Opinie o NSK Bearings Polska S.A. w Kielce Jagiellońska 109

Producent łożysk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK Bearings Polska S.A. w Kielce Jagiellońska 109

Na jakie benefity można liczyć w NSK Bearings Polska S.A.?

Hmmm

Pracuje 30 lat i mam 27 na godzine. Teraz młody przychodzi i ma 27 na godzine. Tragedia.

Na jakie benefity można liczyć w NSK Bearings Polska S.A.?

Masso

Możesz dostać drongiem po facjacie takie to benefity tu sa

kkkk

karte multisport, leczenie w medicover, roczna premie za ktora kupisz auto, sluzbowy garnitur plus eleganckie buty i takie tam...

@kkkk

Owno prawda. Nic nie dostaniesz w nsk.

@69

Oho, wyczuwam chyba dość negatywne podejście. :( Tyle że on to chyba i tak z ironią pisał czy mi się zdaje? To co prócz wynagrodzenia się tu dostaje? Na pewno coś jeszcze by było...

XD
@Teresa

Jeśli przepracujesz bodajże pół roku , na umowę o pracę oczywiście, to jest taki socjal: - pieniądze na Wielkanoc ( nie pamiętam kwoty) - pieniądze na wakacje - pieniądze na święta Bożego Narodzenia - paczki dla dzieci bądź pieniądze na te paczki Co rok chyba dostaje się ręcznik duży ( bardzo fajny swoha drogą) oraz kremy do rąk. W okresie letnim pracodawca zapewnia wodę gazowaną, srednio gazowaną, niegazowaną oraz tabletki musujące, uzupełniające elektrolity. Można wysłać tez dzieci na kolonie a zakład pracy zwraca pewną kwote za te kolonie , po przedstawieniu odpowiednich, wyznaczonych przez zakład dokumentów. To chyba tyle.

Dziękuję
@XD

Recznik nadaje się co najwyzej do zopy. I nie jest fajny. Dla wiesniakow jest fajny. Coś ci sie (usunięte przez administratora) z jakością.

XD
@Dziękuję

To widocznie dobrze zarobisz w tej firmie, skoro stać Cię na lepszy. Wieśniacy mają więcej kultury niż Ty.

@XD

No właśnie, a ile tam kasy dają, coś wiesz? Dobrze byłoby wiedzieć, na co się człowiek pisze, także jak masz info i to żadna tajemnica, to daj znać.

Księgowa

Palec w (usunięte przez administratora) Najlepszy benefient. A tym paniusiom w kadrach to nawet 2 palce.

SZARY_ZAJAC
@kkkk

Sluzbowy garnitur zabil mnie ;-) piekne okreslenie, brawo! Multisport to dla 20+, medicover wszyscy skorzystaja (moze kiedys jak wprowadza, bo stolowki nie sa w stanie zrobic), coz premie w takiej wysokosci, ze mozna kupic pelnoletnie auto.

Hmmm Nowy wpis

Czy NSK Bearings Polska S.A. zatrudnia studentów?

Czy w NSK Bearings Polska S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Hiha Nowy wpis

Dodatek za noce i niedziele o ile pracujesz w brygadach i premia absencyjna.

Gabriela

Widzę, że ktoś dał znać, że rozmowa odbywa się także w języku japońskim. Na jakim poziomie trzeba znać ten język?

@Gabriela

Ktoś wylał swoje frustracje. Rozmowy odbywają się wyłącznie po polsku. na stanowiskach inżynierskich są pytania po angielsku (w zakresie komunikatywnym) Znajomość japońskiego pewnie byłaby dodatkowym atutem ale oczywiście nie wymagana. Kilkadziesiąt osób poznało w jakimś zakresie język japoński podczas szkoleń w Japonii ale chyba teraz ich nie ma.

Gaderypoluki
@kst

A co myślałaś, że po japońsku? Jak tu w nsk kielce japonczycy sami nie potrafią czystym japońskim gadać. Nawet o angielskim skoda gadac. (usunięte przez administratora) powinien wykupić fabrykę z powrotem jak bank PKO. Co miler sprzedał za grosze.

Dominika
@Gaderypoluki

To po jakiemu rozmawiacie? I czy dużo tych Japończyków jest w firmie? Jaki to ogólnie ma wpływ na atmosferę że środowisko takie międzynarodowe?

Poliglota
@Dominika

Pismo obrazkowe, memy itp

@Poliglota

A tak całkiem poważnie to w ogóle rozmawiacie ze sobą czy właśnie tak jak zasugerowała nie bardzo? Ciekawa atmosfery bym była

Czy jenzyki
@Teresa

Trzeba mieć certyfikat żeby się porozumiewać w obcym jenzyku pamjentajcie o tym moje dzieciaczki . Nie ma certyfikat nie ma rozmowa

Yyyyy
@Czy jenzyki

Ty to widzę nie masz nawet certyfikatu na język polski to może już się nie komunikuj.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie NSK Bearings Polska S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Witam, czy można wiedzieć, jakie doświadczenie jest wymagane na stanowisku kierownik produkcji z tego ogłoszenia, które wstawili? Chciałabym się upewnić po prostu, czy moje kwalifikacje są okej.

Liniowe popychadło
@Ewa

Czesc, ale doświadczenie na st. Kierowniczym? Chyba nie zrozumiałaś za bardzo co poeta mial na myśli:) to jest wszystko z góry ustawione, otwierają angaz dla kolejnego pociotka, tutaj jak w państwowce zalatwia się rzeczy.

Stalowy

Tyl eczek chyba zapiekl, oczywiście kobieta tez może kandydować, a w swojej ścieżce kariery spotkałem kobiety które mają lepszy zmysl techniczny niż nie jeden inżynierek. W nsk jest dużo teamleaderek i kierowniczek, tylko w działach nastawionych na organizację i obróbkę danych. Nie wiem skąd to przeświadczenie ze kobieta nie może być tu kierownikiem, nie mierze wszystkich swoja miarka. Chyba masz przerost ambicji, a ktośpo drodze zweryfikował Twoje wieloletnie umiejętności haha

Robol
@Stalowy

Taaa...no to ile jest w NSK Kielce tych kierowniczek???? Kierowniczka w HR bo tam same kobiety pracują, główna księgowa.. tam też same kobiety pracują.. I??? Na tym koniec! Dział informatyczny 0,dzial techniczny 0,kierownicy wydziałów 0,inżynierowie 0, jakość 0..jakiś mistrz na produkcji to kobieta? 0... itd,itd..Tu nie ma miejsca dla kobiet na managerskich stanowiskach i tyle w temacie!

Stalowy
@Robol

Po prostu kierujesz się zasada ma być równowaga - 50/50 ma być kobiet i mężczyzn, ale tylko na najwyższych stanowiskach, a to najgorsze co może być bo jest to sztuczny podzial a nie naturalny. (usunięte przez administratora) rozsadza Ciebie od środka, albo rozbuchane ego.Rozumiem ze jeżeli nie mówimy o managerskich stanowiskach to chcesz tez dać kobiety na hartownie, szlifierska, niech sobie tez pójdą na magazyny nosić rzeczy i ładować. Widocznie w takich miejscach lepiej mężczyźni sobie dają radę i są efektywni, a kobiety mniej. Dzial umysłowy same kobiety i kobiety kierowniczki, no dziwne haha. Popracuj nad logika a nie rozczeniowoscia.

@Stalowy

czyli po tym co tu piszecie nawet nie warto aplikować, bo perspektywa rozwoju zawodowego tu w firmie dla kobiet jest dość niepewna? a z tą sugestią, że po znajomości to prawda czy ktoś tak tylko napisał?

@Teresa

To prawda, że nie ma szans na rozwój zawodowy dla kobiet. Jeśli chodzi o znajomości...napewno nie zaszkodzą ????

Lala
@Teresa

Jeśli jesteś kobieta masz tu nikłe szanse na cokolwiek. Może się starać dwa razy bardziej,mieć dużo lepsze wykształcenie,wiedzę.. itd ale i tak wygrają gacie w gonitwie do koryta bo to jest męska firma i nic tego nie zmieni.

@Lala

Silne niezależne kobiety w natarciu :) Zgłoście te uchybienia do Komisji Europejskiej. Ps. Też jestem kobietą, ale widać, że macie niespełnione ambicje o rozstawianiu złych mężczyzn po kątach. Problemy w domu i trzeba odreagować? Zajmijcie sie swoimi zadaniami, poza tym nikt nie zmusza was tutaj do pracy poniżej kompetencji hihi

@0987

Nie jest to komfortowy czas to prawda, ale trzeba zachowywać się profesjonalnie i nie stroić fochów. Swoją drogą dziękuję za komplement.

Hahaha
@Ewa

Tylko na znajomosci.

Jak wygląda praca na kontroli jakości? Czy praca jest łatwa dla kobiet czy skomplikowana?

Fff
@Ania

Jak wyglądają kible w nsk? Da się usiąść na deskę? Itp itd.

@Fff

Nie rozumiem? We wcześniejszym miejscu pracy cos odpadało, że pytasz?

Sikacz
@Fff

Deski oblane moczem, strach siadać. I te ślady po zgaszonych petach na desce, fuj

Już dawno nikt z pracowników firmy nie napisał obszerniejszej opinii o pracy w NSK Bearings Polska S.A.. Czy możecie się wypowiedzieć jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Czy dobrze Wam się obecnie pracuje? Dajcie koniecznie znać.

@Karolina

Bo większość pisze opinie na NSK POLAND! Tam jest co czytać!

@Karolina

Sytuacja w firmie jest (usunięte przez administratora)...y PASUJE????

kst

NSK Poland to inna firma, z siedzibą w Warszawie. Kielecki zakłąd to NSK Bearings Polska SA

Czy rozmowa rekrutacyjna w NSK Bearings Polska S.A. odbywa się również w języku angielskim?

K

W chińskim.

Wrex
@K

Japońskim.

kst

Na stanowiska robotnicze oczywiście po polsku. Na inżynierskie z reguły dodatkowo zadawane są pytania po angielsku. NIe chodzi o perfekcję ale o komunikatywnośc.

@kst

A czy jak ktoś posługuje się językiem angielskim biegle, to czy jest to doceniane? Można z tego liczyć na jakieś lepsze warunki zatrudnienia? Co jest brane pod uwagę jeśli chodzi o danego kandydata i co najczęściej decyduje o tym czy zostanie on przyjęty do pracy w NSK Bearingsie?

@Karolina

Nie docenią, tylko wykorzystają. Co jest brane pod uwagę? Nic. Serio. Teraz biorą każdego, oczywiście z zachowaniem pierwszeństwa dla " poleconych".

Ryszard

A jakie są zarobki w NSK Bearings dla początkujących pracowników? I czy można tu liczyć na jakieś szkolenia i kursy? Jest tu coś takiego w ogóle? :) Daj znać!

Toricky

Po japońsku

Prezes

Warto jednak przy tym pamiętać, że umowa zlecenia charakteryzuje się brakiem określenia wymiaru pracy – w tym ścisłego wyznaczania godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy. Dodatkowo inną podstawową cechą umowy zlecenia jest swoboda i samodzielność zleceniobiorców, jeśli chodzi o organizację swojej pracy. Tym samym teoretycznie to od zleceniobiorcy zależy, jak zorganizuje sobie pracę. W innym wypadku, gdy zleceniodawca próbuje narzucić sztywne ramy czasowe – jeśli chodzi o pracę w ciągu dnia – powinien tak naprawdę zawrzeć ze zleceniobiorcą umowę o pracę.

Setter
@Ryszard

Tak. Możesz liczyć na kursy. Możesz sobie zrobić kurs szydełkowania albo kurs motorniczego.

@Setter

Szydełkowania? Chodzi o coś podobnego jak robienie na drutach czy mnie się coś pomieszało?

I chińskim

Hej

Jeżeli stanowisko na, które aplikujesz tego wymaga.

@Hej

No tak, to akurat jasna sprawa. A na których ewentualnie wiadomo, że jest to konieczne a na których nie trzeba się wcale o to martwić?

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda, "ścieżka kariery" w nsk? Jakie są etapy, ile trwa i kiedy są przewidziane w niej podwyżki. Na chwilę obecną polityka firmy przy zatrudnianiu nowych osób zniechęca ponieważ najpierw karzą pracować pół roku na umowie zlecenie pod agencja a jak jesteś już pod nsk to okazuje się że przez kolejne pół roku nie przysługują ci żadne dodatki (na święta, na wakacje, na kolonie dla dzieci). Proszę o odpowiedź.

Rr
@Nowy

Pracując przez akencje nie jesteś pracownikiem NSK .... Od zawsze tak było że różne pieniądze wakacyjne itp. przysługują dla posiadających. Staż w firmie co najmniej 6 miesięcy tak więc to że pracujesz przez agencję niestety się nie liczy bo wykonujesz zlecenie które daje ci agencja dziś jesteś w NSK a jutro możesz być w innej formie a za miesiąc w jeszcze innej tak właśnie wygląda zatrudnienie przez agencję

@Nowy

Szukaj innej pracy nie marnuj sobie życia

Marzena
@Rr

A wiesz czy łatwo jest przejść w tej firmie z agencji normalnie do firmy? Jest taka opcja, czy jak już jesteś z agencji to tak zostanie?

Amen1
@Rr

To co piszesz nie nic do pokazania w nsk. To ja napisze jako młody pracownik. Dno dna. Zero szacunku dla człowieka na produkcji. Tysiące detali leci. Zawsze mało. Nawt jakbyś się ze... ł to będzie mało. Męka. Hapończyk ukradł iskrę i robi sobie jaja z ludzi. Setki sie przyjmują i setki się zwalniają. Reszta sie nie liczy. Straszne dno. Dobrze że jest taka strona co można napisać całą prawdę.

Vhi
@Nowy

Daj so ie spokoj. Lepsze ścierzki sa na karczowce.

@ww2p

Jedyną zmianą jaką zrobił kierownik kontroli z j.k i studentką to przeniesienie ją na inna zmiane a każdy dobrze wie że jak j.k tamtemu majstrowi każe zaopiekować się nią to to zrobi. I dalej będzie jak było że będzie siedzieć i nic nie bedzie robić. Albo wogole nie bedzie przychodzić do pracy albo wyjdzie po godzinie bo niby żle się czuje a obecność będzie miała wstawioną

VvV
@@ww2p

Potrzeba więcej jepó.w do tej tzw.pracy.

@VvV

Słabe mniemanie masz. :( A faktycznie ludzie tak chętnie tu przychodzą?

Trybik

No i co powiecie na tak ogromna podwyżkę? Żyć nie umierać. 6% k....wa. Nawet spić się bardzo nie ma za co. Normy i wymagania rosną a pensja przy 11% inflancji w dół

@Trybik

Ale co narzekasz, niektóre firmy od lat nie dają podwyżek i jakoś trzeba żyć... Te 6% nie wygląda tak źle

kkkk
@Ryszard

no i ma racje ze narzeka bo my mamy zagwarantowana podwyzke inflacyjna. to kuz bylo ustalone ptzy sprzedazy firmy. inflacja 12 a podwyzki 6...

Pozuczek
@kkkk

Nic nie dostaniecie!!!! Jesteście tu i tylko zeby pracować za grosze.

Janusz

Bzdury piszesz.

@Janusz

Dlaczego za bzdury to uznałeś? To jak inaczej według Ciebie w takim razie jest?

Haha

A jak to się dzieje, że studentkę nie obowiązuje służbowe ubranie? Dlaczego chodzi z rozwianymi piórami? ( włoasami). Ją nie obowiązują przepisy BHP? Przecież " pracuje" przy wirujących maszynach. Gdzie jest Pani Kamila?

llll
@Haha

Pani "studentka" ma przede wszustkim swojego mistrza, potem kierownika ktorzy powinni dopilnowac jej sluzbowego ubrania. jak kej te tlenione piora maszyna wciagnie to bhp zrobi notatke a laska zostanie lysa..

Kolega
@Haha

Widze,że nie ma z kim gadać bo wdzystko zablokowane jest.

Vv
@Haha

Masz rację. Pracujesz za 3 isoby. A dostajesz tylko 700euro albo 600 funtów. Tyle co sprzątaczka w kiblu. Przepraszam sprzątaczka zarabia więcej od Ciebie!!! Nie bądz debilem jest inna praca.

Janusz

Ale oprócz chamstwa to o co chodzi?

@Janusz

Czyjego? Tego do kogo wpis odnosisz czy tej niesprawiedliwości, że podobno jej zasady nie obowiązują?

Aldona50

Zastanawia mnie jak długo jeszcze kierownictwo będzie przymykać oko na tą swoistego rodzaju " PEDOFILIĘ"? Wszyscy to wiedzą i nikomu się to nie podoba. Na całym wydziale aż huczy od komentarzy. Nie ma chyba osoby, która by nie widziała filmiku, na którym pewna STUDENTKA, pod stołem masuje stopą łydkę majstra z kontroli, albo leży przed nim na biurku. Paniusia przychodzi do pracy, ale nie wykonuje obowiązków służbowych tylko wysiaduje na stołówce bo oczywistym jest, że jej linie są zatrzymane przez mistrza J.K. Tego rodzaju relacje to Pan J. powinien opłacać ze swoich prywatnych pieniędzy A nie żeby firma mu sponsorowała tego rodzaju uciechy. Wszystkim się za to dostaje po premii bo plan nie zrobiony. Nikt nie chce paść ofiarą zemsty w postaci gróźb, mobbingu i zastraszania możliwością utraty pracy ze strony PANA TRZYMAJACEGO WŁADZĘ. Pracownicy montażu liczą, że Pan dyrektor podejmie radykalne decyzje w związku z zaistniałą sytuacją, gdyż na kierownika kontroli, jak widać, nie można liczyć w tej kwestii.

Ten ten

Z kontrola na w 15 to już dawno powinien być zrobiony porządek

Domino
@Aldona50

Każdy mówi o jakimś filmiku tylko nikt go nigdzie nie ma

Pan Henio
@Ten ten

Są takie 2 panie, 6 godzin lawirowania między kawa fajka i kanciapa. Przykro na to patrzeć ktoś się stara, a przyjdą wywloki i odrazu chlew zrobiony. Bardzo nie koleżeńskie podejście, dziwię się ze ich na taczkach nie wywieźli. Mistrzowie pozwalają na wszystko, przydał by się im kurs z zarządzania ludźmi jak już mają tak ważna funkcje.

hhhh
@Pan Henio

wszyscy te panie znaja haha

@Domino

Czyli jak już to nie ma dowodu, żeby dyrektorowi to pokazać? Dalej ta sprawa jest wgl drążona czy wszyscy już wrócili normalnie do pracy?

@Aldona50

Aldona jak cie widze to bym cie zmłocił na tym blaszkowaniu. I nawet mąż mechanik by sie przydał na 2 bat.

Jola
@Aldona50

O jaką studentkę chodzi? A gdzie ten filmik można zobaczyć? ????

Zdzichi
@Aldona50

Kiedy wreście zamkną ten (usunięte przez administratora) Wykańczalnia ludzi. Tylko ZUS ma statystyki na ten temat. Nogi pękają. Ręce mdleją. Słuch siada. (usunięte przez administratora)

Paw
@Aldona50

Tej pani już nie ma. A Ty dalej pracuj za 3 osby. Bo wrdłóg mnie powinnaś zarabiać na 3 zmiany przynajmniej 20 000 netto miesięcznie. Niestety w angli tyle zarabiają . W Polsce grosze. Dawajcie sobie sami dalej pomiatać sobą.

Wojtek

Czy w firmie jest coś takiego jak spotkania ekipowe żeby rozmawiać o problemach?

@Wojtek

Taka jest filozofia firmy. W różnych miejscach różnie realizowana. FIrma przyzwoita, zawsze płaci na czas, warunki lepsze niż u prywaciarza. Dla kadry inżynierskiej szansa na złapanie japońskiego know how i jakieś wyjazdy zagraniczne. DLa pracowników z linii obecnie chyba już nie ma wyjazdów do JAponii. Co kto lubi. Ja przepracowałem ponad 40 lat, zaczynałem w nieboszczce Iskrze, teraz na emeryturze i brak mi tego zakładu.

GienekLoska
@Wojtek

Niestety, w zależności od stanowiska. Im niżej znajdujesz się w hierarchii tym głębiej cię ktoś ma.

Kolega
@kst

Czy płacenie na czas to pozytyw??? Wyjazdy zagranuaczne?? 40 lat w iskrze??? Pi.e.r.d.u.l.sie f.r.aj.e.ze!!!

GLON

Niezły kabaret macie na tym montażu. Kiedyś jakaś babka chyba z kontroli mi powiedziała że ona nie będzie pracować na wzrokowej bo ją kręgosłup boli. Ja pitole. To co ma powiedzieć ktoś kto przy tym robi 30 lat albo i dłużej? Przechodząc obok waszej stołówki widziałem jak tam siedzi powykrecana jak precel i nie wyglądała jakby ja coś bolało. Jak nie może pracować to niech się o rentę zacznie starać. Z drugiej strony może wszyscy, którym doskwierają jakieś bolączki zamiast do lekarza powinni więcej czasu spędzać na tej stołówce skoro tam panuje taka cudowna i uzdrowicielska aura.

@GLON

Polecam. Zamiast stołowki jeść w szatni na podłodze jak za adolfa., a teraz za srutina. Stołowki za małe. Za malo stołow. Za malo krzeseł. Dzia.dostwo go.wn.o. size. Za,j.ob i uj z tego ludzie opamietajcie sie za grosze na 24h ro.bicie!?@!!!

nick
@69

dokladnie.. z.a.p.i.e.... za (usunięte przez administratora) pieniadze a dyrektorska młodzież rozbija sie coraz lepszymi brykami.. karierowicze.. Robol ma orac a oni spijac smietanke.. jest super

Czy w NSK Bearings Polska S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Kulka

Dla paczki i bona chcesz tyrać jak osioł ??? O co ty pytasz, człowieku...

Oczywiście są.

@kst

A jak one wyglądają? :D Co się na nie składa? Czy każdemu pracownikowi w firmie się należą? Skoro już mowa o dodatkach, to czy jeszcze jakieś inne benefity są oferowane w NSK Bearings?

GienekLoska
@Karolina

Aby dostać socjal jakikolwiek trzeba mieć przepracowane pół roku, zazwyczaj jest dobrze ale wszystko zależy od oczekiwań.

@Karolina

Jezu przeciez widać ze to pisze komputer.

Jak wygląda sprawa grafiku w NSK Bearings Polska S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zapomnij..

@09871123

Aha, zero elastyczności? A potem się dziwić, że pracownicy narzekają. Klasyka. Ze wszystkim tu jest taki problem? Urlopy np też ciężko ogarnąć?

Jung
@Ryszard

Da się dogadać z urlopami lekko

Trybik

Grafik? Cyklicznie, co miesiąc otrzymujemy ostatniego dnia poprzedzającego miesiąca. W tamtym roku cztery razy zmieniali nam czterobrygadowki na pieciodniowki i na odwrót. Nie da się nic zaplanować. Wesela imprezy, wizyty u lekarza. ZAPOMNIJ.

Ewelina
@Trybik

No ale jak jest wcześniej grafik to nie można wziąć wolnego np jak się wie że trzeba mieć wolne wtedy i wtedy?

Hiha

Nikt nie idzie na rękę.

Tak. Jak wypniesz się to pojdzie na rękę z wybryzgiem.

WK

Kto posiada maila co niby się te wszystkie anonimowe skargi pisze

Huba

Okradaja pracowników z pensji pod przykrywką kryzysu zakład chce mieć tanich (usunięte przez administratora) i posłusznych. Wymagania za te marne pieniądze z kosmosu Może pracownicy biura by tak pracowali ciężko za tak marne pieniądze jak ludzie z produkcji hmm nie sądzę lenie by się prędzej zwolnili

Pracownik z biura
@Huba

Pracownikom z hali nie wiedzieć czemu wydaje się że praca w biurze to taki lajcik. No nie.. Lajtowo nie jest i tu raczej presją i stres wykancza a na hali zmianowa praca.. To jest coś za coś... Pracownik z hali pracuje 8 godzin i nic go więcej nie interesuje. Ja nie raz zostaje po godzinach za free albo w weekend zastanawiam się jak rozwiązać problem. I gwarantuje, że zdecydowana większość pracowników fizycznych nie zamienia by się na pracę w biurze. Trzeba mieć do tego odpowiednie kwalifikacje i zrobotnika fizycznego przestawić się na biurowego wcale nie tak prosto a przynajmniej nie dla każdego. Młodzi ludzie owszem.. Zaadaptuja się ale nie starzy pracownicy

Unknown
@Pracownik z biura

Chyba nadgodziny to macie do obioru po pierwsze ... no tak stres w biurze a w tle odpalone (usunięte przez administratora) albo allegro ...

otnik
@Pracownik z biura

Szkoła skończona to i praca bardziej odpowiedzialna. Tu jest komuna robak zawsze winny...

Wrex
@Pracownik z biura

Rozwiązać problem, dobre ja nie widziałem aby biuro co kolwiek i gdzie kolwiek rozwiązało. No może te kilka lat pracy to za mało aby to zauważyć. Co do kwalifikacji nie wiem jakie muszą być, jednak sporo ludzi pracuje tam po znajomości. Przyznaje jednak że Panie tam pracujące są w większości mile i pomocne.

JanekZKrzyżaniwic

Ww13 mistrz tokarskiej z mojej brygady stworzony do tej pracy. Wyrozumiały i elokwentny. Drażni mnie jedynie fakt że niektórzy przychodzą do pracy jak by im nie płacili i nie szanują sprzętu.

Jakis
@JanekZKrzyżaniwic

A co z mistrzem WW13 z kontroli jakosci? Bo bardzo lubi pomagac swoim pracownikom, aż za bardzo. To raczej nie jest odpowiednia osoba na tym stanowisku.

Jakis
@Jakis

Pracownicom oczywiscie lubi pomagac i to poza miejscem pracy najczesciej

Zostaw merytoryczną opinię o NSK Bearings Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w NSK Bearings Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NSK Bearings Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK Bearings Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NSK Bearings Polska S.A.