Opinie o Pepe Jeans w Luboń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pepe Jeans. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pepe Jeans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pepe Jeans w Luboń

Adam Nowy wpis

Czy to jest duża Firma? Mają jakieś długi?

Nicki Nowy wpis

Nie wiem jak sytuacja wyglada w Luboniu natomiast moge wypowiedzieć się na temat pracy i atmosfery w outlecie Pepe w Modlniczce/k Krakowa. Firma jako taka jest bardzo w porządku, wypłaty na czas, opieka medycyna, multisport, bardzo miła i „życiowa” regionalna. Natomiast kierowniczka która ma pod soba outlet w Modlniczce to osoba rozchwiana emocjonalnie. Nie liczaca się ze współpracownikami. Obgadujaca podwładnych i klientow, wyśmiewająca ich wygląd i wagę. Często podchodząca do nich bez szacunku. Obowiązki, które należą do niej zrzuca na podwładnych. Układa grafik pod siebie - jeden oficjalny który idzie do kadr drugi rzeczywisty, ktory często ulega zmianie. Atmosfera w pracy mocno napięta kiedy kierowniczka jest na zmianie i uzależniona od jej aktualnego humoru.

Ktoś z Was obecnie pracuje w Pepe Jeans? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Była pracownica Nowy wpis

Za cholerę nie polecam. Byłam w tym roku jest okropnie.

Hanna Nowy wpis
@Była pracownica

Może spróbowałabyś opisać swoje spostrzeżenia z Pepe Jeans bardziej merytorycznie? Pracowałaś jako doradca klienta, czy może byłaś odpowiedzialna za inne zadania? Jak wyglądały kwestie wdrożenia do pracy i Twojego rozwoju w tej firmie? Podziel się z nami swoją opinią w tej kwestii.

Ulka

Czy wszystko w firmie jest ok? Tak rzadko piszecie na forum jest jest to bardzo zastanawiające. Jest tak dobrze?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Pepe Jeans? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Luboń
logo firmy Specjalista ds. handlu i sprzedaży
Steelpress Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (098)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Kierownik Salonu Change Lingerie
Luboń
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
Hanna

Jesteś zatrudniony w Pepe Jeans? Opowiedz nam o swoich doświadczeniach. Jak wygląda przykładowy dzień pracy na stanowisku - sprzedawca?

as

Widocznie atmosfera opiera się na dość dobrych stosunkach, bo relacje są całkiem niezłe, ale czy dorzucają jakieś benefity socjalne? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jagoda56

Ocena niedostateczna tylko dlatego, że niższej nie ma. Kierownik niekompetentny, stosuje mobbing, nie panuje nad emocjami, wmawia pracownikom wymyślone przez siebie sytuacje, wmawia im ich winę, Zrzuca swoje obowiązki na innych pracowników. Dzień w pracy uzależniony od humoru przełożonego. Ponadto około 8 osób (zmieniły sie podczas dwóch lat całościowo 2 ekipy) skończyło na zwolnieniach od psychiatry. Nikomu nie życzę takiego "szefa". Oskarża o wymyśloną przez siebie kradzież przy klientach, stosuje dwa grafiki jeden do kadr jeden dla zespołu. Mogłabym wypisywać bez końca. Mam nadzieję ze w końcu firma pójdzie po rozum do głowy i zwolni tak niekompetentną osobę, nienadającą się kompletnie na stanowisko kierującego zespołem. Poza tym spoko ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Pepe Jeans - Luboń

Pepe Jeans