Opinie o DP Work s.r.o. w Praha

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DP Work s.r.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DP Work s.r.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DP Work s.r.o. w Praha

Miki

Bzdury piszecie, ale to chyba zależy jak się trafi, nie mówię, że są święci. Pytanie z innej beczki mam. Czy znacie może jakieś kursy językowe czeskiego, bardzo chcę się nauczyć dobrze tego języka. Wiem, że w Pradze są darmowe kursy dla obcokrajowców mieszkających w Czechach i zajęcia prowadzą czesi, ale te kursy są zawsze od 18:00 a chcę mieć ciągłość w nauce, nie muszą być darmowe. Z góry dziękuję.

Coca

Też potwierdzam, że potrącają 2 tyś koron z pierwszej wypłaty, później dostaje się wyrównanie. Zarobki, które obiecują są przy drugiej wypłacie.

Polska KREW

Czy jest tak źle, to raczej nie, jak ktoś ma wygórowane wymagania co do warunków bytowych to pewnie tak, ale jak na spokojnie po mału, to całkiem ok, da się z nimi dogadać o wszystkim, dają też bez problemów urlop. Jestem zadowolony z ich usług, praca w Skodzie super, zarobki też, do 4 koła na polskie da się wyciągnąć, to przecież są dobre pieniądze i nie trzeba jechać nie wiadomo jak daleko. Da się wynegocjować dobre warunki mieszkaniowe ale nie od razu, dopiero jak zaczniesz pracować, bo jak już w ciebie zainwestowali, to nie chcą stracić. Kilku mamisynków wysłali do domu, im się nie podobała Ubytovna. Firma konkretna, jak miało być tak jest, polecam.

Maciej

Dla osób, którzy w Polsce i tak siedzą bez pracy, to DP polecam,lepiej niż bezrobocie. Jesteście fachowcami w czymkolwiek to radzę poszukać zatrudnienia w Polsce lub za granicą na zachodzie jak znacie jakikolwiek język. Ja tam pracowałem i wiem jak jest, jedne hotele pracownicze są całkiem przyzwoite, drugie dno. Ale jesteście dorośli, wiecie co to jest hotel pracowniczy, tak ze nie pierd_zielcie głupot ze syf, bo chyba nie wiecie jak jest w Polsce na hotelach pracowniczych.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w DP Work s.r.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
marchefka

Po jakim czasie i czy w ogóle przesyłają zaległe pieniądze, kiedy zerwie się umowę i wróci do Polski?

Van_vilden

Studiuję ale w lecie zawsze do nich wbijam. Jak praca wakacyjna - to super, na prawdę. Ale nie po to studiuję aby pracować na produkcji. Języka się nauczyłem.

Polak

Czy może mi ktoś powiedzieć o pracy w Bosalu? Pracowałem u nich w TRW rok temu i było całkiem w porządku, tam zarobki lepsze, ale też cięższa praca podobno.

Pokemon

A ile chcieliście zarabiać w kraju byłego bloku komunistycznego? Najważniejsze, że w ogóle mają pracę, a reszta jest do negocjacji, da się nawet jedynkę sobie załatwić jak jesteś w porządku, bo czesi są uczuleni na cwaniaków

Kawka_451

Wstyd mi za polaków tu.... Zachowanie niektórych jest poniżej zera. Może to ja jestem starej daty, ale młodzi ludzie nie mają pojęcia co to jest praca, ciągle narzekają na wszystko, ciekaw jestem co byście w Polsce robili, zapewne pili piwo po parkach i żerowali na rodzicach jak pasożyty. Ciekaw jestem jak długo czesi będą bydło przyjmować, bo w Holandii już nie biorą byle kogo.

malibu78

witam dostalem propozycje pracy w TRW – Carr s.r.o. Stara Boleslav przez Agencja pracy DP WORK s.r.o. czy moze ktos tam jedzie w tym miesiacu i mozna sie zabrac. w grupie lepiej. moj mail milosz78@hotmail.co.uk lub pod numerem tel 0048 888369323. milosz

Mít_ekk

Też dostałem to wyrównanie. Jak nam tłumaczyli na szkoleniach to jeżeli nie dostarczysz świadectwa z poprzedniego miejsca pracy to nie przysługuje zniżka podatkowa i za pierwszy miesiąc dostajesz mniej o 2000 koron, które zostają zwrócone pod koniec roku podatkowego. Sam tego za bardzo nie ogarniam ale dobrze, że zwrócili :-)

Kataloniomania

Dobre gościu, chcesz powiedzieć, że pracowałeś 6 miesięcy bez wypłaty? Widać że kity tu wciskasz, bo akurat z umów oni się wywiązują dobrze, co innego ubytovny na które cię dają. Już widzę jak pracujesz 6 miechów bez wypłaty... Pierwszy byś stamtąd spier dalal jakbyś nie dostał wypłaty w terminie. Jak byś nie był lajzą, to byś załatwił sobie normalną ubytovnu, przynajmniej ja i moi znajomi sobie zalatwiliśmy.

Pytam

Cześć ludziska, pracowałem u nich przez 8 miesięcy ale musialem wyjechać bo miałem problemy w rodzinie. Niedawno dostałem jakieś wyrównanie przekazem 2059 koron. O co chodzi? Ktoś miał podobną sytuację?

Xxxxxx

W Polsce pracować nie zamierzam, komornik wszystko mi zabiera, a tu może mi skoczyć polski komornik. A w Czechach to jakbyś w Polsce pracował jest blisko do domu. Denerwuje mnie,że za wykonywanie prostych czynności w fabrykach (tych samych) w Polsce dostaje się 2 razy mniej pieniędzy. Niedługo przez tych Ukraińców, którzy pracują za 8 zł i zaniżają pensje polaków w Polsce to wszyscy wyjadą, brawo nasz rząd.

Kalix

Kolego, raczej nie. Jeżeli znasz się na pracy, dobrze pracujesz, to cię wezmą pod siebie ale na start to nie. Pracuję w Skodzie aby się dostać pod VV w Niemczech, tam zarobki od 2500 euro.

trygon

Jest możliwość dostania się bezpośrednio do Skody, bez agencji ?

LSD

Agentura ma jeszcze wiele spraw do nadrobienia ale przynajmniej zapewniają godziny pracy i zawsze wiesz ile możesz zarobić i nie ma odsylania do domu w dniu pracy, co jest normalne u innych agentur.

Dudek

Żyjemy w takich czasach, gdy pracodawca lepiej przyjmie do pracy ludzi z Agentury aby zbawić się problemów związanych z utrzymaniem pracownika (prowadzenie księgowości itd). DP Work to taki sklep z pracą, jak kończy mi się sezonowka w Holandii, to 3 rok już uderzam do nich u jeszcze nigdy mi nie odmówili zatrudnienia, ponieważ nie narobilem burdy wcześniej, jak to niektórzy mają w zwyczaju.

kris

Witam wszystkich .Mam pytanie czy ktoś z Państwa jedzie 10.05.2016 do Dp Work.

zfg
@kris

Ja jadę ze znajomym.

Broda

Specyficzny naród ale dobry. Porównując polaków i czechow , to brakuje nam do nich jakieś 10 lat kultury i normalnego zachowania. Praca dobra

Zostaw merytoryczną opinię o DP Work s.r.o. - Praha

• Jak się pracuje w DP Work s.r.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DP Work s.r.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DP Work s.r.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DP Work s.r.o.