Opinie o DP Work s.r.o. w Praha

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DP Work s.r.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DP Work s.r.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DP Work s.r.o. w Praha

To ja dostaje minimum 18 tys.koron i narzekam.Widocznie dobrze trafilam.A myslalam ze ro tragedia

anetta

Lubicie robic ciongle to samo/ 3 000 razy na dzien to TRW jest dla was. to jak zmywac co dzien 3 000 razy ten sam talez. to cale trw. i ciagle slyszysz ze jestes za wolna. za malo robisz. 1 miesiac i wystarczy. zarobisz 1 800 zl. powodzenia. kase i tak dostaniesz po miesiacu.

Lisa
@anetta

Nie chce tu się wymądrzać czy coś. Ale praca na produkcji, szczególnie w przemyśle automobilovým taka już jest. Co dzień to samo, do zrzygania, że tak powiem. 3 000 mówisz? To musiałaś trafić albo na PRSB, PACR lub te śmieszne kabelki na zamkach, choć nie wiem. Ja pracowałam na P, czyli na Pasach. Prawda jest to, że pieniądze nie są jakieś super duże. Pracuje teraz w innej firmie v Mladá Boleslav, mam tu být, i lepsze wynagrodzenie. Jednak tak jak w TRW "niby są darmowe" rękawice, dopłaty do Jedzenia etc, to tak naprawdę to za darmo nie jest. Może nie jest to wyszczególnione na paskach, ale nic za darmo nie ma. DP Work szczyci się dopłata do mieszkania, super paráda etc. Prawda jest taka, że jeśli już uda Ci się wyciągnąć 20 tys przy zrobieniu 200 godzin plus te 2 tys to jakoś jest fajnie, ale jakim kosztem? Agentura, która mało pomaga i mało płaci. Taka prawda.

praca
@anetta

Witam, A jaka praca jest według ciebie lekka? Pracowałaś kiedyś w Polsce czy za granicą, że porównujesz ? Nie podoba się, to szukaj czegoś bardziej odpowiedniego, może spróbuj stanowiska biurowe, ale zapewniam cię, że tam nie ma lżej. Tacy jak ty narzekać będą zawsze w każdej pracy. Żal bierze jak takich oszołomów jak tu czytam. Zapominacie o tym, że niektórym ta agencja ratuję du.. ale i tak zachowujecie się jakby wam się wszystko należało. technotrans 2017-06-16 17:59 - bardzo mądra uwaga. Brawo.

Marieclarie

Moja przygoda z TRW została zakończona. Przestało mi wystarczać ich obiecane 16 tys koron bez nadgodzin. Za natrzaskanie 195 godzin dostałam 19 tys wypłaty. Dla mnie już mało, gdyż nie mieszkam na ubytovni a mám mieszkanie. Praca dobra dla par, tudzież duet, trójki czy czwórki przyjaciół którzy mogą mieszkać razem na ubycie. Odradzam jednak TRW. Tam atmosfera stala się ciężka i mało kto wie z jakiego powodu.

KRÓLik

A więc dotarłem do Pisku. Przyjechałem 13 czerwca, 15 już byłem w pracy. Od ludzi wiem, że czasami idzie się do pracy i po 5 dniach. Warunki na hotelu są bardzo dobre (jak na czeski standard) . Do pracy chodzę pieszo, z powrotem jezdżę autobusem. Praca jak to w fabryce, tempo jest wszędzie, ale po 3 dniach dochodzisz do wprawy. Większość polaków jest tu za DP WORKiem ale są i tacy co lubią ponarzekać. Wiem, że jest możliwość przejścia do innego zakładu w ramach DP WORK za lepszą kasę, bo działają po całych Czechach ale na to jeszcze za wcześnie jest. Jak do tej pory agencje oceniam na 10/10. Wszystko się zgadza. Jak dostanę wypłatę to napiszę coś więcej.

KRÓLik

Powiedz gdzie jedziesz i przez jaką agencję, może akurat znam i doradze.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w DP Work s.r.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
margos

Witam wyjezdzam do pracy 14 lipca do Czech nie wiem czy dobrze robie podpowiedzcie mi jakie sa warunki pracy i mieszkania czy dam rade może acie jakies podpowiedzi

6 z 7 osob wraca po miesiacu

6 z 7 osob jadacych tam do pracy co tydzien wraca po miesiacu albo wczesniej do polski. taka to fajna oferta.

technotrans

Zmieńcie płytę, tylko narzekacie. Skoro gdzieś jest lepiej to czemu tam nie pracujecie? Bo przecież zawsze gdzieś jest lepiej. Ciekawe, czy kiedyś będziecie w pracy, która wam się będzie podobać i nie będziecie na nią nadawać na tym forum. Na forum każdego dużego pracodawcy to samo. Prosta zasada jak się nie podoba to się szuka dalej.

mrównikZK

Ale kolego dałeś popis dziecinady! Jeden ktoś wylewa falę tego hejtu i bzdur. Polak jeden wielki się znalazł. Przeszkadzają ci ukraińcy i azjaci? Co Prawda w Vysokim Mycie, gdzie pracuję ich nie ma, ale każdy chce lepiej żyć i ma do tego pełne prawo. Oni zachowują się lepiej jak polacy na emigracji. Jak pracują, to widocznie się do pracy nadają. Jak masz wątpliwości w legalności ich zatrudnienia, to idź na policję dla cudzoziemców to zgłosić, a oni to zweryfikują a nie tu oskarżasz innych. Zawiść, podłość i złość na każdym kroku. Uważasz się za lepszego od siebie bo jesteś POLAKIEM czyli ci się należy więcej? Pogląd, że czesi nienawidzą polaków jest bardzo ograniczony i prymitywny, są różni polacy i różni czesi, poznałem tych normalnych i mniej normalnych, powiem tylko, że traktują ludzi lepiej niż polscy pracodawcy. Ja jakoś nie mam problemu się z nimi dogadać, jak widzą, że jesteś normalnym człowiekiem, to też cię normalnie traktują (ale widocznie nie jest to twój przypadek) koniec kropka, a to, że trzymają dyscyplinę to tylko pogratulować. Jak 16 miesięcy tam przepracowałeś, to chyba nie było ci aż tak źle, tak że przestań sam sobie zaprzeczać. Wiesz, że w Niemeczech też wszędzie w fabrykach odliczają pół godziny pracy ? Z resztą dp work o tym informuje. A twoje zdolności matematyczne… no cóż, zaprzeczasz sobie na każdym kroku ! Jak zwolnili takiego fachowca jak ty, to się nie dziwię, że tu się wypowiadasz a nie zadzwonisz do nich po prostu wyjaśnić sobie. Wydaje mi się, że tu próbujesz się mścić dpwork za to że cię zwolnili. Dość prymitywny sposób. Z kolei Dpwork sam sobie te problemy stwarza. Zatrudnia wielu ludzi nieodpowiedzialnych.potem ich zaczyna do pracy mobilizować a tak się nie da.

mrównikZK

Nie pracuje i nie pracowałem nigdy w TRW. Mówię tylko, że traktują tak jak na to zasługujesz. Ze.mną całe mnóstwo polaków pracuje. Wiem co mówie, pracuje w czechach dlugo juz.

Piter
@mrównikZK

Nabrali teraz studenciaków na lato i to się zrobił kocioł, bo zamiast pracować ciągle imprezują. Spokoju nie ma i tak jest co roku. Mam nadzieję, że się zmieni sytuacja jak wrócą.

Zadowolony

Najlepsza agentura w ktorej pracowalem kiedykolwiek i pracuje nadal. To co obiecuja to sie zgadza co do centu. W Czechach maja najlepsza opinie wsrod agentur. Polecam

Ds
@Zadowolony

A gdzie pracujesz?

zadowolony
@Ds

Bosal

2 miesiace za dlugo
@Zadowolony

ty jestes pracownikem dp work? chyba koordynatorem?

zadowolony

a co ci do mojego komentarza ? Schowaj swoją roszczeniowość sam wiesz gdzie. Może ciebie traktują jak śmiecia bo nim jesteś, ale nie wypowiadaj się za innych.

Ds

Jedzie ktoś do TRW Stara Boleslav na 13.06?

Witold

Mówią konkretnie ile zarobisz na rękę, a nie tak jak inni kręcą i podają stawkę brutto wyższą i liczą na naiwnych i nieogarniętych. Pilnują zakładu pracy i są na miejscu cały czas. Poprzednie agencje wcale nie interesowali się co się dzieje w miejscu pracy.

KRÓLik

Pamiętajcie aby sprawdzać dokładnie każdą agencję. W Czechach jest mnóstwo ofert pracy przez agencje, ale niektóre istnieją krótko, dużo jest takich które się otwierają i od razu zamykają, a potem szukaj wiatru w polu, już sam się nadziałem raz na takie. Do DP Work jade za 2 tygodnie do Pisku do produkcji układów hamulcowych. Oni działają na rynku już ponad 10 lat, tak że raczej nie grozi aby firma upadła. Na razie wielki plus za przedstawioną ofertę, fachowa praca. Coś bardziej sensownego napiszę jak będę już na miejscu. Na razie i może do zobaczenia na miejscu.

Viceroy

jest to dobre miejsce aby dorobić ale na dłużej jest ciężko max 6-8 miesięcy i monotonność wnerwia. Z resztą tam mało kto u nich pracuje dłużej, chociaż zdarzają się przypadki co 6 pracują w dpwork. Praca lekka faktycznie nawet małpę by się dało nauczyć tego. Powtarzające się czynności non stop, stąd przemiał nie tylko wśród polaków ale czechów i słowaków też. Tylko ludzie przechodzą z innych firm i tak w kółko. Na krótką dobę polecam tę pracę w dpwork są dobrzi.

Kebab turecki

Przyjechałem i dostałem inną, lepiej płatną pracę niż ta, do której jechałem bo akurat tam potrzebowali widocznie ludzi. Podejście do pracowników dobre, bezproblemowe. Mówię teraz o Pisku. Jestem zadowolny z ich usług

Borowa

No ni jak nie wychodzi 16 tysici koron. na reke jak podaje ogloszenie. Czy to blont czy celowe dzialanie? Dlaczego tyle ludzi z trw ucieka?

Borowa

DP Work to najuczifsza agencja. pracowalem. Wyplaca wszystko i na czas. Bez bonusuw. Zarobicie u nich w trw pasy bespeczenstwa najwiecej 13 000 koron. 16 000 jak w ogloszeniu? Bez jaj. Tyle tam polaki nie zrabiaja. 1950 zl. Polecam. kordinator pawel. porazka. nie zna polskiego.

kot

na fejsie też maja różne opinie bardzo. Można po tym wnioskować, że są dobrzy, bo każda agencja inna ma same negatywy a tu napisałem na fejsie do ludzi, którzy tam pracują, zobaczymy co mi powiedzą. Na razie wielki plus za ofertę, fachowa robota oraz kontakt.

taki tam...

Witam, Mam pytanko do rodaków pracujących w Czechach. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyjazdem właśnie do Czech, najlepiej na dłużej - może na kilka lat lub nawet na dużo dłużej?. Jednak nie chciałbym mieszkać w hotelu zbyt długo. Wiadomo - warunki, różni ludzie, dziwne kontrole o których tutaj czytam no i ciągle te same twarze w pracy i po pracy... Jak to jest z wynajęciem np. kawalerki? Próbował ktoś? Da się bez znajomości języka? Chciałbym sobie spokojnie trochę pomieszkać, języka się nauczyć i kraju też nieco zobaczyć. Od kilku lat już pracuję w pewnym hipermarkecie, wynajmuję kawalerkę, więc kasy zostaje niewiele, chętnie rzuciłbym to w cholerę, spakował się i pojechał do Czech. Byłem tu na urlopie parę razy i niestety języka na razie nic. Kokosów nie oczekuję, pytanie tylko czy idzie wyżyć, załatwić mieszkanie bez języka i coś na urlop odłożyć?? Pozdrawiam!

ogierek

zgadzam się z MARIECLARIE, wszystko co ona opisuje jest realne. Ja robiłem w TRW pół roku i jakby nie choroba mamy, gdzie musiałem być w Polsce, to pewnie dalej bym tam pracował. Trafiali się na prawdę różni ludzie, jednym pasowało drugim nie, jest to ich sprawa, nikogo nie namawiam. Z tego co widzę znowu jest nabór do pracy. Jak pracowałem w 2014 roku, to było to samo. Ludzie nabiorą zaliczek, przejedzą 4000 koron na stołówce, a później wielkie zdziwienie dlaczego dostał 12 000 do wypłaty, a to że jadłeś i egzystowałeś cały miesiąc, to już się nie liczy. Ale oni nie są od tego aby każdego zadowolić, bo się nie da. W Polsce przy o wiele mniejszych zarobkach brakuje mi do przeżycia pełnego miesiąca, a o jakimś oszczędzaniu nie wspomnę, no porąbany kraj. Co do hotelu to też różnie bywało, ale jestem zdania, że jak ktoś nie ma własnego zakwaterowania, to nie powinien narzekać. Wystarczy trochę włączyć wyobraźnię i wtedy znajdzie się coś swojego. Resztę pozostawiam do przemyśleń.

Products

@Products

Products 2017-05-25 16:30 @anka - 2017-05-20 19:25 Koleżanko Anka, nie pisz farmazonów !! Nie dostajesz bonusów, bo widocznie nie ma za co je ci wypłacać ! Nie oszukują. Masz 13000 na umowie i 191 za zmianę w dietach., wychodzi coś ponad 16000, a jak przeżerasz dużo na kantynie to nie dziw się, że dostajesz 12000. Nikt cię tu nie trzyma, nie podoba się to sajonara. Dużo osób jest przeciwko dp work ale dużo ludzi zwłaszcza z Polski są za. 13 000 brutto i 191 brutto za zmiane.. to wychodzi 14 tys koron to gdzie te minimum 16 000 koron? taka sciema? bez przezerania nie ma 16 tys. a nawet gdyby? to pracodawca podaje wynagrodzenie bez zarcia na stolowce?

Products
@Borowa

żal i lament kolego. Twoje zdolności matematyczne są żałosne jak też styl i poziom wypowiedzi :-) Pamiętam czasy, kiedy było i 10 tyś na początku, chyba rok 2012 albo 13 jak się nie mylę, potem skończyłem, pojechałem do domu jak się zatrudniałem ponownie było 11 , od pół roku jest 13 tyś brutto na umowie i 191 NETTO za zmianę (to było od zawsze)! Wychodzi bez nadgodzin właśnie około 16 tysięcy. Tak że z tym nie oszukują. Jak robisz przezczasy to dochodzą bunusy. Tyle w temacie. Odliczą za hotel z tysiaka, wiadomo, ale kolega tego nie liczy. Przemiał owszem jest, jedni kończą drudzy zaczynają. Pojedź do panasonicu do Pilzna, to zobaczysz jak jest tam wesoło. A, że dp work jest uczciwy to potwierdzam.

Zostaw merytoryczną opinię o DP Work s.r.o. - Praha

• Jak się pracuje w DP Work s.r.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DP Work s.r.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DP Work s.r.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DP Work s.r.o.