Opinie o medicover.pl - Medicover Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Medicover. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Medicover o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Warszawa

Denis

Czy był ktoś na rozmowie rekrutacyjnej w ostatnim czasie? Dajcie znać jak przebiegała

Miły
@Denis

Normalnie, a jak miała przebiegać. Krótka piłka w moim przypadku. I ja i druga strona w miarę ok na warunki. Nie było jakoś szczególnie trudno, ale przygotowali się do rozmowy to dąło się odczuć od poczatku, że na pewno czytali moje CV :D Mają oddzwonić, czekam. Z tego co wiem to jeszcze trwają rozmowy

Elo
@Denis

W zeszłym tygodniu byłem na rozmowie z polecenia. Znajoma jest w firmie od kilku lat, nie narzeka więc chcę spróbować. Mam blisko, a dodatkowo jak mi potwierdziła rekruterka czas pracy jest dosyć elastyczny, a mnie na tym zalezy. Rozmowa była na poziomie według standardów. Mam nadzieję, że oddzwonią

Wojtas
@Denis

Byłem jakoś w lutym. Rekruterka była przygotowana, a przynajmniej przeczytała moje CV. Dobre wrażenie, całkiem profesjonalnie. Bałem się nawet że nic z tego, bo miałem słabszy dzień. Nie byłem zadowolony jak mi poszło. Ale ostatecznie oddzwonili i zaprosili na omówienie szczegółów. Próbowac zawsze warto

Nijak
@Denis

Nie byłam zadowolona z rozmowy kwalifikacyjnej. Pierwsza rozmowa przez telefon przebiegła bardzo sympatycznie, pani była przygotowana i bardzo konkretna. Druga rozmowa już gorzej, pani się krzywiła gdy nie podobała jej się odpowiedź w dodatku nikt do mnie nieodzwodzil mimo zapewniania, że zostanę poinformowana o wyniku rekrutacji. Rozczarowałam się mocno.

Milena
@Nijak

Może jeszcze oddzwonią? Dawno temu to miało miejsce? W moim przypadku też sporo czasu minęło od spotkania do kontaktu, ale moja rekruterka wyraźnie powiedziała, że oddzwonią jak skończy się cały proces rekrutacyjny. Nie pamietam ile dokładnie to trwało, ale jakiś czas. I co ważne oddzwonili. Do mnie i do znajomej, której kandydatura odpadła

Nijak
@Milena

No właśnie nie, nikt nie zadzwonił ale dostałam maila, że odrzucają moją kandydaturę po ...1,5 miesiąca może powinnam się cieszyć, że dostałam w końcu odpowiedź ale jak na taką firmę to trochę żenujące.

Milena
@Nijak

Nie będę nikogo bronić, bo to nie moja działka tylko HRu ;p Ale wiem z doświadczenia, że czasami te procesy rekrutacyjne potrafią trwać tygodniami, wiec mail po 1,5miesiaca to nie jest zły wynik. Mnie się kiedys zdarzyło, ze firma do której startowałam oddzwoniła do mnie po 3 miesiacach z informacją, że mnie chcą... :D Dobre co? To ja w tym czasie znalazłam zatrudnienie u kogoś innego

Natalia
@Nijak

A na czym polegały te dwie rozmowy? Tzn chodzi ci o zaproszenie na rozmowę i sama rozmowę? Czy w rekrutacji są dwa etapy?

Jacek

Jak wygląda rekrutacja do działu sprzedaży? Jest w ogóle jakaś prowadzona? Szukam pilnie pracy...

Luzik
@Jacek

Z tego co się orientuję, do sprzedaży zawsze potrzebują ludzi, bo to stanowisko jest raczej z dużą rotacją. A przeglądałeś oferty? Jak nie Wawka to może inne miasto? W końcu to raczej mobilna praca, więc nie powinno Ci robić gdzie stacjonujesz

@Jacek

na Mokotowie szukają do obsługi pacjenta

Hela

Cześć, Drodzy jakie są oczekiwania i warunki na stanowiska pielęgniarskie?

Młoda
@Hela

To zależy jakie masz oczekiwania. Generalnie ja jak się zatrudniałam to nie miałam zbyt wygórowanych. W poprzedniej placówce dostałam ostro w kość. Tutaj same warunki pracy są na dużo wyższym poziomie. Standard firma utrzymuje. Warunki zatrudnienia też jak na moje są ok. Pensja co prawda jak wszędzie, ale są programy kafeteryjne, płaca za polecenia, zdarzają się premie. Nie jest źle

?

Jakie macie opinie o rekrutacji?

Bardzo pozytywnie.

Tomko
@?

Ale o co konkretnie pytasz? U mnie i dwóch znajomych rozmowa przeprowadzona sprawnie i rzeczowo. Zatrudnienie w zasadzie od razu. Warunki zgodne z ustaleniami na rozmowie

Dusky
@?

Ja mam natomiast złe odczucia. Kilkukrotne przekładanie rozmowy ze strony Medicover i bardzo niemiłe traktowanie, gdy to ja poprosiłam o zmianę terminu. Gdy już doszło do spotkania, to było bardzo przyjemnie, co CHWILOWO zmieniło moje podejście do tego pracodawcy. Po rozwiązaniu testu w Excelu od razu miałam zaproszenie na kolejną rozmowę. Jak najszybciej, najlepiej dziś. Mimo, że było krucho z czasem, to zgodziłam się na natychmiastowe spotkanie, po którym.. nawet nie dostałam telefonu, że mi dziękują za udział w procesie rekrutacyjnym. :) Po pół roku kolejny raz aplikowałam do Medicover. Pani z HR zadzwoniła, zapytała czemu chcę zmienić pracę i jakie mam oczekiwania finansowe. Po tej krótkiej rozmowie powiedziała, że skontaktuje się ze mną jeszcze w tym tygodniu, żeby ustalić termin spotkania. I zgadnij co... Minęły 2 tygodnie i zero odzewu. :)

@Dusky

Oni się kontaktują w ciągu tygodnia jeśli są zainteresowani i mówią o tym. A jeśli nie są to nie ma telefonu. Widocznie znaleźli kogoś lepszego

Dusky

Po pierwszej rozmowie pół roku temu i po ostatniej rozmowie dostałam informację, że na pewno się skontaktują. Ja rozumiem, że znaleźli kogoś lepszego. Tutaj chodzi o kulturę prowadzenia rozmów rekrutacyjnych i o szacunek do kandydata.

Kośka
@Dusky

Przez ostatnie pół roku zaliczyłam chyba ze cztery rozmowy. Nikt nie oddzwonił. Teraz szczególnie w tej branży w pracy z pacjentami nie ma na to czasu. I ja to rozumiem. A do medicover poczatkowo się nie dostałam. Ale babeczka zadzwoniła po 2 miesiącach z inną propozycję. Więc nadzieję trzeba mieć. Mnie się udało i póki co jest git

Nik
@Dusky

A na jakie stanowisko aplikowalas ?

Mija
@?

Dzisiaj umowilem na usg jame brzuchne w centrum medicover na ul.inflanska 5 u dr marcin gardechowski,udalo mi sie umowic bardzo szybko,dostalem inf,ze mozna przyjechac na usg w ciagu 1godziny,to zapisalem na 17:30 ,pani ktora umowila mi nic nie mowila ze usg jame brzuchne trzeba byc naczo 6godz. Przyjechalem lekarz badal i powiedzial ze nic nie mozna zobac,stracilem 220zl na nic ,nikt o niczym nie pyta czy jestem naczo czy nie i nikt nic nie mowilo o tym,kiepska obsuga,trata pieniadze na nic

rozmowa telefoniczna - 3 min

pytanie o dostepnosc i wynagrodzenia (brak pytan o kompetencje).... w aplikacji podano 6000 brutto, a w rozmowie 6500 zl... serio? 500 zl robi wam taka roznice i od razu przekreslacie pracownika? bylo to slychac juz w glosie samej rekruterki, ze czlowiek jest juz skreslony... smieszne;)

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Hunderr

ODRADZAM. MOBBING jest codziennością. Zniszczą ci życie i zdrowie. Brak szacunku do podwładnych. Wielu pracowników złożyło pozwy przeciwko Firmie, w przygotowaniu też pozew zbiorowy.

Mobbing
@Hunderr

Jestem zainteresowana dołączeniem do pozwu zbiorowego jako były pracownik. Czy możesz podać namiary jak się skontaktować w tej sprawie ?

Miś
@Mobbing

W prawie pracy nie ma czegoś takiego jak pozew zbiorowy o mobbing. Co skutecznie dowodzi, że piszesz brednie.

Prawo pracy
@Miś

No to HR Biznes Parterze właśnie pokazałas jak się znasz na prawie pracy i jak nadajesz się na to stanowisko

Med

Proszę o kontakt

Med

arkaolx@gmail.com

@Hunderr

Można więcej informacji która placówka itd? Też jestem ofiarą mobbingu w tej firmie chętnie dowiem się więcej na temat pozwu chce żeby wreszcie ktoś poniósł konsekwencje

Indie

Hej. Jakie zarobki na stanowisku asystentki stomatologicznej? Od razu umowa o pracę?

Darek

Dostał ktoś dopłatę za polecenie do pracy znajomego? Do kogo z tym iść, gdzie się zgłosić?

Ninja
@Darek

Musisz iść do HR. Znajomą wprowadzałem jakiś czas temu :D bez problemu wypłacaja ten dodatek jak się nalezy

Karol
@Darek

Tak, kilka tygodni temu poleciłem siostrze, by wysłała cv bo straciła pracę w swojej placówce po powrocie z macierzyńskiego. Generalnie żenada jaką ją potraktowali :( na szczęście w medicover bez problemu ją zatrudnili, ma dobre doświadczenie. A ja na tym tylko skorzystałem :D

Natalia
@Karol

To mega spoko, że jest taka opcja:) A zdradzisz czy za to polecenie to symboliczna kwota czy jakieś konkretne pieniądze?:)

@Natalia

Kasa za polecenie jest dla części stanowisk - głównie biały personel Kasa jest naprawdę spoko bo o ile pamiętam od 500 zł do 3000. HR wysyła co jakiś czas info kogo szukają i ile jest za polecenie.

Lidka
@Yyy

W sumie to nawet ta minimalna stawka wygląda świetnie. Nie interesowałam się tym wcześniej... czas nadrobić zaległości. W poprzedniej pracy za polecenie można było dostać dobre słowo przełożonej :D

1-3k
@Natalia

1-3k

Gabriela
@Yyy

Tu jest tak trudno z zatrudnieniem, że oni na te polecenia tak stawiają?

Eeeee
@Gabriela

Nope, raczej nikt nie chce przychodzić. A z lekarzami to inna sprawa - witamy w Polsce - kraju gdzie każdy za chlebem leci na zachód.

janek
@Gabriela

polecenia są tylko na niektóre stanowiska - te trudne do pozyskania - głównie lekarze specjaliści. inne stanowiska nie są w programie poleceń.

Bećka
@Gabriela

Polecenia fajna rzecz, zawsze przyda się dodatkowa kasa. A w kadrach można szczegółowo dopytać na jakie stanowiska obowiązuje ten układ. A co do zatrudnienia to czy ja wiem... jak wszędzie. Niby rynek pracownika się skończył, ale chyba nie do końca. Mam wrażenie ze firmy teraz znowu muszą zabiegać o dobrych pracowników. I pewnie stąd w medicover tyle tych benefitów

Eeeee
@Bećka

I co po tych benefitach jak pod koniec miesiąca człowiek jedzie na zupkach yum-yum bo nie ma pieniędzy na jedzenie?

Bećka
@Eeeee

Zalezy co dla kogo jest ważne. Mnie akurat prywatna opieka medyczna daje sporo. Polecam przejśc sie na państwową Izbę przyjęć szczególnie w sezonie grypowym...docenisz luksus opieki w medicover :) A co do cen na zakupach to już akurat kwestia szaleństw na rynku z cenami na żywność i na usługi zresztą też. Za chwilę mało kogo będzie stać na życie na jako takim poziomie

Kolejny szczęśliwy BYŁY...

Szczęśliwy były pracownik napisał prawdziwą opinię o tej firmie, ale nie dotyczy to tylko centrali ale również centrów w innych miastach, ja pracowałem w Gdańsku i identycznie to wyglądało. Zarobki bardzo niskie, brak wynagrodzenia za nadgodziny, chaos i byle jakie traktowanie gdy nie wchodziło się w pupę kierownictwu placówki, system przestarzały, lekarze nadęci i tragiczna atmosfera w pracy. Ogólnie nie polecam.

Maciek
@Kolejny szczęśliwy BYŁY...

Wiele można firmie zarzucić, ale akurat kase za nadgodziny dostaje za każdym razem jak je wyrobię. I nikt nigdy mi niczego nie odmówił. Może trzeba było się po prostu przypomnieć i pokazać, że się zrobiło ponad normę. Bo niby jak... jechałeś za friko nadgodziny i się o swoje nie upominałeś?

Wieluś
@Maciek

Dokładnie to samo chciałam napisać. Bo jak pracować za darmo? To w takim układzie nikt nie robiłby nadgodzin bo po co? Nigdy nie miałam problemów z wypłaceniem tego co zrobiłam ponad normę

Zebra
@Wieluś

brak płatności w naszym dziale był normą - a nadgodziny byly non stop - wiem, że w innych działach dalej tak jest - ale u nas przyszedł nowy szef i pozmieniał. a co do nadgodzin to przecież zarząd powiedział głosem dyr HR - że nie ma nadgodzin - czyli nie ma takiego miasta jak londyn.

Tobiasz
@Zebra

Tu chyba się troche zrobił miks w nazewnictwie. Bo rozliczenie jest uzależnione od działu... jak ktoś jest w sprzedaży to ma premie za wynik, a nadgodziny to zupełnie inny temat. Choć wiem, że i na to można się umówić. Trzeba tylko od razu pytać i od razu wyjaśniać ze swoim szefem za co się pracuje. Przecież nikt nigdy za ładny uśmiech nie będzie chciał pracować

Plusy: miła atmosfera pracy, wierzący w Ciebie przełożeni, fajne wyjazdy integracyjne. Minusy: słaba płaca

TEZEUSZ

Witam! Jak w Medicoverze wygląda praca lekarza dentysty? Jakie plusy, minusy? Na co warto zwrócić uwagę? Interesuje Warszawa ale chętnie zapoznam się też z opiniami kolegów z innych miejscowości.

Stary
@TEZEUSZ

Wszystko zalezy od tego na jakie warunki umowy się zgodzisz. Ogólnie w medicover lekarze pracują w ramach umowy zlecenie albo na kontrakcie. Osobiście polecam tę drugą opcję, bo z nią wiąże się więcej korzyści głównie pod kątem benefitów pracowniczych

Powiedźcie proszę czy w centrali da się zarobić jako młodszy specjalista z 3500 netto? Są szanse na więcej?

Erni
@Marcin

O zarobkach głośno się nie mówi, ludzie unikają tematu bo to każdego sprawa indywidualnie i tego jak się dogadał przy zatrudnieniu. Pewne jest to, że są spore szanse na rozwój i awans, a to jak wiadomo wiąże sie z wyższymi zarobkami

Dominika
@Erni

Czyli dałoby się wynegocjować taką kwotę zapewne? :P A jak już o rozwoju mowa, macie jakieś szkolenia zapewniane?

@Dominika

Na brak szkoleń to nie ma co narzekać. Regularnie coś nowego wymyślają ;p Ale to to akurat jest na plus medicover. W innych placówkach nie ma mowy o szkoleniach. Wszędzie oszczędzają nawet na pracownikach

Doris

Jest szansa na zatrudnienie bez doświadczenia w medicover? Jestem świeżo po obronie. Szukam czegoś dorywczo. Podobno do call center zatrudniają ale czy także osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia niezwiązane z branżą?

@Doris

Tak, zatrudniają. Ale call center to radom i Kraków. W Warszawie to raczej praca w centrach medycznych lub w centrali.

Nie Kraków tylko Kielce.

Wawa
@Yyy

A infolinia w szpitalu to nie cc?

Anonimowy

Witam, Czy ktoś się orientuje jak wyglada praca w dziale floty? Jakie zarobki realnie i jak atmosfera? Pytam bo pojawiło się ogłoszenie a wole na zaś coś się dowiedzieć. Pozdrawiam.

Odradzam
@Anonimowy

Jakby to powiedzieć w ciągu roku 3 czy 4 flotowiec. Ludzie z tego działu uciekają jak tylko moga. To co usłyszysz to że mało nie na czas itp.

Olek
@Anonimowy

Eeeee nie zniechęcaj się, bo wiadomo że tutaj prędzej usłyszysz negatywne opinie niż pozytywne. Umów się na rozmowe i sam ocenisz. Podadzą Ci warunki i bedziesz wiedział czarno na białym czy wchodzisz w to czy odpuszczasz

azx
@Olek

No raczej nie powiedzą.

Waldi
@azx

Dopytuj...kto pyta nie błądzi :)

@Waldi

Widać w ogóle nie znasz firmy ani działu. Hahhaha.

Manola
@Anonimowy

Nie wiem jakie dokładnie zarobki, ale ludzie pracują tam baaaardzo długo, więc muszą być ok.a atmosfera extra! Zaraz po IT to najfajniejszy dział

Zebra
@Manola

we flocie ludzie nie pracują długo w ogóle flotowiec jest jeden

Kodżak
@Zebra

Tak jest wszędzie. Mam kumpla który robi we flocie od kilkunastu lat. Popracuje 3 lata w firmie i zmienia. To że tak powiem 'ruchomy' fach :D A w medicover pracuje się generalnie róznie. Wszystko jest kwestią swojego nastawienia. Mnie pasuje od kilku lat. Nie myślę o zmianie. Pensja jest na czas, pracuje się bez spiny

@Kodżak

Ale piszesz bzdury o tych flotowcach w Medicover. Widać, że nie pracujesz w.tej firmie skoro takie bzdury lecą. Mam wrażenie że sporo takich komentarzy jak Twój jest na zamówienie. Każdy kto miał jakikolwiek kontakt z flotowcami wie jak szybko odchodzą i z jakich powodów.

Kodżak
@dziwne

Wiesz co nawet nie będę się odnosić do tej riposty, bo nic nie wnosi. Narzekać jest łatwo i temu mam wrażenie słuzy ta platforma. A jak się napisze coś powiedzmy że pozytywnego albo nawet neutralnego, to zaraz lecą docinki.

@Kodżak

nie będziesz się odnosić, bo nie znasz sytuacji flotowów w tej firmie. Piszę prawdę, bo pracuję w tej firmie - to nie jest narzekanie.

Wizyta z małym dzieckiem

Najgorsza obsługa na świecie! Byliśmy z maluchem na prześwietleniu głowy a doktor, która rzekomo specjalizuje się w usg ciemiączka nie dość ze się spóźniła to jeszcze była tak opryskliwa i nie miła ze brak slow. Wizyta trwała 30 sekund, kosztowała ponad 200 pln i nie dowiedzieliśmy się NIC!!! Czy jest ok, czy nie ok, opisała badania i do widzenia. To na pewno nie lekarz z powołania ! Bo ona nie jest od tego żeby cokolwiek mowic? A od czego ona jest !??? W końcu to Pani doktor! Podobno. Przestrzegam, omijajcie ten szpital szerokim łukiem, przynajmniej jeśli chodzi o usg ciemiączka dla maluchów. MASAKRA.

Nowy28

Nie polecam. Koordynator placówki na Klimczaka wyleciał dyscyplinarnie za picie alkoholu w pracy - Pani A. P-K. Firma zamiotła sprawę pod dywan, tylko nie wie że zauważyli to Pacjenci. Sprawa rozwojowa

Ciekawy
@Nowy28

Wiesz że oczernianie ludzi bez dowodów szczególnie na wysokich stanowiskach to już gruba przeginka? Do tego dwa posty dodane jeden po drugim. Mało wiarygodne...

Marianna

Korzystacie z ubezpieczenia w medicover? Na jakich warunkach przyznają?

Eliza
@Marianna

Pytasz o to grupowe ubezpieczenie zgadza się? To my korzystamy rodzinnie: ja z mężem i podpięłam też córkę. Musisz po prostu być zatrudniona na umowę o pracę

niezadowolony

słaba organizacja pracy, wyciągają ludzi z łapanki, nie da się z nimi pracować, osoby na stanowiskach regio i wyżej ..... dużo do życzenia pozostawia fakt, że wyciągają własnych ludzi z innych miejsc i obsadzają niby na niższych stanowiskach.... hahahaha śmiech na sali.... a potem nagle z doradcy na kierownika... ci wyciągnięci bliscy znajomi przyjaciele dostają też mega wysoką kasę w porównaniu do reszty... a i jeszcze oczywiście układziki sprawiają, że my musimy pracować, a oni przyjaciele nowej szefowej nie muszą, bo wspólne wyjścia wystarczają.... słabo słabo słabo.... totalnie nie polecam....

Waldi
@niezadowolony

Wiesz każdy ma punkt widzenia. Układziki? Czy ja wiem? Teraz tak naprawde każdy może zbudować dobra relację z szefem. Co to za problem. Minęły już czasy per pan. A co do wynagradzania to tu się nie zgodzę. Bo jak się zatrudniasz to masz wyraźnie powiedziane za jakie pieniadze będziesz pracować. Albo się godzisz albo negocjujesz albo rezygnujesz...No to wybór po prostu

kandydat
@niezadowolony

Podzielisz się informacją, o której placówce mowa?

Kamila
@niezadowolony

Osoby z łapanki czyli bez doświadczenia czy o co chodzi?

Zaciekawiona

Hej. Pojawiło się ogłoszenie na kierownika Medicover optyk. Czy polecacie pracę w tej firmie? Jak wygląda współpraca z regionalnymi i "górą"? Targety są osiągalne czy zawyżane? Są fundusze na marketing i szkolenia dla pracowników? Czy zarobki są uczciwe? Naczytałam się opinii o obniżeniu wynagrodzeń w czasie covida i ciekawi mnie czy to było przejściowe czy zagranie czysto na niekorzyść pracowników. Nie złożyłam jeszcze CV ale nie chciałabym skreślać firmy odrazu.

Ela
@Zaciekawiona

W necie, a szczególnie tutaj na goworku można się naczytać przeróznych historii, dlatego lepiej brać poprawkę na to co się czyta. Poza tym częściej trafisz na negatywną opinię niż pozytywną. Co do pracy w medicover optyk to targety muszą być osiągalne. Inaczej byłyby bez sensu. Tak naprawdę jak się postarasz - tak dostaniesz. Samemu pracuje się na wysokość premii własnym zaangażowaniem. A poza tym z tego co wiem to ostatnio pensje poszły w góre. Moim zdaniem nigdy nie ma co skreślac od razu. Na rozmowę przecież możesz się umówić

Uuu
@Ela

a jakie pensje poszly w górę jak jest przed podwyżkami? Podwyżki wcześniej były symboliczne 1-2 procent - a czasem nic. Zobaczymy jak w tym roku. widać pisze ktoś kto nawet nie wie jak wygląda proces w firmie. co do targetów to ruletka. co do ocen na necie - to prawda - raczej napisze niezadowolona niż zadowolona osoba.

Wiśnia
@Zaciekawiona

To ja coś od siebie wrzucę. Jak jesteś dobra to targety podbijesz spokojnie. A co do premii to jest jak wszędzie - zrobisz wynik - dostaniesz. Ale są osoby, które rzeczywiście robią w niektóre miesiące ładne wyniki. Na brak szkoleń nie można narzekać. Robią je stosunkowo często

Ela
@Uuu

Coś tam jednak wiem :p Właśnie optometrystom podnieśli pensje na przełomie roku i to całkiem ładnie bo o 40%. Słyszałam też że w tym roku ma być przegląd wynagrodzeń bo jest plan poprawy warunków umów dla pozostałych

Pracownik MO
@Ela

Owszem, w styczniu z 3k zmieniono na 3,1k brutto bo oczywiście wzrosła najniższa krajowa wiec nie mieli wyboru

Dośka
@Pracownik MO

Mam wrażenie że ludziom nigdy się nie dogodzi. To takie szukanie dziury w całym. Było mało - źle, podnieśli - też źle bo podnieśli za mało. Spokojnie, stopniowo. W innych placówkach pensje stoją od lat w miejscu. Mało tego, przez pandemie wiele osób raz że straciło prace a dwa miało obniżone zarobki

@Dośka

Doska Ty chyba nie rozumiesz tekstu czytanego. Podniesienie pensji było dlatego że zmieniła się płaca minimalna - co znaczy że osoby zarabiaja minimalną. Wstyd, że Piszesz takie brednie. A i były teraz podwyżki. Myślę że osoba z Twoim charakterem się pewnie cieszy że tak niskie że wstyd. Ale przecież gdzie indziej ludzie nie mają pracy. Może jesteś rodzina premiera który doradza pracowac za (usunięte przez administratora)?

niepracownik

Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydata, brak feedback'u (po przejściu 2 etapów rozmów). Stanowczo nie polecam. Chciałabym otrzymać odpowiedź niezależnie czy byłaby pozytywna czy negatywna.

K
@niepracownik

a mówili, że dostaniesz feedback?

Maciek
@niepracownik

Żadna firma nie oddzwania. A sporo się naszukałem zanim trafiłem tutaj. Nie ma w tym nic dziwnego. Choc wiem że do wielu osób często oddzwaniali z medicover

niepracownik
@Maciek

Miałem rozmowę z team'em nawet, a tu brak odzewu. Info od team'u, że managerka się skontaktuje.. niepoważne.

Błażko
@niepracownik

Co się wszyscy tak umówiliście na tę nagonkę, że nie oddzwaniają? Serio, mnie się chyba nigdy nie zdarzyło, żeby firma dzwoniła gdy mnie nie wybrali. A jak nie wiecie co robić czy macie watapliwości czy wybrali kogoś innego czy nie, to zawsze można zadzwonić albo napisac maila

azx
@Błażko

Hahha to może niech rekrueterzy tego nie mówią w trakcie spotkania. Jak myślisz? Klepią formułki to się nie dziw że aplikanci chca byc traktowani poważnie. To chyba nie jest niewiadomo jakie oczekiwanie. Akurat do mnie w rekrutacjach oddzwaniająub piszą maila. Zatem medicover musi sporo nadrobić w szanowaniu kandydatów.

K

rozmowa o pracę przebiegła całkiem normalnie, merytorycznie i kulturalnie. Nie przyjęli mnie, ale rozmowę oceniam ok

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Warszawa

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 13 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicover?

Kandydaci do pracy w Medicover napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicover