Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Czy Pracodawca mógłby sprawdzić przez Sąd kto pisze te opinie?

Odpowiedź

Jak to kto? Trole,ludzie Łukaszenki,Putina a tak serio pracownicy prawdę piszą. Grafik zmieniany kilkakrotnie tak jak dzień w dzień przebudowa bo ktoś ma ,,wizję" za którą zgarnie kasę a wykona rękoma pracowników. Chcecie pracy w niedzielę, dajcie zarobić a nie jałmużnę. Pracownik wsparcia to jest żart,latać wszędzie tam gdzie potrzeba.Potrzeba wszędzie bo rąk do pracy brakuje.Coraz więcej obowiązków,wymyślanie pierdół na siłę.Czepianie się o wszystko. Malowanie trawy na zielono!

Daniel

To tak jakbym chciał się dowiedzieć ile Prezes Auchan,Regionalny zarabia i dyrektor sklepu?.A do tego nie ma nikt wglądu bo pensje dostają inną drogą.W danych personalnych sklepu nie są uwzględniani.Premie,nagrody to tajemnica

Problem tkwi czasami w nas samych, bo nie wiemy, czego powinniśmy wymagać od pracodawcy i jakie mamy prawa. Nie zostajemy również sami sobie, bo np. związki zawodowe albo inspekcja pracy Może interweniować. Jakiś czas temu dobra przyjaciółka, którą meczylam pytaniami, napisała poradnik, który bardzo mi pomógł. Zostawiam Ci link, może się przyda (usunięte przez administratora)

Tadeusz

Bronowice strajk pracownicy się zbuntowali.Traktuje się nas jako coś gorszego.Tylko obrót i zysk.Na Bora-Komorowskiego to samo.Nie ma kto robić.Teraz niedziele otwierają i jeszcze straszą,że mamy być dostępni dla klienta. Premii nie ma i podwyżek też ani dodatku w niedzielę.Auchan już zapowiedział,że niedziele już po nowym roku będą pracujące.Juz jest prawie pewny.Czyli ustawa pójdzie do kosza.Co ciekawe Prezes i Centrala soboty, niedziele i długie weekendy mają wolne.Tak samo dyrektorzy sklepów i regionów (rzadko pracują).Ja już złożyłem wypowiedzenie nikt mnie nie będzie poniewierał i dyktował co mam robić. Wieczne wrzaski i poniżanie to specjalność tej firmy.Stracilem czas i nabawiłem się nerwicy,strachu.Radze się zastanowić nad pracą w Auchan by potem nie żałować.

Wypalenie całkowite

Wprowadzają L4 na wypalenie zawodowe od razu Auchan przyszedł mi na myśl.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Premie

Dziekujemy za super premie ktora miała być na korzyść pracownikow. Managerowie ciesza sie z aneksow. Nic tylko uciekac do konkurencji. Widac jak firmie zalezy żeby ludzi zatrzymac

Jan
@Premie

O premii można zapomnieć do końca roku. Nie ma obrotów i klientów oraz ludzi do pracy. Dyrektor stwierdził że pracownicy są winni za ten stan rzeczy. Nie staramy się tylko się bawimy i zajmujemy się sprawami rodzinnymi.Niechce się nam pracować. Na siłę każą wykorzystać UNZ i urlopy.Decyzja z centrali.Pewno się boją że może być problem w grudniu.Juz jest problem przykład Bora Komorowskiego i Bronowice. Na działach nikogo, kasy otwarte może 4 albo 6 reszta samoobsługi.Jedna osoba obsługuje cały sklep.Najlepiej jest w sobotę popołudniu nie ma nikogo nawet Dyrektora sklepu podobnie w centrali.Na Bronowicach Auchan Kraków nie warto nawet iść pracować ludzie uciekają na drugi dzień,albo po kilku godzinach.Konkurencja płaci lepiej lepszy socjal bony do 1000zł,premie są o wiele wyższe.Ja za 8 lat w Auchan mam pensje niższa o 400zł. U konkurencji miałbym więcej. Premii w Auchan nie ma zawsze coś znajdą by jej nie dać.Traktuja pracownika jak tanią siłę roboczą.Nie liczą się ze zdaniem i problemami.Ostanio straszą, że nam niedzielę wolne zabiorą.U mnie na dziale było 10osob teraz zostałem sam i menedżer.Inne działy podobnie.Zastanawiam czy odejść dostałem propozycję przejścia do Kaufland zaproponowali troszkę więcej.Mam bliżej i stale godziny. W Auchan robię od pn. do soboty same popołudniówki.Ciagle zmiany grafików i delegacja na inny dział.Warto się zastanowić 100 razy czy warto jest pracować w tej firmie.Jak widać chętnych nie ma liczyli że znajdą naiwnych.

Modlińska

Na rozmowie okazało się, że aplikowałem na inne stanowisko niż było zaznaczone w formularzu. Tylko jedna sobota w miesiącu wolna, zmiany po 8 godzin i tylko 15 minut przerwy, czyli WYZYSK. Oczywiście trzeba odbijać kartę w "temporze". Poza tym jeśli ktoś potrzebuje dodatkowej przerwy 15 minut, to musi ją potem odpracować. Pytają, ile chcesz zarabiać, jakie masz doświadczenie, w tym w handlu. Pani manager Jolanta G (M*dlińska, W*wa) nieprzychylnie patrzy na studentów, którzy potrzebują 2 soboty wolne w miesiącu ze względu na studia, bo "...pracownicy mają pretensję, że ktoś ma 2 soboty w miesiącu wolne..." Niepoważne traktuje kandydata. Podsumowując, strata czasu na tą rozmowę.

Zz
@Modlińska

Wyzysk to jest mało powiedziane U nas jak 3 razy w miesiącu zapomnisz odbić się w temporze to daja upomnienie, zgodziłeś się na pracę jako pracownik wsparcia to nie możesz z tego już zrezygnować a zapierd na całym sklepie 3 stawy w Katowicach to (usunięte przez administratora) i kupa mułu

Abc
@Modlińska

To po co szukasz pracy w handlu? Masz wszystko niedziele wolne (oprócz handlowych) i należy ci się jeden weekend. Zawsze tak było. To jest handel i sobota jest dniem w którym jest największy ruch, przynajmniej na spożywce. Wg kodeksu pracy w ciągu 8 godzin pracy należy się jedna przerwa 15 min. Poszukaj lepiej pracy na produkcji od poniedziałku do piątku bo w handlu inaczej nie będzie szczególnie w hipermarkecie.

Zofia
@Modlińska

Hej, wspomniałeś, że na rozmowie w Auchanie zapytano Cię ile chcesz zarabiać. Podpowiesz, co odpowiedziałeś? Jak sądzisz, na jaką stawkę może tu liczyć nowy pracownik? :) Czy w tej kwestii są możliwe negocjacje gdy ktoś posiada doświadczenie?

Zz
@Zofia

Co z tego że pytają jak mają z góry ustalone stawki dawniej byłeś zatrudniany jako pracownik hali czy obsługi stoiska,teraz zatrudniają jako pracownik wsparcia klienta Masz swój dzial ale oprócz tego pomagasz na innych działach na przebudowach strefach., kroisz arbuza na warzywach. Sprzedajesz truskawki, wysyłają tam gdzie jest potrzeba ,ponadto są dyżury glovo czyli przygotowujesz zamówienia internetowe zakupów od klientów na przygotowanie produktów z zamówienie ma 15 mi bo kurier juz czeka nowych. Szkola tez na kasy bo jak kasjerek nie będzie i tam trzeba zapierd i to wszystko za 3050 brutto Robia z auchan boedronke pracownik ma być do wszystkiego szkoda czasu lepiej szukać innej pracy

@Zofia

Negocjacje? Haha Dobre sobie.

Miron
@Modlińska

Dokładnie tak jest oczywiście ten sklep to jeden wielki bajzel mało płacą i tylko wyzysk

@Modlińska

Przecież nie musisz tam pracować, nikt cię nie zmusza, idź do Selgrosa tam jest przerwa 35 minutowa tylko że 15 minut ci przysługuje z kodeksu pracy a pozostałe 20 minut musisz odpracowywać, bo tam wszyscy pracują nie 8 godzin jak w Auchan tylko 8 godzin i 20 minut

Marcus
@Modlińska

Przerwa 15 minut przy 8 godz pracy jest normalną przerwą od około 20 lat. Najpierw poczytaj Kodeks Pracy a potem wylewaj żale(usunięte przez administratora)

Kurka wodna

Hej. Auchan otwiera się w niedzielę nie handlowe. Ma ktoś jakieś info od kiedy i które to mają być sklepy?

GerHARDzik dokręca śrubę!
@Kurka wodna

Wszystkie sklepy,jak najszybciej. Postawią paczkomat w środku i gotowe. Przebudzili się na 3-ce przed całkowitym zakazem handlu w niedziele.Zwykłe omijanie prawa i wyzysk. Wstyd Panie Gerardzie wstyd(usunięte przez administratora)

Konkretna
@GerHARDzik dokręca śrubę!

Dorobic sie chca .Ludzie do pracy a pieniadze do Francji ida to ich stac w niedziele zamykac Auchan

@Kurka wodna

Wielu ludzi po tej wiadomosci w moim oszolomie stwierdzilo, ze czas szukac innej pracy. Niech pan zabojad sam sobie pracuje dla dobra,, wszystkich,,.

Czy dostaliscie juz wiadomosc ze musimy byc solidarni z innymi marketami i otworzyc sie w niedziele. Auchan wspanialomyslny mysli o pracowniku jak i o dobrze klienta po czym postanawia otworzyc sklepy jako placowke. Moje pytanie jakie w tym dobro pracownika, ktory siedzi w tej budzi i tak wystarczajaco czasu. Nie mamy chyba miec prawa wlasnego zycia tylko zyc Auchanem.

Ragnarok

Idzie zima więc trzeba nakarmić żabojada. Wyssać pracownika jak pijawka a w zamian parę groszy. Wszystko drożeje a wynagrodzenie stoi w miejscu. Jak żyć?

Jerzy

Pracowałem w Auchan Łomiankach. Nikt mnie nie poinformował o tym że nie przedłużają ze mną umowy. Do końca Pani Barbara menadżer alkoholi i Pani Kawalec kłamały że jeszcze nie wiedzą etc. Chyba lepiej powiedzieć że nie. To wtedy mam czas na szukanie nowego zatrudnienia a tak to zostałem z niczym z dnia na dzień. Porażka.

Benladen
@Jerzy

Byłeś tylko tanią siłą roboczą. Wyzysk i tyle w temacie.

Jakub
@Benladen

Tanią to znaczy ile tam płacą? Więcej niż najniższa krajowa?

neli
@Jakub

najnizsza stawka

Xxx
@Jakub

Odrobinę. Jakieś 100 zł więce j;)

Askier

Pytanie do pracowników. Od pewnego czasu widzę w lubelskich Auchan coraz mniejszy asortyment produktów, palety produktów które po prostu sobie stoją nierozpakowane i ciągłe pomyłki w nabijaniu cen na rachunku. O co w tym chodzi? Dlaczego tak jest i jak to możliwe że Auchan w Polsce tak funkcjonuje?

@Askier

Odpowiedź jest prosta. Za mało pracowników, za dużo innych obowiązków.

Carrechan
@Askier

Mało rąk do pracy. Wprowadzili coś takiego jak ,,pracownik wsparcia " 4h pracujesz na swoim dziale a 4h na innym w efekcie i tu i tu mało co zrobione. Że wogóle jeszcze produkty są,dostawy tyle co kot napłakał. Ważniejsze są plakaty na sklepie niż asortyment. Wygląda to jak ,,symulator handlu" w którego gra Jasiu lat 4 tyle w temacie.

Mecenas

Stosunki między pracownikami są bardzo złe. Piszę tu o znacznej większości zatrudnionych. Zgłaszanie nieprawidłowości zawsze obraca się przeciwko zgłaszającemu. Wyjątkiem są pomówienia. Rozsiewanie ich sprawia, że wszyscy się cieszą, ponieważ powstają nieustannie nowe bajki, w skutek których ktoś cierpi. Czy to dyrekcja stacjonarna, czy centralna, to nie ma znaczenia. Pomawiają wszyscy bez wyjątku.(usunięte przez administratora) Oceny tego pracodawcy w sieci mówią same za siebie. (usunięte przez administratora)

P.poż.

W Bonarce za czasu Filara przez miesiąc czasu był całkowicie niesprawny system ostrzegania o pożarze. Nikt palcem nie kiwnął, by naprawić awarię. Herc i Deja pilnowali tylko, by regularnie były pisane notatki na niektórych pracowników.

P.poż.

Dokładnie tak. W tej firmie nie ma myślących osób na stanowiskach kierowniczych. Wśród reszty też słabo.

Uccello

Witam serdecznie ! Jaka atmosfera "dla swieżakow" na mniejszych marketach? Czy warto pozimowac na dłuzej w firmie AUCHAN?

Cerrfour przejmuje
@Uccello

Jak chcesz ,,zimować" w Auchan to na mrożonki,ryby,nabiał trafisz.Dadzą Ci parę groszy i jako pracownik ,,wsparcia" będziesz pomagał czyli tam gdzie brak rąk do pracy.Już lepiej mają pseudouchodzcy na granicy gdzie dyktator nakarmi ciepłym jedzeniem, fajki da poważnie.

Bony itp

Takie wynalazki w złodziejskiej firmie nie występują. Bony, które zawsze były pożałowane i odpowiednio opodatkowane (pensja była już z miesięcznym wyprzedzeniem właściwie uszczuplona) zostały zastąpione zniżką pracowniczą. Żenada. Najpierw bony oszołomskie narzucające pracownikowi wydanie ich w firmie w której pracuje, jakby nie można było dać poprostu więcej na konto, tak teraz zniżka pracownicza, z której nie każdy skorzysta - mająca na celu zmuszenie pracownika do robienia zakupów u swojego oprawcy. To najbardziej okradający pracownika hiper. Nie robić tam zakupów, nie zatrudniać się tam i zwolnić się stamtąd. Taka rada.

Mob

Na (usunięte przez administratora) jest rozwiązanie. Rejestrować sytuacje, albo/i użyć miecza przeciwko wojującemu. Jak się da, po za monitoringiem firmowym wypłacić klapsa w dziąsło mobberowi. Efekty są widoczne natychmiast ☠️

Dycha, faron, gasińska

Dycha opowiadała, że widziała na monitorze jak się faron z gaśnicą macają. Tam każdy z każdym. Jak nie knapik, to madejczyk, adamczyk, koruba, nosalska, żurek i wiele innych. (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora)

Radek

Witam, Jak można się skontaktować w sprawie mobbingu w Auchan.Jest jakaś infolinia?. Niestety jest coraz gorzej zaczyna się szuflatkowanie na lepszych i gorszych. Nie można nic powiedzieć ani się doprosić.Wrzaski,krzyki, głupie odżywki często za błędy popełnione przez inną osobę.Menedzerowie są zastraszeni i swoją agresję wyładowują na pracowniku.Dyrektorka nie ma pojęcia o niczym tylko wytyka pracownikowi błędy że się nie nadaje do niczego. Zabieranie premii za byle co,a nawet za nic. Zgłosiłem się na ochotnika do Glovo w tamtym roku nie dostałem nic za to. Miałem dwie koleżanki do pomocy świetnie sobie radziliśmy.W tym roku się zwolniły jak się dowiedziały że to było w ramach szkolenia.Premia miała być ekstra stała 400zł nie było nic.Premie otrzymał senior.Też się chciałem zrezygnować i zaczęło się,że jestem niepoważny, głupi,niezdecydowany. Ja już mam przygotowane wypowiedzenie i złoże go już wkrótce.Na moje miejsce chętnych nie ma. Za 10lat pracy w Auchan mam wynagrodzenie jak nowo przyjęty pracownik.

@Radek

Tematy wszelkie trzeba przekazywać właściwym instytucjom. Pamiętaj: cokolwiek próbujesz załatwić wewnątrz tej idiotycznej firmy zawsze obróci się przeciwko Tobie. Zawsze. Wiesz cokolwiek, co możesz zgłosić policji, zrób to bez zastanowienia. Oni się boją takich akcji, ponieważ kryją się z działalnością przestępczą. Miałem zaszczyt obejrzeć kilka materiałów dowodowych ukazujących prawdziwe oblicze żabojada na polskiej ziemi. Jest grubo. Regionalny dyrektor wręcza łapówkę byłemu kierownikowi, w zamian za to żeby nie udostępniał w mediach społecznościowych tajemnic firmy. Żeby komedii było mało, to sam zwolniony kierownik od zawsze przyjmował łapówki. Firma jest rekordowo popaprana. Zgłoś wszystkie tematy, zwolnij się i nie oglądaj za siebie.

@Radek

Zostaję ci inspekcja pracy i nic po za tym. Jeśli będziesz chciał zgłosić sprawę wyżej, to wiedz że to się obróci przeciwko Tobie.

xyz

jesli "kierownictwo" nadal tak bedzie sie wyrazac przy klientach do pracowników to nikt nie bedzie chciał przychodzic na zakupy. pracownicy sa ewidentnie zastraszani, mam wrazenie ze juz nawet swojego cienia sie boja. ochrona zamiast pilnowac (usunięte przez administratora) to pilnuje na kamerach kasjerki. kazdemu bede odradzac zakupow w tym okropnym miejscu.

TAK
@xyz

WIESZ CO JAK LUDZIE BOJA SIE ZGLOSIC CO SIE DZIEJE, BO SIE BOJA O UTRATE PRACY TO CIAGLE TAK BEDZIE. BEDA ICH GNOIC JESZCZE BARDZIEJ BO SIE DAJA

@TAK

Bo prawda ich boli ..

Sąd
@TAK

Jakby się wszyscy zebrali, z odpowiednimi rejestrami sytuacji, to firma zostałaby zniszczona. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się jakieś materiały negliżujące ptoka i już centrala trzęsie portkami. Nie ma się czego bać. Poprostu trzeba się zabezpieczać.

juroo

Łapówki idą od pewnej firmy od sosów makaronów i ketchupu. Są osoby którym albo niosą co trzeba do smochodu a nawet i domu wożą. Bony , karty i inne gadżety a u nas manager to się z tym nie kryje przed pracownikami.

Regulator
@juroo

koruba bierze ile wlezie, zarówno do łapy jak i do swej (usunięte przez administratora) mordy. Pomawiaczke miało już tylu , że strach to zdalnie sterowanym kijem palnąć

jabadabadu

dłużej pracujący pracownicy nie szanują nowo przybyłych, nawet się śmieją że student i że sobie dorabia palety wielkie, nie przestrzegane zasady bhp nie polecam

Zofia
@jabadabadu

Cześć, chciałabym właśnie dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie pracy jako student w Auchan. Jakie stanowisko można obejmować? Jaki ma się zakres obowiązków i jaka oferowana jest stawka oraz umowa? Jak grafik pracy? Bez problemu można go dopasować do siebie?

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 313, z czego 24 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.