Opinie o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Maja

Praca w Fortunie to praca dla osób, które lubią taki zawód i lubią pracę z ludźmi. Liczą się z tym, że punkty otwarte są zarówno w tygodniu jak i w weekendy, i jeżeli współpracownik się rozchoruje albo ma jakiś problem, to wykaże się trochę empatii i zastąpi. Dla mnie nie ma w tym nic skomplikowane, co wiecej! nikt mnie nawet do tego nie zmusza. To był mój wybór, by podjąć taką pracę i wyboru takiego nie żałuję :)

Maja
@Maja

aha i jeżeli chodzi o plany, no to tak to wygląda, to też jest sprzedaż, jakieś cele muszą być wyznaczone. Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego.

gosia
@Maja

dzięki za przedstawienie też innego podejścia. cenne są takie konkretne, merytoryczne opinie. No przynajmniej ja takie doceniam

Ulka
@Maja

zgadzam się z tym co mówisz Maju. Tez lubię kontakt z klientem i dlatego też juz od lat tutaj pracuje.

??

Szanowni Państwo,jest ogłoszenie o pracę w Fortunie w Kielcach.Czy mogłabym się dowiedzieć do którego punktu?

Cloud
@??

dobre pytanie, chyba trzeba zadzwonić do nich, albo maila puścić, bo tu głównie są wypowiedzi dotyczące Cieszyna, a nie widzę osobnego gw dla Kielc

??
@Cloud

Wypowiadają się pracownicy,więc pomyślałam,że może pracownik z Kielc też tu zagląda i będzie wiedział

Ulka
@??

Umów się na rozmowę najlepiej, wtedy będziesz wiedziała. Może być też tak że szukają nie tylko do jednego

Patrycja

Praca w Fortunie to praca dla panienek oraz osób samotnych, nie posiadających rodzin, siedzisz cały czas w pracy, jak koleżanka chce urlop, to musisz pracować za siebie, i za nią, nie mówiąc jak się rozchoruje , to 3 piątki po 10 godzin, chcą żeby być 3 soboty i 3 niedziele za najniższa krajowa, odrabiasz urlop wakacyjny 16 dni w pracy i 2 dni wolne, dużo obowiązków i dywanik trzemu plan nie wykonany, obarczają pracownika że jego winna, że za mało puścił live lub innej gry

@pytanie Ja już ponad rok

Kasjer

Rekrutacji nie miałam!nie potrzebowałam.NIE myślałam nawet o niej wiec nie miałam się czego uczyć no...sorry- miałam nazw drużyn ale szybko to ogarnęłam bo uwielbiam sport!

żadnych pytań ale pytania to dla laików,ja pracowałam ponad 20 lat w ksiegowości na różnych programach!

Całkiem przyjemna ta praca, zatrudniłam się niedawno i jest spoko

@:)

to super, że ci się podoba :)

@Yo

ciężko w sumie żeby ta praca się nie podobała, bo w sumie jest taka spokojna fajna i pogadać sobie można z ludźmi

@Wila

czy ja wiem, na pewno są osoby, których to nie jest klimat

@Yo

wtedy nie pracują to jest chyba całkowicie logiczne. Mówię o osobach, które tu są, pracują i lubią to co robią

@Wila

właśnie sęk w tym, że są i tacy malkontenci, którzy na robotę narzekają a nadal się jej kurczowo trzymają (z niewiadomych mi przyczyn...skoro im tak źle to po co) na własne oczy przyszło mi zaobserwować taki przypadek

@Yo

a to przepraszam w takim razie :) osobiście takich nie spotkałam (i może na szczęście) stąd może moja jakaś nieświadomość, bo faktycznie z tego co mówisz sensu to nie ma żadnego

Iks
@Yo

dla mnie robota jak spoko. praca jak praca nie narzekam

@Wila

nie przepraszaj, nie ma za co :)

pytanie
@Yo

jak długo już pracujecie w Fortunie?

Yolo

Witam jak wygląda praca archiwisty, jest ogłoszenie ale żadnych szczegółów. Jak z godzinami pracy i jakie zarobki pozdrawiam

pyt
@Yolo

hej gdzie jest to ogłoszenie?

Kurk
@pyt

Na (usunięte przez administratora) @Yolo tam jest bardzo przejrzyście opisane na czym polega stanowisko.

pyt
@Kurk

no niestety nie zdążyłem przeczytać o jaką stronę chodzi..

Olek

Słabych fortuna ma pracowników. Rejon Radomia calkowita porażka.

@Olek

Ale o kim mowa.? Nie można tak uogolniac. I o co właściwie chodzi?

@Ala

Przyznaję. Radom to porażka. Obsługa słaba. Sts wypada dużo lepiej.

Pyt

Czy w niedzielę też pracujecie?

@Pyt

Z reguły tak, ale nie wypowiadam się za wszytskie punkty

@Ala

chyba to zależy właśnie od lokalizacji punktu

@:)

No tak. Nie chyba a na pewno. I nie od lokalizacji samej w sobie, ale właściciela punktu - ajenci mogą sobie ustalać własny zakres czasowy działania.

@Ala

no otóż to, w takie szczegóły kto tam za to odpowiada i gdzie to się tak nie zagłębiam

Qej
@Pyt

Godziny i dni otwarcia są podane przy poszczególnych punktach np w googlu, także posprawdzaj sobie jaka lokalizacja Cię interesuje

Koleżanka

Praca w Fortunie to zdecydowanie nie jest praca dla każdego. Ciągły kontakt z klientem i to nie zawsze łatwym - przychodzi do nas cały przekrój różnych ludzi. Trzeba mieć podejście i bezwarunkowo lubić pracę w ludźmi, bo bez tego ani rusz, tylko się będziesz męczyć. Trzeba potrafić się uśmiechnąć mimo, że masz ochotę na kogoś nakrzyczeć, umieć wytłumaczyć na spokojnie kiedy ktoś ma do ciebie wąty. Praca ma zdecydowanie swoje plusy, jest względnie spokojna i nie obciąża fizycznie, co dla mnie jest bardzo ważne. Czasem tez mam dość, jak każdy, ale tak ogólnie rzecz biorąc jest mi tu naprawdę nieźle i nie będę szukać problemów tam gdzie ich nie ma na siłę bo w ten sposób zaszkodzę tylko sobie. Wam też polecam zająć się pracą a nie doszukiwać jakiś niedogodności, bo jak się ich szuka na siłę to zawsze się coś znajdzie. Pozdrawiam wszystkich pracowników tych byłych jak i obecnych :)

Granitowa szczecin- otwarte

Dnia 01.11. 2020 punkt otwarty przejeżdżając ulica granitowa zauważyłem ze do 22. Info dla grających

pzd
@Granitowa szczecin- otwarte

informacje o godzinach otwarcia są też na necie to jak ktoś potrzebuje to sobie może sprawdzać, rożnie są otwarte punkty, ale dzięki za info tutaj i tak

Taya
@Granitowa szczecin- otwarte

Nawet nie wiedziałam, że tak do późna bywają otwarte

pzd

@inf

A to elegancko:)

inf
@Pyt

wszystko jest na googlu wypisane gdybyś potrzebował jakiegos konkretnego punktu, bo różnie bywa

Prinka

Czy widać jakąś zależność między liczbą klientów a obecną sytuacją? Ludzie ciągle przychodzą?

@Prinka

Ci co mają przychodzić i chcą to i tak przychodzą ; )

Noro
@Prinka

tak, klienci są, zależność jakaś na pewno występuje, ale gdyby nie było klientów to nie trzymali by punktów otwartych, tylko zamknęli by pewnie na ten czas

@Noro

No nie wszyscy się boją aż tak, żeby rezygnować z rzeczy które wcześniej robili, na szczęście dla nas

Prinka
@Gloria

Dzięki wszystkim za odpowiedzi na pytanie :) Pozdrawiam

Noro
@Gloria

to fakt i zdecydowanie jest to szczęście, bo jak są klienci to jest i praca i pieniądze ;)

@Noro

dokładnie to też miałam na myśli :)

Jóźka

całkiem spokojna praca polecam

@Jóźka

Jak długo już pracujesz? Myslisz, że warto się zatrudnić? Mam problem z kolanem i zależy mi na spokojnej pracy, czy będzie to ok?

@Aloe

myślę że problem z kolanem w niczym Ci totalnie nie przeszkodzi

@Rory

Czyli raczej więcej się siedzi niż robi cokolwiek innego?

@Aloe

Noo w zasadzie to tak, dlatego mówię że to nie problem

@Rory

Dziękuję za pomoc, bardzo jestem wdzieczna :)

@Aloe

Bardzo proszę, od tego tutaj jestem by pomóc w razie czego dawaj znać

Lukasz

Fortuna to najgorszy bubel... ciagle awarie co weekend, gdzie nie mozna obstawić normalnie zakładów, tylko online. A jak obstawisz online i okaze się, ze to wygrany zaklad to anulują go nie oddajac ci nawet kwoty za która obstawiasz ! Istne (usunięte przez administratora)!

Starr
@Lukasz

Jak się odwołasz do obsługi klienta, to na pewno więcej zdziałasz niż pisząc tutaj.

hih
@Lukasz

ale sobie znalazłeś miejsce na wyplucie swoich emocji. niestety jeśli oczekujesz jakiejś pomocy to tutaj jej nie otrzymasz, a jeśli wsparcia.. no to w sumie też nie :D proponuję poszukać innego forum

Hejka, a wiecie jak wygląda sprawa z centralą? dokąd szukam ofert to cisza, ale może są jakieś wakaty? Może od wewnątrz można się czegoś więcej dowiedzieć

Ulala

nie ma wakatów, stąd brak ofert, niestety.

@Ulala

czyli stała kadra ciężko o rotacje? nie ma co szukać?

Ulala

tak. szukać zawsze warto, możesz zapytać osobiście, może akurat docenią inicjatywę, kto wie

@Ulala

Mam nadzieję, że wiesz co mówisz i przyniesie to jakiś efekt. oby się udało cokolwiek

Ulala

no ogólnie to raczej wiem co mówię i życzę efektu dobrego

Dżdż

Ale też nie rób sobie zbyt dużej nadziei, bo jak mają komplet, to przecież nie zwolnią długo pracującej osoby tylko po to, żeby zatrudnić Ciebie, trochę realizmu w tym wszystkim potrzeba i trzeźwego myślenia.

Dżdż
@Ulala

Ale oczywiście też życzę powodzenia i dobrego efektu, żeby nie było! :)

@Dżdż

Broń boże nawet tak nie myślę że mieliby specjalnie dla mnie zawirowania robić :) nie wiem jak to tam wszystko zadziała, oby jak najlepiej

@Dżdż

i dziękuję za wszystkie dobre słowa. przywraca to wiarę w ludzi kulturę w internecie

Edyta

@lord2001 a gdzie wysyłałeś?

Chyba jednak to moje cv nie doszło bo już ponad 3 tygodnie czekam

miśka
@Lord2001

może wyślij jeszcze raz...nie wiem, no ciężko powiedzieć co masz robić w tej sytuacji, ja bym chyba upomniała się na maila, albo wysłała jeszcze raz. niestety jest tak, z reguły odzywaja się tylko do już wybranych do następnego etapu, więc może po prostu wybrali kogoś innego...ale to takie gdybanie

Kima
@Lord2001

A nie mozesz np podejść osobiście i się czegoś dowiedzieć? ja bym tak zrobiła jakby mi zależało

Lord2001

Kurcze teraz do Cieszyna szukaja znowu wyslalem cv i juz tydzien czekam i nic nwm cxy to nie doszlo czy moze nie szukaja mezczyzn ehhh

Kokoro
@Lord2001

płeć chyba nie ma znaczenia, sporo osób tutaj pytało kiedyś o pracę w Cieszynie, może jest duża konkurencja na stanowisko, albo pierwszeństwo mają osoby, które podrzucały cefałki już dawno, bo wiem, że tacy też byli

Fray
@Lord2001

e no bez przesady przecież w fortunie pracują i faceci i kobiety i nie ma żadnej rozdzielności płciowej :D

Acti
@Fray

Jednak Pań jest zdecydowanie więcej. Przy czym to nie jest żadna zasada oczywiście :)

Fray
@Acti

No bo faceci to raczej idą w stronę fizycznych stanowisk, ale to nie zmienia faktu że pracować właśnie mogą :D

Lord2001

Witam jak myslicie czy warto pytac sie o prace w Fortunie w punkcie jesli nie bylo ogłoszenia o prace? Może mi daja nr do menadzerki i cos sie uda zalatwic?

Agama
@Lord2001

a moim zdaniem zawsze warto spróbować, zapytaj ;)

Jo
@Lord2001

zależy czy chodzi Ci o jeden konkretny punkt, czy masz większy zakres może gdzieś akurat będą potrzebować kogoś teraz albo w niedługim czasie

Lord2001

@Kizo No ale to troche dziwne bo w ogloszeniu nic nie ma a na stronie fortuny pisze o cv i liscie XD

Lord2001

Witam czy aplikujac do Fortuny wystarczy wysłać CV czy trzeba tez cos jeszcze np list motywacyjny?

Kizo
@Lord2001

Zazwyczaj w ogłoszeniu proszą o list motywacyjny jeśli takiego wymagają.. no tak mi się wydaje przynajmniej

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.