Opinie o Konsalnet Security w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Konsalnet Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konsalnet Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsalnet Security w Piła

Pit

Typowa śmieciówka. Nie ma luki prawnej której firma by nie wykorzystała, aby okpić pracownika. Na składkach ZUS, na funduszu chorobowym, na funduszu pracy. Zawieranie fikcyjnych umów, tak aby minimalizować odprowadzane składki, przesuwanie terminu zapłaty, nie dostarczanie "pasków" wypłat, niekompetencja menadżera ... Fikcyjne szkolenia. Przykładów można wymieniać bez liku. Szczerze odradzam.

Ala

Pan menadżer nie ma pojęcia o zasobach ludzkich traktuje ludzi jak śmieci .

Czekolada

Miałam okazję pracować w konsalnecie masakra .

Ktoś

To nie jest żaden dyrektor.. tylko zwykły menadżer który nigdy nie był na stanowisku ochroniarza jest zwykłym pionkiem, któremu wszyscy ulegli i myślą, że jest nie wiadomo kim bo naopowiadał bajek . Zgadzam się z każdą wyżej negatywną wypowiedzią na temat Konsalnetu w Pile I w dodatku gość niszczy opinie firmie ..

Bolo

Ten Dariusz się nie zmienia wielki dyrektor.. złotówa :) Umowa to masakra w jeden miesiąc dwie wypłaty dlaczego ? by lepiej na tym wyjść oczywiście pracownicy na tym lepiej nie wyjdą bo kiedy przepracują rok to tak naprawdę liczy się tylko pół roku ..

Pan Ochraniarz

Niestety dużo prawdy w tekstach jak wyżej.Z drugiej strony trzeba przyznać jedno , że firma odprowadza składki Zus i płaci za wszystkie przepracowane godziny..Jak wiadomo są takie firmy gdzie tak nie jest. Przede wszystkim nie są to skandaliczne stawki godzinowe 4 zł netto na godzinę jak to było wcześniej / faktycznie cza było być idiotą by zgodzić się na takie warunki ! /..... i jeśli ktoś nabije odpowiednią ilość godzin można jakoś żyć .no jeszcze jedno - jak masz JAJA anie ...wydmuszki to nikt ci nie podskoczy :)

Konsalnet w Pile to jest jakieś nieporozumienie... pracują tam sami emerytowani policjanci, atmosfera jest tragiczna zero jakiegokolwiek zgrania, oczekują nie wiadomo czego a stawka jest bardzo niska i w dodatku ciężko by dostać umowę o pracę niektórzy czekają na nią parę lat bo dyrektor obiecuje i na obietnicach tylko pozostaje... a co najlepsze nawet kierownik zmiany ma umowę zlecenie :)

Natalia

Nie można nikogo obrażać na forum, dlatego polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin Aktualnie firma konsalnet security poszukuje pracownika na stanowisko REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY. W ofercie pracy można wyczytać, że zapewniają umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję od sprzedaży, interesującą pracę w rozwijającej się firmie. Czy ktoś może aplikuje?

Natalia

Czy ktoś odpowie Robertowi? Obecnie firma konsalnet security poszukuje do pracy na stanowisko REGIONALNY przedstawiciel handlowy . W ofercie napisali, że zapewniają umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję od sprzedaży, interesującą pracę w rozwijającej się firmie. Czy ktoś jest zainteresowany taką ofertą pracy?

Robert

Jakie warunki oferuje firma dla handlowców, jak jest podstawa, umowy. Czy dają jakaś podstawe, czy trzeba na samej prowizji jechać?

Byk

Zdawało mi się, że warto się tutaj zgłosić do pracy, znalazłem ogłoszenie Pracownik Magazynu Logistycznego - Operator Wózka Widłowego Poznań ale nie dzwonią, wiecie coś?

ktos

tak ten pan darek to glab z fakultetami to moze sobie (usunięte przez administratora) wytrzec i tyle.gnebi kazdego jak nie umie odpyskowac niby po studiach a przedszkolak ma wiecej rozumu i rozsadku

kdkksk

co wy pieprzycie ja pracuje i jest dobrze wy jestescie jacys nieroby

xxxx

w nakle robi to samo ,[usunięte przez moderatora] ,wszechwiedzący,jak sobie kogoś upatrzy to go gnębi.

Panowie, to Wy nie wiecie że tak postępują ludzie którzy w domu mają (usunięte przez administratora) do gadania? Gdzie taki ma się wyżyć, najlepiej na podwładnych. Jeśli chodzi o to wszystko co tu jest napisane to czysta prawda.[usunięte przez moderatora] przegina jak mało kto, ale na to mu niestety sami ludzie pozwalają. Co do tego [usunięte przez moderatora], to powiem tylko tyle, gość nie ma pojęcia o pracy w ochronie, no ale jak ktoś w życiu niczego nie dokonał to na czym miał by się znać. Facet miesza ludziom w głowach, ale jemu potrzebni są donosiciele, bo sam nie ogarnia obiektu.[usunięte przez moderatora] nawet nie wie jakiego głąba sobie wychodowała. Ale cóż jaka firma, taki kontrachent. Cieszę się że już nie muszę oglądać tych paskudnych gęb. Teraz pracuję z normalnymi ludźmi w przyjaznym otoczeniu.

lewy

To prawda co piszecie ja też miałem okazję pracować z tymi [usunięte przez moderatora] . Oni myślą że są najmądrzejsi [usunięte przez moderatora] wykuł parę przepisów na pamięć i wielkiego prawnika udaje a ten[usunięte przez moderatora] jest głupszy od moich lakierków chodzi po obiektach i kontrole robi cymbał bez licencji . A z tym [usunięte przez moderatora] i wypowiedzeniami to prawda bo mnie tak potraktowali .Tuszują wszystkie wpadki na obiektach i nic nie wychodzi na zewnątrz

selwa

Zgadzam się z tym panowie czyli [usunięte przez moderatora] bez uprawnień zrobili sobie prywatny folwark mało tego[usunięte przez moderatora] w wykonaniu tych panów jest na porządku dziennym , każą ludziom pisać wypowiedzenia bez daty bo jak [usunięte przez moderatora] ma kaprys to wstawia odpowiednią datę i gościa nie ma , A ten chłopek jego prawa ręka co niema pojęcia o robocie wprowadza zamęt wśród ludzi . To że ktoś ukończył studia i parę fakultetów to i tak mu słoma z butów wystaje bo z c (usunięte przez administratora) a nigdy nie będzie pana . A [usunięte przez moderatora] niech otworzą oczy bo mogą mieć problemy .

selwa

firma dziadowska [usunięte przez moderatora]ska szefów ochrony powołuje byłych trepów bez uprawnień czyli bez licencji którzy nie mają pojęcia o tej robocie i są bez doświadczenia . Ludzie pracują za grosze i są to tak zwani ludzie łapani z ulicy bo normalni tam nie idą . Wymagania są tak duże a zarobki marne

Zostaw merytoryczną opinię o Konsalnet Security - Piła

• Jak się pracuje w Konsalnet Security?

Zobacz opinie na temat firmy Konsalnet Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsalnet Security?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsalnet Security?

Kandydaci do pracy w Konsalnet Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsalnet Security