Opinie o DP Work s.r.o. w Praha

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DP Work s.r.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DP Work s.r.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DP Work s.r.o. w Praha

ciekawski

Do TRW niestety juz sie chyab nie oplaca jechac. Z 16000 CZK zmienilo sie na 13000... a to juz dosc spora roznica... Po odjeciu wszystkiego, to grosze troszke zostaja... Niby potem pisza, ze z dodatkami to wciaz 16000CZK, ale brzmi to niezbyt ciekawie... Ktos cos wie na ten temaT?

panda
@ciekawski

Witam . 13000 tys jest podstawy dla nowo przyjetego pracownika plus 200 koron diety za przepracowany dzien czyli wychodzi 16tys jesli sie nie korzysta ze stolowki . Pracuje w trw od jakiegos czasu i jak ja sie przyjmowalam mialam podstawy 10500 tys kc plus ta diete. Wyplate dostaje zawsze na czas , jesli sie sumiennie pracuje to i wyplata jest wporzadku . Polecam , najlepiej przyjechac i sie przekonac na wlasnej skorze.

MakeUP
@panda

czyli powiadasz ze wywiazuja sie z umow ? Dobrze wiem jacy sa ludzie i ze chca dostawac duzo nie dajac z siebie nic i tylko narzekaja na wszystko. Ja do takich nie naleze, chce uczciwie pracowac i dostawac za prace obiecane wynagrodzenie.

panda
@MakeUP

Wywiazuja sie , wporzadku kasa ;)

Andrzej G.
@panda

Wypowie sie ktos kto pracowal dla manower w mladnej na skodzie na produkcji? jak z transportem do fabryki firma zapewnia? koordynator troszke niedopowiadal na rozmowie, czy podstawa 19000 brutto na umowie to realna stawka? Podobno mozna nawet i 30000 koron brutto zarobic, mam duze doswiadczenie i nie wiem czy sie to oplaca, spaie nahotelu itp. juz sam nie wiem i sie zaczolem zastanawiac.

Prosze o rade !

Pracowałem u nich w Bosalu na CNC, to nigdy tak fajnej roboty nie miałem. Dałem ciała bo musiałem zjechać do Wałbrzycha i im nie powiedziałem. Teraz jestem na jakiejś czarnej liście i nie chcą mnie z powrotem. Bardzo chce tam wrócić ale jak to teraz rozwiązać ? Do kogo się zgłosić ? Pomóżcie prosze !

Gabriel96

Witam odradzam pracy w firmie Manpower oddział w Mladá Boleslav na Skodzie to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) wylali mnie po 6 dniach pracy ! Powód uwaga ! Nic niby nie robiłem w pracy ! Zasowalem jak pies ! Dosłownie robiłem za 3 osoby na montażu ! A na dodatek facet z grupy w której pracowałem ma braciszka który jest w zarządzie Skody ! Za hotel i jedzenie sam musiałem płacić ! A niby firma miała dawać te niby dodatki które są fikcja dla tych którzy robią Wielka nadzieję na zrobienie kariery ! Za lekarza też musiałem zapłacić ok 500 koron ! Przenoszę się do DP Work nawet do TRW-Carr do Mladá Boleslav i proszę mi powiedzieć ci którzy tam pracuja jak to wszystko się odbywa czy trzeba zapłacić za hotel na początku i za wyżywienie proszę mi opowiedzieć ja jestem uczciwym człowiekiem mam 21 lat i naprawdę chce zarobić sobie tutaj w Czechach ale po akcji z Manpower jestem stanowczo ostrożny :-) Pozdrawiam :)

TRWAK
@Gabriel96

Siema W DP za hotel nie placisz odrazu, potrącaja Ci z wyplaty od 800-1800 koron miesiac zależy od standardu, jeżeli chodzi o wyżywienie to we wlasnym zakresie sobie kupujesz ale masz też karte z której można korzystac na kantynie lub z automatów limit dzienny to po 200 koron oczywiście tyle ile wydasz tyle Ci od wypłaty odliczą, no i nie ma jakiś śmiesznych opłat za lekarza czy coś tam. Ogólnie mogę polecić DP-ka i TRW

jadarKvasiny

omijajcie to z daleka,2tygodnie w pracy na zmianie nocnej do 6 rano musialem sie zwolnic 0 4 bo dostalem biegunki,grypa itd.po powrocie na kwatere dostalem info,ze jak przyniose zwolnienie to natychmiast nie pracuje.SKANDAL,PRACA W ZASADZIE BEZ PRZERWY JAK JEZDZISZ WIDLAKIEM

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w DP Work s.r.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
kicker

na prace i nich trzeba poczekać ale jest lepiej niż pod innymi agencjami.

kicker

jak dla mnie jest bardzo dobry pracodawca, powiedzieli i opisali wszystko tak, jak jest na prawdę, wręcz każdy punkt oferty się zgadzał. Trochę przyjechało chamów, to od razu poszli pod alkomat i arrivederci. Testy banalne, dziecko by sobie poradziło.

mertesacker
@kicker

no z żulami to oni się nie bawią :-) , już tu zwolnili z 15 osób za picie, a jestem tu od listopada dopiero.

Sound

Hej. Jedzie ktoś może 28mego do trw.?

Przemas
@Sound

Witaj ja jadę Z Malborka przez Warszawę bezpośrednio do Pragi pociągiem koszt z Pomorza 135 zł w Pardze będę o 6:33 na dworcu głównym skąd jadę o 7:25 regionalnym do Mlada Boleslav Mesto ( najbliżej do biura ) bilet kupił mi znajomy z Pardubic koszt to 69 koron przed 9:00 na spokojnie będę w biurze stawić się mam między 8:00 a 13:00 więcej na tiesto@onet.pl

@Przemas

Z Pragi jedzie pociag do Bakov nad Jizerou. Ale to jest chyba ten sam co na Mládě. Ze stacji v Bakov do biura jest 10,15 minut pieszo. Pozdrawiam :)

Przemas
@MARIECLARIE

Dzięki bardzo za informację. Pozdrawiam i spokojnego dnia życzę

Leszczyniak

Mam pytanko jedzie ktos 16.02 do Pisku do pracy do Faureci Automotive?

Jedzie ktos 21.02 do TRW – Carr s.r.o. (miasto Stara Boleslav)

Graves

A skąd jedziesz?

@Graves

Ogólnie z ok Poznania do Wrocka z tamtąd do Pragi i tak się zastanawiam czy te ktoś ma się stawić na 21 w biurze...

@Nowy

Witam ja jadę z Jeleniej Góry i mam być 21.02. Ale nie ma autobusu jadę do Szklarskiej Poręby i z przesiadkami do biura w Mladej

@Waldemar

Jest autobus. Jedzie z Ukrainy z Kamieńca Podolskiego do Prahy przez Wrocław, Jelenia Góra i zatrzymuje się w Mládě Boleslav (Z Katowic to jest kurs 23:20 lub 23:30 - nie pamiętam, bo raz nim jechałam). Przy okazji. Na dzień dzisiejszy odradzam pracę w TRW (nie agenture DP Work - jak dla mnie są w porządku). Jeśli już to trzeba mieć mocna psychikę. W TRW jest podział na koszulki: białe (nowi pracownicy), niebieskie (po zaszkoleniu), pomarańczowe (kontrola koncowa) i dalsze kolory. Pracownicy TRW (szczególnie Ci długoletni) nie znoszą nowych, wyżywają się i krzyczą na nowych, nie potrafią cierpliwie wytłumaczyć jak pracować się ma. Ostatnio posypały się reklamacje na spore kwoty. TRW jest dobre dla ludzi z mocną psychiką i jako przekwalifikowanie się pracownicze z pracą do 1 roku. Większość rezygnuje po około pół roku.

@MARIECLARIE

Dzięki Ci MARIECLARE za info w sprawie autobusu jednak już nie ma miejsca.Dlatego jadę pociągiem ze Szklarskiej Poręby Górnej i z przesiadkami Tanwald,Liberec do Mlada Boleslav powinienem być ok.12.20 i do biura. Kiedyś pracowałem w Skoda i znam te realia mam 42 i spore doświadczenie.Po za tym nie piję ani nie ćpam,dlatego spokojnie dam sobie radę.Oczywiście wiadomo poczatki zawsze są trudne,ale też jest tu dużo fajnych ludzi,jak na całym świecie.Staram się być miłym człowiekiem bez oceniania innych.Czasem to trudne Ale ciągle uczę się pokory.Wiara pomaga mi znieść cierpienia jakimi nieraz obaraczaja mnie inni ludzie.

@MARIECLARIE

A powiec jak tam sama praca to jakis akord czy jak bo przyznam sie ze wybieram sie pierwszy raz i nie mam kompletnie pojecia jak to bedzie wygladalo

Swiatowy ja
@Waldemar

Waldemar odezwij sie na euro.master@wp.pl ja tez jade wiec moze sie jakos spotkamy na dworcu zawsze razniej

@Nowy

Jest określona norma jaką ma wykonać linka czy Ty sam. W zależności gdzie trafisz. Praca sama w sobie ciężka nie jest. Norma wynosi w zależności od 800 sztuk nawet do 2500 (ale te wysokie są dla przedmontazu). Praca w TRW sama w sobie zła nie jest. Jednak nie podoba mi się stosunek stałych pracowników do nových pracowników. Sama pamiętam jak ciężkie były moje pierwsze miesiące. Ale miałam inne problemy wtedy na głowie to aż tak się tym nie przejmowałam. Teraz chce przejść do innej fabryki pod tą samą Agentura. Kuszą mnie większe pieniądze i doświadczenie, które mogę zdobyć gdzie indziej :) Powodzenia.

@MARIECLARIE

MARIECLARIE czy Polacy robią tam prawo jazdy.I czy jest możliwość korzystania z basenu,kluby feetnes itp.albo kino.Nie samą fabryką żyje człowiek,a nie mam zamiaru spędzać wolnego czasu z piwem w dłoni.Do Polski nie muszę często przyjeżdżać np.raz na trzy miesiące,zatem chcę trochę w Mladej pomieszać i warto jakoś spędzić ten czas Po prostu żyjąc,a nie wegetewać.

@Waldemar

Jeden chłopak tutaj prawo jazdy zrobił i z tego co mówił to zdecydowanie łatwiej przyszło mu je zrobić tutaj niż w Polsce. Jednak w kwestii prawa jazdy nie doradzę Ci zbyt dobrze, ja nie posiadam i nie będę miała więc tym tematem w ogóle się nie interesuję. W Mládě są baseny, kino, kręgielnia, bilard, kluby. To dość spore miasto. Ja aktualnie mieszkam v Čelákovicach. Tutaj już takiego wyboru dużego nie ma. Za to do Prahy jest blisko. A tam już wiadomo. Pozdrawiam.

Gabriel96

I mam pytanie kto się z wami kontaktował odnośnie pracy w Kvasiny że będzie wyjazd itd ? Czy koordynator do was dzwonił czy koordynatorka ? Bo dzisiaj można powiedzieć dzwoniła do mnie koordynatorka nie powoływała się na firmie Dp Work tylko powiedziała że w niedzielę jest wyjazd z Katowic o 11:00 a jak się spytałem dlaczego z Katowic to powiedziała że tam będzie podpisywaniu kontrakt i jest autobus do Czech odrazu a jak się spytałem czy pani dzwoni z firmy Dp Work to się rozłączyła

Karel
@Gabriel96

Człowieku, dp work nie ma biura w Katowicach tylko w Czechach. Za to wiem kto je tam ma. Najbardziej gówniana Agencja Sk express, ja się tak cieszę, że od nich uciekłem. SK expres oferuje pracę w skodzie, gdzie w rzeczywistości zawozi cię do pardubic do foxconnu i zarabiasz 10 tysięcy brutto. Sk expres to mendy, przez których dużo osób już straciło, nie polecam

zikkazik
@Karel

masz rację, ja przyjechałem do Czech właśnie z SK EXPRES bo zapewniali darmowy transport, ale uciekam już w poniedziałek od tej patologii do DP Work, polecił mi ich mój znajomy, podobna firma poważna i nie obiecuje gruszek na wierzbie a jest tak jak jest w ofercie.

Gabriel96

Powiem krótko dp work facet z którym dziś się kontaktowałem powiedział że nie wiadomo czy będzie praca ponieważ firma Skoda nie potwierdziła rekrutacji i muszę czekać zobaczymy jeśli za tydzień się nie odezwą to szukam innej pracy .... Powiem krótko inni też się boją o swoje (usunięte przez administratora) eby nie wylecieli z firmy a ci którzy myśleli że pojechali na zabawę i na wakacje to naprawdę odradzam nierobom i leniom nie iść do firmy która szuka ludzi do prawdziwej pracy którzy chcą zarobić przyzwoite pieniądze ! A mam pytanie czy ktoś tutaj z ludzi którzy się wpisują to czy ktoś pracuje jako kierowca kat B dla Skoda w Kvasiny ? Pozdrawiam wszystkich :-)

spokojny

Też miałem we wtorek jechać. Ale nie mam aktualnie nawet funduszy na przeżycie tam przez te pierwsze dwa tygodnie ^^ Ciężko w tej Polsce... troszkę smutno, że ktoś chce Ci od ręki dać pracę za granicą i jeszcze gotów jest zapłacić dużo więcej, a tutaj się odbijam ciągle od prac w tym samym dziale, a jakoś nikt nie chce nawet oddzwonić... No ale cóż poradzić.

Gabriel96

Witam ja szczerze powiedziawszy idę na kierowcę kat.B a nie linie produkcyjną szczerze zobaczymy jak to będzie wyglądać mówili że do środy mają dać znać czy mam jechać czy nie :-) Pozdrawiam wszystkich ;)

mniej zaniepokojony

@HEJHO no ja pewnie sie zdecyduje, jeszcze poczekam troszke, bo moze sie zwolni w tamtej drugiej fabryce miejsce, a troszkze wiecej placa... Zreszta tak czy siak musze uzbierac kase, zeby spokojnie przez miesiac posiedziec bez nerwow zadnych.

Hejho
@mniej zaniepokojony

Jadę we wtorek, zobaczymy jak to będzie :)

mniej zaniepokojony

@MARIECLARIE Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, naprawdę mi Pani pomogła

Damianos

Hej słuchajcie dostałem propozycje pracy q Faurecia Componets Pisek s.r.o co możecie mi powiedzieć o nich warto??? jeżdze od paru lat to do NL to do UK ale chcialem spróbować coś nowego. Tylko tak szczerze co mozecie powiedzieć o tej firmie itd

MARIECLARIE

Zgodnie z umową o pracę zawartą z Agenturą DP Work jest 5 dniowy okres wypowiedzenia umowy o pracę. Jeśli odchodzi się z pracy bez poinformowania pracodawcy czyli agentury (w tym przypadku koordynatorki) za każdy dzień niestawienia się do pracy jest pokuta (kara) w wysokości około 1000 koron. Czyli za 5 dni 4500 koron. Natomiast jeśli chodzi o szkolenia ta kwota jest wypłacana po przepracowaniu 3 miesięcy w wysokości 2700 koron (w przypadku pracy w TRW tak było). Co do ubytovni - nie ma idealnej i nie będzie. Przy tak śmiesznych opłatach za být (500-1500) koron miesięcznie trudno liczyć się z hotelem 5 gwiazdkowym. Średni wynajem mieszkania to koszt około 10 tys koron (oczywiście są to mieszkania w większości nieumeblowane), za pełne umeblowane mieszkanie 2 pokojowe to już 14 tys miesięcznie.

@MARIECLARIE

Zgodnie z przekazaną informacją na początku w przypadku rezygnacji mieliśmy powiadomić koordynatorkę dzień wcześniej. Tak też zrobilimy. Nie oczekiwaliśmy hotelu 3 gwiazdkowego bo znam różnice jakie są pomiędzy hotelem a ubytovnią. Jednak przeszukanie rzeczy osobistych podczas nieobecności lokatorów nie mieści się w moich standardach jak też osoby z DP Work która pilotowała nasz dojazd z Polski do Pisku. Mam pytanie,czy Ty nie działasz na tym forum z ramienia DP Work?

@Jack

Ależ chętnie odpowiem na to pytanie. Nie, nie działam na tym forum z ramienia DP Work. Jestem zatrudniona w TRW Carr pod Agentura DP Work. Przyznam, że ja tutaj też miałam kontrolę (co chwilę na pokoju), ale to jeszcze było jak mieszkałam z poprzednią koleżanką. Dosłownie dzień w dzień ktoś myszkował po pokoju. Ciągle kontrole o wodę i prąd a za tym było hasło, że za dużo zużywamy. Jestem silną psychicznie osobą, mam kiepska sytuację finansową na dzień dzisiejszy. Robię wszystko co mogę by z tego wyjść. A że Agentura mi płaci na czas to inna sprawa. Moje pierwsze 3 miesiące w firmie to była męka. Ale Czesi już tacy są (nie wszyscy). Nie można się zwolnić z dnia na dzień. Nawet w Polsce. W umowie jest 5 dni (po polsku zatrudnia nas agencja pracy tymczasowej - jest wszędzie 5 dniowy okres wypowiedzenia, czy w Polsce, Niemczech, Francji etc). Pisząc tutaj staram się wypowiadać obiektywnie. A nie albo w samych superlatywach albo cały czas negatywnie. Gdzieś nawet pisałam, że nie polecam pracy w TRW. Ps. Mam 34 lata i nie jest to moja pierwsza praca.

@MARIECLARIE

Nam powiedziano na wstępie że możemy zrezygnować w przeciągu trzech miesięcy jednak prośba brzmiała wyraźnie. Proszę powiadomić koordynatora DP Work na dzień przed wyjazdem. Wywiązaliśmy się z tego w 100%. Kontroli dotyczących wody nie mieliśmy w pokoju z powodu braku kranu :) Natomiast przeszukiwanie toreb,w tym pudełeczka z biżuterią było co najmniej chamskie i prawnie nieuzasadnione. Nie spożywamy alkoholu ani nie palimy papierosów więc nawet poszukiwanie towaru bez znaków akcyzy nie powinno mieć miejsca. Nawet teraz w miejscu gdzie jestem ludzie zgłaszaja wyjazd w ciągu doby lub kilku godzin koordynatorowi. Nikt nie robi przeszkód,nikt nie rewiduje...a praca pomimo że też trwa 12 godzin (w tym dużo przerw) jest przyjemniejsza. :)

Jeżeli szukasz fajnej firmy napiszę Ci na priv. Jack

@Jack

Możesz napisać na wendy.66m@gmail.com Pozdrawiam.

Bogibogi
@MARIECLARIE

Cześć MARIECLARIE, odezwij się na bogibogi1971@gmail.com jesli możesz.

Bart
@Jack

Cześć . Znalazłem Twoje wpis na forum GO-Work : "Jeżeli szukasz fajnej firmy napiszę Ci na priv. Jack" Pracuję od 2 lat w Czechach ale dalej szukam czegoś lepszego . Jak masz coś takiego to napisz na priv . Pozdro .

ACZKOLWIEK

jesteś jakimś dziennikarzem czy przyjechałeś pracować czy ponarzekać ? Co za ludzie, szkoda słów.

Krzysztof
@MARIECLARIE

Witam Panią. Wysłałem Pani e-mail'a na podany przez Panią adres. Bardzo proszę o jego odczytanie (tytuł maila to : "Praca za pośrednictwem DP Work") i - w wolnej chwili - o Pani odpowiedź na zadane w nim przeze mnie pytania:-) Pozdrawiam serdecznie. Krzysztof

zainteresowany i niepewny

Hej Mam pytanie, miałem już jakiś czas temu jechać do TRW – Carr s.r.o. (miasto Stara Boleslav) do produkcji pasów bezpieczeństwa. Jak wygląda tam sytuacja teraz? Z tego co dostałem w mailu dziś wynika, że 2500 minimalnie na rękę dają? Jak to wygląda po potrąceniu kosztów życia i tego co tam jeszcze sobie wymyślili? Ile zostaje tak naprawdę dla mnie biorąc pod uwagę jakieś minimalne koszty na wyżywienie itp? No i jak jest w tych hotelach pracowniczych? Po jakim czasie opłaca się znaleźć coś sobie na własną rękę, tak żeby dać radę przeżyć? Poważnie się zastanawiam nad wyjazdem. W Polsce mnie po (usunięte przez administratora) kopali jak tułałem się po agencjach i jeszcze robili mnie w ch***... Pytam o to wszystko, bo jechałbym sam... Jestem dość zamknięty w sobie i nie lubię kontaktów z ludźmi niektórymi, zwłaszcza jeśli zachowują się jak bydło. Nie przeszkadza mi picie, bo sam lubię ale tak, żeby wstać trzeźwym i działać normalnie, a nie zachlewać mordę, bo robiłem tak jak byłem gówniarzem, a teraz szkoda mi po prostu marnować sobie życia. Powiem szczerze, najlepiej jakby się z kimś zgadać, a potem nawet wspólnie coś wynająć. Czechy to mój kierunek, czuję ten kraj i styl życia, a szczególnie czeskie piwa ^^. Czy jest ktoś, kto może mi jakoś to opowiedzieć? Już mało co mnie trzyma w Polsce niestety a zapowiada sie, że już niedługo już absolutnie nic. Z góry dzięki za odpowiedź

Hejho
@zainteresowany i niepewny

Też nie wiem, jechać czy nie haha

@zainteresowany i niepewny

Witaj. Jeśli chodzi o zarobki to jest tak jak DP Work mówi, jednak przez pierwsze trzy miesiące nie są to oszałamiające kwoty. Ja aktualnie wymieniam około 2700 zł. Ale jak mówię, ja tutaj nie pije (a jeśli już się napiję piwa to jedno, dwa i spać), gotuje sobie sama lub jem na kantinie obiad za 50 koron, za który płacę gotówką. O samej agenturze nic powiedzieć złego jako tako nie mogę. Natomiast ludzie TRWaki szczególnie, którzy pracują tu długo tak naprawdę nienawidzą nowych, jeśli trafi się ktoś w miarę ogarnięty na lince to robią wszystko by go zniszczyć, bo boją się o swoje dupska. W TRW jest jedną zasada, im wi kozy debil tym bardziej Czech się cieszy. Przyznam, że to żałosne, bo znałam Czechów z innej strony. Ja aktualnie staram się o inną pracę. TRW jest dobre na max rok. DP Work ma też inne umowy podpisane z innymi firmami,wiec jest możliwość roszady pracy pod tą agentura.

MARIECLARIE

Witaj. Średnio wynajem kawalerki w Středočeský kosztuje 8-10 tysięcy koron z poplatky (czyli wynajem plus media). Natomiast średnio 10-14 tysięcy kosztuje wynajem mieszkania 2kk tutaj. Jeśli Cię stać to możesz sobie wynająć. Jeśli jedziesz sam raczej dokwaterują Cię do spokojnej osoby. Ja póki co mieszkam w hotelu pracowniczym z koleżanką, więc nie narzekam. A poznałyśmy się tutaj. Pozdrawiam.

krzycho

jak poczytałem forum, to bałem się trochę tu jechać ale postanowiłem, co mi tam, spróbuję... Nie jest tak źle jak tu opisujecie. Może nie są to jakieś wymarzone warunki ale najważniejsze, że nie oszukują, to co mówią to masz, a to się ceni. Jednak da się zorganizować dobrą agencję pracy, w Polsce z taką jeszcze się nie spotkałem a już długo jeżdżę za granicę.

Graves
@krzycho

Mam pytanie. A ty jesteś w skodzie w krasinach , czy trw stara boleslav?

krzycho
@Graves

w Carrier pracuję w Berounie

Dawid

a bilety sa jakoś dopłacane ?

@Dawid

To już są szczegóły, które wyżej tu były omawiane. Ale autobus z dp Work jest bezpłatny.

Dawid

a możesz mi napisać ile średnio kosztuje Cie "życie" ?

@Dawid

Dojazd - jest autobus. Życie - to zależy. Od 2 tys koron do 4 tys koron.

Zostaw merytoryczną opinię o DP Work s.r.o. - Praha

• Jak się pracuje w DP Work s.r.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DP Work s.r.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DP Work s.r.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DP Work s.r.o.