę uważamy że jest zbędny . Rzeczywiście do szkolenia i pomagania może się wykazać jedynie w ajencjach. Pracownicy punktów stacjonarnych doskonale radzą sobie samodzielnie.

Jarek

Nie szkolą tylko udają że szkolą. Dowartosciowuja się..

@Jarek

a wy się dowartościowujecie tym, że umniejszacie innym stanowiskom.

@Jagoda

Mam nadzieję że fortuna przeprowadzi porządna kontrolę sprawdzająca wasza wiedzę i radzenie sobie. Oj, okaże się że szkolenia są bardzo potrzebne. Będą mieć trenerzy roboty! Może się nawet okazać że ta wasza wiedza i samodzielność bardzo działa na niekorzyść firmy.

Kaśka

każdy po prostu chce się pokazać z jak najlepszej strony, nikt awansu i lepszej pensji by nie odmówił, a że jej nie ma no to tworzą się pretensje, które później są wylane tutaj.. Ludzie! nie ma co narzekać, bo sytuacji czy trenerzy są czy ich nie ma - nie zmienicie. Trzeba pracować tak jak najlepiej się potrafi i tyle.

Hugo

Od jakiegoś czasu śledzę ogłoszenia i są owszem ale do punktów sprzedaży, a ja bym wolał do biura, gdzie szukać ofert, na jakich stronach?

storczyk
@Hugo

na tych co pozostałe ogłoszenia, po prostu

Spinka

Wesołych Świąt wszystkim pracownikom Fortuny :)

maki
@Spinka

szczęśliwego nowego roku też, troche spoznione

Heńka
@maki

Nieważne, że spóźnione, no dzięki dzięki =)

Miami

Do Cieszyna szukają kasjerki, czy nie ma wolnych stanowisk?

Olek

Co to się dzieje z fortuna w Lublinie? Pozamykali punkty i nie ma gdzie obstawiać. Zwijacie się z Polski?

crash
@Olek

Eee nie sądzę

Luke
@Olek

Ja akurat z nie z tych okolic ale aż się zlękłem, ale sprawdziłem na stronie i nie ma żadnych informacji jakby mieli się zawijać. Może remont? w każdym razie jakbyś czegoś się dowiedział daj znać

Tyto

Ile punktów posiada Fortuna?

Artek
@Tyto

a weź sobie sprawdź na stronie czy coś

pomelo
@Tyto

od cholery. Na stronie masz mapkę, na której jest wszystko rozpisane z podziałem ile w danym regionie itd. naprawdę bardzo przejrzyście, więc polecam ci sprawdzić tam

Tyto
@pomelo

Przepraszam za zawracanie głowy, znalazłem mapkę i faktycznie wszystko tam jest, dzięki pozdrawiam

Toni

Gdzie mieści się biuro Fortuny w Cieszynie? Bo patrzę sobie na Młodszego Specjalistę ds. administracji personalnej i zastanawiam się, czy praca jest w tym samym miejscu gdzie punkt?

vita
@Toni

na Bielskiej

rada100%
@Toni

obczaj na mapach google

Boston
@rada100%

Po co, skoro już ktoś odpowiedział gdzie jest?

rada100%
@Boston

po złości

Boston
@rada100%

A, no chyba, ze tak

Ana

Ja pracując w fortunie miałam umowę i wynagrodzenie na czas, także nie wiem o co chodzi z tym komentarzem poza tym jesteśmy na cieszyńskim profilu, a nie toruńskim

citra
@Ana

ja tak samo wszystko jak powinno byc...

tutu

co to za bullszit...

Może to jest punkt ajencyjny, więc Fortuna nie ma na to wpływu. Zatrudnianie pracowników, czas pracy, forma umowy oraz wynagrodzenie są sprawą ajenta. Upewnij się kto cię zatrudnia. Zawsze możesz zgłosić sprawę do inspekcji pracy czy poprosić o wsparcie związki zawodowe.

Bato

Czy koniecznie trzeba umieć obsługiwać kasę fiskalną, czy da radę i bez tego?

Natala
@Bato

lepiej umieć, ale nie zdyskwalifikuje cię to, jeśli nie będziesz spełniała tylko tego wymagania

@Bato

W większości (a raczej już teraz we wszystkich) punktach nie ma kas fiskalnych. Spokojnie bez tego da radę :).

Zozol

Dokładnie, wystarczy umieć w kompa i tyle ;)

Zbigniew
@Zozol

Przed rozpoczęciem pracy pracodawca organizuje może jakieś szkolenie wprowadzające, czy raczej obowiązek ten spada na pozostałych pracowników, aby odpowiednio przygotowali nową osobę do wykonywania powierzonych obowiązków?

@Zbigniew

Zbysiu dla nowego pracownika to nie ma znaczenia kto szkoli. Ważne żeby to była osoba kompetentna, z wiedzą i doświadczeniem. A zapewniam cię że szkolenie przygotuje cię do pracy należycie.

turo

Dokładnie.

Caaaaarla

Nic tak nie przygotuje do pracy w fortunie jak bycie samym na punkcie i uczenie się ze tak powiem na klientach. Po miesiącu już jest z górki.

Jokasta
@Caaaaarla

nie tylko w fortunie, wszędzie taki "chrzest bojowy" przygotuje solidnie do pracy. co nie zmienia faktu, że szkolenie się przydaje

Jak jest z awansem w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Tak gdzieś po miesiącu pracy zwykle zostaje się dyrektorem. A przy dobrych wiatrach możesz nawet zostać prezesem lub kimś z jego otoczenia. Kariera gwarantowana, pewna i błyskawiczna. Mam nadzieję, że odpowiedź była pomocna.

sando

Podejrzewam, że jednak nie była.

sheep

... ha ha ha...

Zezuls

Witam czy ktoś z pracowników wie czy niedzielę i święta są wolne ? Bo słyszałam że nie ..ktoś coś

Robisztosamo

Ty tym samym też udostępniasz dane osobowe i łamiesz RODO. (usunięte przez administratora)

:P

Jak się umie kombinować, cza umieć zarabiać... a że inni swoje to Ja swoje

what
@:P

??

coffee
@what

Nie pytaj, myślę, że nie ma o co.

@coffee

Chodzi o to że pracownicy grają. Uważają że w ten sposób umieją kombinować i zarabiają.

Lastic

1 gość ze słabymi nerwami tak napisał więc nie wiem. Nie sądzę, ktoś kto prowadzi firmę dużo może..a ktoś komu wyszło bardzo Duo może w Polsce nie tylko z ludźmi. To jest wolność gospodarowania często idioci wykorzystują władze ponad miarę.. ale państwo nie działa prawidłowo koszta rosną... Pracownikom państwo zabiera coraz więcej .. chociaż to nie prawda że kwota ma znaczenie.. nie szanuje się pracowników których powinno się szanować , a szanuje się takich o jak ten pan wyżej . .. a w takim zakładze na pewno są kamery dlatego niech klient dostarczy dowodów. Podejrzewam że ściemnia. I do takiego klienta powinien podejść i obsługiwać go człowiek taki jak ja. Kobietki sobie nie radzą . Według mnie słaby poziom zarządzania widocznie.. kobietki same nie dają rady robić . Właściciel firmy stara się by mieć na wypłatę.. a specjalista kosztuje by zarządzać kadra. I dobierać klientów do specyficznych , wymagających klientów :) koszta wina państwa bo właściciela było by stać na trzech a nie dwóch pracowników. W każdej pracy w Polsce będzie coraz gorzej i już jest złe ale to wina państwa kosztów które generują urzędnicy.. oraz ludzie posiadający nie wspierają nie posiadających tylko zawyżają koszta nieruchomości jak pasuje.. by się jak najszybciej dorobić.. firma wynajmuje lokal koszta ogromne .. kobietki za najniższą a przy wynajmie nie swoją budżetu domowego... No i psychika siada.. wypalenie.. przepracowanie.. robi się wszędzie to co w UK na najniższym szczeblu biznesu.. w Polsce na całej płaszczyźnie biznesu się tak robi mało ludzi chce inwestować a inwestorzy są opluwani przez ludzi którzy nie mają pojęcia o biznesie.. i mamy to co mamy ludzie z kasą nie chcą inwestować. Bo w pewnych kwestiach jest za mało państwa a w pewnych za dużo..

@Lastic

Kampania wyborcza się już skończyła. Ten wykład dobry jest na wiec przedwyborczy. Spóźniłes sie trochę.

erik

Nas nie interesuje, że ciebie nie interesuje. To jest forum dla pracowników, a nie klientów, więc jak już tu się panoszysz, to nie ustawiaj wszystkego pod siebie

Tom

W firmie na stanowisku kasjera jest sie kasjerem, ksiegowa, kadrowa, sprzataczka i kij wie kim jeszcze. Praca w weekendy, swieta itp za 2250zl brutto. Patrzac na ilosc obowiazkow dziewczyny powinny tam zarabiac 2500, ale na reke. Panie w Katowicach ciagle sie żalą nawet nam klientom. Przelozeni nawet fajni(usunięte przez administratora) Nie wiem kto czuwa nad kasjerkami, ale ponoc wraca jakas menager po macierzynskim ( nie wiem czy dobrze zrozumialem ) i dziewczyny narzekaja, ze znow bedzie problem z urlopami. Twierdza, ze to niewlasciwa osoba na stanowisko menagera. Boja sie tego powiedziec, pomyslalem, ze napisze. Ogolnie nie polecaja pracy w bukmacherce

Kacper
@Tom

Mnie sie tez cos obilo o uszy. Chorzów

@Tom

Panie z Katowic nie powinny narzekać tylko miło się uśmiechać, czestowac klientów cukierkami kupionymi z "napiwków", mowic, że kolejny kupon na pewno będzie wygrany a dodatkowy kupon to zwiększenie szans na zwycięstwo i wygraną :)))

A.

nie że coś, ale trochę w ten sposób działa obsługa klienta...

Wooooooow
@Tom

jak na klienta jestes calkiem dobrze zorientownany. Jak sie tego wszytskiego dowiedziales od kasjerki to powodzenia. BRAWA DLA TAKICH PRACOWNIKÓW!

masakra
@Wooooooow

Jeszcze niech powiedzą jakie są procedury związane z pieniędzmi i kilka innych wewnętrznych rzeczy, o których klient nie ma prawa wiedzieć :)

@masakra

Ależ to pewne na sto procent że klienci (a przynajmniej niektórzy, ci "fajni, koledzy" , z którymi umawia się na imprezy itd...) dokładnie te wszystkie procedury znają ze szczegółami. Klienci znają takie rewelacje, które mogą wiedzieć tylko od pracowników. Moim zdaniem firma powinna coś z tym zrobić, choćby w ramach troski o swój wizerunek i bezpieczeństwo. Niestety pracownicy nie godni są tego zaufania jakie firma im okazuje powierzając samodzielne, praktycznie bez kontroli stanowiska. Nie zasługuja na to niektórzy. Tendencja jest taka że pracownicy trzymają z klientami ,w negatywnym tego słowa znaczeniu(czyli szkalowanie przełożonych,trenerów, narzekanie na warunki pracy, wyjawianie tajemnic firmy, informowanie klientów o sprawach personalnych typu "kogoś tam wywalili z roboty, ktoś się zwolnił bo są takie straszne warunki itd, nie są lojalni wobec firmy. Nie na tym polegają rzetelne relacje z klientem. Klienci wiedzą o wewnętrznych sprawach firmy a nie wiedzą np o promocjach, bonusach bo tego się pracownikom nie chce ogłaszać. Lepiej ponarzekac na firmę niż przedstawic klientowi korzyści. Nie wszyscy oczywiście, żeby była jasność. Niektórzy mają dużo profesjonalizmu i godności osobistej.

masakra

No właśnie o to chodzi, to nie jest OK, że takie rzeczy wyciekają do klientów. Z całym szacunkiem do pracowników, ale to jest mega nieodpowiedzialne.

@Tom

Nie udaj klienta i nie próbuj tu szkodzić pracownikom. Akurat klient by tu pisał co się dowiedzial od koleżanek z punktu! Na dodatek te rzekome fakty wogole nie mają nic wspólnego z prawdą. Czemu chcesz zaszkodzić tym dziewczynom co tam pracują? Chcesz się kogoś pozbyć? Mscisz się? Nie tedy droga.

Boaela

Co nie? Zwłaszcza, że cięgle piszą tu o klientach, że "patologia, ledwo trzymają się na nogach". Już widzę jak taki ledwo trzymający się na nogach klient idzie smarować przydługą wypowiedź o pracownikach na forum. Ujednolićcie wersję, jak już chcecie się bawić w jakieś dziwne mistyfikacje.

jakus
@Boaela

ale telenowelę tu kręcicie, jeny

@Tom

Premii od menagera się nie liczy, dodatków również widzę... Ja zarabiam 2300-2500. Netto!

Ja też. Ale może kiepskim pracownikom premii nie dają :). O inne dodatki też trzeba się choć minimalnie postarać. Jak komuś się nie chce to narzeka.

Xyz

Pieniadze z napiwkow o ile takie sie uzbiera u większości ida na chleb. 1700 na reke w tych czasach starcza na gora 2 tygodnie... same opłaty to koszt okolo 700 zl a 1000 zl na 30 dni to troche mało a nie daj Boze wypadnie dentysta, lekarz czy jakies inne nie palnowane koszta to juz kapilaca. Nie wspaominajac juz ze nie stac babeczki na zadne przyjecmnosci typu fryzjer , kosmetyczka itp. Dzieciom tez za wiele nie mozna kupic zreszta sobie tez...

@Xyz

Oj ciężki twój los, biedaczyno. Pieniądze z napiwków na chleb. Tragedia. Jak klienci to czytają niezły ubaw mają z ciebie.

p3l3

Nie zgadzam się z xyz, ale też bez przesady, to już brzmi trochę lekceważąco.

@p3l3

A ta osoba swoim wpisem nie poniza pracowników? Jak mamy być szanowni przez klientów jeśli sami z siebie robimy dziadów?Trochę godności drodzy koledzy i koleżanki!!!!!

Lastic

Racja , ale to nie wina pracowników a zarządzających według mnie z tego co piszecie to jest patologia jak z % klient wpada , same kobietki na kasie do nocy robią ...ochroniarza tak jak tacy delikwentów , klient nasz pan , ale klient który wyzywa , przeklina. , I jest po % z każdej firmy powinien zostać wykopany za zbita twarz choć ja nie miałem problemu nawet z trudnymi klientami

Jeżeli masz punkt w dobrym miejscu i konkurencję słabą albo w ogóle to zarobisz, niestety większość punktów nie wyrabia planu (i to niestety nie jest zależne ani od pracownika, ani od trenera ani od ma agera, tak jest i już, nie ma ligowych spotkan, nie ma chętnych do grania) Jeżeli jesteśmy jedną firmą to plan miesięczny powinien być ogólny do zrobienia, podzielony przez wszystkich pracowników, dodatkowo niech będzie kilkanaście punktów nagrodzonych za największy wkład i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.