Opinie o LS Airport Services S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LS Airport Services S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LS Airport Services S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Airport Services S.A. w Warszawa

Witam. Czy ktoś się orientuje czy premię już wypłacaja chodzi o magazyn jak wygląda praca po 8 godz czy po 12

Krzysiek

Nie wypłacają nikomu i na razie nie będą, 4/5 etatu a w październiku wraca etat. Kiedy wrócą premie, nie wiadomo

@Krzysiek

Krzysiek, skąd wiadomo, że cały etat wraca dopiero od października? To oficjalne? A co z premiami? Wrócą w tym roku czy nie?

(usunięte przez administratora) Zniechęcenie do pracy i brak motywacji zabija. Kogo nie pytam to szuka nowej pracy.

Krzysiek

Zapisane jest w ustawie o tarczy antykryzysowej że pracownicy mają wrócić na pełen etat najpóźniej w październiku, a widząc kroki podejmowane przez zarząd wątpię żeby przywrócili nas wcześniej do pracy, ba podejrzewam że zarząd po cichu liczy na drugą fale epidemi by przeciągać to w nieskończoność. Mieliśmy briefing z menagrem, co prawda nie ma żadnych potwierdzonych info ale dał nam do zrozumienia ze premie na pewno nie wrócą w tym roku, o ile w ogóle wrócą kiedyś.

Wieloletni pracownik

Dzień dobry, pragnę podzielić się z Państwem moją opinią na temat pracy w tej firmie. Po pierwsze zacznijmy od tego, że Managerem działu operacyjnego w Warszawie jest człowiek, który nie ma bladego pojęcia czym zajmują się jego podwładni, tzw. Manager w tabelkach w Excelu. Jego głównym zadaniem jest ślepo przyjmowanie przepisów wymyślonych przez osoby z działu administracyjnego firmy. Nie wsłuchuje się w uwagi ludzi stricte pracujących z tymi procedurami. 2. Dyrektor Handlingu w Warszawie został wybrany bez rozpisanego konkursu na to stanowisko. 3. Firma zapomina, że to działy operacyjne powinny być wynagradzane, a nie działy administracyjne. W końcu to dzięki nim firma istnieje. 4. We wszystkich działach tworzone są dublowane stanowiska dla znajomych. Mnoży się od "kierowników", wszyscy do rządzenia a nikomu do robienia! 5. Stale błędnie naliczane wypłaty. 6. Zarząd, który w mojej opinii nie ma pojęcia co się dzieje w jego firmie. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam do zadawania pytań, chętnie odpowiem. Pozdrawiam

@Wieloletni pracownik

Jak wygląda praca na eksporcie i imporcie jak pracuje po 12 godz czy wypłacaja już premie

S

Ciężka praca na płycie lotniska ale jak ktoś lubi samoloty to ok,

hmmm...
@S

..ciezka..,malo powiedziane..,zwlaszcza,ze wykonuje sie ja w kazdych warunkach atmosferycznych..,KAŻDYCH ..-20 st. ,plus 50 ,plyta nagrzana jak piec,deszcz,wiatr...,kazde warunki atmosferyczne..,wiec lubienie samolotow to dobry doping aby pracowac tu ((-;

Marek J.

Witam. Czy wiadomo jak wygląda praca na magazynie importu i eksportu czy są wypłacane może już premię i dodatki

ja uciekam i ODRADZAM LS
@Marek J.

jakie premie,jakie dodatki. kolego pała po krzyżu dostaniesz i non stop opi//ol od przełożonych. za te prace w ciągłym napięciu i stresie to 5000zł brutto powinni płacić. te zarobki co płaca to są dla pracowników trzeciego świata i tych z ukrainy.

Rekrutacja koszmar nie polecam nikomu, głupie docinki, niepotrzebne komentarze, panie z HR łącznie z panią O.N. na czele obgadywały kandydatki i kandydatów po zakończonym spotkaniu, pani ola jest bardzo arogancka jak się kogoś obsmarowywuje to należy wpierw sprawdzić czy drzwi są zamknięte i czy nikogo nie ma na korytarzu i uwagi co do wyglądu i ubioru zachować dla siebie. Powiedziały że oddzwonią z wynikiem rekrutacji jak najszybciej, dzwoniły kilka razy i raz sms ale nie odpowiedziałam, nie mam zamiaru pracować w firmie w której tak traktuje się kandydatów a co już dopiero pracowników.

zdawkowe, pytania na poziomie szkoły średniej po angielsku najbardziej interesowało ich to jak kandydaci reagują na pytania rekrutacja to masówka - nie ty to następny

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Pracownik .

Dobrze że mamy w Polsce dobry rząd który myśli o miejscach pracy dla pracowników. Jestem przekonany że gdyby rządziła inna opcja dostali byśmy skierowania do urzędu pracy .

hmmm...
@Pracownik .

..za poprzedniego ,,rządu,, u niemca bys dostal kopniaka jako poddany polaczek..,i tyle w temacie. Pozdro elesowcy!!! ((-;

To może niech firma zdecyduje coś i np powie ze 50 osób z każdego działu zostaje a reszcie niestety musimy podziękować.

wer

Ponieważ sytuacja jest dynamiczna-nic nie jest pewne i każdy dzień przynosi nowe informacje. Dlatego prawdopodobnie firma nie jest w stanie jeszcze się określić...nie wiadomo też czy firma w ogóle to przetrwa? Bądźmy cierpliwi i wyrozumiali...nic innego nam nie pozostało.Nie tylko nas to dotyczy.Wszędzie jest zamęt i niepewność. Serdeczności wysyłam.

Zbyszek

Ja tam sam spierdzielam z LS. Za tak trudna prace,za te nerwy,te atmosferę i zarobki to ja dziękuje. Na moje maile do dyrekcji nikt nie odpisuje,czyli wszystko jasne. A ten prestiż pracować na lotnisku to jest dobre dla 18 latka a nie dla ojca dzieci mającego rodzinę.

Bez

No to zostanie 50 osób z zarządu, 50 dyrektorów, 50 kierowników, 50 pracowników rampy... itd

słuchajcie tak na świeżo czy ktoś już dostał jałmużnę za miesiąc maj???

Zder

No i fajnie:)

Pracownik .

Pensja jak za gotowość do pracy to nie jest źle. Zasiłek dla bezrobotnych jest jeszcze mniejszy .ciężko ludziom dogodzić a poza tym zawsze można zmienić pracę .pozdrawiam

Czy ktoś z Was wie, przez jaki czas mamy pracować na 4/5 etatu? Czy premie wrócą w tym roku? Z tego nie da się wyżyć.

juz były z LS, dzieki bogu.

Nic już nie wróci,chyba,ze stara bieda,na pewno nie premie. (usunięte przez administratora)szukaj normalnej pracy ,godziwej wypłaty. Premie to będą ale dla tych magistrów w lakierach,tych kierowników,dyrektora i prezesa

Is

Ls wyprowadza się z wmi.

Krzysiek

I jak tam LSowcy, szukacie już nowej roboty czy będziecie pracować na 4/5 etatu z pensja poniżej 2 tysięcy netto? Dacie radę przeżyć z taką pensja przez najbliższy rok? (bo tak niestety się zapowiada). Ja na szczęście mam zawód i doświadczenie także sobie poradzę, gorzej z chłopakami po liceum na rampie...

Szukający
@Krzysiek

Szukamy nowej roboty. Nikt nie będzie tyrał za niecałe dwa tysie na rękę.

Zz
@Szukający

Pod warunkiem,że gdzie indziej dostaniesz wiecej:)...kryzys dopadł wszystkich nie tylko LS.

Szukający
@Zz

Wszędzie dostaniesz więcej. Wiele branż nie ucierpiało a wręcz przeciwnie. Wystarczy się rozejrzeć. Kto jest w stanie utrzymać się za 2000zł miesięcznie? To niewolnictwo, nie oszukujmy się. Już sama goła pensja bez dodatków to cios poniżej pasa a 4/5 etatu to gwóźdź do trumny w tej firmie.

@Krzysiek

Rozmawiałem z chłopakami z konkurencji, mają wstrzymane premie na rok, u nas pewnie będzie tak samo, może i gorzej.

Zz
@Szukający

No to świetnie!Zatem masz rozwiązanie:) Będziesz pracować gdzie indziej. Trochę się śmieję...ale czytając te oburzenia obniżeniem płac mam wrażenie,że winicie za to firmę-tak jakby to wynikało z jej złej woli. Pozdrawiam serdecznie i życzę fajnej,miłej i satysfakcjonująco wysoko opłacanej nowej pracy:)

Wk//y
@Krzysiek

ciekawe czy (usunięte przez administratora) prezes LS i te kierowniki z łapanki tez w LS sobie premie wstrzymali.

@Szukający

..wtrace sie..,spotkalem kolege z firmy,ktora wstawia spozywke do sklepow..,maja mase pracy w porownaniu do okresu sprzed pandemii..i co...,podwyzki ,,stop,, premie ,,stop,, ..,a firma chowa sie za pandemie i koronawirusa..,wiec wiele firm ,mimo ze nie ma strat,a nawet wzrost dochodow,klamie i to wykorzstuje....

@Krzysiek

...no coz..,samo zycie..,raz na wozie,raz pod wozem..,za 2 koła bedzie cienko..,a zwlaszcza chlopakom przyjezdnym i wynajmujacym mieszkania itp. (usunięte przez administratora)

Krzysiel
@Wk//y

Oni premii nie mają, nawet jak pracują na 4/5 to i tak mają tyle że spokojnie im starczy na życie.

@Krzysiek

U nas pewnie będzie gorzej. Oni mają 80% pensji a my postojowe minimalna krajowa. Oni mają wyższe podstawy więc mniej tracą tracąc premię. My bez premii i dodatków mamy całe g...

Ty rampa czy sort??

ala

Resort

Zoja

Przełożony zawsze twierdził że może wypier...kogo chce to teraz ma szansę.wola ludzi co donaszą i raportują niż tych co pracują

@Zoja

Dokładnie tak. Nie ważne jak ten człowiek pracuje ale ważne że donosi bądź ma znajomości "wyżej" a ten co nigdy nie nawala, przychodzi na swoje zmiany nadal siedzi na postojowym

mmm

...co to za teorie spiskowe?

Zoja
@mmm

Nie teorie spiskowe tylko prawda.

Krzysiek

To się ciesz ze stoisz na postojowym, ja drugi tydzień przychodzę na 4/5 etatu, robię za trzech bo reszta jest na postojowym z względu na oszczędności, a dostaje 100zl więcej niż na postojowym, do tego dorabiałem sobie do postojowego bo inaczej przeżyć nie da się, teraz nawet nie mogę dorobić bo przychodzę do LSu oprócz zmęczenia nic z tego nie mam.

aleks
@Krzysiek

chłopie to sie zwolnij i niech te dyrektory,alokatory bez kultury tyrają. miej swoja godność.

Olga

@Pracownik czyli narazie sytuacja podejrzewam, że nie pewna. Co wam mówią szefowie ?

HWD LS
@Olga

Cześć Olga. Szefowie nic nie powiedza bo albo sami nie wiedza,albo ta niby dyrekcja w Warszawie nic im nie przekazuje wiadomosci. Podejrzewam ze szefostwo z Warszawy juz samo sie zes//ło i szuka sobie roboty i adwokatów za te szwindle co robia z nami.

@Olga

Poki co mamy postojowe i czekamy. Nie podali zadnego nowego komunikatu. Ale jakas Anna pisala tutaj, ze beda zwolnienia i po powrocie do pracy obnizki pensji. Tragedia

@HWD LS

..nie panikujcie..,postojowe placi panstwo poki co,wiec firmie nic do wydatkow ze swojej kiesy,musi to ruszyc,nie ma innej opcji,spoleczenstwo tez chce sie przemieszczac,latac itp. ,zacznie sie bum,to jakby to wygladalo bez firmy,zarzad LOT-u nie zejdzie na plyte ladowac przeciez..,a dodatkowo,procedury przyjecia do pracy na lotnisku trwaja tygodniami,szkolenia,sprawdzanei przez SG,policje itp...,jedyny problem w tym ,ze po prostu najnizsza krajowa jest niska..,a zyc trzeba. Pozdro wszystkich,bedzie dobrze ! ((-;

@HWD LS

...LS padnie,to LOT przejmie nas moze??

robotnik
@zainteresowany(a)

Zanim normalni ludzie zaczyna latać po świecie to trochę czasu minie. Ja osobiście nigdzie przez rok,dwa bym się bał gdzie poleciec. U nas najbezpieczniej,rzad się postarał i sa efekty. Mało tego,wciąż są granice i loty zamknięte.

bańka
@zainteresowany(a)

Ludzie w jakich czasach wy żyjecie? jakie państwo płaci postojowe prywatnej firmie? nawet ppl nie płacą. ruch lotniczy bedzie sie odradzał latami i nie wiadomo w jakiej formie jeszcze. w ppl mówią o zwolnieniach od 30 do 50% nawet. co wy naprawde myślicie ze rzad otworzy granice i wszystko bedzie tak jak było?

@robotnik

..widac ze nie znasz ludzi..,juz by latali gdyby tylko mogli..,niektorzy maja za nic covida itp. kwarantanny..,leca i koniec..

Ktos
@zainteresowany(a)

Rząd tylko dopłaca. W zależności od sytuacji od 1500 do 2600 PLN. Jak znam życie w LS jest to 1500. I tu nie chodzi o dobra czy zła wole pracodawcy. A tzw tarcza zakazuje przedłużania czasowych umów o prace na czas pobierania. Taka oto jest ta pomoc rzadu.

@Ktos

Pracownik w tym jakimś LS jest traktowany na poziomie pierwszego szczebla drabiny ogrodowej. Kto żywy i jeszcze kulasami rusza ucieka z tego (usunięte przez administratora). Oni maja świadomość,ze mamią ludzi,nawet to pisza ze to praca marzeń przy samolotach,tylko,ze to jest dobre dla 16 latka,a nie dla dorosłej osoby. I ta atmosfera ten przedział prostych ludzi. (usunięte przez administratora).Mam nadzieje,ze to runie.

@Anna

Masz całkowitą rację.Ubierają w piękne słowa opis stanowisk a docelowo jest się tam zwykłym tragarzem i to traktowanym przez niedouczonych i zakompleksionych buców jak śmieć.Wiem co pisze bo byłem i pracowałem.Odradzam każdemu kto ma honor i zna wartość swoją i swojej pracy.

@Ktos

jak by nie mowil,doplaca i dobrze..,idz do prywaciarza,to ci powie (usunięte przez administratora)a wierz mi ,mam swoj wiek i wiem co mowie..,a to za stary,a to taki,a to smaki..,umowy smieciowe,o dzielo itp. ,nie chwale LS-a ,ale robisz 8 godzin,grafik mozesz sobie ustawic,kasa na czas,moglaby byc wieksza..ale jest.., robisz lot i nikt cie nie zabiera ze stanowiska,nie przegania..,pilnujesz swojego..,konczysz,zaczynasz nastepny ,czasem dziesiatki minut pozniej,wiec siedzisz ,jesz ,pijesz kawke itp. ,nie ma pospiechu,oczywiscie czasem trzeba przyspieszyc,troche sie spocic,zmarznac.,ale tak jest na calym swiecie..,pamietaj,pojdziesz do prywaciarza,to nie posiedzisz..,skonczysz swoje,idziesz dalej,lub innym pomagasz..,tyrka 10 g/dziennie i wiecej..,i czesto masz problem z dostaniem kasy...,wiec robota jest taka jaka jest..czy LS czy w innym miejscu..

Nie panikujcie?
@zainteresowany(a)

To dlaczego umów nie przedłużają? Co z tego, że nie zwalniają, skoro nieprzedłużenie umowy dla pracownika jest jednoznaczne ze zwolnieniem = traci pracę. Ale nie panikujcie, pójdziecie na szczaw i mirabelki.

@Nie panikujcie?

..jest przesiew ludzi,gdyz nawet jak ruszy,to nie tyle,aby potrzeba bylo stanu osobowego sprzed pandemii,niektorzy sami juz sie zwolnili,innym nie przedluzyli umow itp. itd. ..

Młoda
@Ktos

Teraz będa mogli się pozbyć kogo będą chcieli.kto bliżej żłoba wie jakie mają plany

@Młoda

Nie będą zwalniać bo nie mogą... Znaczy mogą po pół roku od powrotu pracownika na stanowisko lub mogą zwolnić teraz lecz muszą zwrócić pieniądze za postojowe pracownika do państwa.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie LS Airport Services S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Lotnisko jest czynne non stop, więc takie coś jak dzień wolny z racji Wigilii nas nie obowiązuje, pracuje się normalnie. Ten kto chce mieć wolą Wigilię bądź przyjść na poranną zmianę pisze prośbę grafikową która może być uwzględniona ale nie zawsze jest. To zależy od ilości osób które piszą prośbę na dany dzień. Kwestia dogadania

Na razie nie przedłużają umów. Dziś dostałam list polecony że umowa mi się kończy i mam szukać sobie nowej pracy (po 4 latach). Nikt wcześniej się ze mną nie skontaktował że coś takiego dostane...czy komuś teraz przedłużyli ?

@Anna

Dzień dobry, prosimy o kontakt na adres: lsworldmail@lsas.aero. Pozdrawiamy.

@LS Airport Services S.A.

Serio? Co to zmieni, kończy mi się umowa a wątpię ze zostanie ona przedłużona (skoro otrzymałam informację że nie). Wiem jaka jest sytuacja i każdy dba o to by utrzymać się na powierzchni (w końcu nie zostałam zwolniona). Mogłam się spodziewać że w obecnych czasach nikt jej nie przedłuży, bo tarcza takiej sytuacji nie uwzględnia. Jest mi tylko przykro że nikt wcześniej nie zadzwonił ani nie skontaktował się ze mną z informacją że coś takiego znajdzie się w mojej skrzynce pocztowej- nawet nie doręczone bo dostarczono mi awizo. Smutne że po tylu latach pracy nikt nie znalazł 5 min by przekazać tą wiadomość...

@Anna

Mimo wszystko prosimy o kontakt :) lsworldmail@lsas.aero

@Anna

Jeśli to prawda to faktycznie pracodawca nie zachował się jak należy. Przykre to. Przełożony powinien w takiej sytuacji weryfikować czy nie warto zwolnić kogoś innego, komu np. nie zależało na pracy po to by zachować w pracy osobę, która na to zasługuje a niefortunnie kończy jej się umowa. Przecież w każdym dziale znajdą się osoby, które z łaską przychodzą do pracy i mają (usunięte przez administratora)

Romek atomek
@Anna

Lepiej nie dzwon. To podpucha,chcą wiedzieć o Tobie wszystko,kto i co pisze. To stare metody LS ,a ten adres mail to tylko po to żeby wyłapać Sygnalistów, a wtedy LS się z nimi żegna pod byle jakim pretekstem. Powodzenia i szukaj innej uczciwej pracy,za godne wynagrodzenie.

@Romek atomek

Bardzo dobrze znana metoda, choć tu nie mogą kasować komentarzy (tak jak to często było robione na fb). Kilka osób z różnych działów które miały umowy do Maja napisalo do kierowników co z umiwami. Jedni piszą wprost że zostało wysłane pismo, inni że może przedłuża i nie wiedzą a kolejni że nie będą zwalniać... Tak więc nikt nic nie wie.

Młoda

Anna to dostałaś przynajmniej meila.ja dostałam nie oficjalną wiadomość ustną od przełożonego i tyle nic więcej

Nowy komunikat

Czy ktoś mógłby rozwinąć temat ostatniego komunikatu? Chodzi mi o informację że do końca roku zostaje zawiszony "Zakładowy układ zbiorowy pracy wraz z protokołami dodatkowymi" Czy ktoś ma wiedzę na temat pracowników rampy, którzy pracują? Tzn jak ich wybrano lub zmuszono i jakie mają zarobki. Warszawa. Pozdrawiam.

@Nowy komunikat

Zarobki są liche,bo rządzi szajka. Uciekaj gdzie pieprz rośnie. Wszystko zawieszone do odwołania i o jeden dzień dłużej.

Greg
@Anna

Czy przestój dotyczy też kierownictwa ?

Nie-kierownik
@Greg

Nie

Jeśli LOT odwołał loty do 31 maja czy to oznacza że do 31 maja nie wrócimy do pracy?

W maju nie ma szans na powrot do pracy. Jak w czerwcu cos ruszy to bedzie dobrze.

Czy jeśli granice zostaną otwarte to czy będziemy mogli wrócić do pracy? Jak to w tedy będzie wyglądać?

WMI

Dlaczego LS nie przystąpil do prztergu PRM w Modlinie? W tych trudnych czasach to cios w pracownika. Bylismy pewnym kandydatem. Welcom skorzysta. LS oddaje wszystko łącznie z ludźmi. Już drugi raz. Ile można?

Modlin
@WMI

Podbijam pytanie. Widać że Welcome nam mocno depcze po piętach.

szarlotka cabrio

sortownia podobno pracuje -Okecie ,ktos cos?

Zostaw merytoryczną opinię o LS Airport Services S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w LS Airport Services S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Airport Services S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Airport Services S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 10 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LS Airport Services S.A.?

Kandydaci do pracy w LS Airport Services S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LS Airport Services S.A.