Opinie o Delikatesy Centrum w Poraj

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Delikatesy Centrum. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Delikatesy Centrum na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Centrum w Poraj

Szkoda sobie zawracać głowę tą firmą że szkoda zdrowia szkoda psychiki nie polecam A kto jeszcze zawracaj mi ucieka Szkoda życia w tej firmie

Renifer

Centrum zatrudnia na pewien czas np. 4 miesiące i potem aut. Przyjmują ludzi niedoświadczonych a kierowniczki zarówno obszarowa jak i regionalne są niekulturalne i niemiłe. Kierowniczki na sklepie włażą im w (usunięte przez administratora) i nigdy nic nie wiedzą. Paranoja

Lola

Delikatesy centrum ogrodzieniec. Obsługa bez szacunku do klienta. Towar często po terminie. Wędliny/ mięsa... Nie są pierwszej świeżości

niezadowolona klientka

Dziś 23.06.2020 w Delikatesach Centrum w Rogoźnie WLKP, kupowałam wyroby cukiernicze które mają przy kasach, młoda dziewczyna która kasowała nakładała je bez rękawiczek, eklery były pogniecione , rzucała nimi to na wage, to na lade. Dla gości sie nie nadawały. Paznokcie długie, a pogggrzeb za nimi obleśny. juz dawno tak brudnych pazurów nie widziałam. Gdzie sie podziała higiena? gdzie rękawiczki ? Gdzie te wymogi sanitarne,których tak przestrzegają a personel sklepu nosi maseczki na brodzie ?!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Delikatesy Centrum.
Becia

Nie polecam sklepu delikatesy centrum w Racławicach powiat krakowski gmina Jerzmanowice- Przeginia. szukam pracy ale ostatnim miejscem w którym chciałabym pracować byłby ten sklep. Widzę że pracownicy już są zmęczeni brakiem wolnego, na ten cały duży sklep na zmianie rannej i popołudniowej są tylko po dwie sprzedające jedna na wędlinach a druga na kasie które biegają i starają się żeby obsługa była na najwyższym poziomie. Lecz to nie ich wina że szefowa albo nie chce przyjąć nowych ludzi albo nikt nie chce opracowac u niej bo wymyśla sobie swoje prawa pracownicze, krzyczy na sklepie na pracowników, będąc na wędlinach sprzedaje a właściwie wciska nie świeże rzeczy klientom . Jeśli czyta to ktoś wgl to proszę o jaka kolwiek interwencje .

Grzegorz

Ceny zawyżone w porownaniu z etykietami. Na etykietach brak info ze cena dotyczy z deli karta. Wprowadzanie konsumenta w błąd i okradanie go z pieniędzy

@Grzegorz

na każdej cenie jest informacja że cena promocyjna jest z aktywną delikartą

czesiek

Za bardzo patrzą wszystkim na ręce (usunięte przez administratora)

Xxxx

Delkatesy centru ul przyokopowa proximo bardzo miła obsługa zwłacza pani w rudej kidce zawsze pogodna radosna usmiechnieta zapamietuje kliketow ze nie trzeba jej mowic platnosc karta dozy plus daje

Kola

Szanowni klienci jeśli już korzystacie z forum pracowniczego, to warto zwrócić uwagę, jakiej miejscowości dotyczy wątek.

Czy delikatesy centrum zwlekają z wypłatą? Bo dzisiaj 9 stycznia A wypłaty dalej nie mam. Czy płacą na ostatnią chwilę czyli 10.?

Klientka

Jestem klientka sklepu Delikatesy Centrum w Nowej Rudzie kolo Rynku. Jeszcze do nie dawna personel sklepu byl super dobrany i pracowali tam stali pracownicy po wiele lat. Teraz sa nowi pracownicy a Pani na stoisku miesnym niska blondynka jest bardzo nie przyjemna, opryskliwa, sprzedaje smierdzace mieso a jak klient poprosi o cienkie plasterki wedliny to zawsze kroi po swojemu a plastry sa grube. A najgorsze jest to ze zawsze musi miec ostatnie zdanie i nie omieszka komentowac jesli cos jej sie nie podoba bo klient ma jakas uwage. Terax jak jestem tam na zakupach a ta Pani jest na stoisku to omijam je z daleka a mieso i wedliny kupuje w innym sklepie.

KlijentS

W Delikatesach Centrum w Zgorzelcu przy ul. Warszawskiej 52 po raz ktorys z kolei kasjerka obslugujaca lotto albo przed nosem wylaczy na oczach totolotek tlumaczac ze jest kolejka albo ma wylaczony twierdzac ze siec nie dziala a 100 metrow dalej dziala to jest skandal aby tak lekcewazyc klijentow i wykazywac taka niechec do wykonywania swoich obowiazkow. A ponadto na taka siec zeby jedna tylko kasjerka miala uprawnienia do obslugi lotto to drugi skandal. Sa zmiany ze totto jest nieczynne ze wzgledu na brak obslugi.

!!!

Zostałam kolejny raz oszukana w sklepie delikatesy centrum opole ul Odrodzenia3 I TO JUZ PRZEKRACZA GRANICE dość że człowiek za każdym razem stoi przy stoisku miesnym po 10 minut bo Panie widząc że wchodzi się do sklepu stoją i pala fajki to jeszcze przy kasie zostaje się oszukanym. Nie wiem dlaczego tak się tam wszystko zmienia ale tam jest zawsze pełna obsada na kontroli pracodawcy poza nią powinni oglądać od czasu do czasu kamery bo pracownicy ewidentnie nie interesują się klientem

Pracownica
@!!!

Proszę opisać jak Pani została (usunięte przez administratora). Często to co klient nazywa oszustwem faktycznie jest spowodowane tym, że klient czegoś nie doczyta.

Klient

po prostu porażka w Tułowickim Sklepie Delikatesy Centrum nie dość ze kasjerka jest niemiła twierdząc ze niema czym wydawać i jej to nie interesuje a na stoisku mięsnym są dwie panie to jedna wiecznie nie ma czasu obsługiwać po prostu wielka porażka to w Delikatrsach Centrum w Tułowicach woj.Opolskie

LOL
@Klient

To forum pracownicze dla przyszłych i byłych pracowników Delikatesów Centrum w Poraju, a nie miejsce skarg dla klientów. Widać, że większość nie umie czytać ze zrozumieniem.

Pracownica
@Klient

Bo często nie mają czym wydawać. Sklep to nie bank. A kasjerka sama się denerwuje gdy z kasetki mocno ubywa drobnych, zostają same stowki. Sama miałam sytuację gdzie klientka mając sporo pokrojonych wedlin i serów z mięsnego gdy nie miałam jak wydać zostawiła towar i musiałam sama za to zapłacić. Gdyby Panu płacili samymi stowami, nie miałby Pan jak wydać i musiał to wszystko kupić ciekawe czy byłby Pan miły...

BYŁA

DELIKATESY CENTRUM W DĘBICY PRZY UL KOLEJOWEJ TO KATASTROFA BYŁAM KLIENTKA TEGO SKLEPU NIESTETY SPRZEDAJĄ ŚMIERDZĄCE MIĘSO KLEJĄCE I ŚLISKIE WĘDLINY KUPIŁAM DLA DZIECKA PARÓWKI NIESTETY MUSIAŁAM WYRZUCIĆ BO NAWET KOT ICH NIE CHCIAŁ ZJEŚĆ TO SAMO Z MIĘSEM I WĘDLINAMI WSZYSTKO PŁUKANE I MYTE PO KILKA RAZY OCZYWIŚCIE EKSPEDIENTKI Z UŚMIECHEM NA TWARZY WCISKAJĄ KIT ZE WSZYSTKO ŚWIEŻE CIEKAWE CZY SAME TO KUPUJĄ JA JUŻ TAM WIĘCEJ NIC NIE KUPIĘ I NIKOMU NIE POLECAM TEGO SKLEPU

Mike

A u nas w Żarkach bardzo fajna obsługa dziewczyny zawsze uśmiechnięte pomoc w każdej chwili. Szefowa jak jest w sklepie każdemu klientowi powie dzień dobry nawiasem mówiąc piękna kobieta.

DC Stąporków jestem częstym klientem tego sklepu obsługa miła ale trzeba uważać na ceny produktów które często różnią się na półce i na paragonie ostatnio miałem różnice na trzech produktach zwróciłem uwagę na ten problem kierowniczce zmiany owszem różnica została mi zwrócona i na tym koniec byłem na drugi dzień na zakupach i dalej to samo ceny nie poprawione.Nie wiem czy jest to celowe działanie czy po prostu braki w personelu tak czy siak traci klient.

Żaba
@Adam

Potrzebuje jakies info na temat pracy w DC w Świetokrzyskim. Praca Stąporkow - Skarżysko.

Klient
@Adam

To prawda

Czarek

Ale to wątek firmy w Poraju więc tu trudno będzie o informacje.

Żaba

Potrzebuje opini o pracy w DC. Praca Skarżysko, Bliżyn. Chcę złożyć CV. Proszę pomóżcie

klientka

Od kilku miesięcy w delikatesach centrum w Szczecinie, mam problem z niektórymi ekspedientkami. Wykazuja się notorycznie złosliwościami w moim kierunku np. zajeżdżanie drogi z paletami - widząc, że przechodzę, nieodpowiadanie na pytania, niegrzeczna obsługa. Odnosze wrażenie, że to jest ewidentne upokarzanie i nekanie klienta. Te działania nie są efektem jednorazowym czy też wynikającym z tego, że ktos ma "zły dzień", sa to działania które odbywają się niemal każdego dnia, przy codziennych zakupach. Co powoduje duży dyskomfort.

Mona
@klientka

To absolutnie nie jest celowe a wynika z barków w personelu. Pracownicy mają mnóstwo pracy i nikogo z przełożonych nie obchodzi jak to zrobią. Jeden pracownik często ma sam rozwiesc pół magazynu towaru i spieszy się - stąd to "wjezdzanie paletami", dokładać na bieżąco znikający z półek towar, rozgnieść plik cenowek, w razie kolejek biegać na kasę i na mięsny, posprzątać sklep i magazyn i ma to zrobić sam w 8 godz. A jeśli chodzi o nie odpowiadanie na pytania wynika to z idiotycznosci tych pytań - np. czy dany produkt jest najsmaczniejszy bądź pytania o skład produktu, który można sobie samemu przeczytać.

Myszka
@Mona

Ooooo co racja to racja

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Centrum - Poraj

• Jak się pracuje w Delikatesy Centrum?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Centrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delikatesy Centrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 0 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delikatesy Centrum