Opinie o Emtex w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Emtex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Emtex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emtex w Bielsko-Biała

Nadia Nowy wpis

Czy nerwy z tytanu mam to nie wiem, chociaż zaciekawiło mnie to poprzednie stwierdzenie, że praca tutaj tego wymaga. Macie jakiś konkretny argument? myślę o pracy przy sprzedaży, chociaż nie wiem czy teraz poszukują do siebie specjalistów.

Sylwia Nowy wpis

Do cyrku nie chodzę ale wpadłam tutaj. Wyjaśnisz myśl? co po tylu latach mogło się tu podziać? jaka część z pozostałych opinii mogłaby być aktualna i czemu?

Człowiek o Stalowych nerwach Nowy wpis
@Sylwia

Praca bezpośrednio z panem M.K. lub M.M. wymaga Tytanowych nerwów…

Czy Emtex organizuje staże dla studentów?

odp

raczej nie, a nawet jeśli to bym poszukał gdzieś indziej

Daniel

Zawsze można zmienić pracę jeśli nie potraficie docenić dobrej firmy!

Aplikowałeś do Emtex na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
yolo6mscy

Cześć wszystkim czytającym! Otóż tak, pracowałem w tym zakładzie dokładnie pół roku zanim "stary" mnie zwolnił. Ogólnie byłem z pracy w tym zakładzie bardzo zadowolony, ludzie są wobec siebie bardzo w porządku (lecz warto uważać na człowieka M.M z kontroli jakości - dziwny i arogancki typ), pracować trzeba jak wszędzie, normę trzeba zrobić, zarobki były OK ( miałem 12.5zł brutto, ale zawsze była solidna premia która nadrabiała wynagrodzenie godzinowe), ja zawsze się starałem wykonywać jak najlepiej swoją pracę, detale nie były kosmicznie trudne do wykonania, więc niedoświadczony pracownik da sobie radę na bank - to chyba tyle z tych POZYTYWNYCH opinii. Pora na te mniej przyjemną wypowiedź na temat Emtexu. Maszyny są stare i większość zaniedbanych, czasem wylewa się chłodziwo przez nieszczelny zbiornik, podajniki wiórów też często odmawiały sprawności przez co wióry trzeba wyciągać ręcznie hakiem, nie ma na panelach sterowniczych niektórych maszyn, komend określających daną funkcje maszyny (często można się pomylić). BHP w tym zakładzie NIE MA, nie dostaje się odzieży roboczej, jedynie buty dają, o narzędzia pomiarowe trzeba się samemu pofatygować i prosić kontrolę jakości aby głupi czujnik użyczyli. No i jako wisienkę na torcie chce przedstawić szefa zakładu mr. Kowalskiego alias "stary". Jest to człowiek dość specyficzny, raz z dobrym humorem a po chwili z humorem takim, że chciałby pozabijać wszystkich bo mu coś nie pasuje. Dla niego liczą się TYLKO I WYŁĄCZNIE SZTUKI, ma być jak najwięcej i już. Ludzi ma za nic, nie szanuje pracowników w ogólę ,zawsze przychodzi i patrzy wpierw na licznik ile kto zrobił sztuk, jak mało to po premii. Płytek, wierteł i innych narzędzi nie można dostać od niego tylko trzeba samemu o nie walczyć w biurze, dają najtańsze i najgorsze dziadostwo które trzeba po 5x wymieniać w ciągu zmiany. OSZCZĘDZA NA WSZYSTKIM. Nie można się z nim zwyczajnie dogadać SZEF JEST NAJWIĘKSZĄ WADĄ TEJ FIRMY !!!!

@yolo6mscy

Potwierdzam wypowiedź kolegi głównie wadą jest sam szef nie wiem jak jego syn czy jeszcze robi czy nie ale taka prawda.

Matkla
@Paweł

Oj młody Kowalski nadal robi a stary Kowalski jeszcze większy (usunięte przez administratora)niż był był kiedyś. On teraz zakochany w Ukraincach. Sam osobiście powiedział że się pozbędzie wszystkich Polaków

Jak szefostwo w Emtex? Spoko traktują ludzi?

Jeśli szef cię polubi to będziesz miał spokój ale myślę że Mirek się nic nie zmienił.

Cezary

A ja myślę, że konkurencja inspiruje do pisania bzdur!!!

Weronika

@Ja, rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w tej firmie, ale bardzo proszę o nieużywanie wulgaryzmów na forum i o nieobrażanie nikogo. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Emtex? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie?

@Weronika

a kogo obraziłem?? hahaha :D bo nie Ciebie, .. no chyba że jesteś z tej firmy, palisz głupa i chcesz wiedzieć jakie są opinie, bo wam rekrutacja nie idzie ;).. Plusów nie ma żadnych, same minusy, jak masz głowę na karku to szukaj gdzieś indziej... Ja byłem świadkiem jego wyzwisk..ty nie..więc nie używaj słów, których nie rozumiesz.

@Weronika

Powiem tak pracowałem w Emtexe w latach 2006 - 2011 i Pan Mirek Kowalski zawsze się wtrącał i rzucał wyzwiskami ale tylko wtedy jak ktoś walił w kulki z nim ewidentnie. Ja nie narzekam na Pana Kowalskiego jedni go lubią inni nie masz wybór albo robisz Al o nie. Pozdro dla chłopaków że szlifierni Paweł Bercik z Karpackiego i młody z Manchatanu z Czecho????

Mirosław

Emtex to firma, (usunięte przez administratora)zatrudnia praktycznie samych Ukraińców.

Olo

Jak wyglada praca jako mechanik ? Szef tez sie wtraca i rzuca wyzwiskami ?

@Olo

Dlaczego miałoby być tak, jak piszesz? Widzę, że chciałbyś podjąć pracę w Emtexie - zdecydowałeś się już na wysłanie swojego CV czy jeszcze się nad tym zastanawiasz? Daj znać proszę, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu!

Weronika

Czy firma Emtex prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Na stronie internetowej nie widziałam aktualnych ofert pracy, ale osoby zainteresowane zatrudnieniem mogą wysłać swoje CV przez formularz: http://www.emtex.com.pl/index.php?target=praca Czy ktoś z Was aplikował niedawno w ten sposób?

Weronika

@Ja, dobrze wiesz, jak wyglądała Twoja poprzednia wypowiedź, bo cały czas można ją przeczytać na forum. Nie mówię tu, że obraziłeś mnie. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i zadawanie pytań jest moją rolą. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Emtex?

@Weronika

jesteś moderatorem i zadajesz pytanie.. ja odpowiadam. Jeśli ci się nie podoba odp ..to masz problem. Ty nie ja ;)

Weronika

Witam, możecie powiedzieć coś więcej na temat pracy w tej firmie? Firma Emtex ukierunkowana jest na produkcję seryjną, więc podejrzewam, że jest to głównie praca przy taśmie. Chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają zmiany oraz jaka atmosfera panuje w firmie.

@Weronika

pracowałem tam kiedyś, ... dramat, szef to chłop, który ma coś z głową! wyzywał pracowników od najgorszych!! Krzyczał na każdego!- nawet na kobitkę co sprzątała biura. Nie polecam tej firmy, dziewczynę w ciąży traktował jak szmatę, swoją konkubinę wyzywał od ku..w; nie płacił na czas! Miał prawe i lewe listy do wypłat.Nie wiem jak teraz..ale ja bym omijała tą firmę szerokim łukiem. Wiem, że nie zapewniał podstawowych narzędzi, chłopcy na hali mieli własne suwmiarki, dramat, poszukaj gdzieś indziej.Sa lepsze firmy

Witold

Może coś za dużo sobie liczycie a później się nie zgadza.

Donalehandro

Wypłaty nie sa w terminie czekam nadal lecz nie dostalem, trzeba się upominać o wszystko

Xxx
@Donalehandro

I tu się nie zgadzam. Pracuje w emtexie dobrych parę lat i co jak co ale wypłaty zawsze są na czas.

andrzej

Mam pytanie - jak teraz pracuje się w tej firmie? Słyszałem że spokojniej, że szef wyluzował. Są oferty pracy i na CNC i do jakości - ja myślę o jakości, ale i na CNC mogę iść bo zawsze czegoś można się nauczyć. Jaka jest atmosfera pomiędzy pracownikami? Czy kontrola pracuje na 3 zmiany? Czy kontrolerzy są normalni?

Maks

Zakład porażka stare maszyny chlodziwo się wylewa z maszyn nie ma przyrządów pomiarowych. Jak tam idziesz proponuję kup se suwmiarke i resztę też śmieszne ale prawdziwe. Pozdrawiam

pastorosasben

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc! Czy jesteś obecna sytuacja w tarapatach lub grozi kłopotami? W ten sposób dajemy Ci możliwość podjęcia nowego rozwoju. Jako bogata osoba czuję się zobowiązany do pomocy osobom, które starają się dać im szansę. Wszyscy zasłużyli na drugą szansę, a ponieważ rząd nie powiedzie się, będzie musiał pochodzić od innych. Żadna kwota nie jest zbyt szalona dla nas i dojrzałość ustalamy za obopólną zgodą. Nie ma niespodzianek, nie ma dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej. Nie czekaj dłużej i komentuj tego posta. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą ze wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś pod adresem pastorosasben@outlook.com Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Weronika

@Yolo6mscy oczywiście - każdy w zatrudnieniu zwraca uwagę na coś zupełnie innego. Dla niektórych to wynagrodzenie jest najważniejsze, dla innych - właśnie atmosfera, czy polityka firmy. Ważne, aby dzielić się spostrzeżeniami i pomagać w podejmowaniu decyzji m.

Yolo6mscy

Zauważ że wyżej napisałem, że była solidna premia, gdyż norma była niemalże zawsze zrobiona - w tym przypadku to bardzo uczciwe, ale nieuczciwe dla mnie było to jakim "stary" był człowiekiem do pracowników... to troche inna bajka. Zatrudnij się to sama poznasz polityke Emtexu, pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Emtex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Emtex?

Zobacz opinie na temat firmy Emtex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Emtex