Opinie o DP Work s.r.o. w Praha

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DP Work s.r.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DP Work s.r.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DP Work s.r.o. w Praha

Obca Nowy wpis

Byłam 1 dzień w pracy i kazali nie przychodzić a miała być nauka (usunięte przez administratora)

@Obca

Ale to byłaś na dniu próbnym i Ci podziękowali? Czy to był normalnie pierwszy dzień pracy? I dlaczego niby miałaś już nie przychodzić? Jak Ci to wytłumaczyli? :O Miałaś podpisaną jakąś umowę?

Dwa lata temu wisiało ogłoszenie dla pracownika produkcji w Silon z językiem czeskim. Po jakim czasie można przejść z zatrudnienia w agencji na bezpośrednio u pracodawcy? Godziny na produkcji są ogólnie do dogadania?

PieterWeFrancji Nowy wpis

Kiedyś pracowałem przez tą firmę w Faurecia Pisek wszystko było dobrze do czasu gdyż za przepracowane 180h dostałem 1500 zł a żeby mało było tego w drodze z ubytowni do pracy złamał nogę zgłaszając to kotdynatorowi Czeskiemu dal mi wypowidzenie umowy oraz zostałem wyrzucony z ubytowni tzn miałem 2 dni na opuszczenie. Na ubytowinie nie narzekam było ok zależy na kogo się trafi. Nigdy więcej DP work. Wole pracować za Euro niż być wykorzystywany w pracy przez Czechów

Natasza

Czesc czy ktos pracowal przez agencje pracy maxin's cz

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w DP Work s.r.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Oper

Istnieje ta firma jeszcze, czy zmienili nazwę?

Teresa
@Oper

rzeczywiście strona www nie działa, a profil na Fb dawno nie mial nowych komentarzy ... masz jakies wiesci ze firma nie dziala czy to jedynie przypuszczenia?

zczasem

Powiem wam tak za granicą w różnych krajach spędziłem trochę czasu i co można powiedzieć o pracy i życiu w Czechach, jak planujesz jechać stricte zarobkowo, oszczędzać i mieć święty spokój a po kilku miesiącach wrócić to wyjazd do tego kraju jest złym pomysłem, z tego powodu że na "ubytovni" na 90% trafisz na bardzo rozrywkowych ludzi i różnej maści dziwnych ludzi xD następnie kasa jest mocno średnia w porównaniu do innych krajów (Niemcy/Austria/Holandia/itp) aaaa Jeśli jestes młody i chcesz przeżyć przygodę i coś oszczędzić (choć wątpie) to idealny kraj jednak bierz pod uwagę że w tej przygodzie możesz zostać okradziony (na ubytovni to standart) lub w trakcie libacji alkoholowej dostać w dziub xD. Wielkim plusem Czech są niesamowite kobiety nie są tak zmanierowane i sfochowane jak Polki a przy tym naprawdę sympatyczne i ładne :)

T1000
@zczasem

No niestety jak w każdym innym kraju gdzie są rodacy kochani. Może mi się tak przytrafiło, ale w Czechach o wiele mniej patrologii z Polski spotkałem jak w Holandii czy Niemczech.

Agnieszka
@T1000

Bo Czechy to chyba są słabo oblegane przez polaków. Najbardziej to właśnie Niemcy. Euro przyciąga rodaków :D

komos
@T1000

No co ty, nigdy właśnie nie widziałem takiej (usunięte przez administratora) jak w Czechach, ponadto sporo tam ludzi po wyrok. Jak chodzi o Niemcy to fakt (usunięte przez administratora) też jest ale dobrze się zarabia i taki patus jak ma jakiś głupi pomysł to 2 razy się zastanowi bo szkoda mu po prostu roboty tracić.

Janusz
@komos

Może tak ale jakie to ma powiązanie z firmą? Pracowałeś przez nią w Czechach? Napiszesz jakie dawali warunki? Chodzi mi też o zakwaterowanie. Dużo za to odciągali od wypłaty?

biały

kto może coś napisać o SILON duża fabryka, czy wiecej kobiet czy męszczyzn pracuje ,

P.I.K.
@biały

Nie jest aż tak duża ale praca fajna, nie przemęczysz się. Więcej jest facetów, dziewczyny to głównie czeszki. Pozdro.

Agnieszka
@P.I.K.

A jak te dziewczyny sobie radzą? Bo ja też szukam pracy, skoro piszesz że fajna i lekka to chyba spróbuję.

taro

proszę o informację na temat pracy iveco Vysoke Myto, na wózku widłowym,produkcja , jak dużo polaków kobiet ,męszczyzn

Łukasz

Nie polecam byłem w Czechach dwa miesiące niech nikt nie jeździ przez tą agęcie (usunięte przez administratora) pracowałem dwa miesiące po dwóch miesiącach dostałem wypłatę 8 tys koron ok 1500zł śmiech na sali pracowałem w faurecia automotive pisek hotel melina i patologia ostatnio zabili człowieka odpowiedzieć sobie sami nikt się wami nie interesuje masakra.

Qqqq
@Łukasz

Na bank, dobre żarty. Wylupili oko, zabili człowieka co to bełkot Jakby tak było w Polskich mediach już by dawno to nagłośnili.

Mototrack
@Łukasz

To chyba nie chodziłeś do tej pracy! Czasami dziwię się jak ludzie chcąc oczernić firmę wypisują kłamstwa totalne. Nie znam człowieka, który by dostawał mniej niż 21 koła w Faurecii, Ale jak przez agenturę Manuwie tam robiłeś to możliwe że tyle dostawałeś. Kogo zabili? Jakoś nic o tym nie wiem i nie słyszałem. Takie bajki idź opowiadaj gdzie indziej.

Zdenek
@Qqqq

Z tym okiem to prawda ,polka zdradziła polaka z innym polakiem, przyłapani na gorącym uczynku jeden drugiemu wyłupił oko a ten bez oka odgryzł mu za oko kciuk u ręki a tak pojechała ekipa do pl, polka była całkiem ładna i miała branie u wszystkich nacji na hotelu, co do śmierci to jakieś bzdury, przez ostatnie pięć lat żaden polak ani żaden normalny Polak na Pisku nie zginoł???? Małe spokojne zapyziałe miasto nic więcej.

Bryan
@Zdenek

No typowe polactwo jak wszędzie za granicą. Wstyd mi za moich niestety rodaków. Problem nie jest w Niemcach, Holendrach czy Czechach, problem jest z naszą mentalnością niestety. Przez 15 lat zwiedziłem 6 krajów, w których pracowałem, żyłem jak człowiek, płacili mi zawsze uczciwie, problemem był zawsze nowy polak, no wstyd kompletnie za tych ludzi. Po 2 dniach nawalony, zarzygany, obszczany i szczęśliwy wylatuje z pracy i ładuje na ulicy. Akurat Czechy zawsze będę mile wspominał, sporo przyjaciół i bardzo wyluzowany naród bez spinki.

Bryan
@Zdenek

Odnośnie DP Worka mogę powiedzieć, że to co obiecują to jest, pracują tam normalni ludzie (mówię o biurze w Pisku), zawsze szło się dogadać o wszystkim w przyjemnej atmosferze z humorem ale konkretnie. Jak ktoś tu wypisuje nagonkę na nich to był zwyczajnym nierobem to gwarantuję. U mnie zawsze wszystko elegancko z nimi było.

Miro

Oferują 22 tys a zarabiasz 24, jeszcze się z czymś takim nie spotkałem w Czechach, zazwyczaj zawyżają wynagrodzenia w ofertach a tu chyba podają minimum. Najuczciwsza agentura w Czechach zdecydowanie, jeszcze się z czymś takim nie spotkałem.

Pracownikmoze

Warto pojechać przez tą agencje? Ile zarobię na produkcji ? Jak z patologią na mieszkaniu ?

Odpowiadam
@Pracownikmoze

Agencja jedną z najlepszych w Czechach, przekonałem się na własnej skórze, mam porównanie. Pracowałem przez nich prawie 3 lata. Zarobki zależą od fabryki i jak ogarniasz robotę. Płacą od 21000 na początku, chcesz więcej to musisz więcej pracować, w Skodzie więcej. Z patologią na mieszkaniu różnie zależy jak trafisz ale jakiejś tragedii nie ma.

@Odpowiadam

"Jakoś tragedii nie ma" z patologią xDxDxD Jak żyje a żyje 30 lat nie widziałem czegoś takiego, bójki, alkohol, kradzieże na porządku dziennym.

Boloo
@Pracownikmoze

Nie warto szukaj roboty bez agencji (usunięte przez administratora)cię chyba że chcesz to jedz żebyś się potem nie zdziwił

Brajanek
@Boloo

Jak ma znaleźć robotę bez agencji jak nie zna języka i nie ma kwatery? Też chyba na początku jechałeś przez agencję gdzie nauczyłeś się języka dzięki czemu ogarnąłeś język potem sam sobie robotę znalazłeś.

Queen
@Adam

Nie ma tragedii koleżko nie przesadzaj jak przyjeżdżasz pracować a nie imprezować to wszystko gra i buczy. Jak szukasz zaczepki i olewasz robotę to zwalniają i słusznie tak ma być. Ja 1,5 roku pracuję przez nich w Pisku i zawsze się zgadzało. Owszem dużo patologii się przewinęło ale to jak wszędzie za granicą popracuje do 1 wypłaty i w gaz...

@Queen

To poczekaj a zobaczysz ,idż do jakiegokolwiek bloku socjalnego to zobaczysz jak pracują ,ale po pijaku w barłogu z opuszczonymi spodniami, tak teraz wygląda ich praca ,bezzębne menelice po czterdziestce nawet z brzuchami łażą nachlane.

@Pracownikmoze

Problem polega na tym że to ogłoszenie jest co tydzień, co to za firma która szuka i szuka frajerów, czy 21 tys koron to dużo????????? dla glonojadów to dużo.

@punkt g

No jak ci nie odpowiada to po co szukasz takich ofert? Ja u nich mniej niż 25000 nie zarabiałem nigdy. Chcesz zarabiać dużo to ogarniaj pracę. Na początku nikt ci nic nie da za darmo. Zarabiamy z chłopakami i po 40000 w Silonie przez Dp work, więc po co mam jechać gdzieś dalej?

@Odpowiadam

Kacze boby na socjalu z 5 dzieci jeszcze nie kumają o co comeon, z "pincet" + nie da sie juz wzyc bo ceny w Biedrze jak w Monte Carlo i na wino juz nawet nie zostaje. Przed PiSowcami trudne decyzje bo trzeba będzie Brajanaki i Dzesiki do okna życia na sile pakowac bo dzieciaki juz wielkie niektore nawet po 1 komunii.

Border

Kłamiesz robotniku

@Pracownikmoze

Nikogo nie wspierać. A już na pewno nie branżę motoryzacyjna. Przyklad z brzegu z mojego miasta Gorzowa. Firma Faurecia. W najlepszych latach dla tej branży zatrudniali tylko przez agencje. Czyli nie szło się zatrudnić przez firmę z ulicy. Tylko agencja. Tak sobie wymyślili żeby omijać przepisy prawa. Zawsze płacili ochłapy. 2500 zł na 3 zmiany w 2020 roku zaproponowali. Dziś zatrudniają głównie Ukraińców. I Polacy mają się zrzucać na nich teraz? Bo oni mają kryzys? Niech zamykają. Przynajmniej mniej Ukraińców będzie.

doświadczony

widzę że ludzie myślą że agentura czeska bierze jakiś procent z ich wypłaty. To jest bzdura powiem więcej człowiek przez agenture zarobi więcej w 90 procent przypadków. Zapytajcie ile zarabia gość który jest zatrudniony w waszej fabryce bez agencji to się zdziwicie. Nie bronie agentur czy coś w tym stylu ale mieszkam w Czechach 3 lata i wszędzie to samo, na początek agentura płaci więcej nie mam pojęcia jak to robią ale tak jest. Jak po jakimś czasie przechodzisz już pod zakład to wtedy tak, można już negocjować kasę bo już znasz się na robocie. Akurat ja w Pisku pracowałem przez dp work i zarabiałem 3 lata temu 19 kola a czech co robił ze mną zatrudniony w samej Faurecii zarabiał 16 i to czech wynajmował swoją kwaterę i nic nie dostawał na to. Ale potem ten czech awansował na lepszą pracę i zarabiał już 21 koła a ja zarabiałem te 19 ciągle. To było 3 lata temu, teraz stawki podnieśli z tego co widzę. Jedno jest pewne bez języka i doświadczenia w każdym zakładzie nie masz co liczyć na 40 koła na start nawet o tym myśl.

ruby tuesday
@doświadczony

z czego żyje taka agencja, a no zabiera 30% waszej wypłaty. ,,,,,,,,,,,,,,, 3 lata temu 19 kola a czech co robił ze mną zatrudniony w samej Faurecii zarabiał 16 i to czech,,,,,,,,,,,,,,,,,,, czyli czech zarabiał 95 koron za godzinę gdzie kilogram jabłek kosztował 25 koron, ,,,,,,,,,,, idz lepiej do szkoły półgłówku, pracy w czechach nie ma lub za śmieszne wynagrodzenie.

@ruby tuesday

Wypraszam sobie... trochę szacunku gościu, bo patologią wieje. Jak mówię to 3 lata temu było takie zarobki. Jak masz dowody na to że agencja bierze 30% wypłaty TO JE PRZEDSTAW! Podzieliłem się swoim zdaniem i nie musi cię ono wcale obchodzić. Każdy jest mocny na gębę anonimowo ofc.

@ruby tuesday

żyje z tego co im zapłaci firma za to abyś u nich pracował, czego nie rozumiesz? Myślisz że firma jest sama w stanie znaleźć i utrzymać człowieka? Jak czegoś nie rozumiesz, to zasięgnij troszkę wiedzy z prawa pracy. Niektórzy tu piszą, że zostali zwolnieni. Jak agentura żyje z tego, że tam pracujecie to jakim trzeba być z..bem aby cię zwolniła? Komu jak komu ale im najmniej opłaca się aby zwolnić człowieka.

Ola
@doświadczony

Witam a jsk obecnie wygląda sytuacja z praca? Warto się wybrać?

NIE
@Ola

szukaj w Monachium.........

Daj sobie szansę na stabilne zatrudnienie! Opis stanowiska ACO Industries Tábor s.r.o. (miasto Tabor) Obsługa urządzeń do produkcji odlewów z tworzyw sztucznych (rury kanalizacyjne). Napełnianie form aluminiowych granulatem i wyjmowanie gotowych wyrobów. Wykonywanie prac wykończeniowych - usuwanie zadziorów z miękkiego tworzywa za pomocą narzędzi ręcznych. Obsługa wiertarki i gwintownicy. Montaż i kompletacja wyrobów. Kontrola wyrobów za pomocą środków pomiarowych. Ręczna manipulacja z wyrobami. Praca do przyuczenia - Szansę ma każdy kandydat, który spełnia nasze wymagania. Praca manualna/fizyczna 3 - zmianowy system pracy od poniedziałku do piątku po 8 godzin WYMAGANIA - dobry stan zdrowia - wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane (będzie dodatkowym atutem) - zapewniamy pełne przeszkolenie - doświadczenie w pracy z prostymi narzędziami: wiertarka, gwintownica - sumienność i pracowitość - nie wymagamy znajomości języka - chęć i motywacja do pracy NASZA OFERTA - od 24 500 CZK netto/miesiąc (około 4 350 zł) - wynagrodzenie podstawowe bez nadgodzin - orientacyjna stawka godzinowa: 156 CZK netto/godzina - możliwość nadgodzin - wynagrodzenie miesięczne uzależnio

xx

to wszystko to (usunięte przez administratora) za nocną zmianę płacą 10%, za przerwę nie płacą, nocna zmiana zaczyna się w niedziele, same udziwnienia , .

@xx

A pracowałeś tam? 25 koron popołudniówki i 30 za nockę, więc co bredzisz? Tak mam na umowie.

DAM
@xx

Może czas zweryfikować jak sami pracujemy zanim zaczniemy oskarżać. Dobry pracodawca , wymaga ale za to całkiem nieźle płaci.

Pan siłownia
@DAM

Wiarygodna firma, dobre wsparcie konsultacyjne. Na razie pełna profeska.

Bar_tek

Mi wypłacili wszystko co do grosza, chorobowe, urlop no nawet na to nie liczyłem, wszystko do Polski przesłali przez pocztę. Jeśli chodzi o pracę to nie mam zastrzeń a robiłem w Faurecia. Na początku majstrzy dają na najgorszą linkę, jak wytrzymasz kilka tygodni to przenoszą na lżejszą pracę, taki chyba sprawdzian wytrzymałości ale w Polsce i tak większy miałem (usunięte przez administratora) więc byłem wprawiony już. Generalnie wspominam dobrze u nich pracę musiałem wrócić z powodu choroby mamy. Minusem są niestety polacy na miejscu, ciągle byli wywalani za picie, nie wiem co jest z naszym narodem nie tak w tej kwestii...Ja miałem akurat współlokatora do rany przyłóż, jak to czytasz Cinku podaj na siebie kontakt bo chyba numer zmieniłeś.

@Bar_tek

No gościu jasna sprawa co piszesz. Agentura najlepsza w Czechach, zdecydowanie. Zwiedziłem już kilka miejsc w Czechach i tylko tu jest jasno i przejrzyście.

lol

Nie rozumiem jak można pracować w czechach jak stawki w dużych miastach np Wawie są takie same i do tego mieszkać w jakiś slamsach z patusami w czechach

@lol

Jak nie rozumiesz to ci wytłumaczę, bo może jesteś jeszcze młody i naiwny. Po tych cyrkach, które obserwujemy w Polsce nie każdy chce mieszkać w swoim kraju. Ja np nie życzę sobie mszy kościelnej jak siedzę na WC, a na moim osiedlu w Polsce jak leci msza to na głośnikach na całe osiedle. Nie mam zamiaru sponsorować kościoła ze swoich podatków. Co do zarobków to odlicz sobie od 3000 które realnie zarobisz w dużych Polskich miastach koszta wynajęcia czegoś do spania, dojazdy do pracy itp. to ci się odechce tam żyć jak dziad. Co do zarobków to za 25000 koron przy opłaconym zakwaterowaniu stać cię na normalne życie i na odkładanie kasy, plus nie ma tu kościoła i zaścianku. Są też minusy jak wszędzie ale żyje się znacznie lepiej.

@Wojti67

To dlaczego nie Niemcy jak przyjmują tak samo bez kwalifikacji bardzo często bez języka a zarobki są 2-3 razy większy od czech i polski

@lol

To pracuj w Niemczech jak tam dostaniesz 2 razy więcej (w co wątpię), dlaczego się udzielasz na forum pracy w Czechach? A wiesz może ile kosztuje kwatera tam? Ja wiem, 300 - 500 euro, usługi 2-3 razy droższe też, więc nie wiem czy to tak bardzo się opłaca.

@Wojti67

Dlaczego się wypowiadam - bo mogę a kwatery (mówimy o mieszkaniu 40-50m2) nie kosztują 300-500 euro (chyba że mówisz o wschodnich Niemczech) tylko z 500-600 z rachunkami co i tak przy zarobkach ok 1800-2000 euro jest spoko. Coś taki agresywny kolego xD

@lol

1800 - 2000 euro zarabiają fachowcy że znajomością niemieckiego perfect.

@Wojti67

To jestem Fachowcem z płynnym niemieckim :)

MAREK
@Wojti67

@Wojti67 mylisz się od 2017 czy 2018 weszło w Niemczech prawo że po 9 miesiącach pracownik agencyjny musi zarabiać tyle ile pracownik na etacie w tej danej firmie, co znacząco podniosło stawki. Dlatego Niemcy jeśli ktoś chce pracować dłużej to teraz (usunięte przez administratora) kierunek.

@MAREK

no a tu masz od początku taką samą stawkę pod agencją (nie po 9 miesiącach), poczytaj sobie czeski kodeks pracy, pracownik agencyjny w Czechach zarabia więcej niż etatowy i to jest fakt. W Niemczech masz coś takiego, że niemiec zarabia 17 euro na godzinę a ty 10 a robicie to samo, więc się zastanów też.

Wa

Powodzenia !! A wam dzekuje pięknej :)

Wojti67

Powinieneś się leczyć kolego.

xxxxxxx
@Wojti67

Po pierwsze nie jesteśmy kolegami zrozumiałeś ? czy nie dotarło ? widzę że masz problem

@xxxxxxx

Tego jeszcze brakowało abym z różną patologią się kolegował. Tak mam problem dresie (usunięte przez administratora) z tym że głupoty wypisując nie wnosząc żadnej pożytecznej informacji.

sraka

Przeszedlem testy na fabryce , doktor i podpisanie umowy. ucieklem z tamtad na drugi dzien powod ubytownia sami alkocholicy narkomani , PLUSKWY tragedia . naprawde sprawdzajcie dokladnie z jaka agencja pojedziesz , od strony koordynatorek 0 zainteresowania, jak sie stwiisz na ubytowni dopoki nie zrobisz testow za pokoj placisz ze swojich pieniedzy,wiec jezeli niemasz kasy na powrot nawet niejedz dlatego ze zdziwienie przyjdzie po testach i podpisaniu umowy jak zostaniesz zakwaterowany . benda ci brac z wyplaty 4.500 koron za mieszkanie z pluskwami (usunięte przez administratora) zenada

@sraka

Chcesz powiedzieć że nie jesteś patolem a bardzo kulturalnym człowiekiem? To popatrz na swoje poprzednie komentarze o tym jak nie używasz papieru toaletowego, co za dzicz w Polsce mieszka... Jeszcze powiedz że pisałeś to będąc trzeźwy. Na stówę wywalili cię za alko albo narkotyki. Przez takich polakow my normalni ludzie tracimy wizerunek za granicą.

Pies
@Wojti67

Zawsze musí jakiś gupek wejść i oczerniać firmy nawet bez powodu. Jesteśmy strasznie złośliwym, agresywnym , zazdrosnym i skąpym narodem bez dystansu siebie i do życia. Aby to zrozumieć trzeba pomieszkać za granicą i porównać ludzi. W Czechach i innych krajach ludzie są bardziej uśmiechnięci z pomysłem na życie. Polska to jednak zaścianek.

Van_der
@Pies

No bo w Polsce każdy kto ma stwierdzoną chorobę psychiczną może wejść i oczernić dowolną firmę bez żadnych konsekwencji. To co wypisują tu jest stekiem bzdur, nie szukaj opinii tu tylko na FB od ludzi co tam robią.

sraka

puszka kukurydzy 340 gram 20 koron pradze, czyli 3,5zł, w szwecji 4 zł tylko zarobki 3 razy wyższe, to jest właśnie ten kapitalizm, jak wy żyjecie????????????????????????????????????????????????????????????

@sraka

A ten znowu przelicza zarobki na żarcie. No żal takich ludzi z prymitywnym myśleniem. Osobiście w Czechach żyje mi się lepiej niż w Polsce pod względem finansowym. Nawet będąc zwykłym pracownikiem stać mnie na wszystko. No i najważniejsze, nie słyszę mszy kościelnej jak jestem na kiblu, tu mają na to wywalone. Polska jest 100 lat za Czechami.

koniec motoryzacji

O tym, co czeka Europę za 14 lat pisano już od jakiegoś czasu. Zaczęło się od plotek, ale od wczoraj wszystko jest jasne już oficjalnie. W 2030 r. nowe samochody mają emitować o 55 proc. mniej CO2 niż dziś, a od 2035 – o 100 proc. mniej, czyli dokładnie 0 g/km. To w praktyce oznacza, że z salonów znikną samochody z napędami spalinowymi, w tym hybrydy PHEV, a zostanie miejsce wyłącznie na auta elektryczne i napędzane wodorem.

Spoczko
@koniec motoryzacji

No to będą produkować auta elektryczne w sumie jestem za tym. Jeszcze ograniczyć wydobycie i używanie węgla i planeta będzie lepszym miejscem do życia. Polska już dostała po łapach za kopalnie i za topienie węglem i słusznie. Niech ten trend zostanie.

ruby tuesday

Ludzie olejcie te czeskie cyrki, w dortmundzie szukamy glazurników i spawaczy , zarobek 15 euro netto, pracy około 230 godzin w miesiącu.

Zostaw merytoryczną opinię o DP Work s.r.o. - Praha

• Jak się pracuje w DP Work s.r.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DP Work s.r.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DP Work s.r.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DP Work s.r.o.