Opinie o medicover.pl - Medicover Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Medicover. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Medicover o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Warszawa

Janusz

Właśnie po 4 miesiącach skończyłem przygodę z tą firmą. Pracowałem jako rejestrator. Atmosfera w pracy tragiczna dzięki wrednej i niekompetętnej szefowej. Duża rotacja pracowników z wýżej wymienionych powodów. Medicover Warszawa. Po złożeniu wymówienia zostałem potraktowany (usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam

Duży
@Janusz

Medicover można wiele zarzucić ok, ale jako wieloletni pracownik nie zgodzę się z tym, że atmosfera jest kiepska... szefowa jak szefowa. Nie zawsze przeciez musi byc kolorowo. W poprzedniej robocie to miałem dopiero sajgon. Tutaj są wymagania, ale nie są większe niż gdzie indziej

Klakier
@Duży

Medicover, to po polsku (usunięte przez administratora) tak to się tłumaczy, nie haha?

@Duży

Stwierdzenie, że w naszej teraźniejszej pracy jest dobrze, bo w poprzedniej szefowa krzyczała głośniej jest śmieszne. Naprawdę, istnieją managerowie, którzy potrafią wesprzeć swoich pracowników w kryzysowej sytuacji, a kiedy trzeba - wytłumaczą co pracownik robi źle. Mam wrażenie, że managerowie w Medicover są nauczeni, żeby robić innym pod górę i tworzą sztuczną atmosferę, która na dłuższą metę jest nie do zniesienia.

Duży

To się przynajmniej trochę pośmialismy, skoro coś dla Ciebie jest śmieszne. Po prostu sugeruję, że nie zawsze było, jest i będzie wesoło. W każdej robocie są lepsze i gorsze dni. Moim zdaniem wszystko jest kwestią subiektywną. Managerowie są jacy są. Z jakiegoś powodu ktoś ich zatrudnił i najwyraźniej nie ma potrzeby zmiany. A jak pracownikom coś nie pasuje to zawsze można spróbowac pogadać, ponegocjować, a nie od razu uogólniać

Kandydat IT

Dzień dobry. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda praca w zespole IT?

azx
@Kandydat IT

Ja mogę tylko powiedzieć, że komentarze pokazujące jak się pracuje w tej firmie szybko znikają z tego forum.

Wiolka
@Kandydat IT

Komentarze nie są jak dla mnie punktem odniesienia...ludzie z natury piszą źle nie tylko w kwestiach firmowych. Łatwiej napisać negatywny koment niż coś pozytywnego. Dlatego ja bym się nie sugerowała komentarzami a zwyczajnie radziłabym iść na rozmowę i wypytać o wszystkie wątplwe kwestie. Wnioski sam wyciągniesz

M
@Kandydat IT

Jaki zespół masz na myśli? Jakie stanowisko?

nie żałuję że tu nie pracuję
@Kandydat IT

nie idź tu. przepracowałem tutaj rok i zdecydowanie nie polecam. 1.po pierwszym dniu zobaczysz że nie jest tam tak kolorowo jak na ulotce. 2.po tygodniu zaczniesz się zastanawiać po co była Ci zmiana. 3.po miesiącu może się przyzwyczaisz, jak nie to zaczniesz szukać innej pracy a jak zostaniesz na dłużej to nauczysz się tylko złych nawyków, nie dotkniesz zaawansowanych technologii, utkniesz w latach 90 i ciężko będzie Ci uciec... (piszę tę opinię po roku odkąd tu nie pracuję.) Rozejrzyj się na rynku, jak masz głowę na karku to nie idź w sektor medyczny związany z tą firmą. Są dużo lepsze miejsca do pracy gdzie są lepsze warunki - zarobkowe, technologiczne, rozwojowe.

Mam pytanie do osób ostatnio zatrudnionych w Medicover. Pojawiło się kilka ogłoszeń, na stanowiska zlokalizowane w centrali w Al.Jerorolimskich. Jaka atmosfera panuje w biurze, czy przełożeni to typowy kierat?

Czy możesz po Polsku?

Jola
@Zainteresowany

Medicover biuro główne w kilku zdaniach: Plusy: Lokalizacja Możliwość pracy zdalnej Pensja na czas Minusy: W niektórych działach permanentna rotacja Braki kadrowe, wiec roboty x2 za tą samą kasę Ciśnięcie na wyniki: targety, KPI itd Brak zintegrowanych systemów, każdy dział pracuje na czym innym i multum exceli, jakby czas się zatrzymał

Tajwan
@Jola

No roboty jest sporo to fakt. Na brak zadań nie ma co narzekać. Ale z tego co wiem, a pytam znajomych tak teraz jest w większości firm. Z ciśnięciem na wynik też się zgodzę, ale to chyba też norma? Czasy sa jakie są...inaczej nie da się przetrwać na rynku. Ale co do systemów to powiem Ci, że mogło być gorzej. Przeszedłem do medicover 2 lata temu. W poprzedniej placówce był dramat jeśli chodzi w ogóle o jakąkolwiek nowoczesną technologię. Ba! nawet komputerów nie było tyle ile trzeba. Wiele rzeczy robiło się na papierze. Także...nie jest tak źle...uwierz

GRAZYNA

WITAM MOZE KTOS PODAC JAK SIE PRACUJE W MEDICOVER NA STANOWISKU OPIEKUNKI SENIORÓW CZY CZESTE SA ZMIANY PUNKTÓW I CZY SA DOBRE WYNAGRODZENIA I CZY NA CZAS WYPŁACANE DOPIERO PODJEŁAM PRACE PARE DNI.

Luiza
@GRAZYNA

Trudno zakładać czy częste czy nie, bo to zalezy od sytuacji. Ale ogólnie nie oszukujmy się praca wymaga cierpliwości i raczej nie jest łatwa. Chociaż kontakt z tymi osobami wiele wynagradza. Samo zatrudnienie w medicover raczej na plus. Tak, kasa jest na czas zawsze

rozmowa telefoniczna - 3 min

pytanie o dostepnosc i wynagrodzenia (brak pytan o kompetencje).... w aplikacji podano 6000 brutto, a w rozmowie 6500 zl... serio? 500 zl robi wam taka roznice i od razu przekreslacie pracownika? bylo to slychac juz w glosie samej rekruterki, ze czlowiek jest juz skreslony... smieszne;)

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
MP

Pracowałam dawniej w placówce w Gdańsku na Targu.... Przepracowałam może z 7 miesięcy....(usunięte przez administratora) straszny, ówczesna koordynator MP używała w stosunku do personelu słów powszechnie uznawanych za wulgarne. Dzwoniła do pracowników w dni wolne od pracy i krzyczała do słuchawki, że koniecznie muszą się zamienić na dyżury tak jak ona to ustaliła, bo przecież i tak musimy (usunięte przez administratora) Ogólnie była to bardzo przemocowa i toksyczna osoba. Słyszałam że wymieniono kierownika centrum - to dobra informacja (tamta może była bardziej wyrafinowana w metodach ale ostatecznie efekt był ten sam)

@MP

Ta koordynator to(usunięte przez administratora)

Ale dlaczego zawsze chroni się mobberów a nie ich ofiary

Czy ktoś wie jak wyglada sytuacja w dziale marketingu ? Warto rekrutować ?

Nela
@Marta

Pracowałam w marketingu medicover jakiś czas temu. Było spoko, można się było wykazać i sporo nauczyć. Robiliśmy kilka fajnych akcji. Atmosfera też ok

Olga

Cześć, czy możecie coś napisać na temat pracy w kadrach i płacach w Medicover? Jaka atmosfera, czy praca też jest po godzinach?

Warszawiak

Warto ubiegać się o pracę w call center w obsłudze? Jakie warunki? Trudno przejść rozmowę rekrutacyjnę?

Student
@Warszawiak

Zalezy jakie masz oczekiwania. Praca sama w sobie nie jest jakaś skomplikowana. Zdarzają się niezłe jazdy, bo pacjenci są rózni, czasami mega znerwicowani, więc trzeba potrafić zachować powagę i spokój. Ale ogólnie mnie pasuje, bo grafik jest elastyczny i mozna sobie dorobic

Uuu
@Warszawiak

dośc lekko - musisz tylko znać systemy i rozwiązania sprzed 15 lat.

Kandydatka

Niestety jestem zawiedziona :( rozmowa kwalifikacyjna przebiegła dobrze, jasno przedstawione warunki. Jedyny minus to to, ze oczekiwałam na tą rozmowę ponad pół godziny ale już mniejsza z tym. Miał być kontakt zwrotny w określonym czasie a nie było go w ogóle. Wszystko rozumiem ale wypada chociaż dać info ze nie i dziękujemy. Tym bardziej, ze na to stanowisko ciagle pojawiają się nowe oferty pracy w tej firmie wiec nie rozumiem.

Kandydatka
@Kandydatka

A dodam jeszcze, ze jakiś czas temu aplikowalam na inne stanowisko , dostałam telefon od pani rekruterki ze zadzwoni bezpośrednia potencjalna przełożona aby umówić się na rozmowę - brak kontaktu. Trochę niepoważne te rekrutacje .

Cześka
@Kandydatka

No fakt, też musiałam trochę odczekać nim do mnie oddzwonili. Ale po 2 tygodniach był telefon z przeprosinami. Rekruterka rzeczywiście czuła się niezręcznie, ale tłumaczyła się nagłymi sytuacjami, których nie była w stanie zaplanować. I ok - ja to rozumiem, bo akurat w pracy o tym profilu wszystko się może zdarzyć. Także spokojnie, myślę że oddzwonią i do Ciebie skoro dobrze Ci poszło

Nowa

Dzisiaj jestem po pierwsze rozmowie rekrutacyjnej. Jestem pełna nadziei, że dostanę te robote, mimo róznych komentarzy jakie tu widze. Mam świadomośc tego, że głownie ludzie w sieci pisza źle o pracodawcach, wiec na wszystko biorę poprawkę. Tak czy inaczej rozmowa na plus. Ktoś zazczynał w medicover prace w tym miesiącu? Są jakieś 'świeżynki'? Jak jest?

Ewka
@Nowa

Ja jestem sierpniowa, więc taka własnie 'świeżynka'. Praca jak praca, nie będe sie tu rozpływac z zachwytu, ale nie jest źle. Mnie przynajmniej jest lepiej niz w poprzedniej. Ludzie są spoko. Mozna na nich liczyc póki co. Fajnie wprowadzaja w tematy i sa sympatyczni. Nie ma dogryzania i korporacyjnej spinki

Teresa
@Nowa

Pracujesz już? Zastanawiam się, czy też kandydowałaś na stanowisko obsługi klienta, jak większość osób tutaj komentujących. Z jakiegoś powodu nie wypowiadają się pielęgniarki z Medicover, a szkoda :/

erpo

proces rekrutacyjny lekarzy niezwykle długi na każdym etapie. Międzyczasie znalazłem inną pracę. Bardzo niskie stawki godzinowe w porównaniu z innymi telemedycynami. Nie zdecyduję się na współpracę, od początku widzę ogrom biurokracji.

Szukający
@erpo

Biurokracja to standard w ostatnich latach. Też jestem aktualnie na etapie poszukiwań. Ale na ten moment medicover w moim prywatnym rankingu jest na pierwszym miejscu. Rekrutacja moim zdaniem nie trwa tak długo. W przeciągu 2 tygodni ma się wszystko wyjasnić. A to standardowy czas oczekiwania

Emilia

Pracowałam 2 miesiące w firmie Medicover Sport -Dawniej Ok system . Jestem bardzo rozczarowana pracą z Panią Kierownik Anna N .Radzę uważać ! Wyzysk na maxa, pensja tragiczna niecałe 2400 zł netto , Firma zatrzymała sie chyba na roku 2006 , do tego nie miał człowiek nawet czasu zjeść !nie wspomnę o atmosferze przez Panią kierownik i jej koleżankę "od faja " dwie wyglądające na maksa zgorzkniało Panie , bez uśmiechu i polotu do życia . Introwertyczki ,ze skwaszoną miną , brak możliwości nawiązania kontaktów z obiema Paniami . Po dwóch miesiącach zostałam zwolniona ,iż Pani kierownik w sumie nie wiem co się nie podobało ,ale po 2 miesiącach dała mi w towarzystwie asysty Dyrektora wypowiedzenie ... Typowe korpo podejście ze zwolnieniem pracownika ,który dawał z siebie 200%

Miśka
@Emilia

@Emilia a próbowałaś pogadać? Znam kilka historii z medicover baaaardzo różnych, ale nigdy nie było tak, że ktoś nie wiedział za co jest zwalniany. Zazwyczaj argumentacja jest jasno przedstawiona tak żeby pracownik miał szanse się poprawić. Dlatego najpierw dostawał ostrzeżenie i czas na poprawę. Z dnia na dzień nie wyrzucają tak bez słowa...

Krabik
@Emilia

A spodziewałaś się, że będą Cię trzymać do końca świata? Byłaś kiepska to Cię zwolnili i tyle.

Nie polecam firmy, bardzo niemiłe traktowanie nowych kandydatów - Firma umawia się na rozmowę telefoniczną, obiecują że zadzwonią danego dnia, mija 2 tygodnie i nadal brak telefonu. Nie poważna Firma.

Tomcia
@Kandydat

To może sam dryndnij i zapytaj o co kaman. Po co czekać w nieskończoność. Wiesz jak sie pracuje w branży jak ta. Czasami inne rzeczy są ważniejsze. Ludzie mają multum roboty i ok pewnie powiesz, że po co w takim razie rekrutują...no wlasnie po to, zeby sie wyrabiać ze wszystkim na czas. Nie wiem...ja bym zadzwonił i zapytał. Co Ci szkodzi?

Zawiedziona kandydatka

Z całego serca odradzam aplikację do Medicover wszystkim tym, którzy szanują swój czas. Poświęciłam tylko czas, a w odpowiedzi zaserwowano mi olewkę. Moja przygoda z nimi zaczęła się jakiś tydzień temu, gdy to po wysłaniu CV zadzwoniła do mnie miła Pani, by zaprosić mnie na rozmowę, która miała się odbyć w ich siedzibie w Warszawie. Ja na ten moment mieszkam w Lublinie, ale rozważam przeprowadzkę do Warszawy, gdy znajdę pracę. Mam też ten "problem", że mam niepełnosprawność ruchową, o czym poinformowałam Panią i zapytałam, czy z racji odległości i moich ewentualnych trudności z dojazdem, rozmowa mogłaby odbyć się online. Pani powiedziała, że zapyta Panią Menedżer (nazwiska nie chcę tu podawać, choć może przydałoby się, by wiedzieć kogo się wystrzegać) i oddzwoni. Na drugi dzień miałam telefon z odpowiedzią, że faktycznie, mogą zorganizować dla mnie taką rozmowę już na poniedziałek (12.07.2021 rok). Nadszedł poniedziałek, ja przygotowałam się do rozmowy i czekam. Zadzwoniła do mnie Pani Menedżer i powiedziała, że nie da rady dziś ze mną porozmawiać, bo ma kłopoty techniczne z Teams i czy zgadzam się, byśmy porozmawiały jutro, tj. 13.07.2021 rok. Zgodziłam się. We wtorek rozmowa się odbyła. Dowiedziałam się, że szkolenie trwa miesiąc i odbywa się w Warszawie, ale praca jest ogólnie zdalna. Zaproponowałam, że może w takim razie ja przeprowadzę się do Warszawy, bo i tak to planuję. Ona na to, że nie. Szkoda czasu, skoro i tak oferują zdalną pracę. Oni potrzebują kogoś "od zaraz". Wpadłyśmy jednak na pomysł, że może mogłabym to szkolenie odbyć zdalnie. Pani powiedziała, że ok. Zobaczy co się da zrobić. Dało się wyczuć, że jest chętna na zatrudnienie mnie. Uzgodniłyśmy, że ja się zastanowię nad tą ofertą, ona zapyta, czy takie szkolenia online byłyby możliwe i zdzwonimy się w piątek, tj. 16.07.2021 rok. Z racji tego, że przemyślałam sprawę i byłam gotowa wziąć tę pracę, zadzwoniłam do niej już w czwartek (15.07), wykonałam dwa telefony, ale żadnego ode mnie nie odebrała. W piątek (16.07) również próbowałam się z nią dwukrotnie skontaktować i nic z tego. Pani nie odbiera. Jestem zła, zawiedziona i rozczarowana, bo dla mnie umowa to umowa. Okazuje się, że Pani Menedżer nie ma na tyle odwagi, by powiedzieć mi osobiście, że jednak mnie nie chcą/mają lepszych kandydatów. Żałosne! Myślałam, że Medicover to poważna firma i liczyłam, że mają poważnych pracowników, ale jak widać - myliłam się. Ostrzegam przed tą firmą wszystkich, którzy cenią swój czas. Naprawdę nie warto. Zwłaszcza też, że zarobki, które mi zaproponowano to najniższa krajowa, a pracy mnóstwo!!! Omijać szerokim łukiem! Ps. Aplikowałam na stanowisko Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta.

Rozczarowany Kandydat
@Zawiedziona kandydatka

Czyżby mowa o obsłudze klienta Medicover Sport? Odradzam x 100 Odeszłam na etapie zdalnego szkolenia - totalny brak organizacji, brak szacunku do Twojego czasu + zespół mało ambitnych ludzi. Szkoda czasu jeśli zależy Ci na rozwoju. Stawka potwierdzam, że najniższa krajowa, a użerać się z klientami trzeba.

@Rozczarowany Kandydat

Tak, Medicover Sport :)

Dzon
@Zawiedziona kandydatka

No nie do końca. Skala zwolnień w HR w czasie pandemii była ogromna. Później się okazało, że jak zwolnił się jakiś pracownik to HR po dobrych kilku tygodniach rozpoczynał rekrutację bo nie było nikogo kto mógłby się zająć tematem. Niestety mało decyzji jest przemyślanych przez szefostwo.

Wika
@Zawiedziona kandydatka

Minęło raptem kilka dni... A weź też pod uwagę fakt, że są teraz urlopy...Odzwonią bankowo, bo z tego co wiem potrzebują ludzi do pracy. Daj sobie na wstrzymanie, bo praca jest fajna. Przynajmniej mnie leży już dobrych kilka miesięcy

@Dzon

@Wika, od tego czasu minął już grubo ponad miesiąc. Nikt się do mnie nie odezwał, nawet nie przeprosił. Pracę zdążyłam znaleźć sobie inną. Podkreślam raz jeszcze: omijać szerokim łukiem. Szkoda Waszego czasu.

Wika
@Zawiedziona kandydatka

To nie wiem... nie ma się co wypowiadać i bronić na ślepo. Każdy zna swoją sytuację indywidualnie. Mnie się udało bez problemu. Znajoma teraz startuje. Była na rozmowie tydzień temu. W piątek miała telefon z mediocver żeby zrobić dopytke o wynagrodzenie i warunki.

Zmiennik

Jak przejść do innego zespołu? Ktoś coś?

@Zmiennik

Firma ma rekrutacje wewnętrzne - wybrać interesujące z wymaganiami zbliżonymi do umiejętności i aplikować - powodzenia!

Karmik
@Zmiennik

Dokładnie jak pisze @Pracownik. Co jakis czas robią wewnętrzne rekrutacje. Trzeba samemu obserwowac i aplikować. Mnie się udało bez problemu zmienic zespoł

Fitness World

Dlaczego pozwoli Państwo na zmianę nazwy na gowork swojej "nowej firmy" Fitness World na well fitness. To jest prawda co tam piszą o pani Sylwi B. ba o Aleksandrze L. również oczywiście M ich wybroni tylko dlaczego dlatego, że jest zamieszany w pewne niewygodne sprawy z Panią A.L , a S.B to wiernie wszystko wykona bo M ma na nią bata. A dwa S. nie dopuści aby na tym stanowisku był ktoś kompetetny kto ma doświadczenie wielotnie z branży bo jest nie wygodny. Wspolczuje ale przyjrzałbym się dokładnie czy aby wszystko jest tak jak powinno

Stara
@Fitness World

Ludzie to nie jest platforma badająca tak wewnętrzne sprawy firmy. Tutaj mamy pomagać ludzio w podjęciu decyzji o pracy w medicover. Po co wywlekać na wierzch takie brudy. Po co to komu szczególnie, że i tak nie wiadomo o co chodzi? A już tym bardziej żenujące jest przywoływanie inicjałów...Masz problem zgłoś go w kadrach

Zofia
@Fitness World

Jak się zmieniła nazwa (za zakupie przez Medicover) to obowiązuje nowa nazwa.

Dariusz
@Stara

Pracowałaś lub pracujesz dalej w Medicoverze? Jak oceniasz tę firmę pod kątem wysokości wypłat? Ile tu się realnie zarobi i czy praca jest Twoim zdaniem satysfakcjonująca? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Jest dobra?

Stara
@Dariusz

Firma sama w sobie mi leży. Na ludzi nie ma co narzekać. Trafiłam do spoko zespołu i tak sobie juz kilka lat działamy razem bez większych zmian. Co do zarobków, to nie ma jakichś rewelacji, ale pocieszam się tym, że mogło być gorzej. A mogło...Praca jest stabilna i pewna, nie było u nas roszad w związku z pandemią

Agnieszka

Panie rekruterki bardzo niemiłe i niekompetentne. Brak informacji zwrotnej. Broń boże przyznawać się że ktoś szuka rozwoju bo ton księżniczki będzie taki że z miejsca Wam się odechce....

Peśka
@Agnieszka

Kiedy miałaś rekrutacje? U mnie było skrajnie odwrotnie! Trafiłam na mega miłą babeczkę. Rektutacje poprowadziła sprawnie, a przy tym na profesjonalnym poziomie. Nie spodziewałam się zbyt wiele po tej rozmowie po przeczytaniu komentów tutaj, więc tym bardziej jestem miło zaskoczona i pozytywnie nastawiona na prace

Ciekaw
@Peśka

A Ty kiedy i do czego? Pewnie zależy od osoby jak wszędzie bywa

Peśka
@Ciekaw

Właśnie w tym rzecz, żeby od razu nie odpuszczać tylko zobaczyć jak się temat rozwinie. Szczególnie że mam kilku znajomych w medicover, którzy wbrew temu co tutaj piszą, chwalą sobie i szefostwo i dochody, benefity. A to są zaufane, całkiem bliskie osoby. Więc generalnie liczę, że będzie mi tu dobrze :)

Alex

Jak Medicover podchodzi do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności przy zatrudnianiu nowych osób?

Teresa

Widzę, że to profil Medicoveru niejako "zbiorczy" dla Warszawy. Poradźcie mi, proszę, do którego gabinetu, jeśli chodzi o stomatologię, warto pójść z dzieckiem? Tak, żeby było możliwie delikatnie i jak najmniej stresu. Będę zobowiązana, to dla mnie cenna wiedza.

l
@Teresa

Tu pisze się opinie o Medicover jako pracodawcy, nie jako uslugodawcy

Katarzyna

Zobaczyłam, że na stronie Medicovera jest możliwość umówienia się na wizytę online u internisty. Długo trzeba czekać na teleporadę? Od razu dostanę kod do e-recepty na potrzebne leki? Leczyliście się w ten sposób i porada przebiegała sprawnie i profesjonalnie? Chętnie dowiem się konkretów.

l
@Katarzyna

Tu pisze się opinie o Medicover jako pracodawcy, nie jako uslugodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Warszawa

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 13 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicover?

Kandydaci do pracy w Medicover napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicover