Opinie o Drewtrak A.Myszor J.Palka M.Palka s.c. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drewtrak A.Myszor J.Palka M.Palka s.c.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Drewtrak A.Myszor J.Palka M.Palka s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewtrak A.Myszor J.Palka M.Palka s.c. w Mysłowice

Czy firma Drewtrak A.Myszor J.Palka M.Palka s.c. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Roman Nowacki Nowy wpis

Solidna firma dostawa na czas zamówiona więźba została wykonana perfekcyjnie na wymiar. Wykonawcy dachu montując więźbę nie mieli żadnych problemów , każdy element ponumerowany złożyli więźbę jak klocki lego. Super polecam tą firmę wszystkim którzy cenią sobie profesjonalizm.

Michał Nowy wpis

A można pracować nadgodziny ?

Mieczysław

Witam, szukam informacji na temat systemu wynagrodzenia w firmie Drewtrak A.Myszor J.Palka M.Palka s.c., czy jest to praca godzinowa czy na akord? Jaką stawkę przewidują na początek? Czy można liczyć na jakiś system premiowy? @anonymous, przypominam Ci że zamieszczasz komentarze na forum publicznym, gdzie nie można nikogo obrażać! Przed zamieszczeniem kolejnych komentarzy zapoznaj się dokładnie z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Pracownik Nowy wpis
@Mieczysław

Motto firmy to szybciej, szybciej, więcej. Mnie to akurat pasuje. Jak się da to pracuję dłużej i soboty też. Jak się chce zarobić to można. Poganiają trochę ale teraz w każdej pracy wydajność się liczy.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Drewtrak A.Myszor J.Palka M.Palka s.c. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

nie polecam banda cwaniaków zamiast drzewo zabezpieczać to tylko barwnika dodają, żeby kolor miało! Jak zapłacisz to już telefonu nie odbierają a towar zapłacony zaginął ? Nigdy więcej

ola

no skoro tak jak mówisz specjalizuje się w przebie drewna to teraz powinna mieć dobre warunki do pracy. sądząc po ustawie rządowej io wycince puszczy białowieskiej to jest popyt na drewno i takie usługi, ciekawe czy to wpłynie na firmy takie jak tas trochę

edek

Witam.Tez tam pracowalem i oprocz tego iz wyplata na czas to nic czym warto zawracac sobie glowe.Stawki zalezy kto jak sie ceni i co potrafi(Takie sobie).Nadgodziny dobre dla tych co lubia i sami chca,a nie dla tych co sa zmuszani do tego aby pracowac.Jesli zaklad otwarty jest od 7 do 16 to juz daje 9godzin a w sezonie od 7do 17,nawet i dluzej jesli jest duzo zamowien co daje min 10godzin plus oczywiscie sobota i to tylko na jedna zmiane.Takze tak po prawdzie dobre dla pracocholikow jak i ludzi ktorzy tylko nadgodzinami sa w stanie zarobiac a nie umiejetnosciami.Ale do Was nalezy wybor.Kazdy kto sie ceni...nie polecam.Dobre na chwile aczkolwiek zapraszam na jazde probna.Pozdrawiam cala ekipe Tartaku.

dan666

co ty wygadujesz pracowałem tam jest ok a nadgodziny to dobrze mozna zarobic a ty nierobie poprostu nie chcesz pracować

mobbing i pospiech na pozadku dziennym.praca na niesprawnych maszynach.mus pracy w godzinach nadliczbowych.praca jak i sprzet ktorym sie pracuje wbrew przepisom bhp.czas aby sie ktos tym zakladem w koncu zajol.

Zostaw merytoryczną opinię o Drewtrak A.Myszor J.Palka M.Palka s.c. - Mysłowice

Drewtrak A.Myszor J.Palka M.Palka s.c.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Marii Konopnickiej 69
    41-409 Mysłowice
  • NIP: 2220840163 REGON: 240809514

Drewtrak A.Myszor J.Palka M.Palka s.c.