Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Korona

Wypłata mała, ale zawsze na czas, bony, dodatki, miły dyrektor. Ludzie ambitni nie są niestety doceniani.

melinda

hej czy niedziele po nowym roku będą wolne?

@melinda

Nie. Maja byc dalej otwarte. Tym razem na rybke beda sie powolywac. Juz zabojad zapowiedzial, ze po nowym roku tez beda czynne. Praca za ta sama kase

Damian
@Pracownica

A co, niedziela to jakiś inny dzień tygodnia? Ludzie normalnie pracują w weekendy, więc nie rozumiem skąd to oburzenie... ;o

melinda
@Damian

niedziela powinna być dodatkowo płatna

@Damian

To urzedy niech tez otworza, szkoly i przedszkola. Normalny dzien. Biura itp tez

jolka
@Pracownik.

oczywiscie ze tak ,mam wolną niedziele w miesiącu i chcę załatwić sprawy w banku ,i urzędzie ale nie mogę bo mają wekend

mika
@melinda

podobno po 1 lutym,mam taką nadzieje

W Krakowie w Krokusie działa szajka pracownic. Zagadują Klientów przy kasie.

Pracownica

Pracownik wsparcia klienta to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Gorzej niz w biedronce. Biedronka mala i kazdy od wszystkiego, jak i tu. Jest jedo,, ale,, w biedronce nie ma co tydzien przebudowy, nie ma latania po 3 razy wiekszej powierzchni, nie ma 3 razy takiego asortymentu. Nie ma chorych inplantacji, tak cenow tak firmowo, czerwony ptaszek tu. Za tydzien zdejmi wszystko bo sie zmienilo. No i najwazniejsze, w biedro placa wiecej na start a nie najnizsza. Nie jest kolorowo,, ale,, jasniej. Makaron ma lezec w makaronach i nie wazne gdzie. Przbudowy zadnej co tydzien. Inplantacji cenowo tez nie ma. Masz napoj to w napoje, makaron tam gdzie jest miejsce. Tutaj, zrob Palacyk jak kogo zaswedzi i badz od wszystkiego. Jakby mozna bylo pracowac 24 za najnizsza to auchan juz dawno by to wprowadzil. Premie powoli stana sie nie osiagalne. Bo urlop na zadanie, albo opieka juz kasuje. Tylko inne firmy urlop na zadanie traktuja jak urlop. To daje kodeks i jeszcze placa stawke urlopowa a tutaj kara za wszystko. Dziecko zachoruje to najlepiej tez ma cierpiec bo firma daje haczyk, pojdziesz nie dostaniesz... To jak (usunięte przez administratora). Najlepiej nie miec zycia prywatnego i oddac sie za 2060 msc. Powoli wstyd tam pracowac. Tyle to w netto placa ale tam ludzi tyle co nic i asortyment podstawowy. Powierzchnia wielkosci jdnego dzialu w tym obozie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
PnoAuchan

Niestety, ale jest to zbyt duży sklep, aby ktokolwiek miał rozsądne podejście do pracy. Przychodzi jefen mądro-głupi i mówi zrób to, za chwilę przychodzi drugi i mówi zrób tamto, trzeci ci powie ale czemu to robicie bo tego teraz nie trzeba robić. Przyjdzie człowiek na dział i uczy się jak on funkcjonuje- gdy po 3dniach stres trochę puszcza i myślisz że zaraz będzie z górki to cię rzucają po działach nawet kilka razy dziennie jak (usunięte przez administratora)i robisz coś tu coś tam, tu ktoś podlatuje i mówi chodź ze mną, po 40min znowu inny człowiek łapie za ramię i mówi a co ty tu robisz? Chodź ze mną... I latasz jak (usunięte przez administratora) po działach i co chwila inne rzeczy do roboty, inne pretensje, głupie pytania, nikogo nie obchodzi że nie wiesz co się dzieje, że dostajesz ochrzan gdzie jesteś mimo tego że to ktoś inny zabrał cie na inny dział- traktują cię jak rzecz. To bardzo niekomfortowe psychicznie dla człowieka, który chciałby pracować, ale dostaje (usunięte przez administratora) od tej zmiany działów co 1,5h i wychodzi na to że niczego nie robi dobrze. Jeżeli trafi się serio dobrze, masz bardzo dużo szczęścia, kogoś znajomego tam kto stanie za tobą od pierwszego dnia, to mooooże trochę z tych sytuacji cie ominie. Może. Ale jeżeli nie to nastaw się na (usunięte przez administratora)psychiczny i fizyczny.

Koorva
@PnoAuchan

Najlepsze są przebudowy codziennie. Przychodzisz do pracy,klient się o coś pyta a Ty nie wiesz gdzie co jest wychodzi się na idiotę. Menager niepotrafi grafiku ułożyć,czepia się się o byle co.Wymyślają tylko nowe zadania ,tak jakby człowiek nic nie robił! Ostatnio akcje z hurtownikami aka skalperami na tv - wpadają i pyk po kilka sztuk. Mało że promocja to jeszcze 10% na skarbonę im wpadło.Już nachy obs*ane ,niewiedzą co się dzieje a na skanerze jak byk że 10% tylko sobota. Wyzysk kwartał bez UŻ-ta,L4 to Ci ,,dadzą" 700ziko w formie bonu.Chory (grypa czy kovid ) chcesz grosz musisz przyjść.Czy to jest normalne?! (usunięte przez administratora)

Adrian666

(usunięte przez administratora) na każdym kroku.Co innego na rozmowie,a w trakcie pracy.Mialy być bony stażowe i ich nie ma.Za to dają bony za posługę na chorych zasadach i do dzisiaj nikt nie wyjaśnił procedur przyznawania. Po kontakcie z biurem prawnym wyszło,że nie wlicza się UNŻ,opieka na dziecko,wypadek w pracy,zachorowanie i kwarantanna (zarówno osoby zaszczepione jak i niezaszczepione),urlopy bezpłatne,szkoleniowe itp.Tak samo osoby zatrudnione sezonowo i tymczasowo.Okres poniwalencji wynosi 3miesiace. O świętach Bożego Narodzenia możemy zapomnieć.Ostatnio w niedzielę się otwiera i się straszy, że bonów się nie dostanie.Nie ma z kim pracować i chętnych brak.Blagaja by się nie zwalniać,iść na L4 itp.Centarala śpi i odpoczywa załatwić cokolwiek graniczy z cudem.Problem zgłoszony w czwartek do tej pory żadnej odpowiedzi.Braki w asortymencie ogromne,dziury w półkach,chaos cenowy, krótkie terminy przydatności.

Kris

Jakie się widelki zarobkowe w auchan direct?

@Kris

Takie widelki ze za 168h dostaniesz najnizsza krajowa czasem 200 ponad najnizsza. Jestes od wszystkiego. Cos zrobisz zaraz musisz zmienic bo ktos ma inna wizje. (usunięte przez administratora) niesamowity, manipulacje przez szefostwo jak w sekcie. Musisz byc dyspozycyjny 7 dni w tygodniu na godziny ktore im pasuje. Mozesz robic na alejce swojej, zarax leciec za kogos na innej bo bajzel. Pozakladane tempory, kamery nastawione na pracownika. Traktuja ludzi jak robota do zyskow za najnizsze zarobki

P
@Kris

2600 do ręki. Na umowie premie i inne benefity ale w rzeczywistości dostajesz co miesiąc premie rzędu 30zl... Ja odszedłem po 3 latach. Direct tonie.

Pewna urzędniczka przychodziła do pracy zarażona covidem ,pozarażała współpracowników i grozi jej 8 lat więzienia. W Auchan ,,nagroda" 700zł w postaci bonu;) pod warunkiem że pracownik ,, wytrzyma" kwartał od 16.10- 16.01 bez L4! Wiadomo brak rąk do pracy to sobie wymyślili. Strzelili sobie w kolano,bo dwa dni temu to ogłosili i co bardziej sprytni i cwaniaczki od razu to wykorzystali UŻ,opieka itp. Ciekawe ile osób dotrwa do końca. Grę czas zacząć.

Pracownica

Auchan to najdziwniejszy market w histrorii. Manipuluja obiecuja, a na koncu zarabiasz najnizsza krajowa. Kombinuja miedzy soba, raczka myje raczke. Dokladanie co rusz roboty, milionowe zyski wynagrodzenie najnizsze. Co do lapowek to to jak najbardziej. Same te pseudo sesty i promowanie produktu w aleji centralnej zakrywajac obecny jedna warstwa by zrobic dostawcy zdjecie ze jego produkt jest promowany. Po godzinie jest zdejmowana pierwsza warstwa i po promowaniu. A kasa za promowanie za jakis okres wpadla. Wielka sciema byle by doic z kasy firmy. Kupowanie miejsca, ktorego i tak nie dostana. Wysysk i najlepiej kneblowanie pracownika.

Jarek

Auchan. Broniewskiego 28. Warszawa. 9-ty października (czyli dziś). Sekundę po zakupach zauważam (przeglądając paragon), że są pomyłki w cenie. Podchodzę do Punktu Obsługi Klienta (dalej POK) i sygnalizuję Pani błąd. Pójdę na skróty i oszczędzę Wam, co się działo przez kolejne ponad pół godziny (nie w przenośni a dosłownie - ponad pół godziny). Zakupy skończyłem o 14:22. Pół minuty później stałem w POK wyjaśniając w czym rzecz. Zwrot kasy i xero paragonu na którym poprosiłem obsługującą punkt Panią aby wpisała godzinę i złożyła podpis – nastąpił o… 14.59. W tym czasie Pani „teoretycznie” mnie obsługując – śmigała z porządkowaniem koszy i niesieniem pomocy innym klientom w kasach samoobsługowych (którzy przyszli długo, długo po mnie). Nie oceniam i nie przesądzam czy przez ponad pół godziny była w stanie się mną zająć (widząc mnie, wiedząc, że stoję, czekam – mając mnie na wyciągnięcie ręki) czy nie. Jedynie relacjonuję. Chcę też zaznaczyć, iż wiem że obsługa POK (wraz z kasami samoobsługowymi) to jazda bez trzymanki. Miałem to samo obsługując przez lata POK w EMPiK Pełna Kultura (mającym niewiele wspólnego z prawdziwą kulturą, ale to osobny temat). Do Pani pretensji nie mam. Jeśli już to do Jej przełożonych. Za fatalną organizację miejsca pracy. Domyślam się, że przy tym tyra za grosze a robota do misyjnych nie należy. To nie Jej wina. Problem tkwi gdzie indziej. Zakupów w tym konkretnym Auchan robić na razie już nie będę. Nie chciałbym fundować sobie powtórki. Na obecną chwilę jest u mnie postanowienie rezygnacji z jakichkolwiek zakupów w Auchan na czas nieokreślony. Mam do wyboru blisko domu trzy inne konkurencyjne sklepy spożywcze. A Auchan na razie skreślam jako miejsce w którym się dotąd zaopatrywałem. Opis powyższej sytuacji przekierowałem niezależnie w inne, bardziej formalne miejsce. Wraz z dołączonym skanem paragonu, żeby nie było, iż zmyślam. Może to coś zmieni na przyszłość. Na koniec jeszcze jedno – bardzo współczuję pracownikom Auchan. Mogę się jedynie domyślać dlaczego niektórzy z Nich pracują w ten a nie w inny sposób (przez nieodpowiednią organizację miejsca pracy, przeciążenie obowiązkami, niskie płace, brak działań motywacyjnych ze strony zajmujących wyższe stanowiska, itd.). Mam nadzieję, że przeczyta to ktoś z Góry i skłoni go to do jakichś refleksji. Do obsługującej mnie Pani żalu nie mam, bo to nie do końca (jeśli w ogóle) Jej wina. Trzymam kciuki za to, że rzuci tę posadę i znajdzie coś lepszego. Pozdrawiam.

Jarek
@Jarek

Z racji tego, że zamieściłem tu wczoraj swój komentarz – prześledziłem kilkaset innych wypowiedzi, głównie pracowników lub byłych pracowników Auchan. I... jestem przerażony. Niby sam pracowałem ponad dekadę w EMPiKu, więc pamiętam, że zasadniczo było podobnie, ale to było lata świetlne temu. Gdy czekałem w Tym Punkcie Obsługi Klienta aż ktoś okaże mi litość i dokończy moją obsługę – najbliższa z klientek stojąca przy kasie samoobsługowej (w zaawansowanej ciąży i z dzieckiem posadzonym w wózku spożywczym) podsumowała moje prośby o obsłużenie następującym tekstem: - Pan zostawi tą panią w spokoju! Ludzie nie chcą iść do roboty przez 500 +, więc brak ludzi do pracy! Może gdyby przeczytała ułamek tych komentarzy, które są zamieszczane tutaj – ugryzłaby się w język. Niemniej …zachowywała się jak bezrefleksyjna fajterka. Wiec prawdopodobnie nawet tysiąc wypowiedzi wyjaśniających niedobory pracowników Auchan traktowanych przez firmę jak wirus Ebola – nie zmieniłoby u Niej opinii. :-( Pozdrawiam.

@Jarek

Pjoter tylko straszy i umoralnia

Bonifacy

Co myślicie o pracy przy Bonifacego zatrudniac sie tam?

Jurek
@Bonifacy

Uciekaj gdzie pieprz rośnie czyli tam gdzie wiekszosc zwiała.Managerka rekompensuje sobie niepowodzenia osobiste wyzywajac sie na ludziach. Jej brzydka przydupaska też jak nie musisz to nie idź odradzam

Gosc
@Jurek

Tam jest jeden wielki mobink

Oldboj
@Bonifacy

Nic dobrego nikt nie mysli tylko nie było komu się poskarżyć na te babe

Walina
@Bonifacy

Lepiej nie , szefowa ma (usunięte przez administratora)na wszystko.Ludzi z góry traktuje jak (usunięte przez administratora)

K.L

Jak jesteś taki praworządny to zgłoś to odpowiednim organom a nie siej zamętu. Co odwagi brak? Tam już nie będziesz anonimowy,trzeba będzie pokazać własne rączki Nie wskazuj palcem jeżeli sam masz brudne łapki. Kozak w necie - pxxxa w świecie!

Kola
@K.L

O czym Ty mówisz zgłaszącąc wszelakie naruszenia w tej firmie za miesiąc jesteś bez pracy ,żartowniś z Ciebie ????????????????????????????

@Kola

Myślę że mając dowody działań nielegalnych zgłasza się takowe do organów ścigania a nie rozpisuje się na forach.

Cwaniaczku
@K.L

Lubię wypowiedzi poZERA, który nie będąc w temacie głosi teorie niemające nic wspólnego z faktami. Znam procedury i faktyczne ich przestrzeganie, więc nieinstruuj psa jak się ssczeka. Zanim organ zacznie grać, wdraża się fakty i doprowadza do tego, że przestępca idzie się żalić organowi strzelając sobie samobója. Nie ogarniesz.

@Cwaniaczku

Masz rację w jednym temacie : nie ogarniam Twojej wypowiedzi.

Bardzo proszę

Bardzo proszę o szczerą opinie o Auchan Piaseczno, na Puławskiej 46 ... Chce podjąć tam pracę ale nie wiem na co się szykować? Proszę o bardziej rozwinięte zdania niż "lepiej nie przychodz bo jest źle" Dziękuję

@Bardzo proszę

Ogolnie zarobisz nie wiecej niz najnizsza krajowa. Przebudowy nocki nie nocki. Caly tydzien na rozne godziny i wolne w tyg po 1 po 2 dni ale nie ciaglosc. Jeden week wolny. Musisz robic wszystko. Wezmiesz jeden dzien opieki na dziecko tracisz premie. L4:8 dni za kazdy dzien po 8% mniej. 9 dzien nie masz premii. Powiedzmy w lutym wezmiesz l4 na 4dni to masz 4 x 8% mniej premii w marcu wezmiesz l4 2dni to 2 x 8% mniej i np. W czerwcu pojdziesz na 3 czy 7 dni nie masz premi wgl. Czyli co miesiac tracisz za kazdy dzien a pozniej ostatnie zwolnienie mimo 1, 2 czy 3 w zaleznosci ile brakuje do limitu 8 dni zabieraja cala premie. Ogolnie jestes jak w biedro tylko na wiekszej powierzchni, wiecej obowiazkow, wiecej pracy - przebudowy co 2 tygodnie za nizsze pieniadze niz w biedro. Dostajesz mniejsze wynagrodzenie niz w innych marketach. Aaa. Jak market nie wyrobi oczekiwanych milionow to nie masz premii kwartalnej.

Pośrednik pracy?!

Nowa akcja dla pracowników ,,znajdź naiwnych" a dostaniesz 1200zł brutto. Nawet Ukraińcy na to nie pójdą, bo po miesiącu się zwolnią! Oczywiście są haczyki a jakżeby inaczej. Osobnik musi przepracować odpowiedni okres aby dostać te 1200zł brutto. Jedynie bezdomni,albo tacy co wyszli z więzienia .Tylko że tacy to pracować wogóle nie chcą a co dopiero za taką kasę.

Jeleni szukajcie w lesie

Dajcie sobie spokój, by starać się o zatrudnienie przy ul. Rejewskiego w Bydgoszczy. Pani Ewa.H, która przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne jest nieprofesjonalna, niesłowna, proponuję gorsze stanowisko, niż te na które aplikowałem. Na wstępie już sama zniechęca do podjęcia pracy tłumacząc się tym, że ciężka praca fizyczna itd. Mimo tego zadeklarowałem chęć podjęcia pracy. Nawet godząc się za 2800 zł brutto łącznie z premiami. Jak to Pani stwierdziła, że to nie jest tak jak większość ludzi myśl, że premia jest osobno liczona do zasadniczego wynagrodzenia. Praca odbywa się nawet w nocy, za nadgodziny dni wolne w tygodniu. Dodatkowo na wstępie rozmowy Pani już mnie uprzedziła, że nie toleruje osób, które korzystają z urlopu na żądanie twierdząc, że to odnosi się do braku szacunku do jej osoby, gdy napotyka je w sklepie czy na plaży. Serio?! Gorzkie żale jakby miałoby mnie to interesować. Ogólnie ta pani jest zakręcona jak słoik po ogórkach, gdyż tak wcześniej wspomniałem jest nie słowna twierdząc typu "oddzwonię zaraz po godzinie 14, jak tylko przyjdę do pracy... Rozumiem zdarzenia losowe, poślizg czasowy ale żeby sobie przypomnieć prawie po 2 godz spóźnienia to słabe. A gdy dzwoniła to bardzo szybko mówiła, jakby w locie do toalety się śpieszyła. Nawet nie zorientowała się czy do odpowiedniej osoby dzwoni, gdyż w trakcie rozmowy mówi " pan był na rozmowie w poniedziałek", musiałem ją poprawić słowami typu "chyba się Pani osoby pomyliły, gdyż odbyłem rozmowę w piątek" Na koniec nie łudź się, że stanowisko na które aplikujesz zostanie Ci zaoferowane. Co innego było podczas rozmowy telefonicznej. Pani rekrutująca uprzedza, że trzeba liczyć się z tym, że mimo objętego przez Nas danego stanowiska nagle możemy się znaleźć na dziale ryb.

Nikt

A nie wiecie może z kim się kontaktować w tej sprawie?

Z kadrami

Julia.
@Abc

Nie wiem jak w innych marketach, ale w kadrach gadaja glupoty a wychodzi inaczej.

@Julia.

Parę razy sprzedawałam akcje i zawsze było to załatwiane przez kadry. Czas oczekiwania około miesiąca aczkolwiek po zwolnieniu się czekałam dwa miesiące.

Nikt

Czy jak rozwiazalam umowe z auchan musze napisac jakas deklaracje odstapienie od akcji Valpoland nie dostalam zadnych informacji? Ile mniej wiecej sie czeka na wyplate akcji?

Do trzech miesięcy

@Nikt

2 tygodnie i powinieneś mieć na koncie.

@Abc

Kilka osób odchodziło które znałem i nikt nie czekał dłużej niż 3, ale tygodnie.

@nick Czekam już 2 miesiące i nic nie dostałam

Kaliński dostałeś to samo pytanie z kilku frontów. Co z tą łapówką od Jarczyka dla Siudy? Wszyscy o tym wiedzą, a ty spacerujesz z notesem i zajmujesz się tym co nie trzeba. handlowcu niedzielny opuścisz ten azyl tj. kiedyś Sikorski.

Julia

Chce podjac prace w Auchan. Co sadzicie o auchan Kobylnica k. Slupska. Na jaki dzial sie ewentualnie najlepiej ubiegac? Jest ktos tutaj z kobylnicy? Co sadzicie o ludziach tam pracujacych

Była pracownica
@Julia

Daruj sobie tam. Teraz wprowadzili pracownik wsparcia klienta, czyli latasz po wszystkich działach. Zależy gdzie potrzebują. Większość ma braki, więc możesz trafić na dział suche i przewalać tony towaru i będzie źle. Warzywa następne tony do przerzucania plus jak brakuje to stanie na rybach, co kto lubi. Grill, mięso braki, piekarnia braki i latanie po mrozniach, kasy braki, mrożonki braki. Więcej odchodzi niż przychodzi, bo multum zadań za naprawdę niską pensję. Niewiele wyższa od minimalnej, a podwyżki niewielkie raz na rok po bilansie. Premie za utarg co ileś miesięcy, zależy jaki sklep miał obrót. Przerwy 15 minut, tak naprawdę biegniesz od momentu odbicia czasu pracy by choć chwilę posiedzieć i zjeść. Zmiany grafików dosyć często, tylko jeden weekend wolny w miesiącu, a bywa że też nie. Są lepsze prace, przede wszystkim lepiej płatne. Jak się natyrać to chociaż wiedzieć za co. Tu tego nie doświadczysz.

@Julia

Uciekaj... Na pewno nie zgadzaj sie na pracownika wsparcia jak juz musisz zostac. To chory sklep...

@Była pracownica

Potwierdzam. 1.5 msc pracy pokazalo mi, ze to co piszesz jest prawda. Przy zatrudnieniu tak sie staraja naklamac by ktos przyszedl. Po zatrudnieniu, wynies przynies, idz na inny dzial. Zrob to, i to. Musimy zmienic grafik i tak w kolo. Ludzie, kazdy ma zycie prywatne i plany. Ten sklep mysli ze pracownik to (usunięte przez administratora), ktory poswieci zycie i bedzie zyl tym sklepem dla bilansów. Fikcyjne Sesty bo bo producent placi za promowanie np. Ketchupu ktory ma stac w alejce centralnej by zrobic zdjecie i po godzinie postawic towar ktory stal przed godzina. Wszystko fikcja. I dokladanie roboty. Przestaw wszystko do zdjecia i potem ustaw znow jak bylo. Jak masz chwile oddechu bo sie szysbciej wyrobisz, idz zrob tam za kogos, idz na inny dzial. Jestes na kasach masz zejsc i wykladac, wezmiesz palete po 10 min, telefon - jednak na kasy. Robi sie biedronka tylko wieksza. Sorry. W biedronce jest pod pewnymi wzgledami lzej. Nie wymyslaja przebudowy dzialow co 3 tygodnie. Chorej inplantacji co 3 dni bo ktos ma inny widzimisie... Zrob caly regal tak- za 3 dni jednak zdejmij i inaczej...

Ja przy przyjeciu dostalam takie bajki jak to nie wspaniale... Minelo 1.5 miesiaca i juz zmieniam prace. Ten sklep powinien sie nazywac Andersen. Takich opowiesci jak to nie wspaniale, jak to nie szanuja pracownika sie nasluchalam a wyszlo zupelnie inaczej. Nie wiem po co klamac skoro mozna odejac. Pracownik wsparcia - pracownik dajacy najlepiej wachlarz dostepnosci 24h/7 bo jest kiedy potrzeba i gdzie. Tak nie mialo byc...

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 313, z czego 24 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.