Opinie o DP Work s.r.o. w Praha

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DP Work s.r.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DP Work s.r.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DP Work s.r.o. w Praha

sab

Wiesz, nie każdemu pasuje ale nie karmią cie umowami o dzieło, tylko dostajesz umowę o pracę i zapewniają spanie, czyli nie musisz o nic się martwić. Wpłaty są też zawsze terminowe bez opóźnień, co jeszcze chcesz wiedzieć to odpowiem

Gusio
@sab

Witaj sam mozesz podac swoj numer telefonu chciałbym sie dowiedziec wiecej o pracy

sab

Bałem się tu jechać ale zajęli się mną super. Chciałem do Czech, trafiłem i jest mega.

Pivo

Takiej pracy w polsce nie dostaniesz bez doświadczenia a tu proszę, jak chcesz to masz, Przez ostatni rok wiele się zmieniło u nich: zarobki wzrosły, naliczają bonusy i najważniejsze nie przyjmują już agresywnych chamów z polski, czasami się oczywiście zdarzy że taki przyjedzie ale bez porównania z poprzednim rokiem co ich autobusami wozili.

Oburzony

Co to się w Polsce dzieje, że czesi płacą dwukrotnie większą stawkę niż w Polsce ????????? Jakaś PARANOJA to jest. Pracowałem w Faurecii w Polsce i teraz pracuję w Czechach przez dp work na czeskich warunkach i autentycznie wychodzi 2 razy więcej, a pracuję na tym samym stanowisku. Dlaczego Polskę Unia Europejska traktuje jak taki śmietnik, gdzie ludzie pracują za minimalną stawkę ? Czesi już nas wyprzedzili pod każdym względem.

milosz
@Oburzony

też tego nie rozumiem, ale dlaczego czesi traktują polaków w czechach lepiej niż polacy polaków w naszym kochanym kraju ? Przecież tu jest inny świat. Nierobów wyrzucają, a normalnych ludzi traktują super, tak właśnie powinno być.

Hejho
@milosz

Jedzie ktoś może do trw stara boleslav, na 14stego lutego.?

Myszunia
@Hejho

My 7go przyhechalismy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w DP Work s.r.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Spawacz

znajomy robi tam spawacza i podobno teraz wystawiają papiery dla osób którzy potrafią spawać za darmo. Jakby ktoś mógł przybliżyć temat - będę bardzo wdzięczny, bo w Polsce uprawnienia sporo kosztują.

orzeł

Moja wypłata za miesiąc pracy w Skoda Auto - 17891 koron na czysto już. Nie robiłem nadgodzin, zacznę dopiero robić, bo się opłaca. Nie myślałem, że tu aż tylu polaków pracuje. Jest to taki międzynarodowy zakład. Mi tam kasa odpowiada bardzo i najważniejszy plus dla mnie że mam blisko do domu.

Waleszczak

Wcześniej mnie zaprosił do pracy Fachmann, ale nie dostałem u nich pracy w Skoda, zadzwoniłem do DP Worku, to mi powiedzieli, abym przyjechał w następnym tygodniu i mnie przyjęli i za to ich szanuję, że nie puszczają słów na wiatr.

bezrobotny :)

zaczynam doceniać pracę na umowę w Czechach. Znudziła mi się praca: Zarobki dobre, warunki mieszkaniowe też już miałem dobre już, ale się zwyczajnie zwolniłem i z ciekawości zarejestrowałem się w urzędzie pracy czeskim jako osoba bezrobotna i uwaga, będę dostawać 12000 miesięcznie przez pół roku tylko za to, że nie mam pracy, a pracowałem ponad półtorej roku. Za tę kwotę mogę się spokojnie żyć przez pół roku. I'm happy :-)

MACZO

jakby nie kryzys w Czechach, kiedy to fabryki zwalniali ludzi, to bym u nich dalej pracował, bo pracę mają rzeczywiście bardzo dobrą za dobre wynagrodzenie. Aha, kiedyś było ciężko do nich się dostać, a agencja trzymała renomę najlepszej w Czechach, teraz jak widzę przyjmują dużo ludzi, zobaczymy jak długo. Widzę też, że wiele u nich się zmieniło, bo rekrutują też na menedżerskie pozycje do Skody.

Wiktor

Moje CV zostało wysłane do nich z urzędu pracy, po tygodniu dostałem ofertę. Wyjechałem, warunki jakie przedstawiła mi Pani w urzędzie prawie się zgadzały, oprócz tego, że wypłacają zaliczki dopiero po 10 dniu, na szczęście miałem swoje pieniądze na początek. W Polsce w mojej miejscowości nie dostałbym takiej pracy, dlatego też jestem na tak, warto, przynajmniej dla młodej osoby bez pracy ale każdy może mieć inne zdanie

Barti

Witam wybieram się do Kolin na dniach. Możecie coś powiedzieć o tej pracy ?

Pan Żaba

każdy ma własny punkt widzenia na sprawę - wiadomo. Dla mnie to oczywiste, że nie będę mieszkał w miejscu o nie wiem, jak wysokim standardzie bo to są po prostu wysokie koszty. Wolę więcej zarobić, niż ładnie mieszkać. Ale to kwestia charakteru.

LOTOS

Ja również do nich jadę ale w środę do Faurecii. Ja już robiłem w Czechach i wiem czego się spodziewać, żadnymi komentarzami mnie nie przestraszycie. Wiem swoje, że tam jest na prawdę dobrze ale nie dla obiboków i w ogóle czesi żyją znacznie lepiej niż polacy. Jest to dobre miejsce aby tam zostać na stałe, bo praca jest zawsze, a jak już znasz język, to nawet od zaraz. Mam już dość naszego chorego kraju, przykro mi jest to mówić.

Kajtek

mają poważną pracę w poważnym zakładzie na umowę. Najważniejsze aby warunki płacowe się zgadzały, reszta jest do negocjacji - tak myślę. Wasze opinie tylko mnie przekonują, że warto, pracowałem przez 2 lata w Danone w Bieruniu, wszedłem na ich forum, a tam żadnego pozytywnego komentarza, aczkolwiek mi się praca tam bardzo podobała i zarobki też były super. Nie sugeruję się żadnymi komentarzami, bo nie jest to wiarygodne żródło informacji jak dla mnie, bo przecież nie napiszą ci na forum pozytywa lub jak na prawdę jest ci, którzy są zadowoleni, a piszą ci niezadowoleni, tak jest w każdym większym zakładzie. Jadę w następny wtorek i również napiszę o swoich odczuciach po przyjeździe.

kam86

TRW – Carr s.r.o. Stara Boleslav ktoś wie cos na temat pracy w tym zakładzie ?

kuba

Teraz pracuję w Foxconn, pod agenturą EXPRES PEOPLE, lepiej nie będę się rozpisywał o tych oszustach. Pracuje się tu na umowie zlecenie bez ubezpieczenia, to prawie jakbyś na czarno pracował. We wtorek stąd uciekam do DP WORKU, ludzie ode mnie wyjechali stąd do nich i są zadowoleni, dają umowę o pracę. Jak będę na miejscu, to napiszę jak jest, ale chyba gorzej niż w EXPRESS PEOPLE to już nie będzie.

Zawiedziony

Masz absolutną rację. Ja też wróciłem pogryziony przez pluskwy, a jak pokazałem to lekarzowi na "niby badaniach" to powiedział, że to nic takiego. Ja byłem w Mlada Boleslav wiem co widziałem i co przeżyłem. Każdy może ocenić po swojemu. Ja się zawiodłem bardzo na nich.

Bart

Idź do psychiatry kolego z takimi tekstami :) To co piszecie z tymi ubytovnami to prawda, u nas z 7 razy robili dezynsekcje az w końcu przenieśli do na prawdę miłego miejsca. Z zarobkami nie oszukują, masz dodatek 191 za zmianę. A życie w Czechach jak w Polsce, tylko że niektórzy jedzą tylko w barach, to później wychodzi. Cioty i mamisynki :). Z kolei 4000 tygodniowo ciężko tam wydać, chyba że chlejesz dzień w dzień, innej możliwości nie widzę

Bart

Waryszak

Siemano Pracuje na montażu w Skodzie i jestem mega zadowolony. Jak pracujesz to super zarobisz. Ofertę znalazłem na poloniuszu i mam prace. Jak coś konkretnego chcesz wiedzieć to pisz.

Waryszak

polecam w 100 procentach. Jak miało być tak jest. Jestem zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o DP Work s.r.o. - Praha

• Jak się pracuje w DP Work s.r.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DP Work s.r.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DP Work s.r.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DP Work s.r.o.