Opinie o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. w Cieszyn

Julka

Trochę mnie zaskakuje co tu niektórzy piszą. Powiem szczerze ja się nie przemęczam jakoś strasznie. Wygląda na to, że miałam po prostu szczęście trafić na taki punkt. Co do pieniędzy, cóż kasa bez szału ale jak na ogarnianie kuponów to spoko.

orzech
@Julka

pracuje od nie tak dawna ale mam podobne odczucia co ty, pryznajmniej na tyle na ile pracuje w fortunie to nie narzekam

Pogodny
@orzech

Tą pracę można, tylko potraktować jako przejściową, jeżeli ktoś ma chęć żyć na jakimś poziomie to nie za taką pensję. W tej pracy spełniają się w moim odczuciu ludzie, którzy tak naprawdę boją się iść do trochę cięższej pracy. Ludzie, którzy siedzą tam więcej niż te maksymalnie pół roku to już pomału takie małe maszynki fortuny, które zaczynają mieć wyprane mózgi tym jak jest wspaniale w tej firmie. Podsumowując w sumie pensja duża niepotrzebna, bo i tak się tam prawie mieszka i te weekendy po tyle godzin.

Stary

Powielam wcześniejszy wątek może ktoś posiada takie informacje a mianowice czy jest w fortunie praca na pół etatu? I jak to wygląda?

Meley

Świetny pracodawca http://efortuna.pl

realistka

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. warunki są rózne, ale praca nie jest specjalnie wymagająca. Jak ktos sie spodziewa zlotych gor to moze powinien zostac sam sobie szefem

Kasjer

Rekrutacji nie miałam!nie potrzebowałam.NIE myślałam nawet o niej wiec nie miałam się czego uczyć no...sorry- miałam nazw drużyn ale szybko to ogarnęłam bo uwielbiam sport!

żadnych pytań ale pytania to dla laików,ja pracowałam ponad 20 lat w ksiegowości na różnych programach!

Uu

Przynajmniej Macie normalna umowe... Z tego Co wiem to tylko Fortuna I sts Daje na starcie normalne umowy a reszta bukmacherow oczywiscie MA gdzies...

PracownikFortuny

Te wszystkie co tak najezdzaja na Fortunę to pewnie stare pracownice,ktoryn nudzi się już siedzenie, picie 10 kaw i wyłącznie paczki fajek w ciągu 8 g pracy. Pracuje już dłuższy czas i szczerze jaknajbardziej mi praca odpowiada. Nie męcząca, z panią menager idzie się dogadać. Nie ma problemów z dniem wolnym czy też urlopem. Pensja bez zastępstw i wyróżnienia plany w okolicach 1700. Jak za siedzenie,wbijanie kuponów i powieszenia 2 razy dziennie oferty to nie mało. Na tygodniu zawsze są 2 dni wolnego. Co 2 weekend pracujący. Tak że tragedia nie ma. Jak wam tak źle to idźcie do marketu. Ja pracowałam w jednym rok i takiego wyzysku pracownika gdzie na 3\4 etatu zapierdziela się 280 h to norma nie widziałam.

yerba mate
@PracownikFortuny

zgadzam się całkowicie. nikt nie mówi przecież, że to odkrywcza robota i codziennie się robi coś nowego. niesety, robota jest monotonna, ale mi także jak najbardziej to pasuje, bo nie wymaga ode mnie nie wiadomo czego, a kasę za to dostaję taką, że mi wystarcza.

Www
@yerba mate

Jak sie mieszka z rodzicami to moze i starcza chociaz i dla singla co u rodzicow sie gości mysle ze to zadne kokosy

Katarzyna
@PracownikFortuny

po otworzeniu punktu nie mam czasu palić ,pić kawę,mam 800 kuponów dziennie i non stop kolejkę

Zosia
@Katarzyna

To masz do bani. Ja bym to rzuciła. Masz jedno życie, nie warto go w ten sposób marnować.

Diksi
@PracownikFortuny

Tak masz racje. Ale obrazasz jak to nazwalas stare pracownice swoimi tekstami o piciu kawy i nudzeniu sie. Sa moze punkty gdzie jest maly ruch i moze tak jest ale u mnie jest duzy ruch a szczegolnie w weeekendy i nie mam czasu na picie kawy a w niektore dni nawet na wyjście do wc. Praca ma swoje plusy ale niestety wiekszosc minusow. I minusy to juz chyba wszyscy znaja bo posano o nich nie raz.

@Diksi

Stare pracownice chociaz pracuja haha nowi co przychodza robia co chca - przychodza jak chca i wychodza jak chca klinci tylko na nich narzekaja . No ale nowi pracownicy moze i nie narzekają skoro urzadzaja samowolke :-)

majana
@anonymous

,,,,,,,,,,, masz kilka, przyda Ci się, dwa razy trzeba czytać, żeby zrozumieć o co chodzi...

Uwaga na tego bukmachera. Jestem nim kompletnie zawiedziony, ponieważ zostałem (usunięte przez administratora)na regulaminie jednego z bonusów. Było w nim napisane jedno a Fortuna wymagała czegoś innego. Pisząc do supportu Pani przyznała mi rację, że nie jest to sprecyzowane jednak nie zrobili nic w kierunku naprawienia swojego błędu cały czas powtarzając, że regulamin miał co innego na myśli.

Malinowy
@Gość

Zgadzam się. (usunięte przez administratora)Może chcesz się przyłączyć?

Wiolka

Witam. Czy zaczynajac prace w Fortunie najpierw dostaje sie umowę na okres próbny a dopiero później umowe o prace? I na jaki okres jest dawana ta pierwsza normalna umowa o prace?

Helper

Jest tu jakis admin???? Polowa komentarzy jest jakas oderwana od rzeczywistości. Ktos chyba celowo robi śmietnik z tego forum. Kiedys bylo czysto przejrzyście a teraz .... brak slow

@Helper

tak najlepiej zostawic same pozytywne sfalszowane komentarze

Raczej chodzi o te drugie ????

@bila

Czy w Fortunie również trzeba przychodzić do pracy w swój dzień wolny jeśli którys z pracowników punktu rozchoruje się albo pójdzie na urlop? oraz czy jak pracujesz na jednym punkcie to rzucają po innych punktach. Zastanawiam się nad aplikacją a pracowałam już w innej bukmacherce i ciekawa jestem jak to jest u Was. Pozdrawiam.

@@bila

Jest identycznie

Dian
@anonymous

yy... no ja np nie mialam takiej sytuacji

Soja
@@bila

@bila.jak najbardziej...pracujesz jak współpracownik jest chory lub na urlopie...sa to Twoje zastępstwa.Istnieje możliwość pracy na innym ppz. I to nawet często w okresie urlopowy.

grad202

pracodawcę mogę określić jako rzetelnego. nie narzekam na warunki.

Mada
@grad202

hahaha. tylenw temacie

Isia
@Mada

Ja nie wiem o co tu chodzi. jakby mi nie pasowalo to dawno bym juz sobie poszla, a dla mnie jest po prostu normalnie

Iwona

@bigon, możesz napisać coś więcej o pracy w firmie Fortuna? Jakie zalety pracodawcy możesz wymienić? Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Praca jest w przyjaznym środowisku? Godziny pracy są elastyczne, można ja dopasować do swoich potrzeb?

bigon
@Iwona

srodowisko jest przyjazne, fajni ludzie pracuja wesoło jest. z godzinami sie mozna dogadac.

Lula
@bigon

a niby jak mozna sie dogadać? sa godziny otwarcia i co jakis czas coraz to dłuższe i trzeba siedziec caly dzień. no chyba ze sie dogadujesz bez wiedzy menagera ze zmienniczka/kiem

Ricco

Jestem wieloletnim klientem punktu z Nysy. To co się tam wyprawia z paniami które tam pracują chodzi mi o punkt na krzywosutego to głowa boli. One od dwóch tygodni cały czas w pracy. Jak nie na jednym to na drugim punkcie. Wolne z tego co wiem maja raz w tygodniu przecież tak nie może być jeszcze w te upały!!! Na punkcie na sudeckiej jedna pani na chorobowym a druga na urlopie a te panie z krzywoustego tylko latają po tych dwóch punktach. Jedna pani z punktu na krzywoustego tez idzie na urlop zastaje tylko ta pani bladynka jej zmienniczka i ta dziewczyna będzie robic jeszcze dwa tygodnie do swojego urlopu a widać ze jest strasznie przemęczona ona najwiecej jest w pracy. Ogarnijcie się bo to tylko się prosi żeby gdzieś to zgłosić dalej.Chociaz godziny jej skrócie czy coś . Jak ta pani jest ( blondynka) to aż chce się do was przychodzić zawsze czysto na punkcie itp oferty świeże... Zacznijcie w końcu doceniać pracowników zwłaszcza takich ...

Jadzia
@Ricco

Blondynka czy nie ,wszędzie u nas tak się pracuję. Nic dziwnego że ludzie odchodzą.

klijentela

Praca jak to z klientem, dużo od niego zależy. Raz przyjdzie starszy schorowany Kowalski i ponarzeka, raz młody Nowak i pożartuje. Ja tam polecam, nie ma co

Isme
@klijentela

Noo jak jest duzy ruch to leci jak nie wiem co

Robert

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Beti
@Robert

Na pracuj.pl widzialam. Warto sprawdzic.

Bobra

Trzeba mieć cierpliwość do klientów bo trafiają się rozni i czasem w ciągu zmiany jest ich naprawdę sporo ale tak to normalna praca.

Iwona

@KaSjEr, pytania zadaje gdyż najistotniejsza jest aktualna sytuacja jaka dzieje się w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Najświeższe informacje z życia firmy są bardzo ważne, zważając na fakt ten, jak zmienny jest teraz rynek pracy.

Iwona

@KaSjEr, czy wobec tego co napisałeś w Fortuna Zakłady Bukmacherskie nie przewidywane są żadne premie pracownicze? Jakie dodatkowe świadczenia oferuje firma swoim pracownikom? Czy orientuje się ktoś na temat rekrutacji do firmy w obecnym czasie?

KaSjEr
@Iwona

Wszystko szczegolowo opisał pracownik nizej wystarczy poczytac a nie zaśmiecać forum glupimi pytaniami

żwirek
@KaSjEr

to jest moderatorka, ona nie zaśmieca forum. rekrutacja jest, zależy od miasta.

KaSjEr
@żwirek

To dlaczego zadaje kolejne pytanie jak wszystko jest w postach nizej. Wystarczy poczytac

jack

Zaznaczyłem na kuponie, że Belgia wygra z Japonią i po wygranym meczu wyskakuje mi, że przegrałem, bo niby mecz ustawiłem do pierwszej połowy!!! To jest śmieszne drodzy Państwo, takiej informacji w ogóle nie było. Nie grajcie u tego bukmachera! To są (usunięte przez administratora)

bigon

ja jestem zadowolona z pracy w fortunie. moze nie zarabiam jakos dużo ale praca mi się podoba. nie powiem, że zostane tu na zawsze ale na moim etapie życiowym jest w sam raz.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.