Klima Studio Serwis
3 61 31 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Co jaki okres czasu w Klima Studio Serwis można ubiegać się o podwyżkę?

Maja Nowy wpis

@pracujacy, piszesz, że jesteś zadowolony z warunków pracy i atmosfery w firmie. Jak wygląda sprawa z pozapłacowymi dodatkami takimi jak pakiet socjalny, czy szkolenia zawodowe? A grafik pracy, czy jest elastyczny i można go ułożyć indywidualnie? Jest to ważne dla osób, które chciałyby podjąć zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu. Dodaj więcej szczegółów. Inni użytkownicy forum będą Ci wdzięczni za te informacje.

Miron Nowy wpis
@Maja

Maju, grafik można ułożyć pod siebie, pracodawca idzie na rękę, to jest na plus dla tych co chcą pracować na część etatu. Szkolenia sa przy dłuższym stażu pracy ale można się załapać.

Maja

Czy ktoś kto pracuje w tej firmie mógłby dodać jakąś solidną opinię o pracy tam? Ostatnie dłuższe komentarze dotyczące pracy w firmie były publikowane już jakiś czas temu. Jak sytuacja wygląda obecnie? Potrzebuję jakichś konkretów dotyczących drogi i możliwości awansu. Pozdrawiam!

pracujacy Nowy wpis
@Maja

Pracuję tam od roku, ogólnie jestem zadowolony, ci ci piszą że jest źle raczej tu nie pracują. Pensja na czas, pieniądze też niezłe. Fajni koledzy. Jest ok.

Waldi

Ktoś pisze niesprawdzone informacje na forum i oczekuje, że ludzie będą w to wierzyć? To jest dobra firma.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Obecny pracownik

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy więc nie chce si,ę wierzyć żeby nie odprowadzali składek!!!

bez nicku
@Obecny pracownik

Gdzie taką opinię można przeczytać/usłyszeć? Klima studio serwis jako dobry pracodawca? Toż to śmiech na sali!!!

TakNie

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w Klima Studio Serwis? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

TakNie

Co powiesz coś więcej o pracy w Klima Studio Serwis? Czym się zajmowałeś?

Łukasz

Uwaga na tą firmę nie odprowadzają należnych składek od umów .

Tak3Nie

Zgadnijcie kto

(usunięte przez administratora), szef ok i firma też, jak ktoś jest leserem to tak pisze, bo nie chce mu się pracować i tyle w temacie

Tak5Nie
Maja

@Amerykanin @he he he @bylo piszecie, że nie polecacie pracy w firmie, jednak żaden z Was nie uargumentował swojej opinii. Jakim pracodawcą jest Klima Studio Serwis? Co sprawia, że macie tak negatywną opinię o firmie?

dav

Możę serwisantów teraz poszukują badz Monterow? Jakieś informacje? Zalezy mi na zalezieniu jakiejs solidnej frmy

Amerykanin

Dno! Dno! Dno! I nie widać końca.

he he he

he he he, sadze, ze WSZYSTKIE pozytywne opinie sa pisane przez pracownikow tej firmy (a wlasciwie przez jednego), ktorzy trolluja ta strone. Trzeba byc idiota, zeby nie skumac ze te teksty sa na podpuche. Oj nieladnie "panie kolego".

bylo

W tym przypadku problem polega na tym, że o tej firmie nic dobrego napisać nie można. Pracowałem tam kiedyś i choćbym nie wiem jak się starał samo wspomnienie o pracy tam nasuwa mi same negatywne skojarzenia. Pracę tam szczerze odradzam, szkoda zdrowia psychicznego (fizycznego zresztą też).

były

przesadzacie. Normalni ludzie nie żadni tyrani. Że tzeba pracować? wszędzie trzeba

TADEK

I NAWET W KLIMIE KOŃ SIĘ ZNAJDZIE!!!!

Tak8Nie

Zdzichu

co za głupoty ktoś pisze firma bajka, szef zajebisty tylko pracować!!!!!!!

Tak5Nie
?

Firma porażka tak powinni się nazwać..nawet naklejki z aut pozrywali,chyba tylko po to żeby nie było widać kto przyjechał na serwis lub montaż..można ich określić jednym słowem,którego użyłem wcześniej "PORAŻKA" .Premie są jeżeli zaliczycie do nich poklepanie po plecach i słowa dobra robota..czas pracy ile się da.a jak jeszcze pan [usunięte przez moderatora] dowodzi grupą to jest to śmiech na sali..ogólnie DNO .nie polecam nikomu...

Tak6Nie
och

ach - 2013-07-22 12:59:48 Nie wiem czy chca kogos zatrudnic ale wiem napewno jedno: w tej firmie powszechnie stosowany jest mobbing!Właśnie. Co rozumiesz mobbing, czegoś doświadczyłeś? Szef się znęca? Straszy zwolnieniem? Każe pracować po godzinach - bo jak nie to wylatujesz?

ach

Nie wiem czy chca kogos zatrudnic ale wiem napewno jedno: w tej firmie powszechnie stosowany jest [usunięte przez moderatora]!

koko

Dawid - 2013-06-24 20:46:52 odp, wielkie dzięki za rzeczową odpowiedź. To jak wyślą mnie na delegację to nie płacą jakoś lepiej za wyjazdowe? Non stop w Klima Studio Serwis dają tą umowę na minimalną, to umowa o pracę?A co chcesz się zatrudnić?

odp

Szanowny kolego! Czy nie wystarczą ci te opinie, które już są? Pracowałem tam spory kawał czasu więc mogę zapewnić, że w 100% są one prawdziwe! Wszystkie!!! Ale jeśli dla ciebie to mało, to ja odpowiem na twoje pytania. Dzienne godziny pracy - nie da się określić. W biurze teoretycznie 8 godzin dziennie, na serwisie - bardzo różnie. Stawka stała. Dostajesz umowę na najniższą krajową, reszta - wiadomo, pod stołem. Premii - brak. W tej firmie nie wiedzą co to jest albo uważają, że nikomu się nie należy. Dogadać się z szefem? Ciekawe w jakiej kwestii. Ten gość nie ma pojęcia co dzieje się w firmie a jego "zaufani" ludzie w biurze robią co chcą i to oni mają wpływ na to czy kogoś przyjąć do pracy, zwolnić, wysłać w delegację, wysłać na przymusowy urlop itp. Marzysz żeby nauczyć się czegoś w tej firmie? Chyba tylko wykonywania rozkazów i bycia w 100% posłusznym. Nie wiem co masz na myśli pytając o system socjalny, ale nie licz na to. Tam trzeba wykonywać obowiązki jak robot. Nikogo nie interesuje to co się z tobą dzieje poza pracą. To nie była moja jedyna firma zajmująca się wentylacja i klimą w której przyszło mi pracować, ale zdecydowanie najgorsza!

bazyl

ludzie w biurze to same chamy i prostaki maja za nic zwykłych pracowników nie liczą śię z nimi chcą tylko żeby cały czas siedzieli w pracy zero życia prywatnego biedny ten który tam śię zatrudni

ten, który się nie dał

Jeżeli jesteś młodym początkującym inżynierem i myślisz, że zatrudniając się w tej firmie jako asystent projektanta (bo na inne stanowisko nie ma szans) zdobędziesz cenne w obecnych czasach doświadczenie to się mylisz! I na rozmowie kwalifikacyjnej i już po przyjęciu do pracy u nich obiecywali złote góry, że zdobędę ogromne doświadczenie, że nauczę się strasznie wielu rzeczy, że... ho ho ho. Jedyne czego się nauczyłem to to, że ludzie tam pracujący to będą robić wszystko, żebyś to Ty za nich pracował, a oni zbiorą za to laury i na dodatek opowiedzą szefowi oTwoim lenistwie i niekompetencji. Żal straconego czasu w tej firmie.

Tak3Nie
gość

Klima studio (serwis) to DNO!

serwis

Firma typowo polska. Jak najwiecej wyciągnac z pracownika, jaknajmniej dac pracownikowi. Obecnych pracownikow nie wysylaja na ŻADNE szkolenia a chcialiby zatrudniac nowych z szkoleniami i uprawnieniami. Jedyna osoba ktora jezdzi na szkolenia to nieradko bo sam sie na nie wysyla. Nikogo wiecej ,zeby czasem nie byli zabardzo fachowcami.

klim

Zgadzam się. Firma żeruje na ludziach, pracownik sie nie liczy. Traktuja ludzi jak swoja wlasnosc. umowa najnizsza jaka moze byc. Reszta pod stolem.

paw

Firma działa na zasadzie "liczy się tylko zysk szefa". Pracownicy sa traktowani jak tania sila robocza. Wykorzystywanie, wykorzystywanie i jeszcze raz wykorzystywanie. Nikt w firmie nie ma prawa do zycia prywatnego. Każą jechac to musisz jechac w delegacje i nie masz prawa do skorzystania np z wczesniej zaplanowanego urlopu.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Klima Studio Serwis - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie