Opinie o Lotto (Totalizator Sportowy Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawa

gracz

gram tyle lat i goowno jesteście oszustami was ludzie powinni spalić kiedys sprawiedliwosci stanie się zadość

Przez kilka miesięcy firma miała czas wypracować odpowiednie standard, żeby chronić pracowników w obecnym, tragicznym, etapie pandemii. Zwłaszcza tych terenowych. I co wymyśliła? Maksymalizację pracy w terenie by kontynuować dzieło osoby, o której wszyscy chcą zapomnieć! REKORD REKORD REKORD! Zaczyna brakować słów w określeniu tego braku elementarnego szacunku do własnego pracownika. Widać, zapomnieli już niektórzy, że firma to nie budynki, a właśnie ludzie!

Anastazja

Za tydzień mam rozmowę kwalifikacyjną w pewnym punkcie lotto. I tutaj moje pytanie: czy są jakieś szanse, że dostanę ta pracę bez doświadczenia? Z tego co czytałam inni kandydaci pisali, że te rozmowy są tylko po to, aby były, bo zazwyczaj już nawet nie oddzwaniają. Czy naprawdę aż tak ciężko dostać się do lotto?

@Anastazja

Odpowiadam sama sobie, z przestrogą dla innych - szkoda czasu :). Po wysłaniu cv czas oczekiwania 2 tygodnie, następnie zaproszenie na rozmowę za tydzień. Okej. Aplikowałam na stanowisko pracownik salonu gier. Rozmowa jak dla mnie śmieszna. Wymyślanie scenek, na zasadzie "domyśl się co będziesz tu robić i opisz to". Standardowe wypytywanie o umiejętności, doświadczenie było ok. Ale najbardziej zaskoczył mnie końcowy punkt. Dostałam zadania na kartce do rozwiązania. Miałam na to 20 minut. Jak przeczytałam treść zadania to tylko się zasmiałam. Kazali rozwiązać mi daną sytuację, która wystąpiła podczas mojej pracy. Miałam wiedzieć kogo pierwszego obsłużyć, kogo upomnieć, kto powinien wejść do salonu, a kto nie oraz która osoba nie przestrzega regulaminu. Okej, można się takich rzeczy domyślać, ale jednak takie coś powinno być na szkoleniu. Byłam zdezorientowana, ale dałam z siebie wszystko. Uzasadniłam moje odpowiedzi i wtedy Pani rekrutująca powiedziała, że odezwa się max do 2 tygodni niezależnie od tego, czy mnie przyjmą, czy nie. Ale oczywiście cisza. Zero szacunku moim zdaniem. Jeżeli już coś mówią, to niech chociaż tego maila napiszą, że przyjęli kogoś innego. Ogólnie nie polecam, szkoda nerwów. Chyba, że ktoś jest odporny na bardzo dziwne rozmowy rekrutacyjne i wymagania z tyłka ;)

Aldona
@Anastazja

Bo zatrudnili kogoś poleconego,(czytaj)po znajomości

Jprdl
@Anastazja

To jest Totolotek (bukmacherka),salony gier to automaty,otwierane są przez Totalizator Sportowy i tam próbowałaś dostać pracę.

Nnnn

Czy na hybrydzie pracuje się w święta?

Aniela
@Nnnn

Nie

Ana
@Aniela

Jak nie jak tak. Świątek, piątek, dniówki, nocki, wszystko pracujące.

Pracownica
@Ana

Czy piątek, sobota lub niedziela to święto? Nie! Pracuje się z wyłączeniem czerwonych kartek w kalendarzu, czyli ustawowo wolnych od pracy

Lolsowa
@Pracownica

Widac, ze z firmy wyzej xd

tomski
@Lolsowa

No i napisała 100 procentową prawdę. Weekendy pracujące, święta nie, czego tu nie rozumieć?

Rozmowa kwalifikacyjna z rekruterką z ADHD, potem rozmowa kwalifikacyjna z przełożonym

Pytania banalne, poziom rekrutacji bardzo niski, mało współczesne podejście, miałem wrażenie, że firma stresuje pracowników, albo rekruterki nie są przygotowane do swojej pracy. Przełożony nie ma wiedzy, kluczowa rozmowa była jedną wielką beką. Prace dostałem ale szybko zwiałem, bo to jest komedia nie firma. Poziom dla najsłabszych pracowników na rynku, nie dla ambitnych, nie dla kompetentnych, nie dla innowacyjnych. Szkoda czasu.

Emma

Serdecznie Nie polecam byłam na rozmowie która przebiegła całkiem dobrze po tygodniu dostałam odpowiedź że zostaje zatrudniona i mam czekać na telefon od Totalizatora w międzyczasie Pan przekazał mi że mam załatwić wszystkie dokumenty a więc tak zrobiłam wydałam swoje pieniądze by załatwić potrzebne dokumentem i tak czekam już drugi miesiąc na telefon. Mogę nazwać ich po prostu oszustami marnuję tylko czas ludziom którzy chcą podjąć pracę. Nie polecam !!!!!!!

Renata

Najgorszy pracodawca, z jakim mialam do czynienia. Na samym poczatku rekrutacja przedluzyla sie o jakies 3 tygodnie, pozniej zostalismy poinformowani ze mamy 1 dzien na znalezienie lekarza medycyny pracy, zrobienie badan i zalatwienie orzeczenia o niekaralnosci. Na szkoleniu nie dowiedzialam sie NICZEGO, przez 3 dni slyszalam tylko jaka wspaniala firma jest Totalizaror. ZERO konkretow. W dobie koronawirusa nie bylo zadnych podwyzek dla pracownikow punktow ktorzy normalnie przychodzili do pracy, wręcz przedluzano godziny pracy. Nie bylo nikogo od BHP kto sprawdzilby czy nowy punkt jest w porzadku, co jest teoretycznie obowiazkowe, nikt nie reagowal na nasze prosby ze w punkcie czegos brakuje, cos sie rozpada. Kolezance nieraz zle naliczyli wynagrodzenie i musiala dzwonic sie prosic o swoje nalezne 300-400 zl. Zwolnilam sie 3 miesiace temu, rozliczylam sie z kasy w obecnosci pracodawcow, ale w systemie Totalizarora panuje taki (usunięte przez administratora) ze wydzwaniaja do mnie twierdzac ze czegos nie uregulowalam, co jest oczywista pomylka, czego nie chca przyjac do wiadomości. Serdecznie (usunięte przez administratora), chyba ze ktos chce miec zniszczone nerwy.

matt

na jakie warunki może liczyć przedstawiciel handlowy? jaka podstawa jaka premia? ile punktów do odwiedzenia w jakim czasie da się obskoczyć ? jakieś opinie o rejonie łódź? pozdrawiam

Klaudia
@matt

Podpisuje się pod pytaniami jedynie co interesuje mnie rejon Śląska/Małopolski

Anastazja

Też miałam rozmowę w ich firmie. Wszystko trwało bardzo długo... po wysłaniu cv odezwali się dopiero po 14 dniach zapraszając na rozmowę. Później tydzień czekania na rozmowę, po rozmowie mieli się odezwać maksymalnie do 14 dni, niezależnie od tego, czy mnie przyjmą czy nie. Cisza, nic. Strata czasu i nerwów. Z resztą ja aplikowalam na prowadzenie salonu gier. Rozmowa była dla mnie śmieszna, wymyślanie scenek, a następnie trzeba było rozwiązać zadanie na kartce. Coś na zasadzie "domyśl się co będziesz tutaj robił i opisz to"... Takie rzeczy powinny być na szkoleniu. Byłam zdezorientowana, bo skąd mam wiedzieć jakie zasady panują w ich w firmie? I co i jak mam dokładnie robić? Kogo obsługiwać a kogo nie? Śmieszne jak dla mnie to było, będę się trzymać z dala od lotto.

Magda

Czy na umowę o pracę dają naprawdę najniższa krajową? Plus premia? Ta premia to ile? Bo nie wiem czy sobie polepsze zmieniając pracę?

Agata
@Magda

Polepszysz. Idź i się nie zastanawiaj

nick

Z tego miejsca Przedstawiciele Rejonu Sprzedaży chcą wyrazić wdzięczność. 1.za system premiowy, który pozwoli ją otrzymać, by została doceniona odwaga i determinacja pracy w terenie w tym trudnym czasie. 2. Za wyrozumiałość w planie sprzedaży kwartału, gdzie wzięto pod uwagę czas pandemii, zamknięte lokalizacje oraz brak graczy. 3.za wyrozumiałość przełożonych, wsparcia sprzedaży, ich wolę pomocy, oraz nieocenioną pomoc w terenie, by nie marnowały się samochody służbowe na home office. 4. za szacunek i podziw władz i ZZ wyrażony w słowach i finansach. 5. Za i w imieniu ucięmieżonych osób na home office, gdzie zostali docenieni za swe nieludzkie poświęcenie pensją 100 procent, uśrednioną, co nie narazi ich na straty przy obliczaniu kolejnych premii, czy też stratę za np. opiekę nad dzieckiem. 6.za wyrozumiałość kierowników dla pracowników terenowych i unikanie intelektualnie sformułowanych stwierdzeń, "że pandemia to selekcja naturalna i nie ma się czego bać". 7. Za to, że biorą przykład z innych poważnych firm i doceniają maksymalnie tych, którzy "walczą" na pierwszej Lini frontu, by wygrać te walkę i zapewnić byt również tym bohaterom na home office. 8. Za to, że NIE biorą przykładu ze zwichrowanych korporacji i nie wysyłają maili po 16.00 czy też po 20.00 i w weekendy 9. Za to, że nigdy nie poczuliśmy się jak u Orwella, w tytule "Folwark Zwierzęcy"

czy się stoi czy się leży 1000 zł się należy

Totalizator Sportowy Warszawa

SZANOWNI PAŃSTWO. Wyrazy szacunku i podziękowania dla pracownika kolektury przy ul.Meksykańskiej 8 Market Auchan za uczciwość i wrażliwość w tak ciężkich czasach. Robiąc zakupy zorientowałam się że portfel z dużą zawartością gotówki został na blacie w punkcie Lotto. Nogi mi się ugięły gdyż, dorobek mojej pracy w jednej chwili zniknął. Ku mojemu zdziwieniu Pani z uśmiechem na twarzy powiedziała proszę się nie denerwować ja mam pani portfel. GRATULACJE mało ludzi jest tak uczciwych. Z poważaniem Anna Konka

umowa

Dlaczego firma państwowa zatrudnia ludzi na umowy zlecenia?

Meggy

Totalizator przejął do hybryd emerytów z zamykanych kolektur. Ludzi ze specyficzną mentalnościa,którym wydaje się ,że dalej są szafami,kierownikami..... A ty najlepiej się zwolnij bo tu nie pasujesz na twoje miejsce przyjdzie córka lub syn emeryta Brak słów

Paletka

W jakie dni sa wyplaty? A w jakie dni wuplaty za sprzedaz?

Dorota

Witam, niewiem czy to prawda, że na umowie o pracę jest teraz 3500 brutto, czyli wychodzi jakieś 2500 do ręki plus procent od sprzedaży.

Antek

A tak Totalizator Sportowy traktuje swoich kolektorów w czasie koronowirusa, którzy narażają swoje zdrowie, żądając zapłaty w całości za skradzione zdrapki w kwocie 1015 zł, a od ubezpieczenia ubiegają się o kwotę 664 zł wartości, zaś mi karzą zapłacić całe 1015 zł zarabiając jeszcze na tej kradzieży, a gdy piszę prośbę o zmniejszenie tej kwoty dostaję odpowiedź odmowną. I to wszystko w tak ciężkich dla wszystkich czasach handlu tak wygląda od strony Totalizatora Sportowego

Anka
@Antek

A jak doszło do kradzieży? Uważają, że jest jakaś Twoja wina?

Obiektywny gracz

Rząd apeluje #zostańwdomu ale totalizator sportowy liczy na to ze uzaleznieni zdesperowani starsi ludzie mimo wszystko z narazeniem zycia przyjdą puscic kupon ? Jak to jest że firma państwowa w ogóle nie stosuje się do zaleceń Państwa? Kupon lotto jest pierwszej potrzeby ? Dlaczego kolektory są otwarte przecież zgodnie ze stanem epidemii jeśli ktoś wyjdzie z domu po to by zagrać w lotto dostanie 5 tyś kary. kpina . Nie szanujcie zdrowia i życia własnych kolektorów.

Niki
@Obiektywny gracz

Zgadzam się, że nie powinno się narażac zdrowia pracowników (ani też klientów) dla czegoś tak błahego jak zakup zdrapki. Sytuacja jest poważna. Rozrywki miały być nieczynne. Ale coś pracownicy o to się nie upominają?

ara
@Niki

Witam , właśnie próbuję zrozumieć tą sytuację i za (usunięte przez administratora)nie potrafię.O co chodzi ? Czy wysłanie kuponu za 3 zł. jest tego warte ? Czy Pani i Pan starszy naprawdę potrzebują codziennie puścić lotto ? Czy to jest im niezbędne do życia ? Moja wyobraźnia tego nie ogarnia.

qwas
@ara

Tak potrzebują codziennie puścić kupon. Na tym polega uzależnienie. Spytaj wśród swoich jak często sięgają po papieroska czy piwko. Zrozumiesz analogię tych działań. Biznes musi się kręcić. Państwo musi zarabiać (podatki, akcyzy).

ewa

Hej, czy ktoś może powiedzieć jakie warunki pracy oferują aktualnie na hybrydzie? Jaka umowa, ile brutto na start i czy można liczyć na jakies premie ?

Pracownica
@ewa

Wszystko zalezy od oddziału

nick

To jest czas ochrony ludzkiego życia i zdrowia, a nie czas generowania zysku kosztem tego zdrowia! Taka idea przyświeca dziś ludziom odpowiedzialnym! Takich ludzi niestety brakuje nam dziś w Firmie. Od samej Góry poprzez związki zawodowe ,wszyscy skrzętnie pomijają w wytycznych, pismach i zaleceniach, stanowisko takie jak PRS, czyli Przedstawiciel Handlowy! Nie można tego nazwać inaczej niż skandal! Jest to skrajnie nieodpowiedzialne! Darzymy wielkim szacunkiem kolektorów i ich poświęcenia, ale proszę nie porównywać tego do pracy PRS, który dziennie odwiedza kilkanaście punktów, w większości sklepów spożywczych, gdzie żywność zakupić musi i osoba chora i osoba zdrowa! PRS musi wejść za ladę, musi złamać wszystkie reguły 1.5m odstępu, musi wystawać przed wejście z wieloma ludźmi, ponieważ wpuszczają po 5 osób!, itp. Do tego PRS wytrze dziennie kilkadziesiąt klamek, kilkanaście pulpitów i odwiedzi kilkanaście miejsc, gdzie potencjalnie utrzymują się zarazki w powietrzu. Potem wróci do swojej rodziny z tym dobrodziejstwem inwentarza! W Firmie jak mantre powtarza się, że płyn do odkażania i chusteczki są lekarstwem na całe zło! Ludzie, opamiętajcie się!!! Pracujecie nad pracą zdalną dla biur, gdzie nie przychodzą zadni petenci!!! Ograniczacie ilość ludzi na magazynach, reagujecie tam, gdzie zagrożeń w zasadzie nie ma! Opamiętajcie się i reagujcie tam gdzie są! W jednym z oddziałów zupełnie zignorowano informacje, że spotkanie PRS ów odbyło się z uczestnictwem osoby, która miała do czynienia z osobą na kwarantannie! Czy tak trudno obdarzyć nas, Prsow minimum szacunku i opracować rozwiązania? To samo dotyczy dostawców! Identyczna sytuacja, skandaliczna! Czy tak trudno opracować inne rozwiązania? Jeśli brak kompetencji zespołom roboczym, to zwróćcie się do PRS, mają mnóstwo dobrych pomysłów! Prosimy, niech firma nie zachowuje się jak objazdowy sprzedawca maseczek, który wyczuł, że kosztem zdrowia i życia zrobi wspaniały, spekulacyjny interes!

ralf
@nick

Czy kupon lotto to w dobie pandemii to towar pierwszej potrzeby????

Garfield
@ralf

To chyba jest hazard, a więc powinno być pozamykane?

Stach
@nick

Panowie PRSi. Czy w którymś oddziale dano Wam jakieś wytyczne co do codziennej pracy? Np godziny pracy, by mniej czasu spędzać na kolekturach? Lub mniej kolektur odwiedzać? Ktoś Wam proponował jakieś alternatywy? Gdzieś związki się nami zainteresowały i sprawdziły w PIP czy pracodawca może nas delegować w rejony "zakażone"? Czy też ogólnie w całej Polsce wzmożona aktywność dodatkowo na zastępstwach i za "dziękuję za poświęcenie"? Piszcie proszę co się dzieje, bo brak między nami zupełnie komunikacji!

Daniel

witam . chciałbym podzielić się opinią na temat pracy w lotto Szczecin . byłem na rozmowie o pracę w tej firmie , przedstawiono mi warunki które może nie tyle co są śmieszne , ale wręcz obrażające człowieka chętnego na współpracę z tą firmą ... a więc umowa zlecenie świątek , piątek i niedzielę (wolne niedzielę zależą od punktu lotto bo jeśli znajduje się w centrum handlowym a niedziela jest nie handlowa to jest wolna ) , wynagrodzenie zależy od zysków kolektury - 8.5 % od obrotów miesięcznych i najbardziej szokujące osoba chętna na współpracę musi wpłacić kaucję w kwocie 5tys złotych !!! jeśli takich środków nie posiada kolektura zatrzymuje 30% wynagrodzenia do momentu skumulowania owej kwoty ????????. pozatym spotkanie na godzinę 10:00 pani spóźniona 15 minut. choć przyjemna w miarę atmosfera, to same warunki i świadomość pracy w 2 osoby ,w systemie zmianowym sprawia że czuje się jakby splunięto mi w twarz ... Ogólnie jeśli ktoś chętny na spotkanie w sprawie pracy to strata czasu . jednogłośnie NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Totalizator Sportowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 14 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Totalizator Sportowy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Totalizator Sportowy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.