Opinie o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

Juurek

A co tu sie wyprawia? Gdzie sa moje post?

O Juniorce znikają :) A-się „starała” :)

PH

Popłoch w komeksie. Zapomnieli tylko, że na rynku nic się nie ukryje.

R-jak-Rekin

Podobno forsowana była na posadę u nas córka jednego z tamtąd. Transakcja wiązana? hehehe

Sob

Dyrektorki MBWS przestały lubić Roba, teraz wszystkie są zachwycone panem z BZK, liczą na to że przytulą jakieś stanowisko

Brałeś udział w rekrutacji do Sobieski sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Roman

Marzec bardzo udany. Tak trzymać, a będzie bardzo dobrze. (usunięte przez administratora)BRAWO !!!

CEDC praca zdalna , Stock praca zdalna , MBWS my wirusa się nie boimy )

Virus
@99

British American Tobacco piętro 3 praca zdalna. A u nas po biurze wciąż biegają goście.

RUREK
@99

Tak dobrze prosperująca firma nie może sobie na to pozwolić.. Haha. Żenada. Ale czego wymagać od takiego HR

Mleczny Pan
@99

Wy to macie jednak HAHAER :-)

@Virus

Dokumentujcie to dokładnie...

Rysio
@99

To dlaczego pracujecie w MBWS a nie u konkurencji?

@Rysio

A co to ma do tego gdzie pracujemy ? Tu raczej chyba chodzi o to jak firma dba o pracowników w razie zagrożenia.

Korona

Załatwi nam spirytus ))

I tyle
@Korona

Nasza robota. Ich premie.

Zofia

Ale mnie zaskoczyłeś. Byłam przekonana, że Sobieski to firma, która w dalszym ciągu prężnie się rozwija i szuka pracowników, a nie ich zwalnia. Możesz mi powiedzieć, z czego to wynika? Dlaczego rzekomo od poniedziałku mają zacząć się tam zwolnienia? Jakieś konkrety poproszę.

Ha ha
@Zofia

Ale Ty mnie zaskoczyłaś jak pracujesz w HR MBWS to powinnaś wiedzieć do końca czerwca firmę przejąć mają jogurt i po co im pracownicy skoro oni mają swoich do roboty ....co miesiąc od marca do czerwca mają oczyścić przedpole z pracowników żeby nowy inwestor nie zaczynał od zwolnień ludzi taki PR ruch i jeszcze (usunięte przez administratora) się pytasz jak Ty to wszystko wiesz .... ;)

Benek
@Ha ha

Zwolnienia mają dotyczyć HR, czy na wszystkich szczeblach?

Miko
@Benek

Wszystkich, priorytet to dyrektorzy i kierownicze stanowiska. Te niższe skutecznie w trakcie. Kończące się umowy nie będą przedłużane. Może zostawia sobie część ph, kto wie. Odkurzac cv kochani, już czas.

Teren
@Miko

Nie tylko dyrektorzy i kierownicy ale wszystkich co mają stalki w pierwszym rzędzie bo mają długie okresy wypowiedzenia i najwięcej kosztują firmę ....

Sygnalistka
@Teren

Panie Jogurcie - jak najszybciej własnego szafa kadr, komercyjnego!

Makakiki
@Sygnalistka

I koniecznie własny audyt w tych obszarach...

R

Zasłyszane na mieście: Grażynka, kto naprawi MBWS? Ci panowie z Mediaexpert :)

Łańcut....

Kto wg. Was przejmie ta platanine rur?

Złomiarz z Pruszkowa.

Łańcut...

Marek z Edkiem?

Son of Cypis
@Łańcut...

Bedzie na premie dla komeksiaków.

...

To raczej robota dla ...Stalowego

Ufff
@Łańcut....

Eee tam moga z tego lody krecic dalej :)

Pytka

A to to dziala?

LepperX
@Pytka

Można kręcić tam batony La Chica.

One-Cud
@Łańcut...

Hehe, cza do chłopaków zadzwonić. Złom dobry. Kasa będzie z tego zacna. Utrzymania fur tych komeksów to ok. 60-70 tyś za miesiąc, co daje przewie 1 milion rocznie. O pensjach nawet nie myśle. Ile taka kadrowa, tej warszawski Krzysio zgarnia? Pewnie gigantyczną. Nie pytam za co. Bo to jakiś czeski film.

@Pytka

A nie działa? Co z fabryka w Łańcucie jest nie tak? Dzięki gorzelni mamy tani spirytus.

hihi
@PH

hihihihihhihihihiihihihiih :-) Chyba kupowany z Biedronki w Łańcucie, produkcji Stocka :-)

Jola

Starogard połączy się z Bielskiem. Takie sa wiadomosci

@Jola

Info niepotwierdzone. Za to słyszałem od ludzi z 4p że odwiedzili ich goście z BZK alco. Koniec bliski, Warszawa do zamknięci czy to będzie Bielsko czy BZK.

Starogard
@PH

U nas w Starogardzie tez wczoraj był ktoś z BZK Alco.

Bak Oma
@Jola

To jak BZ alco to 4p może już powoli pakować manatki. Nikt z większości obecnych nie ma szans, nieliczne wyjątki. Jedna za sprzedaży już szuka kontaktów, a te nie pomogą :) zakład?

Yogurt
@Bak Oma

Tia... poczebujemy tam gwiazdy modernu :)

Ja wole Zott

I to są fakty. Jak nie BZK to pewno Bielsko. Pytanie tylko kiedy? Szkoda czasu na te komunikacje.

Cyspis w tym nie miesza bo za krótki jest :) Dla takich jak on to tragedia. Z zawodu holistyczny negocjator. Opinia na rynku bardzo kiepska, managersko wtopy za wtopami. Fucha se za taki grosz ne wrati :) myślicie, że nie wiadomo co tu się działo, że head hunterzy nie wiedzą o eRce, Cypisie, Juniorce i innych? Gwarantuje, że Jogurt wie co to za sort i nikt czegoś takiego sobie na pokład nie weźmie. Robek premie przytuli, a skłócone, obrzucone błotem polaczki z 4p zostaną z reką w nocniku, w każdym razie napewno tzw. jądro ciemności :) I tyle.

Mleko-Wita
@:)

Kupcy dokładnie wiedzą. Teraz w modzie będzie chodzenie po biurze i udawanie, że ma się koneksje :) Szwagra, ciotkę, znajomych, trzeba będzie głośno mówić, aby inni słyszeli bo tak się prestiż buduje. Tymczasem to nic nie da. W obydwu firmach są mocne i zgrane ekipy, normalne mocne HR. Pewnie parę osób robotę znajdzie, raczej nie na poziomie juniorskim :) mimo chęci :)

Trochę spokoju

Czytam go worka i zastanawiam się, która/który ma czelność pisać i opluwać własnego pracodawcę. Opuściłam MBWS jakiś czas temu, bo dokonałam wyboru, plotki pojawiły się znacznie wcześniej. Nie rozumiem dlaczego osoby/osoba pisząca na portalu ma taką duża satysfakcję z kłopotów firmy. Jolu to nie tylko do Ciebie, ale po co wylewać frustrację na portalu, zle życzycie swoim kolegom w pracy, skąd u Was tyle złości ? Po co opluwacie ludzi, opluwacie firmę, czy nie lepiej znalezc coś nowego, lepszego, lepiej płatnego ? Po co się tak frustrować.

Ciotka
@Trochę spokoju

Bo ci ludzie do tego doprowadzili. I jeszcze skrzywdzili parę osób po drodze. Pewnie dlatego. Tak się domyślam.

Świadkowa
@Ciotka

Ano. Np. ja pamiętam co się wydarzyło przed Wigilią. Co zrobił Cypis.

HR Holostyczny
@Trochę spokoju

Brawa dla autorki z wiadomego działu :) Cudne te „spontaniczne” listy do redakcji :)

Goł na łork
@HR Holostyczny

Teraz zmiana narracji bo szuka się roboty :) wcześniej był horyzont sukcesy i RC jako lider nad lidery, teraz już miękniemy i dbałość o to, aby brudy nie powychodziły... więcej będzie teraz takich wpisów, o tym jak się przemęczał Komeks naszego Klubu Tęcza. Jakie tam mobbingi.... czy inne lowingi i hejtingi. Zoczycie kto najgłośniej będzie o moralności piał. Tu rynek nikogo nie interesuje już tak od roku. Pozdro dla kumatych. I dobrze, że jest taki go work, szczególnie jak tu z nikim nie można gadać, bo się źle skończy.

Czas na zmiany.

Jak ja sie ciesze , ze ta firme przejmie ktos normalny:-)

?

Co tak wycinacie stąd posty?

Subiektywnie i Obiektywnie

E-BIDA :)

PH1357

Nie siej defetyzmu. Jest dobry team prowadzony przez Roba, który ma plan. Wyniki coraz lepsze. Za chwilę pokażemy nowości i odbijemy kawał rynku. Na spotkania nie chodzisz ? Nie słyszysz co mówią ? Sprzedawaj.

Miko
@PH1357

Cieszę się że to łyknąłeś. Takich ludzi im właśnie potrzeba :)

PH

2019 RESULTS OUTLOOK Marie Brizard Wine & Spirits confirms its estimated EBITDA range for the 2019 financial year between -€20 million and -€25 million as indicated on 15 October 2019.

Kazek
@PH

Gratulacje! To kiedy impreza?

@Kazek

W tej firmie to imprezy tylko robią dla 4 piętra i Kosów, więc imprezy nie będzie )))

Ciumex
@PH1357

Taaaaak! Taaaaak! Taaaaak! Wunder Team: - Cypis de Baton, kawaler orderu holistycznego La Chica z gwiazdą JMD oraz Lidlexu, - Renault de Błotox herbu Veseline - Juniorka de Cium-Cium - Czesio, hmm, no taki Czesio Jak u Mrożka :)

Lipa
@PH1357

Nie ma żadnego dobrego planu. Ze sprzedażą nurkujemy z roku na rok, z miesiąca na miesiąc w dół, jeszcze bardziej zmniejsza się marża. Popatrzcie na wyniki- czy to jest plan? Jaka jest polityka rozwoju rynku?- żadna. Cały czas się kurczymy. Wszędzie brakuje pieniędzy. Brakuje pieniędzy na podatki, brakuje na realizacje umów promo, brakuje na butelki brakuje na wszystko. PH1357 jakie pokażemy nowości?. Pokażemy Krupnika w nowej butelce?, to nic nie zmieni. Przypomnijcie sobie jak skończyło się odbijanie rynku przez wprowadzenie nowego Polon.. Nie ma żadnego teamu, każdy z Comexu rozgrywa swoja prywatną politykę, nie ma zespołu dobrze działającego. I to jest wina Roba bo on powinien to od góry uporządkować. Spotkania Comexu przypominają raczej spotkania towarzyskie a nie pracę nad strategią. Dobrze widziane jest głośne śmianie się z angielskich dowcipów a nie rozwiazywanie problemów.

Lidlomix
@Lipa

Na cześć Komeksu, taka pieśń. Aha, to nie prawda, że dach przeciekał, bo wcale nie padało. Hej, młody junaku, smutek zwalcz i strach Przecież na tym piachu, już za kilka lat Przebiegnie, być może Jasna, długa, prosta Szeroka jak morze Trasa Łazienkowska I z brzegiem zepnie drugi brzeg Na którym Twój ojciec legł! La, la, la... Hej, młody gwardzisto, smutek zwalcz i strach Przecież na tym piachu, już za kilka lat Przebiegnie, z pewnością Jasna, długa, prosta Szeroka jak morze Trasa Łazienkowska I z brzegiem zepnie drugi brzeg Na którym Twój ojciec biegł! La, la, la... I z brzegiem zepnie drugi brzeg Na którym Twój ojciec legł... był!

Krupnik smakowy
@PH

Przecież co roku firma ma 20 baniek euro straty i nic się nie dzieje. Założymy się, że w 2020 znów będzie - 20 milionów? :)

Cypisek
@Krupnik smakowy

Z czego 5-6 milionów to pensje tego pożal się Boże komeksu.

PH203
@Krupnik smakowy

To co teraz ? Jak myślicie ?

@PH203

Zmiana właściciela Obecny raczej nie będzie dokładał kolejnych milionów

@PH203

Pewna pani puka do Avona :) bezskutecznie :) gdzie indziej też puka, ale opinia na rynku jest. Oj źle było podpadać pani Kolarce. Ona bardzo lubiła swoich ludzi i szanowała. Kopacze teraz odczują szukając zatrudnienia.

Tak było
@:)

A opluwali: R, Zakupowiczka, Cypis, J.O. Jechali po AJ, że aż niedobrze się robiło. Potem przekazywali Robciowi, głównie R, ten do Andriu i tak swoje 4litery ratują. Niw wpadli tylko na to, że wyszło wszystko. Haha, Zakupowiczka nawet Arbuza się wyrzekła.

Pani Ładna
@Tak było

Ojoj tego nie wiedziałam....

Jeju
@PH

Rety, co się wydarzyło w MT????

Piterson
@Jeju

A co się stało ?

@:)

Do KP też, ale plan nie wyszedł :)

Target

Kogo obstawiacie?

A co z tym awansem?

Rumcajs

Cypis juz sie Żabce pikazuje? :)

Tyle w temacie.

Bezradność HR i zarządu.

?

A co źle ktoś pisze? Granda na całego.

€&@

Na portalu spożywczym i monet . pl jakiś Goebbels dziennikarstwa przepisał to co MBWS przesłało do redakcji. Kto uwierzy w te bajki. Kto je pisze? Rośnie to nam tylko dług. Butelek znów brak, gorzelnia w Łańcucie w ruinie. Czy ona w ogóle działa? Tego się na komunikacji nie dowiemy. Za to dostaniemy informacje, że już w 2022 będzie pięknie. Będziemy w końcu zarabiać. I comex myśli, że ktoś w to uwierzy.

Biba
@€&@

Zarząd ma za zadanie do końca marca sprzedać ten biznes , jest dwóch kupców kwestia z którym się dogadają i to przejmie . Kasy brak na wszystko butelek brak produktu brak A oni każą ludziom sprzedawać. Pytam się co ? Na portalu spożywczym artykuł brzmi jak reklamówka dla potencjalnych kupców nijak to się ma z realnym stanem ....nie wierzę co tam się dzieje hipokryzja ......

4 pięterko
@Biba

Jest to przerobiony komunikat giełdowy, czyli prawda. Nie puszczaliby kłamstw na giełdę. Butelek nie brak tylko huty mają trudności. Na co brak kasy ? Na puste promo ? Na pensje ? Sytuacja dzięki Robowi jest coraz lepsza. Z kupcami to ściema.

Polmos
@4 pięterko

To jeszcze napisz ze gorzelnia chodzi na 110% możliwości i zarabia kasę. Od dawna wiadomo, że to nie działa i generuje potężne koszty.

Zza Kupy
@4 pięterko

Stock, CEDC, Perno, mini producenci - wszyscy mają butelki. To fakt. Tyle w temacie.

Jaro

Szukają roboty bo jak biznes sprzedadzą to ich pierwszych pożegnają. Spójrzcie na byłego ST, tam już wszystkich wymienili.

Bu
@Jaro

Powinni szybciej bo jak nowy właściciel pogada z nimi to nie uwierzy :)

Che

Strategia bez T :)

4p
@Che

Kolejny dzień sukcesu za nami :)

Zapytanie

Proszę o informację czy można urzydkowac samochód prywatnie ijaki dają flotę

Rynkowy

A ja jestem spokojny. Wypłata na czas jest - jest, premia co miesiąc wpada za nic nierobienie - wpada, luz w pracy - jest, tępa i nieznająca rynku kierowniczka jest - jest lateksik jest - o tevo już nie ma. Nie ma Grzesia i chyba nikomu się lateksik nie podoba bo nie ma do kovo strzelać z ucha :) więc czego chcieć więcej.

Ph01
@Rynkowy

A gdzie Grzesiu nasz MbM ?:)

MBWS mam pytanie jakie dają samochody pH czy można używać prywatnie czy limity

Siema ziemia

Ja sie pytam z Dovilem ... „hej ej gays dlaszego tego eszcze nikt nie kupiliszczie”?

Arbuz

U: Sorry, ale przyjdźcie kiedy indziej :p A: A Rosolis już macie? xD

Starogard
@Arbuz

Mamy Barską. Całkiem tanio.

Jola

Wielkość sprzedaży w styczniu porażająco niska, takiego stycznia jeszcze nie było- ale comex mówi że idziemy ostro do przodu. Strata w styczniu rekordowa- ale comex mówi że jest wspaniale. Cofepp pożyczką podtrzymuje MBWS przy życiu tylko po to aby nie stracić całkowicie tych 51% udziałów i przyjął strategię systematycznej wyprzedaży majątku MBWS po to aby zminimalizować straty na błędnej inwestycji w udziały MBWS.

Riki
@Jola

Cofepp nie po to kupował akcje MBWS, żeby zamykać firmę czy wysprzedawać majątek. Kupił bo chce doinwestować i uzdrowić biznes. Teraz gdy jesteśmy już na prostej, sprzedaż majątku byłaby wielkim błędem dlatego nie zrobi tego. Nie słuchajcie plotek.

Zostaw merytoryczną opinię o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kołaczkowo

• Jak się pracuje w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ