Opinie o AVR w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AVR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVR w Kraków

Jaki jest styl zarządzania kadrą w AVR?

Robol pańszczyźniany

Nie wierzcie w bzdury dotyczące zarobków, które firma AVR wypisuje w ofercie pracy. Stawka jaką podaje to 3000 do 7500 zł. brutto miesięcznie. Firma nie podaje jednak, że aby zarobić 7500 zł. brutto, trzeba pracować min. 320 godzin miesięcznie, a to już są dwa etaty, a nie jeden, jak piszą w ofercie pracy. Dyrekcji firmy wydaje się, że w Polsce nadal panuje ustrój feudalny i człowiek musi odrabiać pańszczyznę.

Szlachcic
@Robol pańszczyźniany

Lepiej oddawać 10% pańszczyzny niż 42% pensji w "składkach", 23/8/5% w VAT, 18/32% w dochodowce, 2% pcc3 gdy coś kupimy za ponad tysiąc...

Cipek

AVR na ŁĄCZNEJ 20 ludzi szuka :D

wryn

w zywcu tez powoli uciekaja z roboty

abw
@wryn

wyroluja ich jak dromil-alpina ich wyrolowala

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Tak

Heheh a w Czecho srają w portki bo Panowie z cba się wzięli za skontrolownie przetargu na obwód pszczyński

CBA
@Tak

Ty chyba nie masz pojęcia kto i dlaczego jest kontrolowany. CBA od tego jest żeby kontrolować jak i inny instytucje, ale jak kończy się niecałe 8 klas to wiele spraw może być niezrozumiałych. AVR może spać spokojnie.

ABW
@CBA

Avr pójdzie z torbami i tyle

CBA
@ABW

Do tej pory nie poszedł, jak ktoś pójdzie to ktoś z GDDKIA. Jeśli uważasz inaczej to szukaj nowej roboty skoro się ma Twoja wizja sprawdzić.

filemon

@Krakan Możesz rozwinąć swoją myśl? Taki dziwny wpis?

TO JUTRO

Ktoś z Krakowa może się wypowiedzieć jak wygląda u was zaplecze sprzętowe? Bo w Żywcu aktualnie cofiemy się w czasie, gdzie nowoczesnym sprzętem są łopaty, kilofy, kopaczki itp. Na prawie 50 chopa przypadają 2 wykaszarki spalinowe.

@TO JUTRO

a cos chcioł osle

Krakan

Maszyna ruszyła kwestia czasu

bum bum

Naprawdę NIE POLECAM.Cwaniaczki :)

Zięba

Witam mam prośbę do wszystkich chłopaków z avr trzeba się gdzieś spisać na forum i założyć związki zawodowe bo i zrobić z nimi porządek

Czeczot
@Zięba

Popieram

Cx

Wypłata wplynela

wryn

ponoc cba zajela siem przetargami avr

mrx

AVR Czechowice jakie są zmiany chodzi mi od której do której , i czy warto się tam zatrudnić

Xxx
@mrx

Praca od 6.00-18.00 lub od 18-6.00. Trzeba spróbować okres próbny 3 miesiące, później umowa na czas nieokreślony

wryn

w zywcu idzie zarobic 5000 na reke robutka lekka i spokojna nikt nikogo nie gania na nockach idzie sie wyspac

Niki
@wryn

Piec tys ale za dwa miesiace a spanie sie skonczy juz niedlugo

A
@wryn

To zarobek kwartalny kolega zapomniał dodać ????

Hanys
@wryn

koń by się uśmiał idzie zarobić 5000 jak zrobisz 330h czyli 2 etaty wiec zarabiasz realnie 2500 na rękę a nie wiesz czym jest dom a twoje dziecko do sąsiada mówi wujku. Wpadnij do Skoczowa rządzą idioci z Podkarpacia o ilorazie inteligencji pokroju kurczaka mający prawa jazdy a mimo to nie potrafiący jeździć autem. Do tego Ukraina bez znajomości j polskiego można by tak w nieskończoność... a jeszcze wypłaty których nie ma w terminie. Dostawca tez zalegają z kasa dość konkretnie. Praca dla naiwnych idiotów bez perspektyw. No i Opierd#$$^laczy grajacych w gierki na telefonach i oglądających seriale zatrudnianych po znajomosci.

Menel

Dziś 12 a wypłat nadal nie ma.

Menel
@Menel

A nie (usunięte przez administratora) jednak 11

Chudy
@Menel

No niestety... w tej firmie obowiązuje naczelne motto "To jutro" . Więc wypłata będzie zapewne jutro ;)

korab74

Czy ktoś z Jaworzna pracuje w Chrzanowie?

Oleksander

Jeżeli chód, i o Chrzanów to dziadostwo dziadostwo i jeszcze raz DZIADOSTWO nie polecam tej firmy nikomu kto ma jakiekolwiek ambicje tam tylko bezmuzg bez szkoły co na pieniądzach się nie zna i zegarku bo mogą go kiwać w dowolny sposób a co do kierownictwa to osoby można do pewnych zwierząt porównać co pasa się na pastwisku banda kolesi i kapusiow wyniszczajacych ludzi psychicznie i fizycznie średnio pracownik pracuje 2 może 3 miesiące chyba że poleruje bile i jest wazeliniazem z babic to ma zaje.... bo (usunięte przez administratora) kolegów jak zwykły (usunięte przez administratora)

eM

Witam, pytanie szczególnie do osób z okolic Żywca. Bo widziałem ogłoszenie na teren Skoczów/Pszczyna/Żywiec. Jakie realnie są warunki, wynagrodzenie i sama robota? Pozdrawiam.

NoWy
@eM

Zapraszam do Żywca na ul. Świętokrzyską 106, wszystkiego się dowiesz na rozmowie z kierownikiem :)

Fred
@eM

3200 zł za 228 godzin - propozycja na rozmowie kwalifikacyjnej ????????????????

golas
@Fred

brutto czy netto ?

Fred
@golas

Netto co nie zmienia faktu że śmiech na sali !!!!

Asterix
@eM

Wynagrodzenie zupełnie inne niż zostało ustalone na początku. Dużo obiecują a realnie wychodzi zupełnie co innego. Za 228 godzin (norma do przepracowania) stawka jak 10- 15 lat temu tj. 2800zł. Praca od poniedziałku do niedzieli łącznie ze świętami po 12 godzin dniowka/nocka.

Asterix
@NoWy

Dowiesz się ale i tak nic Ci to nie da, ponieważ realia pokazują zupełnie co innego. Po pierwszym miesiącu dowiesz się wszystkiego a jeżeli nie po pierwszym to po okresie próbnym tj. 3 mc.

eM
@eM

Dziękuję :) Posiadam zatrudnienie. Badam rynek po prostu. Ale faktycznie 3200zł netto za 228 godzin to bardzo słaba opcja. Zwłaszcza, że z tego co spotykam ekipy AVR na trasie (też pracuję w terenie), za pracę praktycznie cały czas pod chmurką to niewdzięczny zarobek. A ryzyko zawodowe też spore, bo jeżdżą niektórzy jak nie napiszę co... A firma oferuje chociaż jakieś świadczenia dodatkowe typu ubezpieczenie/opieka zdrowotna/karta multisport lub jakieś okolicznościowe premie (na karpia itp?).

do eM
@eM

Dodatków brak, premii również.

Mlody
@Fred

Bruritto

zadowolony z Życia
@eM

3tys na początek mając kategorię c, c+e itp. po trzech miesiącach kłopot przekroczyć 4 koła przy 230godzinach, jakoś nie ma możliwości brania dodatkowych dniówek, ogólnie rzecz ujmując nie jest to kamieniołom ale też nie jakieś straszne ściemnianie, większość prac pod chmurką. Trudno mi jakoś szczególnie polecić tą pracę. Moim zdaniem słaba kasa jak za siedzenie po 12h.

Putin

(usunięte przez administratora) Stary konfident i służbista, przez niego wylali dobrego pracownika. Nie polecam serdecznie!!

NoWy

Czy w firmie AVR istnieje opcja korzystania z samochodu służbowego, żeby móc swobodnie poruszać się z i do pracy? Zwłaszcza jeśli ktoś nie posiada własnego środka transportu i ma problemy z dojazdem.

Kotek

Chyba kpisz :D

Wieloryb
@NoWy

Oczywiście że jest możliwość tylko najpierw musisz sobie wybrać model a potem AVR S.A specjalnie dla Ciebie zakupi samochód ????????????????????????

Menel s pod sklepu
@NoWy

Jak chcesz jezdzic sluzbowym autem do domu to zmien sobie nazwisko i imie na tomasz f. Inajlepiej przeprowadz sie do regulic. Sprawa zalatwiona. A swoja droga ciekawe czy w tej firmie jest jakis prezes?? Czy wie wogole co tutaj sie dzieje?? Menel s pod sklepu

Zostaw merytoryczną opinię o AVR - Kraków

• Jak się pracuje w AVR?

Zobacz opinie na temat firmy AVR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVR?

Kandydaci do pracy w AVR napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVR
1.7/5 Na podstawie 652 ocen.

AVR