Opinie o Klima Studio Serwis w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klima Studio Serwis. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Klima Studio Serwis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klima Studio Serwis w Wrocław

och

ach - 2013-07-22 12:59:48 Nie wiem czy chca kogos zatrudnic ale wiem napewno jedno: w tej firmie powszechnie stosowany jest mobbing!Właśnie. Co rozumiesz mobbing, czegoś doświadczyłeś? Szef się znęca? Straszy zwolnieniem? Każe pracować po godzinach - bo jak nie to wylatujesz?

ach

Nie wiem czy chca kogos zatrudnic ale wiem napewno jedno: w tej firmie powszechnie stosowany jest [usunięte przez moderatora]!

koko

Dawid - 2013-06-24 20:46:52 odp, wielkie dzięki za rzeczową odpowiedź. To jak wyślą mnie na delegację to nie płacą jakoś lepiej za wyjazdowe? Non stop w Klima Studio Serwis dają tą umowę na minimalną, to umowa o pracę?A co chcesz się zatrudnić?

odp

Szanowny kolego! Czy nie wystarczą ci te opinie, które już są? Pracowałem tam spory kawał czasu więc mogę zapewnić, że w 100% są one prawdziwe! Wszystkie!!! Ale jeśli dla ciebie to mało, to ja odpowiem na twoje pytania. Dzienne godziny pracy - nie da się określić. W biurze teoretycznie 8 godzin dziennie, na serwisie - bardzo różnie. Stawka stała. Dostajesz umowę na najniższą krajową, reszta - wiadomo, pod stołem. Premii - brak. W tej firmie nie wiedzą co to jest albo uważają, że nikomu się nie należy. Dogadać się z szefem? Ciekawe w jakiej kwestii. Ten gość nie ma pojęcia co dzieje się w firmie a jego "zaufani" ludzie w biurze robią co chcą i to oni mają wpływ na to czy kogoś przyjąć do pracy, zwolnić, wysłać w delegację, wysłać na przymusowy urlop itp. Marzysz żeby nauczyć się czegoś w tej firmie? Chyba tylko wykonywania rozkazów i bycia w 100% posłusznym. Nie wiem co masz na myśli pytając o system socjalny, ale nie licz na to. Tam trzeba wykonywać obowiązki jak robot. Nikogo nie interesuje to co się z tobą dzieje poza pracą. To nie była moja jedyna firma zajmująca się wentylacja i klimą w której przyszło mi pracować, ale zdecydowanie najgorsza!

Aplikowałeś do firmy Klima Studio Serwis? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
bazyl

ludzie w biurze to same chamy i prostaki maja za nic zwykłych pracowników nie liczą śię z nimi chcą tylko żeby cały czas siedzieli w pracy zero życia prywatnego biedny ten który tam śię zatrudni

ten, który się nie dał

Jeżeli jesteś młodym początkującym inżynierem i myślisz, że zatrudniając się w tej firmie jako asystent projektanta (bo na inne stanowisko nie ma szans) zdobędziesz cenne w obecnych czasach doświadczenie to się mylisz! I na rozmowie kwalifikacyjnej i już po przyjęciu do pracy u nich obiecywali złote góry, że zdobędę ogromne doświadczenie, że nauczę się strasznie wielu rzeczy, że... ho ho ho. Jedyne czego się nauczyłem to to, że ludzie tam pracujący to będą robić wszystko, żebyś to Ty za nich pracował, a oni zbiorą za to laury i na dodatek opowiedzą szefowi oTwoim lenistwie i niekompetencji. Żal straconego czasu w tej firmie.

gość

Klima studio (serwis) to DNO!

serwis

Firma typowo polska. Jak najwiecej wyciągnac z pracownika, jaknajmniej dac pracownikowi. Obecnych pracownikow nie wysylaja na ŻADNE szkolenia a chcialiby zatrudniac nowych z szkoleniami i uprawnieniami. Jedyna osoba ktora jezdzi na szkolenia to nieradko bo sam sie na nie wysyla. Nikogo wiecej ,zeby czasem nie byli zabardzo fachowcami.

klim

Zgadzam się. Firma żeruje na ludziach, pracownik sie nie liczy. Traktuja ludzi jak swoja wlasnosc. umowa najnizsza jaka moze byc. Reszta pod stolem.

paw

Firma działa na zasadzie "liczy się tylko zysk szefa". Pracownicy sa traktowani jak tania sila robocza. Wykorzystywanie, wykorzystywanie i jeszcze raz wykorzystywanie. Nikt w firmie nie ma prawa do zycia prywatnego. Każą jechac to musisz jechac w delegacje i nie masz prawa do skorzystania np z wczesniej zaplanowanego urlopu.

Zostaw merytoryczną opinię o Klima Studio Serwis - Wrocław

• Jak się pracuje w Klima Studio Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy Klima Studio Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Klima Studio Serwis