Opinie o Konsalnet Security w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Konsalnet Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konsalnet Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsalnet Security w Piła

Daria szeląg Nowy wpis

Bezpieczeństwo i profesjonalizm

Ksander Nowy wpis

umiejętnie dostosowywują swoje usługi do indywidualnych potrzeb klienta.

JUREK Nowy wpis

Witam serdecznie czekamy na wyznaczenie terminu sprawy bedzie zaocznie wyrok na posiedzeniu niejawnym, ciesze sie ze z wami zrobilem porzadek niech to bedzie dla was nauczka by nie zadzierac z pracownikiem ,u was czy ma sie dobra opinie w moim wypadku bez skazy krzyze zaslugi itp. nie maja do was znaczenia tylko praca cale tygodnie na nogach po 12 godzin nie placenie za srodki czystosci. ryczalty itp. odlegle prace to u was tradycja by sie pozbyc pracownika oraz zastraszanie go , trafila kosa na kamien i wam nie odpuszce tego waszego postepowania sprawe przegraliscie 17.02.2021, teraz tez macie przegrana nie moze byc tak ze bedziecie bezkarni, ja juz sie ciesze wolnoscia przyszla emerytura tego tylko mozecie mi zadzroscic, Nie bede u was pocholkiem i nie dam wam tej satysfakcji ze bedziecie pobierac na mnie na stopien umiarkowany z PREFONU 1250 zl gdzie zalatwilem sobie na stale.WYROK OGLOSZE TRADYCYNIE NA FORUM BY INNI OMIJALI TA FIRME ZLA SZEROKIM LUKIEM.Pozdrawia wesoly zyczliwy zadowolony z emeryturki byly pracownik waszej firmy ,tylko moje myslenie kazalo wam przerwac dalsze L 4 I POKAZANIE WAM GDZIE RAKI ZIMUJA MYSLELISCIE ZE BEDE WAM ROBIL PRZYJEMNOSC W L 4 , WASZYM OBOWIAZKIEM BYLO DAC PRACE A NIE NAMAWIAC MNIE BYM WAM CIAGNAL PRZYJEMNOSC , JAK WAS ODDALEM DO SADU OD RAZY SZUKALISCIE NA MNIE HAKA BY SIE MNIE POZBYC PRZED EMERYTURA GDZIE BYLEM CHRONIONY,CZAS PRAWDY NADZEDL DLA WAS W SADZIE PRACY.

Jerzy Nowy wpis
@JUREK

Pracowalem w tym (usunięte przez administratora) na H.I.M Kalisz konsalnet pognali z H.I.M. oraz NETTA Rossman ich olewa placowki stracili z koncem 2019 roku poznali sie na nich praca 8 miesiecy w swoim garniturze butach koszuli wstyd i hanba oszczedzaja na wszystkim (usunięte przez administratora) wystarczy poczytac ich prawdziwe komentarze zwolnili mnie jak bylem przed emerytura chroniony wymyslali cuda by mnie zwolnic odlegle prace itp. zalozylem im sprawe w Sadzie Pracy Kalisz przegrali z kretesem odwolali sie ale przegrali sprawy byli pewni wygranej wniosek prosto do Sadu po sprawiedliwosc jedyna droga by im nosa utrzec firma (usunięte przez administratora) wykorzystuja na maxa zero swiadczen socjalu zero szefowie to buce buce buce pojecia nie maja wyplacili mi zaleglosci poprawili swiadectwo pracy cwaniaczki omijajcie konsalnet z daleka pracuje nadal w ochronie ale nie u nich kasa na czas ubranko super oczywiscie jako emeryt juz emeryturka 2870 zl konsalnet moze mi jedynie zazdroscic hi hi

JUREK

Witam serdecznie czekamy na wyznaczenie terminu rozprawy w Sadzie Okregowym Pracy gdzie w Pierwszej instancji przegraliscie sprawe tu tez macie przegrana na wejsciu nie moze byc tak ze bedziecie bezkarni ,po prostu trafiliscie nie na tego czlowieka mysleliscie ze mnie od tak sobie pozbedziecie sie mnie przed emerytura co bylem chroniony i gdyby nie moja czujnosc to bym ciagnal dalej L -4 i nic by sie nie dzialo ale podpowiedzial mi prawnik bym wam pokazal gdzie raki zimuja i zrezygnowal z dalszego L-4 i zaczeliscie mnie nekac odleglymi pracami z kosmosu postanowilem nie dac wam tej przyjemnosci i nie bedziecie na mnie brac z PREFONU na stopien umiarkowany 1300 zl gdzie sobie zalatwilem na stale i zostal wam tylko Sad gdzie moge sie zwrocic o pomoc tam odnajde sprawiedliwosc jedynie , bo to Sady stoja na granicy prawa i kto sie tam zwroci ma sprawe wygrana nie moze byc tak byscie byli bezkarni to was moze nauczy szacunku do innych pracownikow , ja jestem wolny nie jestem u was pacholkiem i niewolnikiem jestem wolnym czlowiekiem na zasluzonej emeryturze . Pewnie wam lyso jest bo mnie nie bede sie cieszyl zyciem a nie pracujac u was po 12 godzin na nogach stojac na sklepie H i M w Kaliszu ul. Gornoslaska 7 m dni w tygodniu i czasami w niedziele to jakas zenada. Nie polecam tej firmy nikomu. omijajcie to zlo konieczne z daleka piszcie o tej firmie by inni mieli lepiej by im sie zylo dostatnio.

Dolar

Najlepsza bron ma Konsalnet na pracownika oszukac z godzin na srodkach czystosci ryczaltach bo socjal to maja zerowy u nich co z tego ze robisz u nich za murzyna masz 250 godzin zarobisz te 3.5 tys ale pomysl ile oni maja zarobku dwa trzy razy tyle.

Dolar

JUREK

Witam kochani sprawa dobiega powoli końca która na wejściu wygrałem Konsalnet się odwołał bo nie może pogodzić się z przegrana, na co oni liczą na cud, że sąd im wysłał pismo krótko na temat by się do wyroku ustosunkowali sędzia bierze ich krótko, że oni nic nie mają a ja za to pół tomu w aktach na nich, łamanie kodeksu pracy, praca na okrągło nie płacenie za pranie oraz ryczałty, a oraz praca odległa 560 km w obie strony, że druga 260 km, że gdzie jest grupa umiarkowana na stałe omijajcie ta firmę z daleka, zanim pracę podejmnie ie czytajcie komentarze co piszą inni. Jak stracili placówki to kazali mi iść na L 4 szef mówił mi panie Jerzy musimy jakoś przetrfac, że ale ja nie będę robił Konsalnetowi miesiącami przyjemności, bycia na L 4 nie byłem dwa miesiące pracy nadal nie mieli i kazali mi bym ciągnął L 4, ale pokazałem im gdzie raki zimują nie poszlem bo jakim prawem mam robić im przyjemność, i być stratnym na L 4 a oni z PREFONU na mnie doją kasę 1250 zł na stopień umiarkowany, jak im walą pokazałem od razu wymyślali odległe pracę od mego miejsca zamieszkania by się mnie pozbyć. Byłem chroniony bo zostało mi wtedy 1.5 roku do emerytury i robili wszystko by mnie się pozbyć, problemu. Zwolnili mni dyscyinarnie, że czego żadna firma by tego nie zrobiła, że było by dobrze dotąd doputy byłbym na L 4 i robił bym im przyjemność, że ale miarą im się przebrała, i zaprowadziłem ich do Sadu Pracy w Kaliszu gdzie sprawę z kretesem przegrali bo mam na nich pół tomu akt, że nie pracuje a koledzy i koleżanki po dawaja mi masę dokumentów o łamaniu prawa pracowniczego, że które by jeszcze starczyły na następne dwie sprawy. Wyrokiem sądu wygrałem i muszą mi zaległe pieniądze wyrokiem Sądu wypłacić. W czasie rozprawy miałem do wyboru albo przywrócenie do pracy, a gdzie po wyroku nie widziałem dalszej współpracy z firmą Konsalnet bo jak tam u nich pracować skoro wygrałem sprawę, że więc wybrałem odszkodowanie za nieprawne zwolnienie. Jak u nich pracować, szukali by haka na mnie by mnie się w okrutny sposób pozbyć, mogli by nawet coś pidrzocic do torby kieszeni mej i posadzić o kradzież bo do tego stopnia też się posuwają, że Sąd O kręgowy da im nauczke życiowa nie spocznę dopuki nie poniosą kary, że by inni mieli lepiej, ale mnie już Konsalnet nie za szkodzi bo złożyłem dokumenty na zasłużona emeryturę i mogą mi na skoczyć u nich zerowy socjal, że nie szanują nikogo, mnie do pracy przyjął kolega wysoko postawiony w Konsalnecie i szybciutko mnie przyjęli na waryjata nie patrzeli skąd jestem i mają z tym problem może to da im nauczke i będą sprawdzać skąd kogo przyjmują, że ja mogę się pochwalić oddawaniem krwii pełnej 86 litrów osocza 9 litrów mając wszystkie odznaczenia w tym Krzyże Zasługi w orderem uśmiechu, a obecnie oczekuje na order państwowy zasłużony dla służby zdrowia, szczęścia pytam czym może się pochwalić Konsalnet, że tym że nagminnie łamie kodeks pracy. Nie dajcie się manipulować czytajcie uważnie komentarze co piszą inni niech to będzie dla was przestroga. O wyroku sprawy napisze pozdrawiam was koledzy i koleżanki ochrony. 1 •

Staszek

Wiecie może czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jakie mają wymagania?

Dawny w konsalu

W Pile nie pracowałem lecz w Poznaniu, ale miałem już rozmowe w sprawie pracy z tym wielkim "szefem" z Piły, gość jak dla mnie śmieszny jest, wymagania ma wielkie ale nieadekwatne do płacy. Przez telefon powiedział mi, że musze się dokształcić. Ciekawi mnie skąd oni biorą takich.. Od kilku dni na Trzcianke widnieje ogłoszenie, że poszukują (na olx) szkoda że nie napisał, że oczekuje ludzi z średnim wykształceniem a najlepiej z wyższym. Firma sama w sobie jest ok, złego zdania nie mogę powiedzieć ponieważ w Poznaniu miałem naprawdę normalnego managera i wszystko szło załatwić, ale oceniając typa po opiniach i rozmowie z nim wnioskuję, że ma chore wymagania.. 12 - 12.50 netto za takie wymagania :D szczerze to w zależności od obiektu na jakim pracowałem to stawka przeważnie większa była.

@Dawny w konsalu

Mógłbyś napisać, na jakie stanowisko składałeś CV? Przybliż wrażenia z rozmowy rekrutacyjnej. Jakie warunki pracy Ci zaproponowano i jakich kwalifikacji od Ciebie oczekiwano? Pomoże to innym osobom szykującym się na taką rozmowę.

Dawny w konsalu
@Natalia

A na jakie mógłbym składać stanowisko jak nie na pracownika ochrony. Jeżeli chodzi o Poznań to nie mam zastrzeżeń , byłem niedawno w Pile na rozmowie i jest tak: -Godziny pracy: od początku do końca (od 6 do 22 przeszło) dla kogoś dojeżdżającego z np okolic Trzcianki to problem stanowi droga powrotna pociągiem - po 22 brak pociągu. -Stawke można lekko negocjować -Pytania na rozmowie są podchwytliwe np. jaka kwota stanowi wykroczenie a jaka przestępstwo (o kradzieży mowa) -Ogólna atmosfera panująca w miejscu pracy dziwna, wręcz przytłaczająca. Wszyscy sztywni, przez chwile czułem się jakbym był w domu spokojnej starości lub (usunięte przez administratora) przymusowej. Podsumowując Jeżeli ktoś lubi (usunięte przez administratora) od rana do późnego wieczora to praca idealna wręcz dla niego, będzie w 7 niebie. Ja osobiście jak już mówiłem do firmy nie mam nic ale warunki proponowane w Pile są chore i ja raczej odpuszcze prace w takich godzinach.

Takie opinie pracowników są bardzo przydatne nowym chętnym!

Bartosz

Zastanawiam się czy jest jakiś powód, że od jakiegoś czasu nikt nie pisał?

Rico
@Bartosz

Może dlatego, że opinii jest wystarczająco i niema już co dodawać?? A po drugie to nie jest chat ;)

Natalia

@Jaga, a co było u Ciebie przyczyną decyzji o zmianie pracy? Ostatecznie zadecydowała kwestia umowy o pracę? @tritt, rozumiem że możesz czuć się źle odnośnie pracy w Konsalnet, ale pamiętaj że wypowiadasz się na forum publicznym - to nie miejsce na obrażanie innych osób.

RONIN
@Natalia

Czytając wszystkie komentarze stwierdzam, że nie potrzeba więcej pytań. Jedyne co można to omijać tą firmę szerokim łukiem tzn. Firma sama w sobie nie jest zła ale kiedy prowadzi ja taki menadżer to nie ma co się w to pchać.

Jaga

Szkoda na nich czasu,umowe dostałam w innej firmie .

Jaga

Skończyłam technika ochrony i też umowy o pracę nie dostalam

Eldo
@Jaga

Jak widać liczy się sztuka a nie jakość :)

Umowa o prace dla ludzi z orzeczeniem a reszta to umowa zlecenie .

Natalia

Co nowego słychać w konsalnet security? Firma działa chyba dość prężnie, bo widzę na stronie internetowej liczne oferty pracy (https://www.konsalnet.pl/o-firmie/praca/). Myślicie że opłaca się aplikować? Jak firma wypada w porównaniu do konkurentów?

Bandziorek
@Natalia

Nie pchaj się tam wszędzie tylko nie u takiego menadżera... Firma upada przegrywa przetargi. Kibel i nie widać dna

były pracownik : widać w necie / desperackie ogłoszenia w urzędzie Pracy i tablicy OLX /, że KONSALNET ....powoli tonie jak statek na morzu..... niestety, sam Kapitan doprowadził swoją niekompetencją i chamskim podejsciem w stosunku do swoich pracowników, że całkiem inteligentni i lojalni pracownicy ochrony odchodzą . Przykre to ale prawdziwe !

Z tego co można wywnioskować z komentarzy to nikt z tymi zdolnościami już nie pracuje w tej firmie, stąd ciągły nawał ogłoszeń pracy w Konsalnecie. Krótko "jak sobie menadżer pościelił tak się wyspał" PS. Komentarze nie są wyssane z palca bo sam osobiście tam pracowałem bardzo dawno i nic się nie zmieniło.

Igor

Jak ktoś ma jakieś dodatkowe umiejętności to przecież nie musi tu pracować!!

Benek

Chora atmosfera, grafik układany pod dowódcę. Menedżer boi się klienta i nigdy nie staje po stronie pracownika. Podział na nowych i stałą ekipę. Grożenie zwolnieniami przy braku pełnego składu. Oczywiście nieudacznicy z grupą inwalidzka choćby nie wiem jak lecieli w kulki to i tak zwolnienie im nie grozi. Grafik wiecznie pozmieniany prywatne życie nie istnieje bo to dziadek dostał zatwardzenia i nie przyjdzie a to inny z chorym kręgosłupem nie może wstać z łóżka. Donosicielstwo, najbardziej donoszą najwięksi nieudacznicy bo to ich jedyna zaletą. Nie polecam. Firma wykorzystuje luki prawne by płuc w twarz pracownikowi gdy tylko jest okazja. Śmieszne szkolenia z jakimiś fujarami po znajomości dla podpisu i dla kasy. Menedżer nad niczym nie panuje ale dla klienta jest w stanie zrobić wszystko upokarzając pracowników. Przy obecnym rynku pracy mam nadzieję że ta branża zostanie zżarta i zostaną same kulawe dziadki, co w końcu doprowadzi do tragedii.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsalnet Security - Piła

• Jak się pracuje w Konsalnet Security?

Zobacz opinie na temat firmy Konsalnet Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsalnet Security?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konsalnet Security?

Kandydaci do pracy w Konsalnet Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konsalnet Security