Opinie o EKOMEBLE w Lesznowola

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EKOMEBLE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EKOMEBLE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOMEBLE w Lesznowola

kolek

meble robione na wymiar zrobione dokłądnie tak jak chcieliśmy. stoją od dwóch lat, nic się z nimi nie dzieje, a wszyscy się zachwycają :D polecam.

Ośka

Pracuję tutaj od trzech lat i absolutnie nie mam się do czego przyczepić!!! Polecam.

gorczyczka

Polecam!!!! Kupowaliśmy meble dwa tygodnie temu. Wszystko przebiegło pomyślnie- obsługa zna się na swojej pracy i naprawdę duży wybór w sklepie!

teosia

firma słowna i meble rzetelnie zrobione polecam te usługi. zamawialismy meble na wymiar z dostawa do domu- wszystko przebieglo pomyslnie dziekujemy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w EKOMEBLE spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Paeł

Meble zamawiałem tydzień temu, świetnie wykończone, bardzo ładnie wykonane. Polecam wszystkim dookoła mnie. ;)

reńka

polecam, mają b. ładne meble, pięknie wykończone, dopasowane. przjechały do nas wczoraj- 3 dni od zamówienia. jesteśmy zachwyceni!!!! :)

arczi

Zarządzający firmą znają się na rzeczy. Rozumieją pracownika i jego potrzeby. Firma naprawdę wyjątkowo świetnie kierowana. Polecam jako były już pracownik.

Bartekk

absolutnie piękne meble- jestem zadowolony z zakupu. od roku stoją w salonie, wszyscy się zachwy cają :)

Ula Nowosadzka

Zakupiliśmy meble tydzień temu. Polecam serdecznie. Trwałe, porządne wykonanie.

karo

b. polecam. pracuje od trzech lat i nie zamierzam zmieniać pracy :) to chyba mowi samo za siebie. dawno nie miałam tak fajnej pracy- SERIO, DA SIĘ :)

saMba

Sklep godny polecenia. Meble porządnie wykonane, dostarczone do domu. Świetnie!

Irek

A jak się tu pracuje , może ktoś z pracowników podzieli się informacjami?

AxlPr.
@Irek

Cześć. Pracuję od trzech lat. Atmosfera jest naprawdę fajna, osoby pracujące tutaj są w różnym wieku, ale mimo to raczej wszyscy się dogadują :) pracy jest sporo więc nie ma czasu na głupie sprzeczki :) ogólnie polecam. jest naprawdę komfort psychiczny- zwłaszcza ze strony kierowników.

Graffi
@Irek

Niedawno zacząłem pracować i z punktu widzenia nowicjisza- opinie się sprawdzają. więc polecam :)

Miłosz Dew.

Polecam bardzo ładne meble i miła obsługa świetne wrażenie pozostawił po sobie ten sklep. Meble doszły dziś, wszystko ok.

PiotrekU

Pracujemy z żoną od wielu lat i nie zamierzamy zmieniać pracy :) jest nam dobrze pozdrawiam Piotrek i Renia

SebastianF.

Naprawdę polecam- pracuję od 5-ciu miesięcy i jestem zadowolony bardzo. Wypłata zawsze na czas, bardzo bezstresowe wprowadzenie do pracy. :)

Bartek Możdżeń

Szczerze polecam pracę w tej firmie- jesteśmy z żoną zatrudnieni od dwóch lat i nie planujemy zmian :) polecamy- Bartek i Monika

Nie polecam szczególnie osobom młodym, które jeszcze nie mają dobrze wyrobionej własnej wartości i wiary w siebie. (usunięte przez administratora) Zarobki, które miały być takie cudowne, to jedyna rzecz, która może kogokolwiek przekonać do pracy w tym miejscu, ale szczerze mówiąc w miarę dobre pieniądze to może w pierwszym miesiącu, później już zarobki przeciętne. (usunięte przez administratora)

gabriel
@123

Nie wiem skąd cie się to wzięlo. akurat zarobki wzrastają i widać to cały czas. co do atmosfery również nie rozumiem. nigdy nie pracowałem z tak fajnymi ludźmi... jakieś wyssane z palca.

Franciszek
@123

no dokładnie. a atmosfera w pracy jest naprawdę okej więc nie wiem o co chodzi :D

Arek
@123

Bez przesady. Co PAN opowiada. Praca powiedziałbym jak każda inna. Przychodzisz, robisz swoje, wychodzisz. Chociaż tutaj naprawdę atmosfera jest porównywalnie fajniejsza do innych firm w których pracowałem a troche ich było. Nie siejcie nieprawdziwych ocen :)

@123

dajcie spokój, pomówienia. ktoś tu nie docenił naprawdę fajnej pracy :) a ja pozdrawiam kieronictwo z Lesznowoli! ;)

Olek S.
@123

To samo co koledzy wyżej. Pozdrawiam obługę sklepową salonu Lesznowola :)!!! Olek

@123

Kompletnie się nie zgadzam z @123. Praca naprawdę fajna, mam doświadczenie w innych salonach meblowych (dwóch). Bez porównania!

Bartosz.

Pomówienia- nikt tutaj nie będzie rzucał nazwiskami, ale dobrze widać że negatywy wrzuca jedna osoba.. :) pozdrawiam kierownictwo :)

Dzień dobry. Pracuję w ekoMEBLE 2,5 roku. Pracodawca dba o pracowników i rozwój firmy. I fajna atmosfera w pracy. Serdecznie pozdrawiam- Marta

ARczi

Hej hej. Polecam firmę ekomeble. PRacujemy z żoną 3 lata :D pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o EKOMEBLE - Lesznowola

• Jak się pracuje w EKOMEBLE?

Zobacz opinie na temat firmy EKOMEBLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOMEBLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOMEBLE