Opinie o Agencja 12Stopni.Pl Mikołaj Antoniak w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja 12Stopni.Pl Mikołaj Antoniak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja 12Stopni.Pl Mikołaj Antoniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja 12Stopni.Pl Mikołaj Antoniak w Opole

Jakub Słonka Nowy wpis

Przypomniała mi się ta firma ze względu na inną sprawę ale nie o tym. Co do firmy: Dobrych kilka lat temu- jakieś 12 lub coś koło tego robiłem u nich na umowę zlecenie jedną fuchę. Po pracy w weekend, gdzie za studenta pracowaliśmy przy remontach maszyn w Nutricii trza było pojechać po kierowcę z ekipą na podopolską wieś a potem na Forum Ekonomiczne do Krynicy. Spakować meble i wrócić. Średnio mi się to uśmiechało, bo kawał drogi itd ale obiecali zwrot kosztów transportu i parę groszy. Mieli nóż na gardle, więc się zgodziłem, bo nie mieli jak pojechać z kierowcą ze względu na zepsute auto a kolega z Inkubatora Przedsiębiorczości w Opolu ich znał i za nich ręczył. Uzgodniliśmy pewną kwotę wynagrodzenia + zwrot kosztów transportu (nie tylko paliwo). Mój Golf 2 1.6 benzyna w automacie mało nie palił, więc ustaliliśmy wstępną kwotę. Zaliczkę wydałem na paliwo. Jak się okazało- nie tylko zaliczkę na paliwo ale też kwotę za zlecenie, bo auto po górach spaliło więcej niż zakładałem. Umówieni byliśmy na wyrównanie tej sumy w późniejszym czasie. Oczywiście po wykonaniu pracy na obietnicach się zakończyło. Różnica była niewielka- 100 - 150 zł. W 2010 bodajże. Także nie polecam :) A jak ma ochotę oddać to znajdzie mnie w internecie. P.S. Najbardziej z tego wszystkiego jestem zawiedziony postawą kierowcy, który rano po rozładunku towaru w Opolu całkowicie olał temat tak jakby to nie był jego pierwszy raz w takiej sytuacji.

Olek Nowy wpis

Witam mam pytanie jest jakieś wolne miejsce u Pana Mikołaja na stanowisku pracy ? Już pracowałem w firmie 12 stopni w Opolu i nie zgodzę się, z opiniami bo atmosfera i pracodawca umiał się zachować i nigdy źle wobec pracownika się nie wyrażał więc komuś po prostu coś nie pasowało i takie opinie udostępnił proste

Jolanta

Ktoś napisał, że zarabia się w tej firmie najniższa krajową plus to co dostaje się w kopercie. Ktoś coś pisał, że 1000 zł. Zawsze tyle jest? Czy to się jakoś różni ?

Zapomnij Nowy wpis
@Jolanta

Najniższa albo zlecenie na 600 zł i reszta w kopercie :/

Jolanta Nowy wpis
@Zapomnij

600? czyli teraz stawka od stycznia większa? a napiszesz coś na temat rzeczywistej specyfiki pracy tu pod firmą. Ciekawa jestem za jaki konkretnie wysiłek mogłyby przysługiwać te przytaczane zarobki.

Nikomu nie polecam

To miejsce to (usunięte przez administratora). Pracownik jest traktowany jak (usunięte przez administratora) do podłogi, ba, nawet gorzej. Zero szacunku, zrzucanie swojej (szefowej) winy na podwładnych, psychiczne maltretowanie. Masakra. Dodatkowo śmieciowa umowa na najniższa krajowa, a resztę dostajesz pod stołem, czasami w banknotach po 20 zł dostaje się 1000 zł. Dramat

Bogdan
@Nikomu nie polecam

Aha, czyli (usunięte przez administratora) jest zawsze tysiak? Czy różnie bywa? Ogarnie się tu czwórkę czy raczej bez szans? No i co z tym traktowaniem, ktoś to gdzieś zgłosił? ;/

Firma Agencja 12Stopni.Pl Mikołaj Antoniak poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Ktoś jeszcze odczuwał (usunięte przez administratora) ?

Dorian

Nie zgadzam się z taką opinią bo firmę mamy dobrą, fajna atmosfera w pracy więc może trzeba winy szukać u siebie?

MalaMi

Paranoja, mobbing i żenada.

Urszula
@MalaMi

Taka opinia trochę mało wnosi do dyskusji. Napisałaś, że w Agencja 12Stopni panuje mobbing, a to dosyć poważny zarzut. Możesz podać przykłady jakichś tego typu sytuacji?

Jak jest z awansem w Agencja 12Stopni.Pl Mikołaj Antoniak?

Jarek

Jakim awansem? ;)

Czy są benefity dla pracowników ?

Dawid

Dlatego też firma ma dobrą opinię jako pracodawca!!

DeMM

Zespół od magazynu aż po biuro tworzą ludzie, którzy wiedzą co to odpowiedzialność, dyscyplina i zaangażowanie. Ten kto nie wyznaje takich zasad nie odnajdzie się w firmie. Szef jest taki, taki prawdziwy szef być powinien: wymagający, bezpośredni, dostępny dla pracowników, dobrze wynagradzający za wykonaną pracę.

Dawid

Dużo godzin to i zarobki będą dobre!! Czy potrzebują ludzi?

DP

Robota spoko tylko dużo nadgodzin i różne godziny pracy

WawaM

Solidny pracodawca. Młody zgrany zespół. Dobre pieniądze zawsze na czas.

robota marzenie ale nie dla kazdego. albo sie nadajesz albo sio!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja 12Stopni.Pl Mikołaj Antoniak - Opole

• Jak się pracuje w Agencja 12Stopni.Pl Mikołaj Antoniak?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja 12Stopni.Pl Mikołaj Antoniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Agencja 12Stopni.Pl Mikołaj Antoniak
3.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Sieradzka 9 lok. 606
    45-304 Opole