Opinie o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Henkel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Henkel Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henkel Polska Sp. z o.o. w Warszawa

ŁoŁ - 2012-02-26 10:30:27 Praca na stanowisku ph zwłaszcza na dziale kosmetyków w Henklu to jedna wielka pomyłka. Nie jest to praca ph tylko mercza. Zrobić zamówienie- wyłożyć towar- mieć najlepsze półki(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Samochód oczywiście własny. Odradzam ty chyba pracowałeś jako presseler, kasa jak nie zrobisz celów założonych przez firme taka jest, a ile zarabiają ludzie którzy realizują cele?dwa razy tyle. Co do samochodu schwarzkopf daje auta 5-osobowe, nie trzeba mieć swojego auta.Pracuję w tej firmie trochę i ja nie narzekam.Ci którzy tak narzekają albo byli ściemniaczami którzy nic nie robili, albo typowymi narzekaczami którzy obojętnie jakiej pracy by się nie podjęli i tak by narzekali.KAŻDY KONCERN WYMAGAŁ, WYMAGA I BĘDZIE WYMAGAŁ od swoich pracowników realizacji celów nałożonych przez firmę i to się nigdy nie zmieni.Ci którym się to nie podoba niech weza łoptę w zęby i idą kopać rowy

picc
@ja

Chłopie, preseler ma samochód i to nowego forda fieste. Jeśli nie masz pojęcia o pracy w Henkel to lepiej nic nie pisz.

kandydat
@ja

przy kopaniu rowów też są cele!

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na starcie?

xyz
@Zenek

Z Randstand pod agencją, 16.50brutto

xyz
@xyz

Umowa na miesiąc na pełny etat.

SORO

ILE ZARABIA KIEROWNIK SPRZEDAZY KLEJOW NA POLSKE

on.

Powiedzcie jakie mniej więcej zarobki osiąga dobry PH ? Czy to NA PRAWDĘ jest tak jak ktoś pisal niżej ,że 1600 podstawy i premie? Te premie to bardziej 1 tys czy 4 tys ? Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z salonami i już nie wiem czy henkelem sobie głowę w takim wypadku zawracać...

@on.

Zalezy gdzie bedziesz zatrudniony, bezpośrednio w firmie czy przez agencje.

Kierownik Sprzedaży

Na spotkaniu było dwie osoby: dyrektor oraz pani z hr. Tak nie profesjonalnej rozmowy o prace jeszcze nigdy nie miałem. Od samego początku rozmowa o niczym, zero zainteresowania doświadczeniami, historią zatrudnienia itp. Lekceważące podejście do kandydata. Jeżeli mieli już kogoś na to miejsce wypadało nie ciągnąć ludzi przez pół Polski na spotkanie, a jeśli już to powinni zadać sobie odrobine trudu do przeprowadzenia profesjonalnej rozmowy. słabo, bardzo słabo, amatorzy.

Równie dobrze mogli pytać czy ładna dziś pogoda...

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Mały W.

prace w Henkel. Super. Auto słuzbowe co 2 lata, którym jezdze gdzie chce i za free oprocz tego telefony tablety.... Baja

Stefan

Sami sobie to piekło tworzymy więc do kogo teraz pretensje?

Grzegorz

Praca w dobrej firmie jaką jest Henkel Polska przerasta niektórych!!

Grzegorz
@Grzegorz

Praca z ludźmi o chamskim charakterze przerasta większość. A w tej firmie ( (usunięte przez administratora)) to codzienność.

Jaskiniowiec

Oddział w Bielsku Białej to tragedia. Praca ciezka a zarobki Nie adekwatne do wykonanej pracy. Kierownictwo tragedia szczególnie lider Wózkowy długowłosy "Janosik".

Antyjaskiniowiec
@Jaskiniowiec

Jest odwrotnie niż piszesz. Praca jest bardzo dobra, a atmosfera w pracy jeszcze lepsza. Tak jak piszesz to jest w jaskini, więc wyjdź na zewnątrz to Cię oświeci.

Joanna

@Sławka, dlaczego napisałeś, że Twoje zdanie w firmie Henkel Polska się nie liczy? Przecież dziesięć lat pracy to olbrzymie doświadczenie, które każdy pracodawca powinien docenić. Może warto porozmawiać o awansie w strukturach firmy? Czy pracownicy z doświadczeniem mają taką możliwość? Jak myślisz?

Joanna

@Sławek, Twoje zdanie może być bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów do firmy Henkel. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i odpowiedzieć na moje pozostałe pytania? Pytałam na przykład o to, czy próbowałeś negocjować warunki wynagrodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jeżeli udowodnisz, że jesteś ważną częścią firmy, to łatwiej będzie Ci negocjować. Czy pomyślałeś o tym?

@@Sławka
@Joanna

Po 10 latach pracy moje zdanie się nie liczy. Wszystkich zachęcam do aplikowania.

Joanna

@Sławek, czy próbowałeś negocjować warunki wynagrodzenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy masz odpowiednio dużo doświadczenia na swoim stanowisku? Rynek jest obecnie bardzo konkurencyjny, może sytuacja w firmie Henkel, pod tym aspektem wkrótce się zmieni. Czy widzisz na to jakieś szanse?

Sławek
@Joanna

Oczywiście ze widzę zmiany, ale w innej firmie.

Joanna

@Maroo727, niezależnie od firmy, praca w dziale Sprzedaży wiąże się z osiąganiem dobrych wyników. Osoba obejmująca takie stanowisko powinna być tego świadoma. Pozytywnie wypowiedziałeś się o flocie samochodów. To na pewno ułatwia pracę. Czy zanim podjąłeś decyzję o odejściu, to próbowałeś negocjować kwestię wynagrodzenia?

Maroo727
@Joanna

To jest korporacja. Tu się nie negocjuje tylko pracuje. Owszem tradycyjnym argumentem jest powiedzenie: Trzeba dawać z siebie wszystko to wtedy można liczyć na większe zarobki. Dostałem prace w Hilti i tu mam 5000 zł brutto podstawy plus premia. Nieporównywalne warunki. Pozdrawiam.

Sławek
@Joanna

Oczywiście Pracując dla lidera rynkowego powinniśmy zarabiać adekwatnie. A niestety zarabiamy dużo gorzej od konkurencji. Firma Henkel jest OK tylko nowa kadra zarządzająca jest w innym świecie. Kiedyś na pewno to się zmieni. Pytanie tylko z kim chcą pracować? Bo jeśli chcą zatrudnić fachowca od sprzedaży za 1600 ..........

Joanna

@Jaskiniowiec, czy próbowałeś negocjować swoje wynagrodzenie podczas rozmowy rekrutacyjnej? Dlaczego negatywnie oceniasz swoich przełożonych? Czy masz na myśli poziom organizacyjny? Z jakim kwestiami się nie zgadzasz? Może warto szczerze porozmawiać na ten temat z przełożonym w firmie Henkel Polska.

Joanna

@Pracownik, jakie aspekty pracy w firmie Henkel Polska najbardziej doceniasz? Rozumiem, że jesteś zadowolony z tej pracy. Czy możesz ją spokojnie polecić innym osobom? Jak wygląda przebieg rozmowy kwalifikacyjnej? Z którymi opiniami na forum się nie zgadzasz? Czy możesz napisać coś więcej?

Jak czytam te komentarze to nie wiem czy pracujemy w jednej firmie, ja z pracy w henklu jestem mega zadowolony

Joanna

@Martin Czy finalnie udałeś się na rozmowę kwalifikacyjną do firmy Henkel Polska? Jeśli tak to napisz proszę jak ta rozmowa się zakończyła oraz jakie warunki zostały Ci zaoferowane na to stanowisko. Na pewno wiele osób zadaje sobie te same pytania co Ty, dlatego dobrze byłoby gdyby mogły one tutaj znaleźć odpowiedź.

Biedronka

Nie pchajcie się. Więcej i w spokojniejszej atmosferze w tej chwili w LIDLU zrobicie!!!

Martin

Witam proszę o informację dotyczące stanowiska przedstawiciela handlowego. Ile wizyt i w jakich ramach czasowych się wyrabia Jaka podstawa Jakie auto i czy do użytku prywatnego

Persil
@Martin

W 8 godzin się wyrobisz jak masz wszystko ułożone. Plany jak najbardziej realne. Samochód do użytku prywatnego teraz zmiana floty na dwuosobowe peugeot partner.

@Persil

Dziękuję za odpowiedź, a jaki jest limit prywanych kilometrów w miesiącu? Czy na podstawę 2700 mogę liczyć czy raczej mało realne? I ile punktów dziennie?

Biedronka
@Martin

Nie pchają się. Więcej i w spokojniejszej atmosferze w tej chwili w LIDLU zarobisz

Chemkel

Co taka cisza? Tak piorą okna myją i włosy farbują że nie mata czasu nic napisać???

Martin

Witam jak podstawa dla przedstawiciela w chemii budowlanej zatrudnionego przez ottowork? Na jakich zasadach auto do uzytku prywatnego? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Henkel Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Henkel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henkel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Henkel Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Henkel Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Henkel Polska Sp. z o.o.