Opinie o Fabryka Mebli "Gawin" w Królewska wola

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fabryka Mebli "Gawin". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fabryka Mebli "Gawin" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli "Gawin" w Królewska wola

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Fabryka Mebli "Gawin"?

Luka Nowy wpis

Kata strofa czekam na meble 7 ty godnie I nadal nic masakra kłamstwo jedno

Lllo

Ktoś tu sprawdza opinie o pracy warunkach a tu tylko o wyrobach ludzie niewiedza co to za strona masakra

Sławomir Nowy wpis
@Lllo

Zgadzam się z tobą. Niewiele jest tu aktualnych informacji o zatrudnieniu. Szukasz info bo chcesz się przyjąć? Ja też wysłałbym CV ale nie wiem czy bez doświadczenia mam szanse. Jakbyś coś wiedział to napiszesz?

niko Nowy wpis
@Sławomir

Wysyłaj do odważnych świat zależy.

Czy w firmie Fabryka Mebli "Gawin" są regularne szkolenia pracownicze?

mi

Obserwując jakość pracy montażystów... na pewno nie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Mebli "Gawin"? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno

Wiecie czy Fabryka Mebli "Gawin" udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

a

tak

Jasiek

Poszukujecie pracowników?

Waldek

NIE POLECAM !!! Materiał z którego jest wykonany narożnik MASAKRA SYPIE SIE JAK ŚNIEG. Konstrukcja wygląd wygoda ok

@Waldek

Nie polecasz bo materiał się sypie ?:D Firma zajmuję się produkcją mebli a nie materiałów, widocznie dostawca zawalił sprawę. Tak czy inaczej w momencie zauważenia wady należało zgłosić reklamację w miejscu zakupu mebla. Ja zakupiłam z mężem narożnik Palermo w lipcu i jesteśmy bardzo zadowoleni a dodam, że mamy zwierzęta domowe. Pozdrawiam

waldek
@Ania

Reklamacja została złożona i olana podejrzewam że nie jestem sam z takim problemem. Nie interesuje mnie ich dostawca czy producent materiałów !!! kupując nowy samochód z reklamacją zwracam sie do dilera który mi sprzedał samochód a nie do firm które produkują podzespoły.

BRANDO
@Ania

JA NIE POLECAM BO MEBLE POKOJOWE SIE ROZPADAJĄ---- OKLEINA ODCHODZI W SZYBKIM TEMPIE -- DZWONIŁEM -MÓWIĄ JUŻ NIE PRODUKUJĄ --- MAM KUPIĆ INNE.. SZOK...

Joanna

Hej, ale nie piszemy tutaj na forum o konkretnych osobach związanych z firmą, tym bardziej nie podając jej danych osobowych - to niezgodne nie tylko z regulaminem, ale i z prawem, bo każda osoba ma prawo do ochrony swoich danych. Mobbing to bardzo poważne oskarżenie - czy były podejmowane jakieś kroki w tej sprawie?

123jestem
@Joanna

Jakie kroki?... Taam wszytko pod dywan zamiatane. Aż się wierzyć nie chce że takie traktowanie ludzi jest dzisiaj możliwe! O!!

Jak jest z pakietem medycznym w Fabryka Mebli "Gawin"? Można dołączyć rodzinę?

123jestem

O jakim pakiecie mowa? Pierwsze słyszę?

Czy firma Fabryka Mebli "Gawin" w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Irek81

Pewnie. Z tego co się orientuje ostatnie szkolenie było z programów do projektowania dla osób, które zajmują właśnie tego typu stanowiska.

Nataniel

Znowu opinie klientów? A co z pracą? Czy są wakaty?

@Nataniel

Również jestem ciekaw, jak obecnie pracuje się w Gawinie? Polecacie współpracę?

Daniel
@Nataniel

Słyszałem, że są i warto próbować więc aplikuj. Powodzenia. Robota w porządku

Maati
@Piotr

Dobry, sympatyczny pracodawca, wystarczy dobrze robić swoją robotę. Na atmosferę także nie narzekam.

Ralf

Zestaw mebli dla dziecka DIEGO koszt ponad 4 tys ,TOTALNA PORAŻKA nic nie pasuje otwory w kosmos ,duże szczeliny ,płyty tylne każda jedna do docinania,złożyłem już wiele mebli ale takiego (usunięte przez administratora)nie widziałem .omijać z daleka!!!!!!!!

Hanna

Ale to niej właściwy adres na uwagi dla klientów tylko dla pracowników piszących o pracy!

zamówiłem narożnik SAREL za 3150 - od razu do reklamacji, w dwóch siedziskach pomylono pianki i siedziska się zapadały głęboko. po reklamacji trwającej około 1,5 miesiąca otrzymałem poprawione siedziska, lecz wciąż jedno (na rogu) zapada się nieco głębiej niż pozostałe. dałem sobie spokój z ponowną reklamacją, bo pewnie znowu kolejne dwa miesiące nie miałbym mebla... podsumowując, siedziska o różnej twardości (co ma znaczenie gdy położymy się w poprzek), czyli brak kontroli jakości wysyłanych produktów lub w ogóle brak norm jakościowych dotyczących twardości siedzisk. szkoda mi tylko było Pana przyjmującego reklamację, że musiał się wstydzić za firmę w której pracuje.

@Paweł

aktualizacja: narożnik został oddany do reklamacji i wrócił poprawiony.

@Paweł

niestety po przespaniu się na reklamowanej części narożnika boli kręgosłup, jest niewygodnie. wyrównano w miarę głębokość zapadania siedzisk natomiast różnica grubości siedzisk to około 2,5 cm. To cieńsze siedzisko jest w rogu, zatem zapada się nieco niżej od pozostałych. Ponadto nie zaszyto łączenia siedzisk z oparciem i można całą rękę wsadzić. Taką jakość dano mi po dwóch reklamacjach. Piszę po to, by ostrzec innych przed jakością produktów firmy. Zdjęcie w katalogu to ideał, który nie jest osiągany. W związku z tym, że to strona internetowa dotycząca pracy i pracodawców to tylko zapytam retorycznie, czy warto zatrudniać się w firmie, która pozwala na praktyki wciskania klientom bubli?

Joanna T.

Niestety muszę potwierdzić nieprzychylną opinię na temat jakości wyrobów.Zakupiłam w 2018 narożnik Udinesse,po dostawie w tym samym dniu zgłosiłam reklamację.Pomijam kwestie czasu i kontaktu,wszyscy wiedzą jak to wygląda.Narożnik miał rozchodzące szwy,pękniętą płytę pojemnika,materiał się marszczył,obie części narożnika nie były zlicowane (różne wysokości siedzisk tym samym odstające części z tyłu) wciąż wysuwająca się szuflada itd. W końcu zabrano go naprawy...wrócił praktycznie taki sam,poprawiono tylko szwy a z tyłu dodano kilogramy pianki ,starając się zniwelować różnicę. Ręce mi opadły.NIGDY nie kupię już niczego z tej firmy i nigdy nie polecę tej firmy.

Fela

Widzę, że firma nie dba o klienta.... Ja też nabrałam się kupiłam fotel i podnóżek.... masakra, buble. Nie wiadomo kto to robił , ciekawe jak to się skończy, ale ja jestem gotowa nawet na sąd.

Serek

Meble najniższej z możliwych klas. Rozsypujące się od dnia zakupu. Gwarancji właściwie nie ma. Przyjeżdża serwisant, robi co może , a firma nie jest zainteresowana rozwiązaniem sytuacji .

Alicja
@Serek

Serdecznie dziękuję Ci za tę opinię. A próbowałeś rozmawiać o tym problemie z głównym Dyrektorem tej firmy? Duża część Waszych opinii skupia się na ukazaniu jakości usług, które świadczy Fabryka Mebli "Gawin". Teraz chętnie już dowiedzielibyśmy się czegoś o niej jako o pracodawcy. Czy tamtejszy poziom zarobków można już uznać za atrakcyjny?

Alicja

@paleronaroznik, jesteś kolejną osobą wypowiadającą się z perspektywy klienta. Jakie było uzasadnienie Fabryka Mebli "Gawin" tak dokładnie (w sensie reklamacji)? Firma ma prawo odrzucać reklamację jeśli coś ewidentnie nie było z winy sprzedającego.

RENIA RENIA
@Alicja

NIE sciemniaj kobieto nie wien o co chodzi w tej firmie ale gdzie jest PIH.Tylu naciagnietych klientow to co mozna powiedziec , przestancie klamac.

RENIA RENIA

zakupiłam w serpniu narożnk PACO skóra naturalna/tył eco skóra okazało sie że to oszukaństwo,dzwonłam czesto a pracownice sciemniaja sporo ,nie dziwi mnie że upadli WINNE SA KLAMSTWA.POZDRAWIAM RENATA

Palermo naroznik

Narożnik po 3 latach stania bo użytkowany był bardzo mało posypał się i nadaje się na śmieci. Jakość tragedia a pisząc reklamację uznali że to nie z ich winy a gwarancja jest do 24mies. To co są to meble na 1 rok?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli "Gawin" - Królewska wola

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli "Gawin"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli "Gawin" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli "Gawin"?

Fabryka Mebli "Gawin"