Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Maja

Praca w Auchan na Jubilerskiej to istna szkoła przetrwania. Pani senior menager PF Pogoda to istna zwolenniczka spodni panie jako pracownice nie są przez tego osobnika tolerowane zieje do nich nienawiścią jak smok wawelski. A pan dyrektor udaje że nie widzi. Brawo dla dyrektora. Menagerzy łapówkarze całe bagażniki towaru wywożą oczywiście nie wszyscy mało tego nawet kasę zgarniają. Przedstawiciele handlowi tego nie ukrywają. I tyle w tym temacie. Trzeba wkońcu do centrali do Francjii napisać.

Patryk
@Maja

Nie Wolno używać czyjegoś nazwiska, jest to złamanie prawa. RODO , powinni namierzyć tą Maję i ukarać za złamanie prawa. Tak samo nie wolno nikogo oskarżać za (usunięte przez administratora) to są groźby karalne. Proszę o zapoznanie się z tym wpisem Maji i wyciągnięcie konsekwencji karnych., Sprawę przekazać organom ścigania.

Zigi

Tutaj (usunięte przez administratora)się na umowach próbnych na okres trzech miesięcy mnie (usunięte przez administratora)na pięciu dniach okresu próbnego gdzie jest napisane do niedzieli Tak dają bezmuzgowcy nie myślący

Maryś

W Auchan niedziela wolna. Ale do pracy w poniedziałek na 0.15

Carrechan
@Maryś

Tusk wrócił jeszcze będzie tak że wszystkie niedziele będą handlowe.Klienci sami tego chcą,chodzić na spacer do Auchan i kręcić się bez celu.0:15 to już jest poniedziałek więc w czym problem?!

Ktosik

Pracuję od tygodnia w auchan i praca jest ciężka ale ok, wszędzie trzeba pracować.. Jednak wynagrodzenie za taką pracę to kpina. Nie potrafię też pogodzić się z 15 minutową przerwą.. Zaczynam pracę o 6 czyli o 4 wstaję. Praktycznie do 15 jestem bez posiłku bo nie ma na to czasu. Nie licząc 2 kanapek które jestem w stanie połknąć w czasie tej 15 minutowej przerwy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Reni20

Czytam ale to jest stek bzdur z mojego punktu widzenia bardzo polecam pracę w Auchan ja pracuję i bardzo mi się dobrze pracuje pracownicy są bardzo przyjemni seniorzy i menadżerowie oraz ochrona nie spotkałam się z żadną krytyką czy nie szanowaniu człowieka bardzo lubię pracę w Auchan Wola Park Warszawa trzeba pracować A nie się uzalac nad sobą to jest podłe jak się pracowało to było ok A jak się pracę straciło to teraz się gada na zakład ludzie jak wy się zachowajcie dzieci w przedszkolu lepsze pojęcie mają od was porażka.Ja bardzo lubię swoją pracę tyle w temacie.

Xxx
@Reni20

Jesteś zadowolona z wypłaty?

1964
@Xxx

Zarobki są niskie ale wydaje mi się, że nikt nikomu pistoletu do głowy nie przystawiał żeby podpisać umowę. Zgodzilaś/eś się na taka stawkę. Pewnie, że lepiej jest zarabiać więcej.

Xxx
@1964

Już nie pracuje w Auchan. Zmieniłam na lepiej płatna:)

nowy
@Xxx

gdzie lepiej płaca

Allahacbar
@nowy

Raczej wszędzie lepiej płacą.

Pola
@Reni20

Ha ha to chyba ty bzdury piszesz.Jak by było tak luksusowo to by nie było ciągle przyjęć do Auchan takie komentarze to pisze albo sam senior albo (usunięte przez administratora)

@Reni20

Tak uważasz???? Ludzie odchodzą właśnie przez traktowanie, tez chce dejść to mam kłody rzucane pod nogi za porozumieniem stron tylko żebym nie poszedł do innej pracy i został całkiem bez pracy

Sprawiedliwy#
@Reni20

Też pracowałem w Wola Parku. Perfidia ludzi tam pracujących nie da się opisać słowami. Zszarpane zdrowie psychiczne i fizyczne długo trzeba było naprawiać. Słyszałem że kadra wstawia pochlebne wpisy podając się za rzekomo szeregowych pracowników. Do łotrów jeszcze tam pracujących,za ludzkie cierpienia i krzywdy wcześniej czy póżniej odpokutujecie jak nie wy to wasi najbliżsi, karma zawsze wraca pamiętajcie o tym jak dosięgnie was palec Boży.

Zgadza się
@Sprawiedliwy#

Dokładnie tak jest. Wpisy pozytywne piszą z polecenia pseudo zarządu. Wiem oficjalnie kto zarządza tym procederem i kto go realizuje. Imprezy oszołomskie dodatkowo ładnie pokazują fakty - kto co, komu, z kim itd. W Krakowie zarząd się zesrał, bo ktoś wywalił rejestry różnych niezgodnych z prawem akcji, m.in. wręczania łapówek.

Obecny

Donoszenie to jedno, a pomawianie to już inna sprawa. Jakby tak rozliczyć wszystkich roboli, to 9/10 odpowiada z Kodeksu cywilnego na wstępie.

obiekt do zamknięcia będzie Bora Komorowskiego dziękuje pani że pani mię zachęca do zatrudnienia się do konkurencji pracownik w afekcie zna takie pojęcie Brawo oby tak dalej :) oby tak dalej to se zmienię prace ale nie w tym zakładzie dla umysłowo chorych dyrektorów magisterka za kiełbasę nic nowego

To jest to

Wolę u Was coś kupić niż w dużej, niemieckiej sieci handlowej. Przynajmniej nie ma odchodów: (usunięte przez administratora)

Carrefour +Auchan = ?! Upadłoś

Już czytałem artykuł na necie że już trwają rozmowy na temat: ,,Auchan połączy się z Carrefour 'em.

Robert

Jeszcze nikomu nie mówiłam ale też się zwalniam. Pracuje w Kobylnicy, jest tam jeden dział na którym nikt niechce robić przez menagera. Krzyczy wzywa poniża, dyrektor nic z tym nie robi nie wiadomo czemu. Zwykły (usunięte przez administratora) Ludzie zaczynają się zwalniać. Za takie coś powinna wylecieć z pracy. Ludzie boją się odezwać bo będzie się mścić a każdy się boi o pracę

Tonia2
@Robert

Inne działy też się dziwią.

@Robert

Ktory to dział?

@Zainteresowany

Tez byłem zmuszony się zwolnić. Chodzi o dział suche, praca była w porzadku, dopoki menadżerka nie zaczęła się znęcać psychicznie. Nie da się tam pracować. Ciągły krzyk, poniżanie, ta kobieta nie nadaje się do pracy z ludźmi. Jak już sobie kogoś weźmie za cel to go po prostu niszczy. Po sklepie chodzi i się uśmiecha a na magazynie ludzi wyzywa i co drugie słowa na k. Słyszałem ze wielu dobrych pracowników już się zwolniło a ta kobie ciagle tam pracuje. Chyba coś jest nie tak. Musiałem odejść. Nie dziwie się osobie wyżej, która się zwalnia. Z panią Anną nikt chyba nie zrobi porządku. Samowolka.

Patka

Witam. Mam pytanie. Po jakim czasie można wrócić do pracy w Auchan od wzięcia odprawy?

karolina

kasjerki to najgorsze stanowisko wymagania okropne teraz jest nakaz pilnowania maseczek u klienta jeśli tego pilnujesz to ciagle wysłuchujesz od klienta niewybrednych uwag ,kłótni, a jak pójdzie na ostro z klientem to musisz sie tłumaczyc przed menadżerem i jestes opierniczana i wychodzisz na najgorsza nikt sie za tobą nie wstawi.stress jest okropny.ochrona jest tylko do tego żeby ci szczypiorek w wózku znależć i cię spisac obłuda i zakłamanie nie z tej ziemi

janek

bardzo dobra firma

czytacz

czytam te wasze wpisy ze zdziwieniem. LUDZIEEEEEE!!!!!!!!!!!OCKNIJCIE W KOŃCU. narzekacie, że was traktują jak ostatnie (usunięte przez administratora)w dodatku marne zarobki i pozwalacie sobie na to?????? zagraniczne firmy zrobiły sobie z polskich pracowników "darmową siłę roboczą", bo ludzie sami im na to pozwalają. za granicą w tej samej sieci sklepów zarobki są 3 razy takie jak w Polsce/ zamiast biadolić i narzekać weźcie przykład z innych branż. załóżcie związki zawodowe, zróbcie tygodniowy strajk, że nikt, powtarzam NIKT nie będzie obsługiwał, doradzał itp klientom. ale to musi być cała kadra pracująca na sklepie. zobaczycie, jak po tygodniu im miny zrzedną, jak nie będą mieli pracowników. jak tak dalej będzie, to w każdym sklepie z kapitałem zagranicznym, będzie wyzysk i (usunięte przez administratora) i zero szacunku dla pracownika. LUDZIE ZRÓBMY WRESZCIE Z TYM PORZĄDEK, SZANUJMY SIEBIE, NIE MOŻEMY BYĆ NIEWOLNIKAMI WE WŁASNYM KRAJU

Upadłość
@czytacz

Jest źle a będzie jeszcze gorzej. Chcą wprowadzić ,,pracownika wsparcia" -zapierniczasz na kilku działach jednocześnie, dadzą 100zł brutto i zadowoleni. Przebudowy to istny dramat w Auchan! Jaki jest tego cel?! Obrotu to nie podnosi, za to ciśnienie klienta jak najbardziej. Zachęcanie do zakupu akcji,bo niby taki wzrost. Wszystko mydlenie oczu. Dobrze że się zwolniłem.

Konkretnaì
@czytacz

I co z tego że za związki.ktore nie stoją za pracownikiem.Bilans przeniesiony o miesiąc dostaniesz 80 zl netto i się ciesz.Ucieli godz workiem i kasjer (usunięte przez administratora) jak osioł.A na 25 lecie to kuzwa na stołówce postawili 2 pojemniczki pierniczków i jedzcie.Dla pracowników nic.plakat z życzeniami jupi..to wszystko to zenada

@czytacz

Chce odejść do innej pracy to kłody pod nogi ,mgd podpisali wypowiedzenia żebym tylko mgd miał nowej pracy wszystko po złości.

Tadeusz

Witam, Po 10latach w Auchan mogę potwierdzić to czas stracony i zniszczona psychika. Pracownik w tej firmie jest dziadem i parobkiem (usunięte przez administratora). O wszystko trzeba się prosić,a co najlepsze pilnować premii i wypłaty bo źle jest wypłacana.500zł za brak absencji w czasie Covid ( nie dostałem bo stwierdzono,że byłem na L4) a nie byłem.Wyjasniali 3miesiace i zamiast w gotówce dali w bonach bo w gotówce nie mogą bo coś tam. Premię podpisałem w pełnej wysokości,a na pasku miałem o 150zl mniej(też wyjaśniali i stwierdzenie, że system się pomylił i nic nie można zrobić.Ostatnio każą podpisywać nowe aneksy,że godzisz się na pracę rotacyjna np.Glovo,delegacja na inny dział albo pół na pół (oczywiście za te same pieniądze).W styczniu 2022 zmiana aneksów Pracownik Wsparcia Klienta wynagrodzenie najniższe,a wymagań masę.Seniorzy w tej firmie to jakieś nie porozumienie biorą grube pieniądze,a o pracy i problemach nie mają zielonego pojęcia.Menedzer wali w półki jak zwykły pracownik(bo brak personelu).Nikt nie chce pracować ostatnio mieli rozmowę z 20 osobami jedna się tylko zdecydowała. Po miesiącu się zwolniła. Najlepsze jest to jak się zwalnia pracownik długoletni zaczyna się wytykanie błędów, wróżenie przyszłości że trafisz gorzej(tak jakby tylko Auchan istniał).Warto szukać innej pracy w Auchan byłem dziadem na posyłki trafiłem do firmy i jestem Menedżerem,a w Auchan tekst typu nie poradzisz sobie, mamy inne osoby z rodziny lub z kółka różańcowego.Nawet na wysokich stanowiskach uciekają ostatnio uciekła dyrektorka zarządzania zasobami ludzkimi do konkurencji.Moja zmiana wyszła na dobre mam czas dla rodziny oraz na rozwijanie swojego hobby. Niestety w Auchan jesteś na każde zawołanie o urlopie i wolnym jak chcesz możesz zapomnieć.

lara 1234
@Tadeusz

To co napisałeś to jest cala prawda o AUCHAN. Szkoda życia i zdrowia dla tego pracodawcy

noe

warto do bierunia? czytam same negatywy

On

Auchan (Korona Wrocław) to hieny którzy wykorzystują tylko pracowników a w zamian NIC nie dają! Płaca tyle co kot napłakał gdyby mogli to by jeszcze niżej dali a wymagania to oni mają i wszystko chcą a w zamian za to nie dają nic. Kolejna rzecz czego oni nie dają całego etatu tylko najwyżej to 3/4 lub 7/8 w najlepszym wypadku! Dlatego że kierowniczka iwona może sobie oszukiwać w przepracowanych godzinach tak jak chce i często lubi dawać godziny ponad to jak powinno być. Po tych wszystkich przekrętat które robi auchan ja uciekłem bo bardzo dużo ludzi daje dyla jak pozna z bliska to co oni robią z ludzmi. Do tego powiem tak jeśli jesteście pracownikami auchan zwłaszcza w koronie to nie róbcie tam zakupów nawet jak już jesteście PO pracy! Ja tak niestety zrobiłem że zrobiłem zakupy po pracy jak normalny klient a potem się do tego przyczepili. Każdy pracownik który robi zakupy po pracy (zaznaczam po pracy!) powinien być już klientem który w godzinach otwarcia sklepu robi swoje zakupy! Teraz mam normalną pracę lepiej płatną i w lepszej atmosferze i mogę robić zakupy kiedy chce. Aldi daje lepsze i więcej możliwości mimo że się trochę więcej pracuje to mimo wszystko bardziej się opłaca. Od początku jest normalny etat i umowa. Nadgodziny są wyrównywane nie to co w auchan. Prawdę mówiąc i szczerze wszędzie jest lepiej niż w auchan dopóki auchan nie szanuje ludzi to tak będzie

coleslaw

auchan broniewskiego widzę że większość ekipy zwolniła się albo została przeniesiona po ostatnich aferach z szeregowym pracownikiem Magda pełniącym obowiązki tymczasowo kierownika zespołu która donosiła kłamstwa do menedżerów na temat pracy pracowników i tego co oni do niej mówili próby mobbingu nie udały się to nie było jak rozbić zespołu który wreszcie się zaczął ze sobą komunikować na rozmowę do dyrektora po aferze zostały zaproszone osoby niewinne, a te które całą aferę spowodowały i rozkręciły nawet nie kiwnięto wobec nich palcem Magda chyba musiała być zatrudniona po znajomości, bo żeby dalej pracować po tym co zrobiła, to tylko skończony d..ń i k..n by ją nadal trzymał kiedy sączy jad w zespół i rozbija współpracę

Cim ci rym cim
@coleslaw

Do dyrektora to najczęściej są wzywane ładne dziewczyny. Niektórzy lubią sobie podupcyć darmowo w pracy.

negatyw
@coleslaw

ale to rzeczywiscie trzeba byc perfidnie podlym i do szpiku kosci zlym zeby donosic przelozonemu klamstwa na wlasnych podwladnych

Katarzyna
@negatyw

W Kobylnicy jest to samo....

Ana

I jak Bieruń? Lepiej? Zauwazylam, że robicie wszystko by przyciągnac klienta..? Jak Wam wychodzi? Niestety nadal ceny duzo zawyżone niz u konkurencji..zaglądam by wlasnie porownywac i wychodze nie zadowolona, pozdrawiam

Luk
@Ana

Widzę dużą poprawę w tym sklepie... byłem wczoraj i sklep był świetnie zatowarowany a ceny zdecydowanie niższe aż chcę się tam wracać....!!!! pozdrawiam miłą panią kierownik blondynkę z niebieskimi oczami ????

etatowy

najwiekszym obłudnikiem to jest Pan Prezes na poczatku roku 2021 wysłał maila z podziekowaniami pracownikom ktorzy sie narażali w czasie pandemii nazwał ich cichymi bohaterami a póżniej potraktowano ich jak pracowników najgorszego sortu poprostu zwalniano pod byle pretekstem w Auchan docenia sie pracowników którzy donoszą są mierni ale wierni nie wiem czy to jest we wszystkim marketach firmy Auchan ale w marketcie 210 ul.Struga Szczecin to jest norma bardzo to jest przykre.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 313, z czego 24 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.