Opinie o 4 Kwadraty Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy 4 Kwadraty Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w 4 Kwadraty Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 Kwadraty Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Maro73

4K od kilku miesięcy dla mnie robią i nie zmienię wykonawcy,bo robota jest fachowa,stali,doświadczeni tynkarze,a załoga konkretna i pomocna.Znam i tynkarzy i pracowników,i nie mogę zarzucić nic! Prace trwają okrągły rok,i nikt nie marudzi-tylko partacze którzy zawalili roboty maja tyle do powiedzenia!

Jędrek

polecam , dobro firma do roboty, nie ma co marudzić robotni mają u nas dobrze płatne , robimy cały rok i robić będziem dalej

Janek

Współpracuję z Firmą 4 Kwadraty od roku dla mnie jako tynkarza najważniejsza jest ciągłość robót przez cały rok nawet w ZIMIE! oraz terminowe rozliczenia. Jeśli byłoby coś nie tak, dawno bym zrezygnował z pracy dla nich. Zauważyłem, że jeśli ekipa się nie sprawdza, powoduje problemy, nie wykonuje prac terminowo, bądź wykonuje je wadliwie w tym momencie nie ma dla nich miejsca. Świadczy to o tym, że znaleźć dobrych tynkarzy to naprawdę sukces w tej Firmie jest wiele ekip, które pracują już dłuższy okres czasu ale tylko dzięki ostrej selekcji.

zadowolona

Pracuje w firmie ok 1,5 roku i nigdy nie miałam i nie mam zamiaru niczego zmieniać. Firma BARDZO MOCNO się rozwija, między innymi dzięki mocnej i coraz większej kadrze pracowniczej, w związku z tym reakcje konkurencji, która próbuje jak widać powyżej zepsuć opinie na nasz temat jest "normalna" w sytuacji zagrożenia każdy człowiek się broni:-). Portal dotyczy pracowników dlatego informuję, że uczciwi pracownicy są uczciwie rozliczani, wiec wszyscy rzekomo tutaj poszkodowani powinni zastanowić się głęboko nad kwestią "uczciwego pracownika".

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w 4 Kwadraty Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Adaś Tynkarz

Pracuje w tej firmie od ponad roku , jestem bardzo zadowolony , duzo roboty mamy , pracowalismy drugą zimę bez przerw , bywało rużnie ale polecam wszystkim brygadom bo płaca i dbaja o brygady .

@Adaś Tynkarz

dziekuję : jeden mądry i ludzki komentarz

4K

panie Rudy: tyle z pana satysfakcji, firma sie rozrasta , to koniec wywodów i opini psedo pracowników.

4K

Informuje wszystkich : firma 4K posiada własne brygady tynkarskie, dla pseudo tynkarzy - nie okłmujcie siebie i innych klientów , wiekszość dobrych ekip pracuje na "kontrakcie", 9o % firm tynkarskich ma tynkarzy z ogłoszenia .

4K

tak oczywiscie wszytkie firmy sa złe i wszyscy sa oszustami tylko nie ty TYNKARZU , jesli zle wykonałeś swoja pracę i nie ma odbiory to raczej naturalne w tej branzy ze nie otrzymasz wynagrodzenia. POMYSL głową nie miesniami.

@4K

panie GREG: widocznie nie nalezy pan do dobrych ekip tynkarskich - zeby dobrze pracowac trzeba coś dac a nie tylko brac , jesli bedzie taka mozliwosć i koniecznosc otynkujemu cały swiat panie GREG

4K pracownik

Panowie - Nie prowadzimy stałego naboru , prowadzimy scisło selekcję nowych i dodatkowych pracowników w zwiazku z naszym rozwojem. Całe szczescie Nie ma w naszej firmie 4K waszych leniwych i byle jakich ekip. Z tego co wiem , macie te które zostały od nas wyrzucone.

Artur

KATASTROFA jakaś totalna!

4K pracownik
@Artur

Do Artur : kimty jestes nikt taki u nas nigdy nie pracował , czyż by konkurencja!!!!

4K

panie XXX myslę ze Macie racje Panowie nie pchajcie sie do firmy 4Kwadraty bo nikt tam nie potrzebuje takich jak wy , jesli : nie macie checi do pracy , nie jesteście fachowcami , nie umiecie robic tynków nie macie grosza w kieszeni , nie jesteście profesjonalistami , pijecie alkohol w pracy , nie szanujecie pracodawcy , nie szanujecie klienta lub udajecie Tynkarzy Bo w tej Firmie dla takich ludzi nie ma miejsca , Wszyscy pozostali profesjonalni tynkarze sa traktowani profesjonalnie , rozliczani i pracuja cały rok.

Ciekawy gosć

Ludzie przestańcie się nakręcać , każda firma zatrudnia i zwalnia ludzi z róznych przyczyn , jeśli są niekompetentni to każdy rozsądny pracodawca wyniesie konsekwencje . Kazdy z was zrobił by to samo - wiec nie okłamujcie sami siebie . Nikt z was nie zna szczegółów tych problemów i działań w firmie 4K wiec ocenianie tekstów wściekłych byłych pracowników i leniwych byłych wspólników jest chore. Gdzie ludzie wasze rozeznanie , Proponujemy skupić się na pracownikach i podwykonawcach łacznie ok 50 0sób które sa zadowolone z pracy , a nie na 2 pseudo pracujących oraz nakręconego forum przez konkurencji- (usunięte przez administratora) proszę skupić się na pozytywach.

oszukany na maxa
@Ciekawy gosć

(usunięte przez administratora)! Działaj uczciwie, bądź w porządku gościem, niech cię ludzie chwalą za same dobre rzeczy, bądź z tego znany i za to lubiany. Życzę ci tego.

Artur

Witam nie trudno sie domyslec ze wyzej przytoczone pozytywne komenarze napisal (usunięte przez administratora) Firma 4 Kwadraty istnieje od pazdziernika 2012. (usunięte przez administratora) Przypominam ze to forum istnieje wlasnie do opisywania takich sytuacji.

nowy

z tego co słyszałem to ok (usunięte przez administratora) na głowę zlezy ile robią metrów. Atmosfera jest ok .w pełni wypłacalni .

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Kwadraty Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

4 Kwadraty Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Wodzisław Śląski

4 Kwadraty Sp. z o.o.