Opinie o DP Work s.r.o. w Praha

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DP Work s.r.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DP Work s.r.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DP Work s.r.o. w Praha

buczacza

Jeśli masz uprawnienia to prawdopodobnie będziesz jeżdził oczywiście zobaczą co umiesz na krótkim kursie dwugodzinnym słyszałem że wystawiają europejskie uprawnienia ale nikogo nie znam komu je wystawili, jeśli nie masz to wystawią ci zakładowe uprawnienia ściągną 1200 koron i poślą Ciebie na sekwencje czyli na przygotowywanie części do montażu będziesz pakował je na wózki ewentualnie przewoził te wózki tzw.bobiną na linkę.

Wampir
@buczacza

Dziękóweczka za komentarz. Jest warto, nie wiem jak się tam dostać, bo już drugi tydzień nie ma odzewu z ich strony, może po nowym roku się uda.

buczacza

Pracuję w Kvasinach w dp worku w logistyce proponuję tylko miejsce dojazdu zmień szukaj coś na trasie Kudowa- Kłodzko bo jest autobus co prawda z manpowera ale bilet dp work Tobie załatwią. W nowym ogłoszeniu pojawił się też dodatek relokacyjny 5000 koron na dojazdy więc za to możesz spokojnie sobie wynająć jakąś kawalerkę

Wampir
@buczacza

widziałem ich ogłoszenie, że na logistykę wymagają tylko prawa jazdy b i wystawiają europejskie uprawnienia na wózki, czy możesz coś więcej o tym powiedzieć ? Z góry dzięki

Dostałem od nich propozycję pracy w logistyce w Kvasinach,ktos z was tam pracuje badz sie wybiera??jestem z opolskiego i generalnie szukałbym jakiegoś pokoju /mieszkania po stronie polskiej bliżej granicy np Międzylesie czy okolice. Gdyby ktos mial jakies inf to mój mail m_semenowicz@onet.eu

kot

Miasto Pisek jest na prawdę bardzo ładne, kiedyś tam pracowałem w Faurecii, teraz celuję wyżej, bo na kierownika produkcji w Skodzie. O Berounie nic nie wiem, ale to chyba obok Pragi także wporzo. O dp work mogę powiedzieć tylko tyle, że pracę mają i nigdy w ciemno nie jedziecie.

MIRO
@kot

dp work jest agencja pracy TYMCZASOWEJ czyli nie mogą wam dać umowy stałej. Och celem jest zapewnienie pracowników, załatwienie zakwaterowania szkolenia i inne bzdety, czyli zakład do którego oni kierują nie ponosi kosztów za opłacanie urlopów i innych ale nie dadzą nigdy pracy stałej, zawsze będziecie mieć umowę o pracę na rok, pozniej na rok itd... Jeżeli nie przejdziecie pod zakład w którym pracujecie, to jakikolwiek kryzys czy cos w tym stylu, to lecicie z pracy jako pierwsi i nie będzie wam przysługiwało żadne odchodne, tylko wypowiedzą umowę z okresem wypowiedzenia. Tak działa każda agencja. Jak na początek polecam tę agencję, przynajmniej są uczciwi i płacą tak, jak pracujesz. Jeżeli im się postawicie lub odwalicie coś, to mogą wam zrobić coś takiego jak dwóm takim, że myśleli że wszystko im wolno. Załatwili ich tak, że teraz do żadnej pracy w czechach ich nie chcą brać, ale to faktycznie była patologia. Jak myślicie, że to są pepiczki i wszystkiego się boją, to się zdziwicie. Czech poradzi sobie z niekompetentnym pracownikiem lepiej niż w Polsce. Sam byłem świadkiem tego jak wyrzucali chlejusów bez żadnych skrupułów.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w DP Work s.r.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
RassTa

Wybiera sie ktos w wtorek o 23:20 z katowic autokarem do Pragi potem pociagiem lub autobusem do Pisku ? Ja wybieram sie w pojedynke a tak jakbym wiedział ze ktos tez jedzie, bo gadali mi w biurze ze jeszcze 2 albo 3 osoby pojada ze mna. Było by mi razniej ;p To moj pierwszy taki wyjazd i mam nadzieje ze uda sie mi bez zadnych przygód dotrzec do tego pisku ;p

RassTa

Witam was. Wybieram w srode do czechow a dokladniej do Mýto u Rokycan lub Beroun. Mozesz mi ktos powiedziec na temat hoteli i jak z atmosfera w zakladach pracy ? Jedzie ktos autokarem o 23:20 katowic ?

MARIECLARIE

Ja pracuje u nich od 7 kwietnia. Siedzę cicho, robię swoje to i kasę mam. Zgadzam się, że ubytovně typu Sovinki i inne wioski to tragedia. Jednak przenoszą, tylko to też trzeba umieć załatwić sobie samemu. Trzeba być w dużej mierze samodzielnym w Czechach. Nikt nie będzie Cię ciągnął za rączkę i pokazywał paluszkiem co i jak. Wypłaty zawsze o czasie (ja mam na konto KB) i 20ego każdego miesiąca mam zawsze na koncie. Kto przyjechał do pracy zarobi, a kto na zabawę będzie na nich ciskał, że są oszustami.

Forex
@MARIECLARIE

czy faktycznie można robić nadgodziny ? Podają stawkę podstawową, ale jak rzeczywiście z tymi nadgodzinami czy je zapewniają ? Jadę nie po to aby na dupie siedzieć, chcę wyciągnąć maks.

MARIECLARIE
@Forex

Zależy do której fabryki trafisz. Jednak we większości fabryk nie ma problemu z nadgodzinami. Czasem się zdarzy, że ich nie ma, ale są to sporadyczne sytuacje. Ja akurat pracuje w TRW na przedmontażu na "P" (Pasach), więc tam praca jest :)

innew
@MARIECLARIE

Jestes jeszcze Czechach w TRW? Myśle tam się wybrać. Możesz napisać coś wiecej o pracy i ubytovni? moj adres innew@adres.pl Pozdrawiam

kubczyk

moi koledzy pracuja w Saint Gobain ale koordynator mówił że nie mają nowych przyjęć bo brakuje miejsc. Mi jest obojętnie gdzie, aby tylko nie w polsce

kubczyk

nie mają teraz ofert w moim urzędzie pracy, moi koledzy pojechali w są zadowoleni. Nie wiem jak się tam dostać jak nie UP, moi koledzy jechali przez UP możecie dać linka na oferty przez neta ?

dutch_passion

właśnie wróciłem z Holandii i planuje do nich uderzyć na zimę, bo ciężko z robotą w zimie. Zobaczymy jak to w Czechach wygląda, w Holandii już coraz gorzej się dzieje.

zarobki 18-20 tysiecy na reke, najwiecej mialem za wrzesień bo podwyżki dali

Rafał

jedyny problem z nimi to te hotele, jakby nie mogli ludziom dać normalnych warunków... Przenoszą, zgadza się mają też o wiele lepsze hotele, ale trzeba o to prosić. Praca i zarobki w porządku, ale pierwszy okres jak mieszkasz na bezdeczynie to dostajesz doła.

Burak

Mówcie co chcecie ale jakby nie Skoda, to połowa mieszkańców mojej Nowej Rudej nie miałoby gdzie pracować i za co utrzymywać rodzin. Wiem, że aby konkretnie tam zarabiać, to swoje trzeba odpracować, ale warto, nigdzie nie płacą za nic nierobienie. Niedawno DP work był tu, organizował spotkania rekrutacyjne w urzędzie pracy i mieli stoisko informacyjne na rynku, jakby byli jakimiś oszustami, to nikt by im nie pozwolił robić takie akcje.

Janusz

Jak wygląda dojazd do pracy są jakieś busy ??

robiłem pod nimi ze 7 lat temu i płacili wtedy bardzo dobrze, chyba najlepiej w całych Czechach. Teraz rozglądam się za mieszkaniem w Mlada Boleslav aby rodzinę ściągnąć. Wiem, że pracę dla mnie i żony będą mieć

KRCK

Wybiera się ktoś w najbliższym czasie do Skody? Jak wygląda proces rekrutacji? Ile trwa od aplikacji do wyjazdu?

Tajger
@KRCK

Mam termin do Škody na 3 października

KRCK
@Tajger

I jak tam? Jesteś już na miejscu? Mógłbyś napisać w kilku zdaniach jak tam jest?

skoczek Schlierenzauer

co mi się w Czechach nie podoba to to że odliczają 30 minut przerwy czyli wypłatę dostaje się za 7,5 godziny dziennie ale to w Niemczech u szwabów też tak miałem. Zarobki mniejsze niż w Niemczech ale o wiele większe niż Polsce. Minusem też jest, że wypłata wpływa na konto po 20 ale da się

Wilson

ziomek, jak nie masz rodziny na utrzymaniu i nic cię w polsce nie trzyma, to próbować możesz, dużo tu u nich polaków pracuje ale więcej czechów i słowaków. Oferty mają ale chyba tylko w czechach. Są w pełni wypłacalni, a to teraz rzadkość.

były pracownik dp

Witam właśnie skończyłem karierę w dp w skodzie jednym słowem porażka ubytovnie całkiem w miare oprócz bezdecina hahhaha patole i ciapaci rulez a pan marian koordynator i ten jego giermek szkoda mi mariana bo jest jak mieso armatnie teraz oszukali kupe ludzi na wypłacie ale to już szczegół i wyjechaliśmy z tego syfu nikomu niepolecam dp w skodzie no oczywiście jak chcecie mieć niepełna wypłatę i co miesiąc się upominać o swoje godziny i tak nic niewskoracie i tyle aaaa jeszcze obiecanki cacanki a głupiemy radość to standard w dp żeby tylko ludzie pracowali bo już się w pl koncza naiwniacy i na halach brakuje ludzi do pracy

Cygan królewski
@były pracownik dp

ten kto nie kombinuje i nie wymyśla usprawiedliwień dla siebie to ma się dobrze w dp work, nie lubią cwaniaków i krętaczy. Jak normalnie regularnie chodzisz do pracy to są też ok wobec ciebie. Pracuję tu i widzę co się dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o DP Work s.r.o. - Praha

• Jak się pracuje w DP Work s.r.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DP Work s.r.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DP Work s.r.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DP Work s.r.o.