Opinie o Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok w Rybnik

Administrator Nowy wpis

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Pracownik Biurowy?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok w Rybnik.

Sprawdź
Administrator Nowy wpis

Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok szuka kandydatów na stanowisko Mechanik. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 5500 ?

Bogdan Nowy wpis

Witajcie! Miło mi móc napisać tutaj swój wpis. Chciałbym dowiedzieć się, czy firma ta zatrudnia może pracowników, czy jest to tylko jednoosobowa działalność gospodarcza? Ktoś będzie tak miły, aby mi to napisać?

Rafał

W dniu 2 grudnia 2019r udałem się z narzeczoną do firmy Jubilerskiej Michał Kłosok w Rybniku do pracowni aby wkleić do oprawek marki Azzaro cyrkonie svarowski, gdyż w Rybniku w innych pracowniach posiadali tylko imitacje cyrkonie Sv. Koszt usługi to 10 zł wraz z montażem cyrkonii. Dzień póżniej tz 3 grudnia 2019r. odebrałem produkt finalny jak się okazało cyrkonia wystawała od pozostałych widoczne gołym okiem i macalne ręką. Ponadto cyrkonia została lekko osadzona pod kątem stąd nie weszła w szczeline poprawnie. Pani która przy tym robiła nie wywiązała się z usługą ponieważ nie przyłożyła się do tego zapewne spowodowane niską kwotą usługi. Złożyłem zgodnie z prawem konsumenckim naprawe produktu do takiego stanu aby był efekt. Zostałem potraktowany tak ze dostałem kwit zwrotny. Pan Kłosok stwierdził że to usługa jubilerska - pytanie zatem czy osadzenie cyrkonii to nie zajmuje się pracownia jubilerska? Zadałem pytanie do Pana Kłosoka czy sprawdzał kiedykolwiek samochód ręką aby sprawdzić czy element wystaje wówczas kupujący ma świadomość że był bity była część wymieniana i tak tu jest to samo idzie wyczuć palcem nierówności.. Stwierdził że to nie to samo.. Brak wiedzy zbywanie klienta nie polecam. W tej sprawie udaje się do rzecznika praw konsumenta nie wykluczam sprawy cywilnej...

Rafał Nowy wpis
@Rafał

Klient w pełni prawnie opisał przebieg usługi który potwierdza paragon fisklany z tego dnia wraz z reklamacją nieuznaną.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku KIEROWCA AUTOBUSU. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Doradca klienta
Plus Gotówka S.A.
(21 opinii)
logo firmy Product manager
Rybnik
Innpro Robert Błędowski Sp. z o.o.
(85 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Mobilny pracownik zatowarowania sklepu
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(710 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Rafał

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok w mieście Rybnik, czekamy na info od obecnych i byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok - Rybnik

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok?

Liczba opinii klientów firmy Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gliwicka 16
    44-200 Rybnik
  • NIP: 6420404960 REGON: 003538208

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Kłosok Michał Firma Jubilerska Michał Kłosok