Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Pracował ktoś w sklepie Moje Auchan na Andrsena w Warszawie? Jaka jest atmosfera? Warto?

W tych sklepach kradną z odpisów straty biorą co chcą a dyrekcja nic nie robi bo nie chce tracić menedżerów chce jakąś rzeczy to rozrywa i już strata a jak ochrona zgłasza to za parę dni go już niema a potem dziwota jaki straty w sklepie

xxx

czy premia na karcie jest pomniejszona o zwolnienie lekarskie?

Carmen
@xxx

Wydaje mi się że nie. Ale nie jestem pewna swojej odpowiedzi bo nigdy nie byłam na L4

Robl Auchan
@xxx

To nie jest premia, tylko tzw. Bony więc nie mogą ci potrącić za L4.

max

czy wiadomo co z niedzielami po nowym roku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Mordarx

Czekam 20-30 min w mięsnym bo chce szynkę i ser a te baby idą do tych którzy byli za mnom. Już nigdy nie pójdę do auchan w Częstochowie na Sobieskiego obok sklepu rowerowego.

@Mordarx

To jest portal dla ludzi pracujacych a nie do ubolewania nad twoja szynka i serem, oraz twoim pokrzywdzeniem

Squad Game by Auchan

Grę czas zacząć kto wytrzyma do 16.01 aby dostać 700zł w bonie? Już pierwsze osoby zostały wyeliminowane. Dodatek 160zł brutto;)

@Squad Game by Auchan

Osoby wyeliminiwane, nie musza juz prxychodzic w wigilie oraz sylwestra. Bezproblemowo moga isc na l4 XD

jowita
@Squad Game by Auchan

Kochani czy możecie ocenić prawdziwość opinii odnośnie tzw. żywności eko, bio i tej tzw.normalnej dla tzw.szarych ludzi. Czy warto wydawać suzo więcej na bio, jeśli kogoś tak naprawdę nie bardzo stać na to...czy zaufać i kupić zwykle warzywa, owoce dka dzueci

@Ktos

Są pozytywy tego można iść na L4,a spokojnie dorobić gdzieś indziej. Można też połączyć przyjemne z pożytecznym iść oddać KREW,dostajecie 2 dni wolnego na legalu i nie zostaje się wyelminowanym;) Polecam.

@Squad Game by Auchan

Mnie wyeliminowali na starcie, i teraz tylko na zadanie, opieka, l4. Bez stresu. Niech teraz biuro sobie wklada towary w przebudowy... Przebudowa to l4. Polecam.

@Ktos

Jeszcze krew idź oddać,dostaniesz 2 dni wolnego. Również polecam.

@Squad Game by Auchan

To już zaczyna się robić (usunięte przez administratora) jak w Oświęcimiu

Nemo

Firma jest bardzo nieempatyczna wobec swoich pracowników.. Panuję okropny (usunięte przez administratora) wobec swoich pracowników i myślą że klient to ich Pan. Jestem klientem Auchan prawie od początku powstania w miejscowości Krasne i bardzo zbulwersowana tym jak cała kadra kierowników czy menagerow traktuje swoich pracowników szczególnie chodzi mi o osoby pracujące na kasach gdzie takie osoby mają największy kontakt z klientem. Gdzie klient potrafi bardzo agresywnie wyżyć się na kasjerze gdzie taki pracownik nic nie jest wynien tylko wykonuje swoje obowiązki z których firma powinna być zadowolona a w rzeczywistości z mojego punktu widzenia jako klient który był swiadkiem bardzo nieprzyjemnej sytuacji między osobą na stanowisku kierowniczym a kasjerem gdzie kasjer został potraktowany przez kadrę rządząca jako (usunięte przez administratora)który nie może wyrazić swojego zdania i może być zwyzywany przez klienta od najgorszych. (usunięte przez administratora)

Jacek Soplica
@Nemo

Takie traktowanie kasjerów niestety jest coraz nagminnie obserwowane i jako klient jestem bardzo zbulwersowany takim traktowaniem ludzi. I mam nadzieję że coraz więcej osób będzie o tym mówiła jak oni są traktowani przez swoją firmę i zacznie ona upadać i

@Nemo

Auchan to jedna wielka makieta. Na sklepie ma byc idealnie a od zaplecza pracownik ma funkcionowac jak w korei. Gora mowi placz, masz płakac, smiej sie to masz sie śmiać. Pracownik jest zaszczuty, manipulowany, ma nie miec zdania. Jesli powiesz swoje prawa to juz jestes zly i nie masz zycia. Po wyjsci na sale po opierdzielu, ze znasz swoje prawa wyjda na sklep przy klientach i jak by inni ludzie mili i sympatyczni by ludzie widzieli jak tu nie cudzownie. Czasem im nie wyjdzie i pokazuja przy klientach to co od zaplecza na hali publicznie.

@Nemo

Tak traktują na wszystkich działach a jak kontrola ma być to nocki i zapierniczajcie tak żeby wszystko było w porządku jak regionalny przyjedzie. Nawet żadnej palety i kosza nie może być to wszystko jest na pokaz. Dlaczego kontrola nie wpadnie bez zapowiedzi to by faktycznie dowiedziała się jaki jest (usunięte przez administratora) i traktowanie pracowników na działach.

Belzebub 666
@K.K

Regionaly też jest siebie wart. Przed przyjazdem ,,malowanie trawy na zielono" i zbroja cała obs*ana! Jest filmik na (usunięte przez administratora) że Auchan to najwięksi (usunięte przez administratora) w Polsce odprowadzają tylko 0,004% podatku w naszym kraju a wszystko idzie do Francji. Też macie karaluchy u siebie w Auchan?

@K.K

Z tymi kontrolami to paranoja. Srają w gacie równo gdy się dowiedzą, że przychodzi regionalny bądź strefa życia. Dosłownie wszystko pod publiczkę.

Taka prawda

Czy w kazdym auchanie sa te smieszne sesty z pseudo promowaniem produktow tylko do zdjecia?

Tak

@K.K

Przeciez te sesty sa oszukane i to lamanie prawa. Sama menagerka kiedys powiedziala, ze jak ktos ich podkabluje to dostana kare, ze sie nie pozbieraja

PAN ARTUR

Pani w czarnych włosach na kasach samoobsługowych strasznie nie miła wulgarna oraz nie reformowalna, nie nadająca sie do pracy z ludźmi. Warszawa Okęcie al. Krakowska 61 NIE POLECAM robić zakupów w tym sklepie.

Ada

Witam proszę o zrobienie porządku w Sklepie Auchan W Piastowie Pani która jest na tradycji jest bardzo nie sympatyczna nie ma podejścia do klientów co nie którzy jak ta pani jest nie podchodza

Jeżeli ktoś zastanawia się nad pracą w Auchan to nie polecam. Praca za minimalną, niby po roku podwyżka po bilansie, ale co z tego, że dorównają Ci do minimalnej i będą się chwalić ile to Ci nie dali podwyżki. Premia? Pomarzyć można, jak ją ktoś zauważy to cud. Jeżeli trafi się na dobrego menagera to fajnie, ale co z tego jak góra ciśnie, dyrektor odwala, to i ten fajny menager nie jest już fajny. Najśmieszniej jest jak jest jakaś wizytacja, wtedy każdy głupieje, a góra sra pod siebie. Sociale to śmiech na sali, jedyny plus to ubezpieczenie zdrowotne i multisport. Ogólnie to nie polecam, szkoda nerwów.

Anita22

Cześć, Czy tu ktoś z obecnych się zwolnił z Auchanu. Jeśli tak to potrzebuje pomocy, żeby ktoś mi pomógł napisać takie wyposażenie.

@Anita22

Idź do kadr

Łamanie prawa

Łamanie prawa, w toaletach i stołówkach I szatniach sa ukryte kamery. Male diodki czerwone i zielone . Pracodawca nie poindormowal I nie oznaczyl . Posprawdzajcie sobie fssyscy

Pluskwy?!
@Łamanie prawa

O karaluchach na szatni i stołówce,myszach,ptaszkach i zamkniętych kotach wiem ale pluskwy z oczkiem ciekawe? Dyrektor musi się jakoś zrelaksować- podglądanie swoich pracownic w wc.To jest choroba,to trzeba leczyć.

Kuna
@Łamanie prawa

Bzdura. To system przeciwpożarowy i antydymowy. Problem by był gdyby ich nie było. Czy myślicie, że gdyby były ukryte kamery to by ktoś zrobił tak, żeby zwracały na siebie uwagę świecącymi diodami?

Julio
@Kuna

Nie Pravda inne sa pozarowe a te sa inne

bella

ciekawe jak auchan obejdzie zakaz po31.01

liaon
@bella

moze cukiernia albo kino

@liaon

Ta cala firma to juz jedno wielkie kino...

Były

A c się dzieje ze stacją paliw w oszołomie Gdańsk? Podobno sprzedali ją razem z pracownikami

Eks Auchan
@Były

W całym kraju wszystkie stacje zostały ,,sprzeDANE" podobno wraz z pracownikami.Niech no znowu usłyszę no bo się nieopłaca i wogóle.Wizja Auchan 2025 -samochody elektryczne he he.Po co komu stacje paliw?! Kolejny milowy krok ku upadłości! Niby jest tak dobrze(świetne wyniki) hipermarkety na szczycie.Ceny akcji mocno w górę. Menagerka siedzi jak ten świstak i zawija w trenerka,znaczy(usunięte przez administratora) głupoty po to aby ludzie uwierzyli i się niezwolnili z dnia na dzień. Robi się taka sekta i (usunięte przez administratora). Ludzie są manipulowani (tresowani) jak małpy w cyrku.

Dudek
@Eks Auchan

Stacje paliw sprzedane tylko komu? najprawdopodobniej wzięła je matka, córka, kuzynka? Na pewno jakaś odnoga firmy przecież nie można wykazać za dużych obrotów- podatki?

Mika

Arkadiusz mika - jesteś fikcją. W tych chorych czasach nawet fikcja jest obarczona karą tzw. istnienia.

Były pracownik z wola park

Pracowałem ciężko kilka lat. Wynagrodzenie najniższa krajowa. Premie. Jakie premie?! 75 zł bo ktoś zrobił straty? Jesteś sam na dziale i masz siedzieć 8h. Przerwa? Jaka przerwa?! Menago potrafi wygonić z ustawowej przerwy... żałosne co nie?! Poszedłem po rozum do głowy i się zwolniłem. Jestem teraz przeszczęśliwy. Info dla tych co chcą tam pracować> Jak chcesz to idź tam nikt ci nie zabroni ale pamiętaj moje słowa: NIE WARTO! NIE POLECAAAAAAM!

kinga

biedronka daje wolne w niedziele 31.10 pracownikom a auchan?do roboty

@kinga

Oczywiscie jakby to powiedzieli,, dla dobra pracownikow,,... tam wszystko jest dla dobra pracownikow. (usunięte przez administratora) pieniadze by byc na diecie, budowanie stref i latanie by miec sport, 7 dni w tygodniu by nie otwierac czesto lodowki bo nie starcxy kasy na caly miesiac. Upierd... Premii calej gdy sie jest na urlopie, tylko by nie wyjechac za daleko i nie zachorowac na choroby tropikalne. Karanie caly rok za urlop na zadanie i opieke brakiem premii by przypadkiem w (usunięte przez administratora) Sie nie przewróciło po 10 dniach wolnego. I wiele innych profitow dla pracownikow od prwcodawcy.

Z perspektywy pracownika

Było 7 lat tłustych teraz nadszedł czas 7 lat chudych. Z jednej strony dobrze, bo uszpuplili tzw. górę, czyli kadry, seniorów i wszelakich asystentów dyrektorów oraz menadżerów, którzy np. siedzieli w pięć osób w biurze przemysłowym i przez 6 godzin opowiadali co tam u amelki w szkole, jakie warzywo sobie zasadzili w ogródku, co tam wczoraj ugotowali na obiad, do tego lajkując wzajemnie swoje posty na FB już nie wspomnę o ciastach i spożywaniu obiadu w biurze bez odbicia w temporze, gdzie szary pracownik musi zjeść na stołówce mając na to 15 minut, po czym schodzili na halę sprzedaży i upominali pracowników że jeden z drugim sobie pogada przez 5 minut. To się na szczęście kończy i chwała za to zarządowi sieci, że w końcu ktoś to zauważył.

Dorota

Panie Arku dziękujemy za zmotywowanie managerów sklepu. Wieść gminna niesie że całymi dniami leżymy i pachniemy i dlatego dla nas na dodatek motywacyjny nie wystarczyło.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 313, z czego 24 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.